LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRůVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Nejrychlejší výměna informací je rána pěstí.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
AM ČR v boulderingu (24.06)
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 13081
2.Votoček 12500
3.Širůčková 11897
Bouldry:
1.Trojan 11250
2.Novák 11075
3.Pochman 11075
Hory:
1.Sejbal 7951
2.Skopec 7086
3.Groš 6550

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5948 lezců
1230922 cest
Nové přelezy:
Timba Clim 7b
Side Step 7b
Averno 7b+
Manky Byzn 7c+
Kočka 7b+
Arnold Cla 9+
Tabledance 9+
Red Zone 10-
Animální O 9
Old School 9+

Stěny
V 16 - Plzeň
Lezecká stěna Kbely - Praha 9 – Kbely
Rock 'n' Wall - Plzeň

Prodejny
Outdoor Centrum Rock Point Poříčí - Praha 1
LANEX eshop - Bolatice
Lezec-shop.cz - Štěchovice

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 Vymena podrazky Dynafit Tlt405.12.2012
Rozpada se mi tlumici mezivrstva mezi skeletem a vlastni podrazkou.Potrebuju vymenit kmplet.podrazku,nevite kde to flaji,za kolik?Firma Restday,ktera mi uspesne vymenila podrazku u bot na tezky trekking Aku mi bohuzel sdelila,ze vymenit lze,ale pouze kd.s
 Re: Vymena podrazky Dynafit Tlt405.12.2012
Dovozce dynafitu?
  Re: Vymena podrazky Dynafit Tlt405.12.2012
Dynafit maj Italové a hodně by mě překvapilo žeby počítali s výměnou podrážek u skeletů.
Asi
   Re: Vymena podrazky Dynafit Tlt405.12.2012
P.S. Skladem nedržej ani aktuální modely, vyroběj jen to co se předobjedná a podrážky se spíš nepřed
 Re: Vymena podrazky Dynafit Tlt405.12.2012
Koukni sem:
 trickline05.12.2012
Ahoj, můžete mi poradit, jaká lajna je vhodná pro triky? Já osobně vlastním slackline od elephanta, ale široký 35 mm a nevím, zda je to ten správný na triky ... budu rád za každou radu. díky
 Re: trickline05.12.2012
Ahoj, jestli chceš skákat a dělat nějaký dynamický triky a pod. tak pořiď třeba jibline od gibbonu n

 lyže Dynastar05.12.2012
Má někdo zkušenosti s lyžema Dynastar Altitrail Powder? Zajímá mě jak jsou točivé, protože mají velký rádius. Díky

 Foto dne05.12.2012
Neni ten typek na foto dne uz tak trochu mimo linku cesty? Je normalni lezt cestu 1,5m od jisteni?
 Re: Foto dne05.12.2012
si chces povidat, vid?
 Re: Foto dne05.12.2012
cesta za 5+ se holt leze 5+kovým terenem.
  Re: Foto dne05.12.2012
nejlepší koment :D " ty si chceš povídat " :D :D jdu do kolen ale je to pravda ... jinak
   Re: Foto dne05.12.2012
jo, byl to dobry koment. a k tvym poznamkam: o spolecne jisteni jde tezko - vidis presa nacvakane na
    Re: Foto dne05.12.2012
Jezis a neni to jedno? treba mu jen staci ze si zaleze a jemu jedno jak, ostatne nemyslim ze cislem
     Re: Foto dne05.12.2012
jištění je v linii cesty aby netáhlo lano ty chytráku... kdybys nebyl překližkář tak víš, že to tak
  Re: Foto dne06.12.2012
Jo, tak nějak jsem to myslel, bylo cestou nejmenšího odporu, o rest dayi jsem si dal tuhle cestu na
 Re: Foto dne05.12.2012
Klidně v té plotýnce můžou být tři linie - to, co borec leze, direkt a pak při pravé hraně. Takový p
  Re: Foto dne05.12.2012
nebo při levé hraně... taky
   Re: Foto dne05.12.2012
Ne , ne , kluci..Radek ma pravdu. neni to normalni. Vzdyt podle pravidel CHS platnych v celem vesmir
 Re: Foto dne06.12.2012
Hmm taky me to zarazilo; hlavne ze se u toho nezrakvil, pripadne nekopl jistice pri padu do hlavy, p
 Re: Foto dne06.12.2012
Je to metodicky správně? Co by na to řekl Uzlař? A co Jan Tleskač?

 Praní péřovky04.12.2012
Ahoj, máte prosím někdo zkušenost s praním péřovky doma v pračce? Co je vše potřeba, aby jsem si ji nepoškodil? Chtěl jsem ji dát do čistírny, ale mám trochu obavu, aby mi ji špatným praním nepoškodili. Díky moc za odpovědi!
 Re: Praní péřovky05.12.2012
Dal jsem North Faceku do cistirny, zaplatil 2 kila a odnes jsem si domu uplne novou bundu. Tak fanta
  Re: Praní péřovky05.12.2012
V čistírně riskuješ, že použijou chemikálii, která Ti bundu zničí. Doma v pračce neriskuješ vůbec ni
   Re: Praní péřovky05.12.2012
Aby se peří neslehlo a řádně propralo tak je dobrý naházet s péřovkou do bubnu ze pět tenisáků a pot
    Re: Praní péřovky05.12.2012
to je teda aspoň má zkušenost
     Re: Praní péřovky05.12.2012
Peru perovky naprosto bezne v mydlovem tekutem prostredku, kratky setrny program. Osvedcilo se mne s
 Re: Praní péřovky05.12.2012
Ted jsem zrovna po letech vypral svoji starou TNF péřovku. není třeba se ničeho bát. Použil jsme Gra
  Re: Praní péřovky05.12.2012
Díky moc, za všechny vaše komentáře! Moc jste mi pomohli! Ahoj Matty

 vařič Pinguin Pyro03.12.2012
Nemáte někod bližší zkušenost s vařičem Pinguin Pyro? Našel jsem jen jednu zavadějící "recenci"...
 Re: vařič Pinguin Pyro03.12.2012
mám od pinguinu Spidera a nemůžu si ho vynachválit,výkon a stabilita.
  Re: vařič Pinguin Pyro04.12.2012
Mě nevyhovuje to skládání, vyžaduje to cvik a mě to furt nějak nejde. Hoří v pohodě, štelování oprot
 Re: vařič Pinguin Pyro02.01.2015
Proč byla zavádějící?

 improvizovaný prsák03.12.2012
Ahoj!

Mám dotaz k prsáku. Dá se z ploché sešité smyce udělat improvizovaný prsák v případě nutného použití prsáku při slaňování s těžkým batohem (na skialpech..)?

Děkuji
 Re: improvizovaný prsák03.12.2012
jasně že jo. osmičkovej. dle šířky ramen délka smyce, lepší je přidat uzel mezi lopatky. je dobré si
  Re: improvizovaný prsák03.12.2012
Díky za tip!
Nevíte kde bych našel na internetu obrázek jak to celé provést..?? :)
   Re: improvizovaný prsák03.12.2012
ježišmarjá, co na tom chceš gůglovat?!
podivej se jak vypadá prsák "osmička" (jinej
    Re: improvizovaný prsák03.12.2012
Pamatuji si, že tu někdo před lety propagoval jak ze dvou osmičkových uzlů a gumiček vyrobit pískovc
     Re: improvizovaný prsák04.12.2012
no propagoval.. inu, zmínil jsem tuto možnost, jako že se u těch pískovcovejch frendů nejedná o žádn
    Re: improvizovaný prsák03.12.2012
Možná to popisuješ složitě. Píšeš uzel a přitom ten sešitej plocháč stačí jen překřížit a navlíknout
  Re: improvizovaný prsák03.12.2012
Díky za tip!
Nevíte kde bych našel na internetu obrázek jak to celé provést..?? :)
  Re: improvizovaný prsák03.12.2012
...sedák uděláš i z jedné 120cm smyce;)
   Re: improvizovaný prsák03.12.2012
a já jsem myslel, že jsi v Braníku či Radotíně :-) a ne že mě mě předběhneš, když budu hledat odkaz
  Re: improvizovaný prsák03.12.2012
Sedák jde udělat i jenom z jedné šité smyce nebo z lana a bude mít jak pas, tak i nohavičky.
  Re: improvizovaný prsák04.12.2012
Viděl jsem jiný postup -nic nekřížit, na jedné straně normálně navlíct jako batoh, na druhé nenavlík

 Natažené něco03.12.2012
Ahoj, když jsem měl natažené šlachy v prstu, poradili jste mi tu bouldr a velké chyty v převisu. A pomohlo to


Po letech se na vás obracím znovu - bolí mě něco v dlani hned u prstu - co s tím? Klid nechci, ztratil bych úplně sílu. Ta
 Re: Natažené něco03.12.2012
 Re: Natažené něco04.12.2012
Ahoj kdybys si zjistil co stim maš a jak se to lečí tak dej prosim věděl nejspíš mam něco podobneho.
  Re: Natažené něco06.12.2012
Koukni na rehabilitace ruky.cz
Dela tam holka, co se specializuje na lezce.
Je to souk
  Re: Natažené něco06.12.2012
Zatím zkouším visy a shyby na koulích a zdá se, že fajn. Aspoň teda mě už ta ruka hned ráno po probu
 Re: Natažené něco06.12.2012
Jako majitel dlouhodobe dojebanych prstu jsem si ted nedavno nekde precetl, ze s bolesti prstu by se

 Mejcup02.12.2012
Zdar,nevíte někdo náhodou, jestli už jsou někde dostupné celkové výsledky z letošního Mejcupu? Nějak je nikde nemůžu objevit.
 Re: Mejcup02.12.2012
kupodivu na
  Re: Mejcup02.12.2012
Akorát tak p*d ....
 Re: Mejcup02.12.2012
hledej pořádně
 Pretrzena achilovka02.12.2012
Ahoj, ma nekdo zkusenosti s prubehem rehabilitace v souvislosti s lezenim po pretrzeni achilovy paty? Po skonceni faxace 6-8 tydnu zacnu samozrejme normalni rehabilitaci, ale zajimalo by me, zda je mozne do toho nejak zakomponovat i lezeni...dik. Petr
 Re: Pretrzena achilovka02.12.2012
No, minimálně můžeš vždycky shybovat případně praktikovat foot off bouldering. Jinak bych se řídil p
 Re: Pretrzena achilovka02.12.2012
ahoj, roztrhol som si achilovku 27.9. minulý rok. liezť som začal začiatkom marca 2012 - t.j. po 5 m
 Re: Pretrzena achilovka02.12.2012
moc bych ho do toho nekomponoval, je to poměrně fragilní struktura náchylná na rerupturu a ta se o m
  Re: Pretrzena achilovka03.12.2012
dik za rady. Termin "reruptura" zni uplne hrozive:-).
   Re: Pretrzena achilovka03.12.2012
Ale stejně víš, že když chceš lézt (alespoň tréninkově, tak polezeš). Foot-off boulderingu bych se n
 Re: Pretrzena achilovka03.12.2012
Ahoj Poku, vzhledem k tomu ze jsem akorat mesic pred tebou (utrzeno 3.11), tak ti muzu dat vedet az
  Re: Pretrzena achilovka04.12.2012
Nazdarek Ondro, co se da delat, holt to asi bude chtit hlavne nepropadat pesimismu...tak at to srust
   Re: Pretrzena achilovka04.12.2012
Jasny, pristi patek jdu na sundani tak te muzu zpravit jak to probiha. nebo si muzem napsat po email

1   ...   558   559   560   561   562   563   564   565   566   567   568   569   570   571   572   573   574   575   576   577   ...   2263    
Strana: z 2262
 
     
...nové příspěvky
 Natažené něco
Ahoj, když jsem měl natažené šlachy v prstu, poradili jste mi tu bouldr a velké chyty v převisu. A pomohlo to


Po letech se na vás obracím znovu - bolí mě něco v dlani hned u prstu - co s tím? Klid nechci, ztratil bych úplně sílu. Takže: kam lézt, aby to odeznělo - na obliny? Na lišty? ...?
11:20:06 03.12.2012
odpovědět 
 Re: Natažené něco
www.urazyruky.cz. Eventuálně jinej doktor - specialista (klinika chirurgie ruky ve Vysokém nad Jizerou, klinika plastické a estetické chirurgie FN Brno, ...). Bez prohlídky někým kdo tomu rozumí je to věštění z koule a plácání nesmyslů.
17:50:07 03.12.2012
odpovědět 
 Re: Natažené něco
Ahoj kdybys si zjistil co stim maš a jak se to lečí tak dej prosim věděl nejspíš mam něco podobneho.Diky
21:49:10 04.12.2012
odpovědět 
  Re: Natažené něco
Koukni na rehabilitace ruky.cz
Dela tam holka, co se specializuje na lezce.
Je to soukroma ordinace, neco zaplatis, ale mohu doporucit. Kuki
kuki13:24:20 06.12.2012
odpovědět 
  Re: Natažené něco
Zatím zkouším visy a shyby na koulích a zdá se, že fajn. Aspoň teda mě už ta ruka hned ráno po probuzení nebolí. Takže asi to bylo z lišt?
14:51:53 06.12.2012
odpovědět 
 Re: Natažené něco
Jako majitel dlouhodobe dojebanych prstu jsem si ted nedavno nekde precetl, ze s bolesti prstu by se melo nic nedelat do te doby, nez prestane byt bolest citelna a pak dva tri tydny pridat. jak clovek co s prsy laboruje asi tak 6 let bych to asi doporuci, bolest prstu se velmi rada vraci. ale pokud neboli visy tak bych se jich nebal, a stridal bych otevreny apolouzavreny uchop, a davky dle bolestivosti. vynechal bych bouldr a stenu. HOj
ondra15:57:41 06.12.2012
odpovědět 
 Foto dne:
finále
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
 Databáze cest:
Všechny cesty (192359)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Nesquiqquì! 6c+ Bergamo-Brescia
Gruppo Alpini Colere 6a+ Bergamo-Brescia
Il volo di Ursula 6b Bergamo-Brescia
Manaslu 2004 5c Bergamo-Brescia
Pollo ripieno di pus 6a Bergamo-Brescia
Nově komentované:
Lambert 8a Davle
Kočka 7b+ Davle
Harem VIIIb Rathen
Kočka 7b+ Davle
Lambert 8a Davle

 Nově v diskusi:
Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz |

 Nové komentáře:
Re: Viva Master ! | Sil(e)nej borec | Whatsup | Re: Wow | Re: Dlouhodobá příprava mimo dohled ADV svědčí vrcholným výkonům | Pátej flek ... | Re: Viva Master ! | Wow | Dlouhodobá příprava mimo dohled ADV svědčí vrcholným výkonům | Re: Viva Master ! |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
Na svěťáku na Štvanici závodí i tři ruští lezci (48)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Praha (13)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (11)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (11)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (10)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)
Lezecký park Davle: Z ošklivého lomu lezecký ráj (5)

 Nově v inzerci:
Lezečky Unparallel TN Pro - 42,5 EU | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou | La Sportiva TC PRO | NÁLEZ lišty v Labáku | Nové lezečky La Sportiva Genius (aktuální model) | Edelrid OHM II | La sportiva Theory | Vyřazená lezecká lana - jakékoli délky |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1149 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1263 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1452 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1418 
 Neřeším to – lezu vše 
 1115 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi