Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Štípek 11869 Bouldry: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Hory: 1.Sejbal 8201 2.Skopec 7086 3.Groš 6550
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Podmínky v Tatrách 16.12.2012 Ahoj. Nevíte jaké jsou aktuální podmínky v Tatrách na mixy a ledy?
nazor na lano 16.12.2012 Nazdarek lidicky.
Prosim nemate nekdo nejakou zkusenost jak kladnou tak zapornou s lanem Mammut 9.8 Transformer?Vim,ze tady toho bylo uz dost napsano o lanech,ale prece jenom jde vyvoj dopredu a tak bych se chtel ujistit jestli je to dobra volba.De
  Re: nazor na lano 16.12.2012 Ahoj nemam to z vlastni zkusenost ale od nekolika kamaradu, ale lana mammut jsou vseobecne naproste
    Re: nazor na lano 16.12.2012 Od léta bude velkoobchodně a tedy i maloobchodně zastupovat Mammut Hudy. Takže se budeš moct zeptat
    Re: nazor na lano 16.12.2012 Mám alno Mammut a můžu potvrdit, že stojí úplně za vyliž ... Nejlevnější zrovna nebylo :(
      Re: nazor na lano 16.12.2012 Dik vsem za nazory.
Jen ted nevim jaky to lano poridit pac na kazdy to lano ma nekdo nejakou
        Re: nazor na lano 16.12.2012 Borci, to mate jako s kazdou firmou na spagaty. Za dobry spagaty si musime priplatit a u Mammutu to
        Re: nazor na lano 16.12.2012 Tak zrovna s Tendonem si myslim chybu neuděláš. Mě aspoň vyhovuje do ruky (což může být dost indivin
          Re: nazor na lano 16.12.2012 Promiň, není toteda přímo Ambition, ta recenze, ale lepší než drátem ...
            Re: nazor na lano 16.12.2012 Tendon ma taky verze kvality a to Master, Ambition, popripade Smart. Nebavime se o znacce, ale o typ
              Re: nazor na lano 17.12.2012 A právě Tendon Smart je šunt. Ale levnej.
Master je pro sportovce a Ambition pro lezení na po
                Re: nazor na lano 12.12.2013 Kdo říkal? Lezu s Tendonem Smart 9.8 a nestěžuju si. Na nacvičování těžkých cest velmi dobré.
  Re: nazor na lano 17.12.2012 Mammut je sr... , no rekneme supermarketova znacka. U lan rozhodne - mel jsem v ruce lowcost od Mamm
  Re: nazor na lano 17.12.2012 Ahoj, ja mam tendona ambition 9.8, dva nebo tri roky stary a presto jak moc s nim lezu se furt jeste
    Re: nazor na lano 17.12.2012 Ja pouzivam lana od Mammtu od devatenacti let,coz je uz 27-let a maximalni spokojenost.Je to asi jak
      Re: nazor na lano 17.12.2012 Taky mám dobrou zkušenost s lany od Mammuta. Lezu na něm 4 roky, myslím si, že celkem dost (i když m
      Re: nazor na lano 12.12.2013 Za 14 dní lano bude asi dobrý. Ale já bych byl rád kdyby mi vydrželo víc.
    Re: nazor na lano 17.12.2012 Ten Tendon Ambition 9,8 mm má hlavně výborný poměr cena x výkon
    Re: nazor na lano 20.12.2012 Měl jsem 30m Master od Tendonu a po 7měsících lezení na stěně 2x týdně se scvrklo na 25m. Komické al
  Re: nazor na lano 17.12.2012 Osobne kaslu na znacky - kdyz je spagat ve vyprodeji 50m za 1400,- - 1600,-, tak ho proste vezmu a n
vír 14.12.2012 ahoj, nevíte někdo jak je to letos s ledovou stěnou ve Víru? na stránkách jsem nic nenašel, dovolat se nemůžu
  Re: vír 14.12.2012 Dobíhá jim zrovna letní sezóna. Mají na koupališti návštěvníků že neví kam dřív skočit natož brát te
    Re: vír 14.12.2012 No však Vír je na Moravě :-))
ledy v rakousku 14.12.2012 nemá někdo zprávy zda je něco nateklý? jak je na tom třeba pan mordor?
  Re: ledy v rakousku 14.12.2012 jo, ja mam ze vcera jeste natekly pracky.
někdo na lezení 13.12.2012 Sháním někoho, kdo by se mnou lezl v Brně/Kuřimi. Jsem v začátcích.
ledy 13.12.2012 ahoj jen jsem se chtel zeptat jak jsou na tom ledy v male fatre, diky
  Re: ledy 14.12.2012 Zatím nic. Bydlím v Dylině a co jsem se ptal i ochranáru, který lezou, tak nic. Ted dojte teplý fron
  Re: titulky k filmu Progression 12.12.2012 nejsou třeba.. angličtina tam je dobrá a lehce srozumitelná... tsááá crimp tsááá :)
    Re: titulky k filmu Progression 13.12.2012 O čem je ten film?
        Re: titulky k filmu Progression 14.12.2012 Ahoj, díky za odkaz - ale co tam najdu?? Titulky jsem tedy nenašel...
          Re: titulky k filmu Progression 14.12.2012 ze by ta Martanova odpoved byla na predchozi otazku "o cem ten film je?" :)
    Re: titulky k filmu Progression 13.12.2012 Nekdo kdo chce titulky ai annglicky neumí, to bys moh pochopit a ne odpovídat takoví sračky.
      Re: titulky k filmu Progression 14.12.2012 Zkus BS player ten si titulky hledá sám
Rehabilitace Liberec 12.12.2012 Ahoj, manželka je po operaci kolene, byl jí odstraněn meniskus a potřebuju nějakou dobrou rehabilitaci v Liberci. Pokud někdo o někom rozumném víte, tak napište. Moc díky.
Frankenjura 11.12.2012 Prosím o radu jako naprostý laik: sháním průvodce Frankenjury. Jaký je nejlepší? A jsou průvodce Frankenjura band 1 a band 2 oba ze severní Frankenjury? A je to zvládnutelné i s malou znalostí němčiny? V angličtině asi u nás nic nevychází, že jo? Moc děku
  Re: Frankenjura 12.12.2012 podivej se na
    Re: Frankenjura 13.12.2012 jednoznačně je nejlepší Rocker ten schwertner stojí za prd a i mapy jjou velmi nepřehledné
      Re: Frankenjura 14.12.2012 ja mam yase radsi Schwartnera, ten nejnovejsi 2012 je podle mne super. vzdycky trefim a jsou tam i G
1
...
556
557
558
559
560
561
562
563
564
565
566
567
568
569
570
571
572
573
574
575
...
2263
vír ahoj, nevíte někdo jak je to letos s ledovou stěnou ve Víru? na stránkách jsem nic nenašel, dovolat se nemůžu 10:19:44 14.12.2012odpovědět
  Re: vír Dobíhá jim zrovna letní sezóna. Mají na koupališti návštěvníků že neví kam dřív skočit natož brát telefony. Lidi proberte se, soply budou v Čechách teprve začínat. 11:35:04 14.12.2012odpovědět
    Re: vír No však Vír je na Moravě :-)) PetrSWB 20:36:00 14.12.2012odpovědět
Reklama:
Foto dne:
Záchranka pod Matterhornem
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: