Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07) MS juniorů (18.07)
Cesty: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Štípek 11869 Bouldry: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Hory: 1.Sejbal 8251 2.Skopec 7086 3.Černý 6468
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English šlacha 12.11.2012 Ahoj lidicky,prosim o radu.Uz asi mesic a pul mam natazenou nebo preskocenou šlachu na prostrednicku a nelepsi se to. :-( Nevite nebo neznate nejakeho dobreho lekare na tuhle problematiku na morave,nejlepe OL? Diky za rady.
Maroko 12.11.2012 Ahoj, nevíte někdo o nějakém slušném průvodci na lezení v Maroku. Nemůžu nikde nic pořádného najít.
  Re: Maroko 12.11.2012 Rock Climbing Atlas
horoknihy.cz/index.php?main_page=product_info&cPath=2_13&products_id=20
foto dne 12.11.2012 Ahoj, kde přesně je foceno dnešní foto dne? Vypadá to parádně. Díky Honzin
  Re: foto dne 12.11.2012 barva skaly jak v Rudici nad propadanim:-)
  Re: foto dne 12.11.2012 v jure, wasserstain, nebo tak nejak, cesta Mysery 10-
Nákupy Manchester / Liverpool 09.11.2012 Ahoj,
jedu do Anglie a rád bych si nakoupil hadry. Hlavně Gore bundu. Nebude moc času.
Je v Liverpoolu nebo Manchesteru nějaký dobrý obchod na vybavení na hory? Snadno dostupný asi nebudu mít auto.
  Re: Nákupy Manchester / Liverpool 10.11.2012 rači si to pořiď předem, nejsou tu vůbec žádný! v těhdlech maloměstech je to s obchodama těžký ;)
    Re: Nákupy Manchester / Liverpool 10.11.2012 To je takový horní dolní vidlákov? Na mapě to vypadá na velké města.
      Re: Nákupy Manchester / Liverpool 11.11.2012 Martin Gore depeš si tam koupil pěkný manšestráky
  Re: Nákupy Manchester / Liverpool 12.11.2012 Ahoj. V každým větším brtiským městě má prodejny řetězec Blacks,V Manchestru budou podobnejch kšeftů
Šumava na běžkách 09.11.2012 Ahoj,
plánujeme Šumavu na běžkách. Tak na pět dní.
Kde je nejlepší výchozí místo? A k tomu nějaké pěkné ubytko za rozumné penízky?
Předem díky
Tom
  Re: Šumava na běžkách 11.11.2012 Ja bzch doporucil nevzrazet driv nez napadne snih....
  Re: Šumava na běžkách 11.11.2012 Celá šumava se dá na běžkách za 3 dny jako přejezd. Jinak pak záleží jestli chceš pohodový trasy a m
  Re: Šumava na běžkách 11.11.2012 Přece u Čerchova. Tam začíná Šumava :-) Nebo u Nových Hradů. Tam někde končí.
    Re: Šumava na běžkách 12.11.2012 Chceme do pořádné stopy. Na ježdění ve volném terénu bez stop nemáme běžky.
      Re: Šumava na běžkách 12.11.2012 Jo Němci maj stopy často v lepším cajku..
    Re: Šumava na běžkách 12.11.2012 Zopakuj si zeměpis...
      Geologicko-historicko-školní exkurz pro Bídu 13.11.2012 Že by přesněji Všerubský průsmyk (kde možná bojoval Břetislav I. s Jindřichem III, ale spíš to bylo
        Re: Geologicko-historicko-školní exkurz pro Bídu 13.11.2012 Turečku jsi ubožák!
          Re: Geologicko-historicko-školní exkurz pro Bídu 14.11.2012 Jenom jsem si zopakoval zeměpis, jak mi doporučuje Bída. Proto jsem ubožák, milý hloupý anonyme?
            Re: Geologicko-historicko-školní exkurz pro Bídu 14.11.2012 Dobry Turku! Ty chapes prece dobre , ze oni nic nevi, ze je to Bida....
              Re: Geologicko-historicko-školní exkurz pro Bídu 14.11.2012 Bída to nejspíš nebyl, ten se podepisuje přihlášením. A tomuhle "Bídovi" zřejmě nefunkuje
  Re: Šumava na běžkách 12.11.2012 Nejlepší mi přišel prostor Kvilda - Horská Kvilda a Modrava. Kousek do Německa, prameny Vltavy, Pole
    Re: Šumava na běžkách 12.11.2012 Jasně,Horská Kvilda nejhezčí na nocleh,ubytování je tam dost...
Inzerát 09.11.2012 Ahoj, proč už mi dvakrát někdo smazal inzerát, kde byl odkaz na moje aukro, a ani mě na nic neupozornil emailem? jednalo se o sadu friendů, a rozhodně se nejedná o komerční, ale soukromou inzerci... Inzerát s odkazem na bazos.cz nikomu nevadí? Ale na aukr
  Re: Inzerát 09.11.2012 Né každý má účet na aukru? A proč by člověk měl lízt z barazu do bazaru? Nevím no... A bazoš z inzer
    Re: Inzerát 09.11.2012 Protože to chci dát na co nejvíc míst, aby se k tomu dostalo co nejvíc lidí, a tim pádem mělo šanci
      Re: Inzerát 09.11.2012 dej sem ten inzerat bez odkazu na aukro, proste vypis co prodavas... a je pokoj.
        Re: Inzerát 09.11.2012 jo, třeba to tak udělám... ale furt visí ve vzduchu ta otázka, proč jeden odkaz zůstane, a druhej ne
          Re: Inzerát 09.11.2012 hadani se s adminem na jeho serveru (nebo pokusy ho nutit aby na verejnosti priznal nekonzistentni j
            Re: Inzerát 09.11.2012 s nikym se nehádám, jenom mě zajímá důvod... ;)
              Re: Inzerát 09.11.2012 Zapoměl jsem se podepsat... (Tomáš) a pravidla vkládání inzerátu jsem tu nenašel, akorát to, že je t
        Re: Inzerát 09.11.2012 Souhlasim s Tomasem, odkaz na Aukro ma smysl napriklad proto ze na Aukru jdou k inzeratu dat fotky c
      Re: Inzerát 09.11.2012 ÓÓÓ, ty musíš být svatý, když tak myslíš na ostatní! Dávat ze zcela nesobeckých důvodů inzerát na ně
        Re: Inzerát 09.11.2012 Děkuju za odpověď na mojí otázku... :D
          Re: Inzerát 09.11.2012 To sem nevěděl, že lidem zakazuješ reagovat na tvoje reakce. Příště to raději uveď už do první zpráv
            Re: Inzerát 09.11.2012 nikomu nic nezakazuju, jenom reaguju na tvojí reakci... :)
              Re: Inzerát 09.11.2012 Koukám, že si udělal značný progres! Gratuluji! Oproti tvé předchozí reakci jsi pochopil, že jsem re
      Re: Inzerát 09.11.2012 Cau Tome. Jak budes resit to, kdyz ti ted napisu, ze to beru? Porusis pravidla Aukra a stahnes to z
        Re: Inzerát 09.11.2012 Ahoj, když mi to napíšeš, tak ti odpovím, že můžeš přihodit, nic rušit nebudu...
          Re: Inzerát 09.11.2012 Ty budes tedy peknej vycuranek. Na Lezci ne, protoze co kdyby nekdo dal vic, nez napisi, na Aukru jo
          Re: Inzerát 09.11.2012 A co když, jako jistě hodně návštěvníku lezce, nemám účet na Aukru a o věci mám zájem? Přihodit nemů
            Re: Inzerát 09.11.2012 Abych to celý shrnul...(shrnuju si to rád, protože mi to dělá dobře... :D )
Občas něco prod
              Re: Inzerát 09.11.2012 (omlouvám se za duplicitu)
              Re: Inzerát 09.11.2012 ... dyt rikam, polemizovat a dokazovat zes moralni vitez. ;-))
(kdybys dal do inzerce hlasku
                Re: Inzerát 09.11.2012 polepším se... ;)
  Re: Inzerát 09.11.2012 Nechápu proč to píšeš do diskuse místo abys napsal mail adminovi. Neefektivní řešení,nemyslíš? Nebo
    Re: Inzerát 09.11.2012 myslel jsem, že lidi, co se tu pohybujou, by mohli vědět, možná odpovědět... a né rozebírat všleico
      Re: Inzerát 11.11.2012 Podle mně nakupují a prodávají na Aukru jen "divní" lidi, proto se nediv, že jsem tě zařad
        Re: Inzerát 11.11.2012 Co člověk to názor. Já už na aukru nakupuju a prodávám cca 4 roky a s tebou zmiňovanou zkušeností se
        Re: Inzerát 11.11.2012 Jak tě Beliale mohla stát aukce, kde nikdo nepřihodil 150 Kč? to mi vysvětli. Asi sis to trošku přib
          Re: Inzerát 11.11.2012 Máš přezdívku a na Aukru ti může psát do zpráv kdo chce (registrovaný na Aukru), za zvýraznění a dal
            Re: Inzerát 12.11.2012 Jo, kdo nakupuje na aukru je divnej, protože se tak točej použitý věci a obchodníci s novejma tím př
              Re: Inzerát 12.11.2012 :)) tak tenhle byl dobrej..:)) Myslel jsem, že s vlastním majetkem můžu v mezích zákona nakládat jak
                Re: Inzerát 12.11.2012 No a ty jsi úplně mimo :)
              Re: Inzerát 12.11.2012 Možná jsi nečetl celou diskusi, ale o problém obchodník - zákazník v ní nejde ;)
                Re: Inzerát 12.11.2012 Děkuju ti náčelníku, že ses mě zastal..:))
                  Re: Inzerát 13.11.2012 On se tě náčelník zastal, jo?;)
                Re: Inzerát 13.11.2012 Nejde, máš pravdu. Omlouvám se za offtopic, netušil jsem, že to bude až tak mimo mísu. Pro jistotu p
Východní Slovensko 07.11.2012 Svidník, případně Prešov, jsou tam kolem nějaké skály? Našel jsem Rozlomity a Jánošíkovu baštu. Díky za tipy.
  Re: Východní Slovensko 07.11.2012 Primo u Presova jsme jezdili do dvou oblasti jen si vzpomenout jak se jmenovali. Pokud se ti nekde p
  Re: Východní Slovensko 07.11.2012 Zadiel, Janoviska Basta, Turniska, Drevenik, Stratena (Dedinky), Zamutovske Skaly (pozor povoleny ib
  Re: Východní Slovensko 08.11.2012 tam sa aj lezie som myslel že za banskou už su len ciganske osady :)
  Re: Východní Slovensko 08.11.2012 Svidník? To si si vybral myslím jednu z najnevhodnejších destinácí na lezenie na Slovensku, resp. je
  Re: Východní Slovensko 08.11.2012 Ak myslis standardne oblasti, dobre odistene a s vacsim mnozstvom ciest, tak turniska - 50 km od PO,
    Re: Východní Slovensko 08.11.2012 a co v okolí Ladomírovej, v lesích na Dukle?
      Re: Východní Slovensko 08.11.2012 S industriálom na pamätníku neblbnite, je to NKP a hlavne pietne miesto.
        Re: Východní Slovensko 09.11.2012 Nechápu, proč všichni jezděj do Tater, když jsou poblíž takový parádní možnosti industriálu na památ
  Re: Východní Slovensko 09.11.2012 a, este si spominam, s bardejovcanmi sme boli vo dvoch malych pieskovcovych oblastiach v polsku hned
    Re: Východní Slovensko 12.11.2012 Kdyby si někdo vzpomněl kde je tam ten písek, tak budu rád za info. Dík všem.
Jinak bacha na
      Re: Východní Slovensko 13.11.2012 Kolik jsi těch pokut platil? :-) Doporučuji rádio Expres, každou půlhodinu informuje o tom, kde se b
Horolezcky cepin. 07.11.2012
Tak az dnes jsem se dozvedel, ze Lev Trocky, jeden z vudcu bolsevicke revoluce byl zavrazden ve svem exilovem dome v Mexiku najatym agentem KGB. A zabili ho HOROLEZECKYM CEPINEM. Zajimave pouziti.
  Re: Horolezcky cepin. 07.11.2012 Optimismus je opium lidstva. Zdravy duch pachne blbosti. At zije maglajz.
  Re: Horolezcky cepin. 08.11.2012 zabili ho nástrojem, který se nazývá ice axe. někteří překladatelé uvádějí ledovcová sekera, jiní se
    Re: Horolezcky cepin. 08.11.2012 Nástroj kterým byl zavražděn Trockij byl opravdu cepín, pokud někdo překládá jako sekáček na led, ta
Francie - lezeni v/po desti 07.11.2012 zdar,
mame naplanovany vylet do jizni Francie od tohoto patku do dalsi nedele. Pocasi bude ale asi na nic. Mate nekdo tip, kde by se dalo lezt i po/v desti? Muze to byt treba i po ceste tam. Puvodni plan byl Ardeche, kde se nejaky ten previs taky n
  Re: Francie - lezeni v/po desti 07.11.2012 Máme stejný plán i termínově, jsem teď trochu na vážkách, zda jet, nejet, doufám zatím ve zlepšení p
    Re: Francie - lezeni v/po desti 07.11.2012 no vidim, ze resime uplne stejne otazky:) V ardeche jsem nasel napriklad Grotte Des Branches. Myslim
      Re: Francie - lezeni v/po desti 09.11.2012 počasí v Russanu: včera vedro a slunečno, dnes polojasno, od 12h začlo mrholit, odpoledne už pršelo
Kniha Rudolfa Tefelnera 07.11.2012 Ahoj, chtěl jsem se zeptat, jde někde najít na netu a koupit kniha od Rudolfa Tefelnera - Trénink sportovního lezce? Začínám teď číst jedničku a chtěl bych se pak hned vrhnout na dvojku, ale na netu se mi nedaří jí najít. Díky
  Re: Kniha Rudolfa Tefelnera 07.11.2012 Každou chvíli, snad už dnes bude v nabídce i zde na shopu na Lezci. Díky za zájem a hore zdar.
    Re: Kniha Rudolfa Tefelnera 07.11.2012 Tak to lepší odpověď jsem snad nemohl dostat :-) Díky.
      Re: Kniha Rudolfa Tefelnera 07.11.2012 Asi ani překvapivější, já už jsem snad ani nedoufal :)
    Re: Kniha Rudolfa Tefelnera 07.11.2012 Kdepak, jen zadne nadeje! Ja uz se takhle tesil cca pred rokem ... no a jak to dopadlo, ze?:)
      Re: Kniha Rudolfa Tefelnera 07.11.2012 Tady je ukázka.
        Re: Kniha Rudolfa Tefelnera 07.11.2012 Já to přečetl také, ale tak nějak doufám, že třeba ta kapitola o vytrvalosti je jen předmluva a že n
          Re: Kniha Rudolfa Tefelnera 07.11.2012 Hele, Xindl je docela šmejdil, místo toho aby trénoval, tak sjíždí weby.
Když se Vám kniha ne
            Re: Kniha Rudolfa Tefelnera 07.11.2012 musíme, jináč bys umřel hlady...
            Re: Kniha Rudolfa Tefelnera 08.11.2012 Na knihu se moc těším.
        Re: Kniha Rudolfa Tefelnera 07.11.2012 Hele mluvil jsem s člověkem co měl možnost IIku prolistovat celou a říkal, že celkem zklamání... :-(
          Re: Kniha Rudolfa Tefelnera 07.11.2012 Tak to to kecáš, nikdo krom dvou lidí celou dvojku prolistovat nemohl, krom mě jako vydavatele a Tuf
            Re: Kniha Rudolfa Tefelnera 07.11.2012 no z cely tyhle kauzy mam pocit, ze se dle stupne utajeni, nejasnosti a mlzeni nejedna o obycejnou k
              Re: Kniha Rudolfa Tefelnera 07.11.2012 možno mlžia práve preto, že je to taká rýchlokvasná publikácia napísaná za pár týždňov (napriek tomu
                Re: Kniha Rudolfa Tefelnera 07.11.2012 To bych zase netvrdil. Kdo zná trochu Tufiho tak musí uznat, že něco jen kvůli vejvaru by do světa n
                  Re: Kniha Rudolfa Tefelnera 07.11.2012 Spíš by měli lépe specifikovat cílovou skupiny. jak to tak vypadá, asi na ni čekají i velmi dobří le
                    Re: Kniha Rudolfa Tefelnera 08.11.2012 Robil som Tufimu korektury na kapitolu trening techniky a tak kvalitne spracovanie takej narocnej ka
                      Re: Kniha Rudolfa Tefelnera 08.11.2012 Něco takovýho se mě doneslo, kvalitní a přitom srozumitelná knížka. Taky něco o Mejkapu...;-)
                      Re: Kniha Rudolfa Tefelnera 08.11.2012 to sú všetko len keci, aby si zvýšil zisky z predaja svojmu kamarátovi... obchodná taktika je to ale
                      Re: Kniha Rudolfa Tefelnera 08.11.2012 Tak na trénink techniky jsem fakt zvědavý. Samozřejmě existuje mnoho popisů různých kroků a teorií p
                        Re: Kniha Rudolfa Tefelnera 09.11.2012 technika je trénovatelná jako cokoliv jiného. Jen přečtení informace o technice tě určitě nezlepší.
                          Re: Kniha Rudolfa Tefelnera 09.11.2012 O pravdivosti toho článku by se dalo diskutovat. A prakticky se shoduje s tím, co je uvedeno výše. A
                            Re: Kniha Rudolfa Tefelnera 09.11.2012 Někdo potřebuje techniku trénovat víc(začátečníci) a jiní méně, každý dle své aktuální výkonnosti a
                              Re: Kniha Rudolfa Tefelnera 09.11.2012 Souhlasím, myslím, že případné nedorozumění vzniká jen z odlišné obtížnosti, o kterém mluvíme, tedy
                Ocekavani 08.11.2012 Zajiste se najdou mnozi, kteri cekaji ze samotnym vlastnictvim knihy se zlepsi bez prace nejmene o d
                  Re: Ocekavani 09.11.2012 no sa som si ju este len objednal a uz citim progres to sa tesím ked ju rozbalim a kým ju docítam ta
                    Re: Ocekavani 09.11.2012 Můžete diskutovat veřejně i na FB - Trénink sportovního lezce.
                    Re: Ocekavani 09.11.2012 Tsss, to je prd! Ja jen pohledem na fotku obalky stoupl vykonostne o jeden stupen!
    Re: Kniha Rudolfa Tefelnera 09.11.2012 Tak kniha už je v nabídce na shopu na Lezci. Má být v prodeji od 2.12.2012, stojí 449 Kč a je možno
1
...
565
566
567
568
569
570
571
572
573
574
575
576
577
578
579
580
581
582
583
584
...
2263
foto dne Ahoj, kde přesně je foceno dnešní foto dne? Vypadá to parádně. Díky Honzin Honza 11:32:46 12.11.2012odpovědět
  Re: foto dne barva skaly jak v Rudici nad propadanim:-) foton 11:50:58 12.11.2012odpovědět
  Re: foto dne v jure, wasserstain, nebo tak nejak, cesta Mysery 10- l. 11:51:04 12.11.2012odpovědět
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: