Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07) MS juniorů (18.07)
Cesty: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Štípek 11869 Bouldry: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Hory: 1.Sejbal 8251 2.Skopec 7086 3.Groš 6542
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Běžně se leze s mágem 06.12.2012 Jsem asi trošku naivní holka, ale když jsme začali v Labáku lozit, hledali jsme pravidla a snažili se co nejvíce od místních dozvědět. Zdálo se mi, že se všichni chvástají, že s mágem, se na břehu Labe běžně leze a že není třeba si s tím dělat starosti. H
  Re: Běžně se leze s mágem 07.12.2012 Řekl jsem si že se tady nebudu o mg bavit, ale pokud je z pohledu ochrany přírody (tomu i malinko ro
  Re: Běžně se leze s mágem 07.12.2012 Ještě dodatek - je to stejně o lidech, prostě pokud budeš chtít, budeš jezdit autem rychle a pod vli
    Re: Běžně se leze s mágem 07.12.2012 No právě, je to o konkrétních lidech. Mně se také některá omezení nelíbí, ale přece na ně nebudu hne
  Re: Běžně se leze s mágem 07.12.2012 čéši a mádžo, čéši a mádžo, čéši a mádžo, heroín a deti
  Re: Běžně se leze s mágem 07.12.2012 Máš recht, ČHS je v tohle úplně na prd, na Strahově strkají hlavu do písku, jediné, co můžeš, je řík
    Re: Běžně se leze s mágem 07.12.2012 tyyyy ptaaaci na tu skalu normale serou... bile... postrilet by je to chtelo...
ju a na tom
    Re: Běžně se leze s mágem 07.12.2012 Svýho času tu bývaly parádní rozhovory, k ranní kávě příjemný čtení. Teď si člověk musí vystačit a p
    Re: Běžně se leze s mágem 07.12.2012 Jde o pozici ČHS, partička, která to vede nemá zájme být nositelem tradice, ruka ruku myje. Nemá žád
Nové povolení lezení pro pravý břeh Labáku 06.12.2012 Výzva ČHS, aby se lezci s rozhodnutím seznámili a hlavně aby dodržovali stanovená "pravidla hry" je opravdu k smíchu. Před nedávnem se vedla diskuze o mG a z ní vyplynulo, že se pravidla až tak důsledně dodržovat nemusí.
  Re: Nové povolení lezení pro pravý břeh Labáku 06.12.2012 Lezeš tam nebo jenom blbě plkáš? Mě kultura lezení v Údolí a vůbec pobytu pod skalou přijde vcelku n
    Re: Nové povolení lezení pro pravý břeh Labáku 06.12.2012 To je dobře, že jsou všichni v pohodě :-) Není totiž nad to, když ruka ruku myje, že a hovna se zame
  Re: Nové povolení lezení pro pravý břeh Labáku 06.12.2012 Lidi bohužel nepředěláš, ani nepřesvědčíš. Je to každého svědomí, jestli polezou s Mg nebo ne..
Zoban a Rebel 06.12.2012 Vazeni panove, jdete laskave do ..... skal a lezte. Uz je mi z Vas akorat na bliti, takove hastereni kvuli par tisicovkam ci potencionalnim nespravedlnostem. Navic v tak okrajove zalezitosti jako je drajtul. Kluci, podejte si ruce a budte na sebe hodni. V
  Re: Zoban a Rebel 06.12.2012 Kurva to byl šleh!! Uaaaaaaa........ :-))))
  Re: Zoban a Rebel 07.12.2012 Naopak! Ať se někde spolu sejdou a daj si veřejně do držky :-)
Titulní fotografie 05.12.2012 Nechci rýpat, ale cesta na dnešní (5.12.) titulní fotce se jmenuje "Şıpıdık Şaziye".
  Re: Titulní fotografie 05.12.2012 OPRAVA: nebere to tu turečtinu, takže cesta se jmenuje "Sipidik Şaziye".
    Foto dne again. 06.12.2012 Dekujeme za poctivou, nerypajici informaci, ktera zcela vystizne objasnuje tuto problematiku fota dn
Vymena podrazky Dynafit Tlt4 05.12.2012 Rozpada se mi tlumici mezivrstva mezi skeletem a vlastni podrazkou.Potrebuju vymenit kmplet.podrazku,nevite kde to flaji,za kolik?Firma Restday,ktera mi uspesne vymenila podrazku u bot na tezky trekking Aku mi bohuzel sdelila,ze vymenit lze,ale pouze kd.s
  Re: Vymena podrazky Dynafit Tlt4 05.12.2012 Dovozce dynafitu?
    Re: Vymena podrazky Dynafit Tlt4 05.12.2012 Dynafit maj Italové a hodně by mě překvapilo žeby počítali s výměnou podrážek u skeletů.
Asi
      Re: Vymena podrazky Dynafit Tlt4 05.12.2012 P.S. Skladem nedržej ani aktuální modely, vyroběj jen to co se předobjedná a podrážky se spíš nepřed
  Re: trickline 05.12.2012 Ahoj, jestli chceš skákat a dělat nějaký dynamický triky a pod. tak pořiď třeba jibline od gibbonu n
lyže Dynastar 05.12.2012 Má někdo zkušenosti s lyžema Dynastar Altitrail Powder? Zajímá mě jak jsou točivé, protože mají velký rádius. Díky
Foto dne 05.12.2012 Neni ten typek na foto dne uz tak trochu mimo linku cesty? Je normalni lezt cestu 1,5m od jisteni?
  Re: Foto dne 05.12.2012 si chces povidat, vid?
  Re: Foto dne 05.12.2012 cesta za 5+ se holt leze 5+kovým terenem.
    Re: Foto dne 05.12.2012 nejlepší koment :D " ty si chceš povídat " :D :D jdu do kolen ale je to pravda ... jinak
      Re: Foto dne 05.12.2012 jo, byl to dobry koment. a k tvym poznamkam: o spolecne jisteni jde tezko - vidis presa nacvakane na
        Re: Foto dne 05.12.2012 Jezis a neni to jedno? treba mu jen staci ze si zaleze a jemu jedno jak, ostatne nemyslim ze cislem
          Re: Foto dne 05.12.2012 jištění je v linii cesty aby netáhlo lano ty chytráku... kdybys nebyl překližkář tak víš, že to tak
    Re: Foto dne 06.12.2012 Jo, tak nějak jsem to myslel, bylo cestou nejmenšího odporu, o rest dayi jsem si dal tuhle cestu na
  Re: Foto dne 05.12.2012 Klidně v té plotýnce můžou být tři linie - to, co borec leze, direkt a pak při pravé hraně. Takový p
    Re: Foto dne 05.12.2012 nebo při levé hraně... taky
      Re: Foto dne 05.12.2012 Ne , ne , kluci..Radek ma pravdu. neni to normalni. Vzdyt podle pravidel CHS platnych v celem vesmir
  Re: Foto dne 06.12.2012 Hmm taky me to zarazilo; hlavne ze se u toho nezrakvil, pripadne nekopl jistice pri padu do hlavy, p
  Re: Foto dne 06.12.2012 Je to metodicky správně? Co by na to řekl Uzlař? A co Jan Tleskač?
Praní péřovky 04.12.2012 Ahoj, máte prosím někdo zkušenost s praním péřovky doma v pračce? Co je vše potřeba, aby jsem si ji nepoškodil? Chtěl jsem ji dát do čistírny, ale mám trochu obavu, aby mi ji špatným praním nepoškodili. Díky moc za odpovědi!
  Re: Praní péřovky 05.12.2012 Dal jsem North Faceku do cistirny, zaplatil 2 kila a odnes jsem si domu uplne novou bundu. Tak fanta
    Re: Praní péřovky 05.12.2012 V čistírně riskuješ, že použijou chemikálii, která Ti bundu zničí. Doma v pračce neriskuješ vůbec ni
      Re: Praní péřovky 05.12.2012 Aby se peří neslehlo a řádně propralo tak je dobrý naházet s péřovkou do bubnu ze pět tenisáků a pot
        Re: Praní péřovky 05.12.2012 to je teda aspoň má zkušenost
          Re: Praní péřovky 05.12.2012 Peru perovky naprosto bezne v mydlovem tekutem prostredku, kratky setrny program. Osvedcilo se mne s
  Re: Praní péřovky 05.12.2012 Ted jsem zrovna po letech vypral svoji starou TNF péřovku. není třeba se ničeho bát. Použil jsme Gra
    Re: Praní péřovky 05.12.2012 Díky moc, za všechny vaše komentáře! Moc jste mi pomohli! Ahoj Matty
vařič Pinguin Pyro 03.12.2012 Nemáte někod bližší zkušenost s vařičem Pinguin Pyro? Našel jsem jen jednu zavadějící "recenci"...
  Re: vařič Pinguin Pyro 03.12.2012 mám od pinguinu Spidera a nemůžu si ho vynachválit,výkon a stabilita.
    Re: vařič Pinguin Pyro 04.12.2012 Mě nevyhovuje to skládání, vyžaduje to cvik a mě to furt nějak nejde. Hoří v pohodě, štelování oprot
  Re: vařič Pinguin Pyro 02.01.2015 Proč byla zavádějící?
1
...
558
559
560
561
562
563
564
565
566
567
568
569
570
571
572
573
574
575
576
577
...
2263
Zoban a Rebel Vazeni panove, jdete laskave do ..... skal a lezte. Uz je mi z Vas akorat na bliti, takove hastereni kvuli par tisicovkam ci potencionalnim nespravedlnostem. Navic v tak okrajove zalezitosti jako je drajtul. Kluci, podejte si ruce a budte na sebe hodni. Vzdyt budou vanoce! d 15:09:03 06.12.2012odpovědět
  Re: Zoban a Rebel Kurva to byl šleh!! Uaaaaaaa........ :-)))) € 18:26:12 06.12.2012odpovědět
  Re: Zoban a Rebel Naopak! Ať se někde spolu sejdou a daj si veřejně do držky :-)
19:58:16 07.12.2012odpovědět
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: