Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07) MS juniorů (18.07)
Routes: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Štípek 11869 Boulders: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Mountains: 17.Abt 3287 18.Sukačová 3238 19.Petr 3142
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English
  Re: foto dne - Amore Rubato, 6a+ 26.12.2012 protože je to hroznej prasák
Porovnání lan 26.12.2012 Zdravím, plánuji nákup levnějšího lana na stěny, skalky a tréning, jinak lezeme na Ice Linech.
Hlavou se mi honí tato lana:
Tendon 10mm Smart
Millet Cobalt 10mm
Beal Edlinger 10,2mm
Trošku mi vrtá hlav
  Re: Porovnání lan 26.12.2012 Smart nic moc, ale za ty prachy neber to... Dvakrát jsem do toho odsed (rozuměj opravdu malý pád 3-4
    Re: Porovnání lan 28.12.2012 Tak já mám zkušenost s jinejma lanama.
Tendon Smart můžu potvrdit, že není nic moc. Nicméně z
  Re: Bém - výstup roku 23.12.2012 Asi proto, že první uděloval sportovní svaz a druhý komerční vydavatel.
  Re: Bém - výstup roku 24.12.2012 Protože když už se vykašlal na kloudnou práci na ouřadě, vytřískal ze státního koryta dost na to, ab
    Re: Bém - výstup roku 25.12.2012 Stejně jako ke koloritu republiky sedí tyhle diskuse :)
  Re: Bém - výstup roku 28.12.2012 Bém něco dostal?
    Re: Bém - výstup roku 28.12.2012 Tady patří Jandíkovic web a pokračuje to /rservice.php?akce=tisk&ckisloclanku=2012110029 by mě z
      Re: Bém - výstup roku 28.12.2012 Takže asi tak. Dokonce to ocenění dostal, ikdyž to bylo mimo ten zajímavě stanovený limit od 1. 8. 2
        Re: Bém - výstup roku 29.12.2012 ještě závistivej podpis
Winterraum na Südwiener Hütte 22.12.2012 Zdar potřeboval bych info o winterraumu na Südwiener Hütte. Podle diskusí na netu to vypadá, že je tam nějaký problém s topením. Nebyl jste tam v poslední době náhodou někdo? díky za info.
Drajtůlink v Korei 21.12.2012 Kolik stojí členy ČHS tato sranda pro pár vyvolených?? To bude balík, který asi ani za rok nevydělám, ne? Takže kolik nás členů se muselo složit, aby těch 6 lidí jelo na soukromý výlet do Korei??
  Re: Drajtůlink v Korei 21.12.2012 Hele, když budeš chtít, tak se tam podíváš, vydělat se na to dá, a jsou tací co tam jedou i bez peně
  Re: Drajtůlink v Korei 21.12.2012 Do Korei jede Lucie Hrozova a Mirek Matejec. Oba maji dotaci od Korejcu (urcena pro 2 lezce) ve vysi
    Re: Drajtůlink v Korei 22.12.2012 Kurnik, podle čeho se sakra počítá ten příspěvek na letenku? 6000 Kč není zdaleka ani na jednosměrno
      Re: Drajtůlink v Korei 24.12.2012 A to je přesně vono - hasiči jezděj do terénu v autech bez GPS a volaj po kamarádech, aby našli sprá
        Re: Drajtůlink v Korei 24.12.2012 ...se ještě jednou podívej pod stromeček. Třeba ti tam Ježíšek nadělil trochu rozumu. Pak bys nepsal
Zážitková agentůra Čhs 21.12.2012 INZERCE
Reprezentantem snadno a rychle.
Vhodné jako překvapení pod stromeček.
Rodičům a příbuzným vyrazíte dech, kam jste se až vypracovali.
Neváhejte a co nejdříve odpovězte na náš inzerát.Zažij
  Re: Zážitková agentůra Čhs 21.12.2012 Taky jsem na to koukal.
Byt mladsi, tak se snad zase stanu clenem a zacnu trenovat:)
  Re: Zážitková agentůra Čhs 21.12.2012 Naštěstí není čhs jenom o tobě, Zobanovi a drytoolu, takže člověk může v poklidu dál drtit co zvládn
  Re: Zážitková agentůra Čhs 21.12.2012 Pro závody IWC je nezbytné zprostředkovat licenci prostřednictvím ČHS. Pro závody EP je samozřejmě m
  Re: Zážitková agentůra Čhs 21.12.2012 Ses už trapnej!
    Re: Zážitková agentůra Čhs 21.12.2012 Ach jo, posledni dobou je to vsude stejne. At jde o komentare zde na lezci, ci se podivam na vodacke
      Re: Zážitková agentůra Čhs 22.12.2012 Ty půjdeš po smrti určitě do nebe...:-).
      Re: Zážitková agentůra Čhs 22.12.2012 Za jiných okolností bych s tebou souhlasila, ale u určitých osob zde na lezci se již mnohokrát proká
Ledy? 21.12.2012 Nevíte někdo pls, jak to vypadá s ledem na Kozákově nebo v Oldřichovském sedle? Případně díky.
  Re: Ledy? 21.12.2012 v oldřichově před týdnem tragedie,tak že teď to tam musí stát za vyliž prdel..
Kružberk o Vánocích 21.12.2012 Neví náhodou někdo z místních, jestli se dá ještě teď o víkendu něco vytáhnout na Kružberku? Zítra jedu tím směrem, tak jestli má cenu tahat vercajk.
  Re: Kružberk o Vánocích 21.12.2012 Ahoj Jendo,
na Kružberku se dá lízt celoročně, záleží na tom jestli ti nevadí zima.
Po
    Re: Kružberk o Vánocích 21.12.2012 Tož zima mi nevadí.. hlavně aby z toho nebyla zmrzlá skluzavka a aspoň trochu to lepilo. Ale tak plá
      Re: Kružberk o Vánocích 23.12.2012 Určitě bude lezitelný i ten rajbasový boulder v jeskyni :-).
        Re: Kružberk o Vánocích 27.12.2012 Pánové, to bych se nikdy nenadál, že na štědrý den si v mezičase mezi tvorbou chlebíčků a zdobením s
Geyikbayiri 21.12.2012 Ahoj, chci se zeptat jak to je s lezením v téhle oblasti. Dá se tam lézt v lednu nebude tam příliš zima?
Díky za názory.
Veselé Vánoce a spoustu hodnotných přelezů v roce 2013
  Re: Geyikbayiri 21.12.2012 V listopad prosinec, leden, únor jsou vrcholy sezony. I když je to spíše pro aktivní lezce, kteří ch
  Re: Geyikbayiri 21.12.2012 Lozit se dá v pohodě. Ze společenských důvodů bych volil říjen - listopad nebo brzké jaro (po setměn
    Re: Geyikbayiri 22.12.2012 Vím, že to patří pod inzerci, ale když se to tu objevilo...
Do Geyiku jedu, tedy odlétám 6.1
  Re: Geyikbayiri 23.12.2012 na slnku v kratkom tricku...
  Re: Geyikbayiri 23.12.2012 No já nevím, v lednu. To tam bude dost zima, rozhodně ne na tričko. Když je to v té České republice.
    Re: Geyikbayiri 23.12.2012 bol som tam 2x v obdobi januar/februar a na slnku bolo niekedy aj to tricko moc, asi to bude individ
    Re: Geyikbayiri 23.12.2012 bol som tam 2x v obdobi januar/februar a na slnku bolo niekedy aj to tricko moc, asi to bude individ
  Re: Geyikbayiri 23.12.2012 na slnku v kratkom tricku...
end of time 20.12.2012 tak co říkáte na konec světa,bude nebo nebude?
podle mě byli ti věčně zdrogovaní majové prachobyčejní lempli co nedohlídli moc daleko do budoucnosti :)))
  Re: end of time 20.12.2012 Uvidíme zítra :-) Bude to den, jako každý jiný. Záleží jen na nás, jaký bude. My si tvoříme svůj Ves
    Re: end of time 21.12.2012 Já si teda ten svůj ničim a zejtra to na tuty dodělám!
      Re: end of time 21.12.2012 Nasa uz to potvrdila. Dneska fakt bude konec sveta. Zaclo to asi pred dvema hodinama nad tichym ocea
        Re: end of time 21.12.2012 :-D !
1
...
554
555
556
557
558
559
560
561
562
563
564
565
566
567
568
569
570
571
572
573
...
2263
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: