Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)
MS juniorů (18.07)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 13081
2.Votoček 12500
3.Štípek 11869
Bouldry:
1.Trojan 11250
2.Novák 11075
3.Pochman 11075
Hory:
1.Sejbal 8251
2.Skopec 7086
3.Groš 6542

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5949 lezců
1231427 cest
Nové přelezy:
Der Pickni 8+/9-
Královna O 7C
La piada d 7C
Pozdrav z Xc/XIa
Kontraband Xa
Kontrollfr 9-
Svetská Sl 9+
Vymetání P 8A
Zvlhčovač 9
Dýka 8A

Stěny
Lezecké centrum SmíchOFF - Praha 5
V 16 - Plzeň
Lezecká stěna Kbely - Praha 9 – Kbely

Prodejny
LANEX eshop - Bolatice
Outdoor Centrum Rock Point Perštýn - Praha 1
Outdoor Centrum Rock Point Masarykova - Brno

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 Běžně se leze s mágem06.12.2012
Jsem asi trošku naivní holka, ale když jsme začali v Labáku lozit, hledali jsme pravidla a snažili se co nejvíce od místních dozvědět. Zdálo se mi, že se všichni chvástají, že s mágem, se na břehu Labe běžně leze a že není třeba si s tím dělat starosti. H
 Re: Běžně se leze s mágem07.12.2012
Řekl jsem si že se tady nebudu o mg bavit, ale pokud je z pohledu ochrany přírody (tomu i malinko ro
 Re: Běžně se leze s mágem07.12.2012
Ještě dodatek - je to stejně o lidech, prostě pokud budeš chtít, budeš jezdit autem rychle a pod vli
  Re: Běžně se leze s mágem07.12.2012
No právě, je to o konkrétních lidech. Mně se také některá omezení nelíbí, ale přece na ně nebudu hne
 Re: Běžně se leze s mágem07.12.2012
čéši a mádžo, čéši a mádžo, čéši a mádžo, heroín a deti
 Re: Běžně se leze s mágem07.12.2012
Máš recht, ČHS je v tohle úplně na prd, na Strahově strkají hlavu do písku, jediné, co můžeš, je řík
  Re: Běžně se leze s mágem07.12.2012
tyyyy ptaaaci na tu skalu normale serou... bile... postrilet by je to chtelo...
ju a na tom
  Re: Běžně se leze s mágem07.12.2012
Svýho času tu bývaly parádní rozhovory, k ranní kávě příjemný čtení. Teď si člověk musí vystačit a p
  Re: Běžně se leze s mágem07.12.2012
Jde o pozici ČHS, partička, která to vede nemá zájme být nositelem tradice, ruka ruku myje. Nemá žád

 Nové povolení lezení pro pravý břeh Labáku06.12.2012
Výzva ČHS, aby se lezci s rozhodnutím seznámili a hlavně aby dodržovali stanovená "pravidla hry" je opravdu k smíchu. Před nedávnem se vedla diskuze o mG a z ní vyplynulo, že se pravidla až tak důsledně dodržovat nemusí.
 Re: Nové povolení lezení pro pravý břeh Labáku06.12.2012
Lezeš tam nebo jenom blbě plkáš? Mě kultura lezení v Údolí a vůbec pobytu pod skalou přijde vcelku n
  Re: Nové povolení lezení pro pravý břeh Labáku06.12.2012
To je dobře, že jsou všichni v pohodě :-) Není totiž nad to, když ruka ruku myje, že a hovna se zame
 Re: Nové povolení lezení pro pravý břeh Labáku06.12.2012
Lidi bohužel nepředěláš, ani nepřesvědčíš. Je to každého svědomí, jestli polezou s Mg nebo ne..

 Zoban a Rebel06.12.2012
Vazeni panove, jdete laskave do ..... skal a lezte. Uz je mi z Vas akorat na bliti, takove hastereni kvuli par tisicovkam ci potencionalnim nespravedlnostem. Navic v tak okrajove zalezitosti jako je drajtul. Kluci, podejte si ruce a budte na sebe hodni. V
 Re: Zoban a Rebel06.12.2012
Kurva to byl šleh!! Uaaaaaaa........ :-))))
 Re: Zoban a Rebel07.12.2012
Naopak! Ať se někde spolu sejdou a daj si veřejně do držky :-)



 Titulní fotografie05.12.2012
Nechci rýpat, ale cesta na dnešní (5.12.) titulní fotce se jmenuje "Şıpıdık Şaziye".
 Re: Titulní fotografie05.12.2012
OPRAVA: nebere to tu turečtinu, takže cesta se jmenuje "Sipidik Şaziye".
  Foto dne again.06.12.2012
Dekujeme za poctivou, nerypajici informaci, ktera zcela vystizne objasnuje tuto problematiku fota dn

 Vymena podrazky Dynafit Tlt405.12.2012
Rozpada se mi tlumici mezivrstva mezi skeletem a vlastni podrazkou.Potrebuju vymenit kmplet.podrazku,nevite kde to flaji,za kolik?Firma Restday,ktera mi uspesne vymenila podrazku u bot na tezky trekking Aku mi bohuzel sdelila,ze vymenit lze,ale pouze kd.s
 Re: Vymena podrazky Dynafit Tlt405.12.2012
Dovozce dynafitu?
  Re: Vymena podrazky Dynafit Tlt405.12.2012
Dynafit maj Italové a hodně by mě překvapilo žeby počítali s výměnou podrážek u skeletů.
Asi
   Re: Vymena podrazky Dynafit Tlt405.12.2012
P.S. Skladem nedržej ani aktuální modely, vyroběj jen to co se předobjedná a podrážky se spíš nepřed
 Re: Vymena podrazky Dynafit Tlt405.12.2012
Koukni sem:
 trickline05.12.2012
Ahoj, můžete mi poradit, jaká lajna je vhodná pro triky? Já osobně vlastním slackline od elephanta, ale široký 35 mm a nevím, zda je to ten správný na triky ... budu rád za každou radu. díky
 Re: trickline05.12.2012
Ahoj, jestli chceš skákat a dělat nějaký dynamický triky a pod. tak pořiď třeba jibline od gibbonu n

 lyže Dynastar05.12.2012
Má někdo zkušenosti s lyžema Dynastar Altitrail Powder? Zajímá mě jak jsou točivé, protože mají velký rádius. Díky

 Foto dne05.12.2012
Neni ten typek na foto dne uz tak trochu mimo linku cesty? Je normalni lezt cestu 1,5m od jisteni?
 Re: Foto dne05.12.2012
si chces povidat, vid?
 Re: Foto dne05.12.2012
cesta za 5+ se holt leze 5+kovým terenem.
  Re: Foto dne05.12.2012
nejlepší koment :D " ty si chceš povídat " :D :D jdu do kolen ale je to pravda ... jinak
   Re: Foto dne05.12.2012
jo, byl to dobry koment. a k tvym poznamkam: o spolecne jisteni jde tezko - vidis presa nacvakane na
    Re: Foto dne05.12.2012
Jezis a neni to jedno? treba mu jen staci ze si zaleze a jemu jedno jak, ostatne nemyslim ze cislem
     Re: Foto dne05.12.2012
jištění je v linii cesty aby netáhlo lano ty chytráku... kdybys nebyl překližkář tak víš, že to tak
  Re: Foto dne06.12.2012
Jo, tak nějak jsem to myslel, bylo cestou nejmenšího odporu, o rest dayi jsem si dal tuhle cestu na
 Re: Foto dne05.12.2012
Klidně v té plotýnce můžou být tři linie - to, co borec leze, direkt a pak při pravé hraně. Takový p
  Re: Foto dne05.12.2012
nebo při levé hraně... taky
   Re: Foto dne05.12.2012
Ne , ne , kluci..Radek ma pravdu. neni to normalni. Vzdyt podle pravidel CHS platnych v celem vesmir
 Re: Foto dne06.12.2012
Hmm taky me to zarazilo; hlavne ze se u toho nezrakvil, pripadne nekopl jistice pri padu do hlavy, p
 Re: Foto dne06.12.2012
Je to metodicky správně? Co by na to řekl Uzlař? A co Jan Tleskač?

 Praní péřovky04.12.2012
Ahoj, máte prosím někdo zkušenost s praním péřovky doma v pračce? Co je vše potřeba, aby jsem si ji nepoškodil? Chtěl jsem ji dát do čistírny, ale mám trochu obavu, aby mi ji špatným praním nepoškodili. Díky moc za odpovědi!
 Re: Praní péřovky05.12.2012
Dal jsem North Faceku do cistirny, zaplatil 2 kila a odnes jsem si domu uplne novou bundu. Tak fanta
  Re: Praní péřovky05.12.2012
V čistírně riskuješ, že použijou chemikálii, která Ti bundu zničí. Doma v pračce neriskuješ vůbec ni
   Re: Praní péřovky05.12.2012
Aby se peří neslehlo a řádně propralo tak je dobrý naházet s péřovkou do bubnu ze pět tenisáků a pot
    Re: Praní péřovky05.12.2012
to je teda aspoň má zkušenost
     Re: Praní péřovky05.12.2012
Peru perovky naprosto bezne v mydlovem tekutem prostredku, kratky setrny program. Osvedcilo se mne s
 Re: Praní péřovky05.12.2012
Ted jsem zrovna po letech vypral svoji starou TNF péřovku. není třeba se ničeho bát. Použil jsme Gra
  Re: Praní péřovky05.12.2012
Díky moc, za všechny vaše komentáře! Moc jste mi pomohli! Ahoj Matty

 vařič Pinguin Pyro03.12.2012
Nemáte někod bližší zkušenost s vařičem Pinguin Pyro? Našel jsem jen jednu zavadějící "recenci"...
 Re: vařič Pinguin Pyro03.12.2012
mám od pinguinu Spidera a nemůžu si ho vynachválit,výkon a stabilita.
  Re: vařič Pinguin Pyro04.12.2012
Mě nevyhovuje to skládání, vyžaduje to cvik a mě to furt nějak nejde. Hoří v pohodě, štelování oprot
 Re: vařič Pinguin Pyro02.01.2015
Proč byla zavádějící?

1   ...   558   559   560   561   562   563   564   565   566   567   568   569   570   571   572   573   574   575   576   577   ...   2263    
Strana: z 2262
 
     
...nové příspěvky
 Nové povolení lezení pro pravý břeh Labáku
Výzva ČHS, aby se lezci s rozhodnutím seznámili a hlavně aby dodržovali stanovená "pravidla hry" je opravdu k smíchu. Před nedávnem se vedla diskuze o mG a z ní vyplynulo, že se pravidla až tak důsledně dodržovat nemusí.
Šmíra15:33:18 06.12.2012
odpovědět 
 Re: Nové povolení lezení pro pravý břeh Labáku
Lezeš tam nebo jenom blbě plkáš? Mě kultura lezení v Údolí a vůbec pobytu pod skalou přijde vcelku na úrovni. Ono se tady rádo všecko hrotí, viď:-)
Willhem15:48:25 06.12.2012
odpovědět 
  Re: Nové povolení lezení pro pravý břeh Labáku
To je dobře, že jsou všichni v pohodě :-) Není totiž nad to, když ruka ruku myje, že a hovna se zametají pod vlastní koberec :-D
16:28:31 06.12.2012
odpovědět 
 Re: Nové povolení lezení pro pravý břeh Labáku
Lidi bohužel nepředěláš, ani nepřesvědčíš. Je to každého svědomí, jestli polezou s Mg nebo ne..
Matty23:34:55 06.12.2012
odpovědět 
 Foto dne:
Korno
Dnešní vedro ve skalách
 Databáze cest:
Všechny cesty (192439)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Poslední výstřel VII Skály V Údolí Roklice
Severozápadní hrana IV Ostrov
Dlouhý bidlo VIIc Ostrov
Ruční spára VIIa Ostrov
Dárek pro Honzu VI Ostrov
Nově komentované:
Vpravo Od Hranické 6+ Helfštýn
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Jižní Pilíř VII Bezděčín

 Nově v diskusi:
Re: Spaní dolomity, arco | Re: Spaní dolomity, arco | brýle | Spaní dolomity, arco | nalezený ATC pilot Bohostice | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) |

 Nové komentáře:
Re: paradocs | Re: paradocs | Re: žvanil | Re: žvanil | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
Po pádu v rakouských Alpách zahynul český horolezec (41)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (17)
Pepa Šindel si zapsal přelezy dalších cest za 9a: (16)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (8)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (7)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (5)

 Nově v inzerci:
Nové Lezečky Evolv Phantom Pro vel. 44 | Hory | Nové lezečky Tenaya Mastia 10,5 UK, 45 EU | Picos de Europa | Horolezecký úvazek | Gryphon Ascender | boulder maglajz pytel La Sportiva | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1168 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1286 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1465 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1436 
 Neřeším to – lezu vše 
 1138 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi