Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07) MS juniorů (18.07)
Cesty: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Štípek 11869 Bouldry: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Hory: 1.Sejbal 8251 2.Skopec 7086 3.Černý 6468
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Skialp - Gr. Ötscher 31.12.2012 Ahoj, nemáte někdo zkušenosti s výstupem Lackenhof - Gr. Ötscher? Pokud ano, dejte mi prosím vědět.
Rád bych tam z pá na so (4.1.-5.1.2013), nejlépe na východ slunce nahoře, pokud budou podmínky. Kdyby se chtěl někdo přidat, uvítám.
Radek, J
  Re: Volne miesto do Tatier 02. alebo 03.01.2013 01.01.2013 Když budeš psát nabídky do Inzerce, spolujízda, ušetříš všem práci a bude to tady přehlednější. Díky
foto dne 7260 30.12.2012 Moc pěknný horolezec škoda, že já takové nepotkávám:-(
  Re: foto dne 30.12.2012 a tos jeste nevidela me :)
    Re: foto dne 30.12.2012 fakt je dobrej takhle si já představuju horolezce
pískaři-film 30.12.2012 ahoj nevíte někdo kde by se dal shlídnout film pískaři?
  Re: pískaři-film 30.12.2012 Já jsem tuším četl, že by se ten film měl promítat na 13tého na Víru během víkendu ledolezení
    Re: pískaři-film 02.01.2013 Na příštím horolezeckém festivalu.Po "předělání" a hlavně změně názvu bude zase útočit na
Roca Rainbow 29.12.2012 Zajímal by mě váš názor na tohle lano, nikoliv z hlediska technických parametrů, ale na jeho mnohobarevnost. Mě to přijde nebezpečné z hlediska zmatení jističe, dobírání a manipulaci na štandu, značení půlky apod.
Ledy 29.12.2012 Nevíte někdo jak jsou na tom rakouské ledy?
JUMP 29.12.2012 Nemáte někdo tento film? Nevíte, kde se dá sehnat?
  Re: JUMP 29.12.2012 Kdybys zkusil vyhledávání na lezci, tak by ses neptal ;)
    Re: JUMP 29.12.2012 Zkoušel jsem a našel jsem jen to, že se dal koupit a už nedá, tak pokud máš nějaké přesnější info, b
      Re: JUMP 29.12.2012 Málo jsi se díval...
    Re: JUMP 31.12.2012 Ahoj, také to nemůžu někde najít. Prosím vás, kde je ten odkaz na ulozto? Už tady není. Na uložto js
      Re: JUMP 01.01.2013 steepedge.com/all-films/mountain-culture/jump.html
      Re: JUMP 01.01.2013 ...když neumíte používat vyhledávání.
Pípák Ortovox X 1 -návod 28.12.2012 Zdar skialpinisti. Mate ho doma nekdo - s ceskym navodem? Byl by nekdo tak ochotny a nakopiroval mi ho ,popr.poradil ,kde se da stahnout? Diky
  Re: Pípák Ortovox X 1 -návod 28.12.2012 Našel jsem asi za 3 minuty - na webu Ortovoxu... :)
    Re: Pípák Ortovox X 1 -návod 28.12.2012 pokud skutečně potřebuješ český, tak tento je jen v němčině a angličtině...
wildspitze 27.12.2012 Nejedete někdo teď na silvestra na wildspitzi? Počasí je celkem dobré... nechte prosím kdyžtak kontakt
  Re: wildspitze 28.12.2012 Za dvě hodiny odjíždíme na Taschachhaus. Je lavinový trojka, ledovce ještě nejsou dost sjízdné a jso
ledy 27.12.2012 Nevíte někdo jaký je stav ledů v zillertalu a nebo oetztalu?
  Re: ledy 28.12.2012 běž se podívat na teploměr, projdi si stav počasí za poslední týden a mělo by ti být jasný že ledy n
    Re: ledy 28.12.2012 Zas tak černě bych to neviděl. Kolem 20.12. byly v Rakousku všeobecně dobré podmínky vzhledem k ročn
1
...
553
554
555
556
557
558
559
560
561
562
563
564
565
566
567
568
569
570
571
572
...
2263
  Re: pískaři-film Já jsem tuším četl, že by se ten film měl promítat na 13tého na Víru během víkendu ledolezení JendaZBrna 12:22:27 30.12.2012odpovědět
    Re: pískaři-film Na příštím horolezeckém festivalu.Po "předělání" a hlavně změně názvu bude zase útočit na první místo.Jinak po udělení cen z festivalu je to tabu. 19:15:57 02.01.2013odpovědět
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: