Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Širůčková 11897 Bouldry: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Hory: 1.Sejbal 7951 2.Skopec 7086 3.Groš 6550
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Roca Rainbow 29.12.2012 Zajímal by mě váš názor na tohle lano, nikoliv z hlediska technických parametrů, ale na jeho mnohobarevnost. Mě to přijde nebezpečné z hlediska zmatení jističe, dobírání a manipulaci na štandu, značení půlky apod.
Ledy 29.12.2012 Nevíte někdo jak jsou na tom rakouské ledy?
JUMP 29.12.2012 Nemáte někdo tento film? Nevíte, kde se dá sehnat?
  Re: JUMP 29.12.2012 Kdybys zkusil vyhledávání na lezci, tak by ses neptal ;)
    Re: JUMP 29.12.2012 Zkoušel jsem a našel jsem jen to, že se dal koupit a už nedá, tak pokud máš nějaké přesnější info, b
      Re: JUMP 29.12.2012 Málo jsi se díval...
    Re: JUMP 31.12.2012 Ahoj, také to nemůžu někde najít. Prosím vás, kde je ten odkaz na ulozto? Už tady není. Na uložto js
      Re: JUMP 01.01.2013 steepedge.com/all-films/mountain-culture/jump.html
      Re: JUMP 01.01.2013 ...když neumíte používat vyhledávání.
Pípák Ortovox X 1 -návod 28.12.2012 Zdar skialpinisti. Mate ho doma nekdo - s ceskym navodem? Byl by nekdo tak ochotny a nakopiroval mi ho ,popr.poradil ,kde se da stahnout? Diky
  Re: Pípák Ortovox X 1 -návod 28.12.2012 Našel jsem asi za 3 minuty - na webu Ortovoxu... :)
    Re: Pípák Ortovox X 1 -návod 28.12.2012 pokud skutečně potřebuješ český, tak tento je jen v němčině a angličtině...
wildspitze 27.12.2012 Nejedete někdo teď na silvestra na wildspitzi? Počasí je celkem dobré... nechte prosím kdyžtak kontakt
  Re: wildspitze 28.12.2012 Za dvě hodiny odjíždíme na Taschachhaus. Je lavinový trojka, ledovce ještě nejsou dost sjízdné a jso
ledy 27.12.2012 Nevíte někdo jaký je stav ledů v zillertalu a nebo oetztalu?
  Re: ledy 28.12.2012 běž se podívat na teploměr, projdi si stav počasí za poslední týden a mělo by ti být jasný že ledy n
    Re: ledy 28.12.2012 Zas tak černě bych to neviděl. Kolem 20.12. byly v Rakousku všeobecně dobré podmínky vzhledem k ročn
  Re: foto dne - Amore Rubato, 6a+ 26.12.2012 protože je to hroznej prasák
Porovnání lan 26.12.2012 Zdravím, plánuji nákup levnějšího lana na stěny, skalky a tréning, jinak lezeme na Ice Linech.
Hlavou se mi honí tato lana:
Tendon 10mm Smart
Millet Cobalt 10mm
Beal Edlinger 10,2mm
Trošku mi vrtá hlav
  Re: Porovnání lan 26.12.2012 Smart nic moc, ale za ty prachy neber to... Dvakrát jsem do toho odsed (rozuměj opravdu malý pád 3-4
    Re: Porovnání lan 28.12.2012 Tak já mám zkušenost s jinejma lanama.
Tendon Smart můžu potvrdit, že není nic moc. Nicméně z
  Re: Bém - výstup roku 23.12.2012 Asi proto, že první uděloval sportovní svaz a druhý komerční vydavatel.
  Re: Bém - výstup roku 24.12.2012 Protože když už se vykašlal na kloudnou práci na ouřadě, vytřískal ze státního koryta dost na to, ab
    Re: Bém - výstup roku 25.12.2012 Stejně jako ke koloritu republiky sedí tyhle diskuse :)
  Re: Bém - výstup roku 28.12.2012 Bém něco dostal?
    Re: Bém - výstup roku 28.12.2012 Tady patří Jandíkovic web a pokračuje to /rservice.php?akce=tisk&ckisloclanku=2012110029 by mě z
      Re: Bém - výstup roku 28.12.2012 Takže asi tak. Dokonce to ocenění dostal, ikdyž to bylo mimo ten zajímavě stanovený limit od 1. 8. 2
        Re: Bém - výstup roku 29.12.2012 ještě závistivej podpis
Winterraum na Südwiener Hütte 22.12.2012 Zdar potřeboval bych info o winterraumu na Südwiener Hütte. Podle diskusí na netu to vypadá, že je tam nějaký problém s topením. Nebyl jste tam v poslední době náhodou někdo? díky za info.
1
...
553
554
555
556
557
558
559
560
561
562
563
564
565
566
567
568
569
570
571
572
...
2263
Roca Rainbow Zajímal by mě váš názor na tohle lano, nikoliv z hlediska technických parametrů, ale na jeho mnohobarevnost. Mě to přijde nebezpečné z hlediska zmatení jističe, dobírání a manipulaci na štandu, značení půlky apod.
http://1url.cz/wQzj Uzlar 21:41:54 29.12.2012odpovědět
Reklama:
Foto dne:
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: