LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRůVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Bacha, bacha! Jistíš? Dávej pozor! Jisti, jisti! Vole jisti, bacha! Lezu, jo? Lezu! Těžký to bylo, těžký ty vole!
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
AM ČR v boulderingu (24.06)
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 13081
2.Votoček 12500
3.Širůčková 11897
Bouldry:
1.Trojan 11250
2.Novák 11075
3.Pochman 11075
Hory:
1.Sejbal 7951
2.Skopec 7086
3.Groš 6550

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5947 lezců
1230732 cest
Nové přelezy:
Bílý Tesák 7b+
Arnold Cla 9+
Lambert 8a
Tabledance 9+
Red Zone 10-
Animální O 9
Old School 9+
Hučení V K 9+
Rote Kante 9+
J. Har 7c

Stěny
SAUNA - Plzeň
Lezecká stěna Kbely - Praha 9 – Kbely
Rock 'n' Wall - Plzeň

Prodejny
Outdoor Centrum Rock Point Masarykova - Brno
Rock Point OC Olympia - Brno
Outdoor Centrum Rock Point Poříčí - Praha 1

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 Zážitková agentůra Čhs21.12.2012
INZERCE

Reprezentantem snadno a rychle.

Vhodné jako překvapení pod stromeček.

Rodičům a příbuzným vyrazíte dech, kam jste se až vypracovali.

Neváhejte a co nejdříve odpovězte na náš inzerát.Zažij
 Re: Zážitková agentůra Čhs21.12.2012
Taky jsem na to koukal.

Byt mladsi, tak se snad zase stanu clenem a zacnu trenovat:)
 Re: Zážitková agentůra Čhs21.12.2012
Naštěstí není čhs jenom o tobě, Zobanovi a drytoolu, takže člověk může v poklidu dál drtit co zvládn
 Re: Zážitková agentůra Čhs21.12.2012
Pro závody IWC je nezbytné zprostředkovat licenci prostřednictvím ČHS. Pro závody EP je samozřejmě m
 Re: Zážitková agentůra Čhs21.12.2012
Ses už trapnej!
  Re: Zážitková agentůra Čhs21.12.2012
Ach jo, posledni dobou je to vsude stejne. At jde o komentare zde na lezci, ci se podivam na vodacke
   Re: Zážitková agentůra Čhs22.12.2012
Ty půjdeš po smrti určitě do nebe...:-).
   Re: Zážitková agentůra Čhs22.12.2012
Za jiných okolností bych s tebou souhlasila, ale u určitých osob zde na lezci se již mnohokrát proká

 Ledy?21.12.2012
Nevíte někdo pls, jak to vypadá s ledem na Kozákově nebo v Oldřichovském sedle? Případně díky.
 Re: Ledy?21.12.2012
v oldřichově před týdnem tragedie,tak že teď to tam musí stát za vyliž prdel..

 Kružberk o Vánocích21.12.2012
Neví náhodou někdo z místních, jestli se dá ještě teď o víkendu něco vytáhnout na Kružberku? Zítra jedu tím směrem, tak jestli má cenu tahat vercajk.
 Re: Kružberk o Vánocích21.12.2012
Ahoj Jendo,
na Kružberku se dá lízt celoročně, záleží na tom jestli ti nevadí zima.
Po
  Re: Kružberk o Vánocích21.12.2012
Tož zima mi nevadí.. hlavně aby z toho nebyla zmrzlá skluzavka a aspoň trochu to lepilo. Ale tak plá
   Re: Kružberk o Vánocích23.12.2012
Určitě bude lezitelný i ten rajbasový boulder v jeskyni :-).
    Re: Kružberk o Vánocích27.12.2012
Pánové, to bych se nikdy nenadál, že na štědrý den si v mezičase mezi tvorbou chlebíčků a zdobením s

 Geyikbayiri21.12.2012
Ahoj, chci se zeptat jak to je s lezením v téhle oblasti. Dá se tam lézt v lednu nebude tam příliš zima?
Díky za názory.
Veselé Vánoce a spoustu hodnotných přelezů v roce 2013
 Re: Geyikbayiri21.12.2012
V listopad prosinec, leden, únor jsou vrcholy sezony. I když je to spíše pro aktivní lezce, kteří ch
 Re: Geyikbayiri21.12.2012
Lozit se dá v pohodě. Ze společenských důvodů bych volil říjen - listopad nebo brzké jaro (po setměn
  Re: Geyikbayiri22.12.2012
Vím, že to patří pod inzerci, ale když se to tu objevilo...
Do Geyiku jedu, tedy odlétám 6.1
 Re: Geyikbayiri23.12.2012
na slnku v kratkom tricku...
 Re: Geyikbayiri23.12.2012
No já nevím, v lednu. To tam bude dost zima, rozhodně ne na tričko. Když je to v té České republice.
  Re: Geyikbayiri23.12.2012
bol som tam 2x v obdobi januar/februar a na slnku bolo niekedy aj to tricko moc, asi to bude individ
  Re: Geyikbayiri23.12.2012
bol som tam 2x v obdobi januar/februar a na slnku bolo niekedy aj to tricko moc, asi to bude individ
 Re: Geyikbayiri23.12.2012
na slnku v kratkom tricku...

 end of time20.12.2012
tak co říkáte na konec světa,bude nebo nebude?
podle mě byli ti věčně zdrogovaní majové prachobyčejní lempli co nedohlídli moc daleko do budoucnosti :)))
 Re: end of time20.12.2012
Uvidíme zítra :-) Bude to den, jako každý jiný. Záleží jen na nás, jaký bude. My si tvoříme svůj Ves
  Re: end of time21.12.2012
Já si teda ten svůj ničim a zejtra to na tuty dodělám!
   Re: end of time21.12.2012
Nasa uz to potvrdila. Dneska fakt bude konec sveta. Zaclo to asi pred dvema hodinama nad tichym ocea
    Re: end of time21.12.2012
:-D !

 Ochrana přírody na Slovensku19.12.2012
http://tinyurl.com/bpwkuyc

Jsem zvědav jak daleko to bratia Slováci dotáhnou. Zní to zajímavě.
 Re: Ochrana přírody na Slovensku19.12.2012
Zajímavě určitě. Nezbývá, než se těšit, že třeba jednou budeme moct všichni v listopadu či dubnu asp
 Re: Ochrana přírody na Slovensku19.12.2012
Jednoznačně zajímavé a chválihodné. Tak držím palce ať to vyjde.
 Re: Ochrana přírody na Slovensku19.12.2012
bolo by to pekné, ale pochybujem, že to prejde... naši pseudohorskí vodcovia si predsa nenechajú kaf
 Re: Ochrana přírody na Slovensku21.12.2012
Napsat a prolobbovat takhle významnou novelu zákona, a to proti zájmu zelenejch, lesáků, myslivců, g

 spiderman M1319.12.2012
zdarec Facebookem proleteli fotky s luckou H. ve výše jmenované cestě neá někdo info asi to vylezla v kuse ?
 Re: spiderman M1319.12.2012
Víc najdeš na webu hory info. Teda musíš to napsat v kuse. Tak jako i Lucka která spidermana přelez
 Re: spiderman M1319.12.2012
Lucka o tom napsala článek, který bude jistě vzbrzku i zde na Lezci, naše zpracování jejího článku j
  Re: spiderman M1320.12.2012
Na webu ČHS to nebude?
   Re: spiderman M1320.12.2012
Proč by to nebylo na webu ČHS, chodíš tam vůbec někdy? Minimálně to bude v nejbližším buletinu v pře
    Re: spiderman M1320.12.2012
Má to pro ně smysl? Je to pro ně jednoduché? Stará se někdo o aktuální publikaci a ví se kdo?
     Re: spiderman M1320.12.2012
Pokud vím, má ČHS mediální komisi, o ročenku se stará Rešík.
      Re: spiderman M1320.12.2012
Možná jsem byl moc rychlý. Ptám se, zda má smysl pro reprezentanty, aby se prezentovali na webu ČHS,
    Re: spiderman M1320.12.2012
To znamenat, že Lucie je podporovaná ČHS? Podle toho, co se dá dočíst jinde na webu, to tak moc nevy
     Re: spiderman M1320.12.2012
Současné vedení Čhs má o reprezentaci ČR v lezeckých disciplínách představu, že jde o zážitkovou age
      Re: spiderman M1321.12.2012
Libore buď trochu mecenáš, copak vám nestačí obdiv a sláva u řadových členů?:)
       Re: spiderman M1321.12.2012
Marťane, to není o tom být nebo nebýt mecenáš, to je o tom nenechat si sr..t na hlavu.
 Re: spiderman M1320.12.2012
 climb on!19.12.2012
nevite nekdo nahodou, kde se da v brne koupit climb on? diky
 Re: climb on!19.12.2012
To jako cela ta skola i se Zobanem jo? No to nevim....
Ale jestli hledas masticku, tak mam po
  Re: climb on!19.12.2012
hehe,pochopitelne chci koupit tu skolu,ale dik i za tip na tu divotvornou mast
 Re: climb on!19.12.2012
Prodávají ho na Fleši.

 foto dne co jeste neni foto dne18.12.2012
nejenze v pripade padu bude spolknuta expreska, navic dojde k natrzeni trisel a blizkych anatomickych partii lanem jdoucim k odsoupenemu jistici, brrr ... foto dne co jeste neni foto dne ... taky jistim lezerne a obcas zvanim, ale spolulezcuv rozkrok je m
 Re: foto dne co jeste neni foto dne18.12.2012
Ahoj Kládo, nedivím se Ti, že dbáš tolik o rozkrok(y), ale pokud jde o foto 7246, tak je podle lišto
 Re: foto dne co jeste neni foto dne18.12.2012
Je tomu vskutku tak:

  Re: foto dne co jeste neni foto dne19.12.2012
No tedy, A. Klado, takhle propagovat nase interni tajnosti! PREDSEDO!! to nic nemeni na faktu, ze je
   Re: foto dne co jeste neni foto dne19.12.2012
Pokud by to bylo možné, rádi bychom podobné fotky využili v další sérii článků metodické ústřižky /

 Lezenie Spanielsko Turecko Siciilia18.12.2012
Ahojte. Hladame niekoho kto by chcel ist do Spanielska, Turecka alebo na Siciliu (podla predpovede) v termine 25.12. az 6.2. +-par dni ako by sme sa dohodli. Sme zatial dvaja takze 2-3 sa este pomestia. Auto mame Citroen Berlingo. Sme z Bratislavy. Ak by
 Re: Lezenie Spanielsko Turecko Siciilia18.12.2012
co thajsko? v soferovani by sme sa striedali ja po ukrajinu a zvyšok ty :D
  Re: Lezenie Spanielsko Turecko Siciilia18.12.2012
Taky tomu moc nerozumím.
Počítej že najedeš kolem 5 tisíc kilometrů. To je jen za benzin kol
   Re: Lezenie Spanielsko Turecko Siciilia18.12.2012
25.12.-6.2. mě přijde docela dlouho...

1   ...   554   555   556   557   558   559   560   561   562   563   564   565   566   567   568   569   570   571   572   573   ...   2263    
Strana: z 2262
 
     
...nové příspěvky
 Zážitková agentůra Čhs
INZERCE

Reprezentantem snadno a rychle.

Vhodné jako překvapení pod stromeček.

Rodičům a příbuzným vyrazíte dech, kam jste se až vypracovali.

Neváhejte a co nejdříve odpovězte na náš inzerát.Zažijete to, na co jiní musí léta dřít.


"Pokud má někdo z lezců zabývajících se touto disciplínou (drytool)zájem startovat, ať již na některých závodech IWC nebo EP, prosím, ať kontaktuje komisi soutěžního lezení - subkomise ledy a drytooling Radka Lienertha zoban@seznam.cz"

Cena: mírná,na náklady připlácí Čhs
Podmínky:  být členem Čhs

Vaše zážitková agentůra Čhs

Libor rebel Hroza17:11:10 21.12.2012
odpovědět 
 Re: Zážitková agentůra Čhs
Taky jsem na to koukal.

Byt mladsi, tak se snad zase stanu clenem a zacnu trenovat:)
MYSSAK17:44:42 21.12.2012
odpovědět 
 Re: Zážitková agentůra Čhs
Naštěstí není čhs jenom o tobě, Zobanovi a drytoolu, takže člověk může v poklidu dál drtit co zvládne a občas se tady pobavit:-DDD Neuvěřitelný, jak to stejný může být pořád nový...
Willhem18:37:09 21.12.2012
odpovědět 
 Re: Zážitková agentůra Čhs
Pro závody IWC je nezbytné zprostředkovat licenci prostřednictvím ČHS. Pro závody EP je samozřejmě možná účast i bez žádosti, ale pak nebude možné uhradit příspěvek na účast ani v případě velmi dobrého výkonu.
20:39:38 21.12.2012
odpovědět 
 Re: Zážitková agentůra Čhs
Ses už trapnej!
Matěj22:24:53 21.12.2012
odpovědět 
  Re: Zážitková agentůra Čhs
Ach jo, posledni dobou je to vsude stejne. At jde o komentare zde na lezci, ci se podivam na vodacke servery, ci nedej boze na komentare pod zpravami z domova, vsude je to stejne. Vsude plno arogance, urazek, povysenosti, zavisti a kdovi ceho jeste.,

Kam se podela trocha tolerance, ci alespon snaha se zamyslet nad nazorem druhych. Neni potreba hned se vsim souhlasit, ale proc je potreba hned srset urazkami a silnymi slovy?
Nestaci jen napsat, "myslim, ze nemas pravdu, ci nesouhlasim s tebou"? Nebo jeste lepe" nesouhlasim s tvym nazorem protoze…"

Bohuzel zde predevsim ctu "nesouhlasim, protoze ses deb.l…"
MYSSAK23:51:36 21.12.2012
odpovědět 
   Re: Zážitková agentůra Čhs
Ty půjdeš po smrti určitě do nebe...:-).
01:14:34 22.12.2012
odpovědět 
   Re: Zážitková agentůra Čhs
Za jiných okolností bych s tebou souhlasila, ale u určitých osob zde na lezci se již mnohokrát prokázalo, že psát jakékoliv argumenty je zcela marné, neboť jsou vůči cizím názorům značně resistentní.
 matous08:32:39 22.12.2012
odpovědět 
 Foto dne:
kvalifikace
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
 Databáze cest:
Všechny cesty (192337)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Start und stop 4 Sankt Lorenz
Přeskok 2 Skály V Údolí Roklice
Zamotaná pouť V Skály V Údolí Roklice
Náhorní hrana II Údolí Loubenského Potoka
Turecký med VIIb Údolí Loubenského Potoka
Nově komentované:
Paní Kadrnožková VIIIb Prachov
Mandragora Hard 8A Rusava
Tancuj, Tancuj, Vykrúcaj VIIIa Adršpach
Záviš 7 Žleby
Přehmat 5+ Černá Skála U Přeštic

 Nově v diskusi:
Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz |

 Nové komentáře:
Re: Viva Master ! | Re: Viva Master ! | 666 555 | Re: Viva Master ! | Re: Viva Master ! | Re: Viva Master ! | Re: Viva Master ! | Re: Neuznat | Viva Master ! | AI slop |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
Na svěťáku na Štvanici závodí i tři ruští lezci (57)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Praha (13)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (11)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (10)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (7)
Lezecký park Davle: Z ošklivého lomu lezecký ráj (5)

 Nově v inzerci:
Lezečky Unparallel TN Pro - 42,5 EU | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou | La Sportiva TC PRO | NÁLEZ lišty v Labáku | Nové lezečky La Sportiva Genius (aktuální model) | Edelrid OHM II | La sportiva Theory | Vyřazená lezecká lana - jakékoli délky |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1145 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1261 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1451 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1417 
 Neřeším to – lezu vše 
 1114 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi