Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07) MS juniorů (18.07)
Cesty: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Štípek 11869 Bouldry: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Hory: 1.Sejbal 8251 2.Skopec 7086 3.Černý 6468
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Grossglockner hřebenem Stüdlgrat 03.11.2012 Zdar!
chci se zeptat na vaše zkušenosti s výstupem tímto hřebenem. V plánu je na příští léto, tak sbírám zkušenosti :)
Díky!
M.
  Re: Grossglockner hřebenem Stüdlgrat 04.11.2012 Strejda Google. Spousta informací od čistě technických průvodců až po melodramatické příběhy z hor.
    Re: Grossglockner hřebenem Stüdlgrat 05.11.2012 Přesně tak notoricky známí a profláklí výstup ale krásný, Lezl jsem to v zimě, v létě je tam asi nar
      Re: Grossglockner hřebenem Stüdlgrat 05.11.2012 Ona to zase tak feráta úplně není. Za úplného sucha je to asi lehké, ale když nasněží nebo zaledovat
  Re: Grossglockner hřebenem Stüdlgrat 05.11.2012 Pokud někomu vadí davy lidí, tak existuje alternativa - sousední jižní hřeben. Nelezl jsem, ale dle
    Re: Grossglockner hřebenem Stüdlgrat 05.11.2012 Je to stějně lezené jako Studlgrad, ale taky moc pěkné. Pokud je léto a je pěkně je prostě Glockner
      Re: Grossglockner hřebenem Stüdlgrat 06.11.2012 Zajímavý, neslyšel jsem o nikom, kdo by to lezl, reportů na netu je pramálo a mám dojem že i průvodc
        Re: Grossglockner hřebenem Stüdlgrat 06.11.2012 Pokaždé když jsem tam byl, bylo tam mraky lidí. Pokud teda mluvíme o tom samém. Nástup stejný jako n
    Re: Grossglockner hřebenem Stüdlgrat 05.11.2012 Zapomněl jsi na otázky typu: mám si koupit 50ku nebo 60ku lano a je lepší červené nebo modré? mám si
      Re: Grossglockner hřebenem Stüdlgrat 05.11.2012 Máš pravdu. To je zásadní opomenutí. Otvírá se tím důležitá rubrika "Poradna".
V ní
        Re: Grossglockner hřebenem Stüdlgrat 05.11.2012 která stěna v Praze je nejlepší?, kde a jak stáhnout film?, kde zadarmo bivakovat?
    Re: Grossglockner hřebenem Stüdlgrat 06.11.2012 vyčlenil bych ještě kategorie:
češi / slováci v tatrách
češi / slováci na inte
      Re: Grossglockner hřebenem Stüdlgrat 06.11.2012 Dobrý den, omlouvám se za offtopic. Potřeboval bych poradit. Z mých lezeckých bot se klubou palce. O
Lezení na Novém Zélandu 03.11.2012 Zdravím, nemáte někdo v paměti nějaké doporučeníhodné lezecé oblasti na Novém Zélandu na jižním ostrově kromě Castle Hill? Asi nejlépe jen bulderové, sedák a lano tu nemáme. K netu se tu dostanu tak jednou týdně na půl hoďky, tak kdyby měl někdo odkaz na
  Re: Lezení na Novém Zélandu 05.11.2012 Kolem Queenstownu toho je povicero. Od nedaleké Wanaky po silničce směrem na trek pod MT. Aspring. N
    Re: Lezení na Novém Zélandu 05.11.2012 Hm,tak tam bych nejel.Aby clověk musel vynalozit tolik usili na jit nejakou oblast.Proste mi to jen
      Re: Lezení na Novém Zélandu 05.11.2012 To asi zalezi co od toho kdo ocekava. Me se tam libilo a ani sem nemusel lezt.
      Re: Lezení na Novém Zélandu 05.11.2012 Zdar.Honzovi jsem uz odpovedel na mail,ale pro doplneni jeste tady. NZ vskutku neni primarni destina
        Re: Lezení na Novém Zélandu 05.11.2012 jeste podpis=email, sorry
      Re: Lezení na Novém Zélandu 05.11.2012 esli ten svet hodnotis jen podle techto dvou kriterii, ... zustan doma a chod na umelku. Pomer vydel
        Re: Lezení na Novém Zélandu 05.11.2012 Jasne,ze to tak hodnotim.Protoze lezeni je pro me nejvic a k tomu potrebuju penize.Krasy prirody si
  Re: Lezení na Novém Zélandu 05.11.2012 Kolem Christchurch byly 2 dobré oblasti - The Cave asi 30 cest od 7a+ do 8c - hodně převislé super.<
  Re: Foto dne 03.11.2012 která to je Helča?
Lezení handicapovaných 02.11.2012 Ahoj, chci se zeptat, jestli je tu někdo z Ostravy, kdo má zkušenosti s lezením handicapovaných (tělesně postižených či smyslově. Vím, že v Ostravě je skupina lezců s handicapm.... Nebo ještě lépe, zda je někdo v Olomouckém kraji, kdo se lezením s těmito
tendon cup trutnov 01.11.2012 čau, chci se zeptat jestli někdo z ostravska jedete na tendon cup v trutnově 17.11. a má volné místo v autě..http://www.horosvaz.cz/res/data/051/009807.pdf
předem moc dík ;)
Klášterec n/O 31.10.2012 v Klášterci za Evženkou naproti Kotvině proti proudu řeky jsou takové menší skalky odjištěné borháky. Máte někdo zkušenost s tamní obtížností, případně nejakou mapku? Díky
Havran u Jitravy 31.10.2012 Nevíte jak je to s parkováním u Havrana? Je tam nějaké rozumné místo z hlediska vykradení/ukradení auta?
  Re: Havran u Jitravy 31.10.2012 Čau, projet za závaru a po 100m zaparkovat vlevo na začátku lesní cesty k Havranovi. Pokud všichni z
    Re: Havran u Jitravy 31.10.2012 Ivoši, za závorou to bude za 500.- (no možná zrovna budeš mít štěstí, a nikdo nepřijde, ale možná jo
      Re: Havran u Jitravy 31.10.2012 Lesáci a ochranáři do těchto míst jezdí velmi často... tudíž nedoporučuji parkovat v lese, a taková
        Re: Havran u Jitravy 31.10.2012 ochranáři? proč? chko je na druhou stanu od hlavní silnice. Havran je ostatně snad jediná pořádná pí
          Re: Havran u Jitravy 31.10.2012 Bych si trofnul přisoudit levýmy břehu v Labáku trochu větší význam :)
      Re: Havran u Jitravy 31.10.2012 vono se tam furt vykrádá? v kraji v létě vykradačky a vloupačky ustaly (jak se ty nešťastníci vožral
        Re: Havran u Jitravy 01.11.2012 Nevím o tom, že by někdo z těch zrakvenejch jel zrovna ve vykrádačkách. Co se Havrana týče, tak tam
          Re: Havran u Jitravy 02.11.2012 Jo, slyšel jsem něco podobného.. Nevíš prosím, kde se nachazí ten jejich ranč? (:
            Re: Havran u Jitravy 02.11.2012 To přesně nevím, tohle info mám jen z doslechu. Tipnul bych si Jitrava, Rynoltice nebo tak něco; vyb
              Re: Havran u Jitravy 02.11.2012 to je zajímavá informace a zajímaly by mě podrobnosti. klidně na mejl. (samozřejmě že o místních pro
                Re: Havran u Jitravy 02.11.2012 Asi Tě zklamu ale vše co o tom vím je už výše řečeno. Myslím ale že pro bližší info by stačilo navšt
                  Re: Havran u Jitravy 05.11.2012 no takže jedna paní povídala. hele, o některejch místních problémovejch se v okolí obecně ví, ale že
Bolest prstu 30.10.2012 Cau, chtěl jsem se vás zeptat na to, jestli někdo nemáte zkušenosti s tím, že vás začal nesnesitelně bolet prst na ruce mezi prvním a druhým člálkem. Myslim, že to mám z braní malejch chytů.. když ten palec zlomim.. (ne doslova :D ) abych udržel nějakou l
      Re: Bolest prstu 31.10.2012 A tohle se ti jako děje na palci? To seš teda dobrej drak ...
    Re: Bolest prstu 31.10.2012 Hebelkovi doporucuju zavolat co nejdrive - je docela problem se k nemu dostat ..
  Re: Bolest prstu 31.10.2012 A při takovém problému zapomeň na 5 dní ... pauzu budeš muset mít pravděpodobně několik měsíců, aby
Začínám a zrovna na zimu :-( 30.10.2012 Zdravím.. asi před dvěma měsíci jsem začal lézt. Bohužel venkovní skalky jsem stihl jenom dvě a předtím tak maximálně nějakou tu ferátku. Ale řekl bych že fyzičku nemám špatnou. Každopádně zima mě zahnala na cvičné stěny, ale tam jsem trochu zmatený.. Co
  Re: Začínám a zrovna na zimu :-( 30.10.2012 Jestli jsi z Brna, tak rozhodně raději jezdit na skalky, dá se celý rok,než trávit čas v prachu a pa
    Re: Začínám a zrovna na zimu :-( 30.10.2012 "za hranici vsednich dnu" bych upresnil Vlka a na desteminusky pak muzes chodit s nusi :)
    Re: Začínám a zrovna na zimu :-( 30.10.2012 Ano, rychle zlepsovani pri lezeni za hranici. Jenze to plati pro cloveka s dobrou technikou a celkov
      Re: Začínám a zrovna na zimu :-( 30.10.2012 Pokud jsem to já dobře pochopil, tak pan začátečník nemluvil o 10- jako klasifikaci, ale ptal se zda
        Re: Začínám a zrovna na zimu :-( 30.10.2012 Přesně.. moje otázka je, jestli je lepší vytrápit za trénink tři čtyři těžké cesty mimo jak vy říkát
          Re: Začínám a zrovna na zimu :-( 30.10.2012 sis odpověděl docela dobře sám, ne?
          Re: Začínám a zrovna na zimu :-( 30.10.2012 z hlediska zdraví mi přijde lepší jít s tou klasifikací pomalu... ať už máš obecně jakkoliv dobrou f
            Re: Začínám a zrovna na zimu :-( 30.10.2012 je zima musíš zalezt na 2 týdny do posilovny kupit bcaa proteiny pak tvrdý bouldering před vánocema
              Re: Začínám a zrovna na zimu :-( 30.10.2012 a taky musíš tisíckrát sjet kompletní sérii dosage a všechny ostatní lezecký videjka!!!
                Re: Začínám a zrovna na zimu :-( 30.10.2012 Já mam opačný názor, myslím si, že je lepší na stěně nechat vsechno co můžeš. Doporučil bych boulder
  Re: Začínám a zrovna na zimu :-( 30.10.2012 Většina autorů na téma tréning začátečníků radí v první řadě vytrvalostní tréning. Za prvý si zvykno
    Re: Začínám a zrovna na zimu :-( 02.11.2012 no jasne skusenejsi partaci jsou cely nazhaveny na to ucit zacatecniky :) sleduj jak lezou skusenejs
      Re: Začínám a zrovna na zimu :-( 03.11.2012 Když jseš tak chytrej tak mu radši vysvětli jak myslíš "postupně posilovat šlachy", páč je
  Re: Začínám a zrovna na zimu :-( 30.10.2012 ...s o co větším rozumem a rozvahou začneš, o to dál se dostaneš...
    Re: Začínám a zrovna na zimu :-( 31.10.2012 To je tréninkových odborníků :D Škoda,že to co se ve světě leze běžně OS leze tak 100 Čechů maximáln
  Re: Začínám a zrovna na zimu :-( 03.11.2012 Když s odstupem času přemejšlim nad Tvým dotazem, napadá mě lepší odpověď: přečti se nějakou kloudno
1
...
567
568
569
570
571
572
573
574
575
576
577
578
579
580
581
582
583
584
585
586
...
2263
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: