LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRůVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Lano nevyjde až na zem, ale dole se to normálně skáče...
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
AM ČR v boulderingu (24.06)
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)

Žebříček
Cesty:
30.Vrzba 10313
31.Klofáč 10272
32.Lachman 10260
Bouldry:
30.Mikulec 9625
31.Urubčík 9575
32.Obal 9553
Hory:
11.Hess 4095
12.Zvonková 4029
13.Černý 3878

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5948 lezců
1230900 cest
Nové přelezy:
Timba Clim 7b
Side Step 7b
Averno 7b+
Manky Byzn 7c+
Kočka 7b+
Arnold Cla 9+
Tabledance 9+
Red Zone 10-
Animální O 9
Old School 9+

Stěny
Boulder Bar - Praha 7
Rock 'n' Wall - Plzeň
SAUNA - Plzeň

Prodejny
Outdoor Centrum Rock Point Poříčí - Praha 1
Rock Point Plzeň Americká - Plzeň
Outdoor Centrum Rock Point Masarykova - Brno

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
  Lanove centrum Jungle Park hledá nové instruktory03.01.2013
Varuji před nespolehlivým a někdy povyšujícím jednáním!
 Re: Lanove centrum Jungle Park hledá nové instruktory04.01.2013
Jednáním koho? Zaměstnavatele? Instruktorů? Nebo snad budoucích zákazníků?? Těch pár slov nedává moc
  Re: Lanove centrum Jungle Park hledá nové instruktory04.01.2013
No minimálně jeden instruktor tam má nos celkem nahoru. Po shlédnutí některých jeho výkonů na skále
  Re: Lanove centrum Jungle Park hledá nové instruktory04.01.2013
Myslel jsem samotné přijímání do funkce instruktor + následná práce - takže asi zaměstnavatel / inst
   Re: Lanove centrum Jungle Park hledá nové instruktory04.01.2013
nojono, kokoti sú všadě. Kolik platí ?
   Re: Lanove centrum Jungle Park hledá nové instruktory05.01.2013
"ten co měl zkušenost" sa boji napisat svoje meno?? :D holt Igor zrejme nemal akurat dobry
    Re: Lanove centrum Jungle Park hledá nové instruktory05.01.2013
Ale nejenom otec, take je skvely syn, vnuk a bratr!
 Re: Lanove centrum Jungle Park hledá nové instruktory04.01.2013
povysujici.? koho? nemyslel basnik spise povysene jednani?

 Nový Zéland03.01.2013
Zdar, nechystáte se někdo do Castle hill nebo někam jinam na Zélandu?

 ledy Maltatal02.01.2013
Mate nekdo informaci, jestli uz jsou natekly ledy v Maltatalu? Pripadne nejaky tip na nocleh. Dik
 Re: ledy Maltatal02.01.2013
v maltatalu jsou na ledy namirene webkamery, takže jestli chces aktualni info, hledej timto smerem
  Re: ledy Maltatal02.01.2013
Zatim neaktivni...
   Re: ledy Maltatal07.01.2013
To nemysli vazne? Neviem sice dobre po nemecky, ale nie je tam nieco v tom zmysel, ze info da az na
 Re: ledy Maltatal03.01.2013
ledy v Maltě dobrý,určitě si zalezeš!!! Za to tady to stojí za piču...i když špindl je taky dobrej..
  Re: ledy Maltatal03.01.2013
myslíš, že už teď je to zamrzlý?
   Re: ledy Maltatal03.01.2013
jo, je to zamrzly a ne jenom tam
 Re: ledy Maltatal03.01.2013
  Re: ledy Maltatal07.01.2013
Po víkendové zkušenosti si myslím, že už tam toho moc nebude. Jsou tam skoro jarní podmínky. Ledy ta

 kontakt Karel Vlček02.01.2013
Prosím nemáte někdo kontakt (e-mail) na Karla Vlčka (lezec, fotograf)? Díky.

 Himalajští tygři02.01.2013
Zdravím, nemá někdo, nebo neví někdo kde sehnat  knihu "Himalájští tygři" přepracovanou Českým rozhlasem, namluvenou Fr. Němcem v mp3 či podobně.
 Re: Himalajští tygři02.01.2013
tak na tohle bych také chtěla znát odpověď...

 filmy pro pamětníky01.01.2013
ahoj,
znáte ještě nějaké filmy pro pamětníky s horskou tématikou,Tatry, Krkonoše...? Anděl na horách je klasika. chtěl bych se na něco mrknout a nemůžu si něco jiného vybavit:-) díky za odpovědi. čauec a vše nej do nového roku, ať to leze.
 Re: filmy pro pamětníky01.01.2013
Není to pro pamětníky, ale zkus Medená veža (1), Orlie pierko (2) a Stratená dolina (3), pro delší s
  Re: filmy pro pamětníky02.01.2013
6.1. v 10:20 na TV Barrandov.
 Re: filmy pro pamětníky01.01.2013
Krakonoš a lyžníci, pokud máš rád telemark. :-)
  Re: filmy pro pamětníky04.01.2013
Ten telemark je tam prosím pěkně kde??? Už jako kluci jsme obdivovali, jak tam jezdí pěkně snožmo.My
 Re: filmy pro pamětníky01.01.2013
Najlepšia je Medená veža, ale 1970, to už asi nepovažuješ za film pre pamätníkov, to už pamätá kdeja
  Re: filmy pro pamětníky01.01.2013
Nejlepší horské filmy všech dob jsou samozřejmě od nacistky Riefenstahlové a jejího učitele Fancka.
   Re: filmy pro pamětníky02.01.2013
Všechny procesy, kde se bránila obvinění, že je nacistka VYHRÁLA. Dostala i tzv."Persilschein&q
    Re: filmy pro pamětníky02.01.2013
Upřesnění o Leni. Režírovala 7 filmů, jen jako herečka hrála v 9 filmech (z toho 6 režíroval Fanck).
     Re: filmy pro pamětníky02.01.2013
Problematika denacifikace, tak jak proběhla v poválečném Německu je trochu složitější, než aby mohl
      Re: filmy pro pamětníky02.01.2013
Mě tedy přijde důležité, že Leni udělala ikonické zobrazení nacistické ideologie, stejně jako Sergej
       Re: filmy pro pamětníky02.01.2013
"příbuzné levičácké ideologie"??? uff..
        Re: filmy pro pamětníky02.01.2013
co se na tom nezda?
        Re: filmy pro pamětníky02.01.2013
Do toho se pouštět nebudu. Na to máš tlačítko "Hledání na Lezci." Už se to tu probíralo ně
         Re: filmy pro pamětníky02.01.2013
já jen jestli jsem to správně pochopil, že je nacismus dle tvého levicovou ideologií..samozřejmě nem
          Re: filmy pro pamětníky02.01.2013
Pochopils dobře. Viz můj předchozí příspěvek.
           Re: filmy pro pamětníky02.01.2013
dobře, nechtěl jsem si na tebe udělat názor na základě nějakého nedorozumění..díky za odpověď
            Re: filmy pro pamětníky03.01.2013
Na mě? Bavíme se tady o nacistce, která byla šikovná a uměla točit krásné filmy o horách i Hitlerovi
           Re: filmy pro pamětníky03.01.2013
hele Turku, všechny zprávy o Tvém fízlování mě nechávaly chladným, ale nacismus jako levicová ideolo
            Re: filmy pro pamětníky03.01.2013
Milý anonyme (Tvoje přihlouplé anonymní výkřiky mě nechávají chladným i nadále), doporučuji ještě je
             Re: filmy pro pamětníky03.01.2013
pokud jde o mě, jak jsem již napsal, opravdu nemám zájem tuto debatu vést, stejně tak nemám ani ten
              Základy politického myšlení03.01.2013
No dobře, vyprovokoval jsi mne, uznávám... Takže třeba takhle (není to z mé hlavy, stačilo k tomu Cr
               Re: Základy politického myšlení03.01.2013
Naráží as na jiné rozdělení, které nebere v úvahu jen rovinné uspořádání s dvěma protistranami pravá
                Re: Základy politického myšlení03.01.2013
Nic není černobílé. ODS je mírně levicová strana, ČSSD extrémně levicová strana, komunisti a nacisti
                 Re: Základy politického myšlení03.01.2013
a ty si sukal kravu... :)
                 Re: Základy politického myšlení03.01.2013
no tady bych malinko nesouhlasil. knižní teoretická nacismus a komunismus si jsou velmi podobné a op
                 Re: Základy politického myšlení03.01.2013
Kubo, píšeš, že nic není černobílé. Ale jestli mě něco na tvých příspěvcích v tomhle diskusním vlákn
                  Re: Základy politického myšlení04.01.2013
Nejsem schopen hodnotit sám sebe. Pár připomínek bych ale měl.

Spojení "fašismu
                   Re: Základy politického myšlení04.01.2013
Kuba Turek je dle toho co píše přesně prototypem člověka analogického těm totalitním režimům které s
                    Re: Základy politického myšlení04.01.2013
Honzo, nezlob se na mě, ale poněkud mateš pojmy a dojmy. Píšeš o nadhledu a totalitě. Pokud už s tím
                     Re: Základy politického myšlení04.01.2013
Tak a teď mě za tu troufalost ještě Kubo dej před soud a nech popravit...
                      Re: Základy politického myšlení04.01.2013
Proč? Jenom prostě něco plácneš a nejsi schopen to doložit. To se ale dá doučit.
                       Re: Základy politického myšlení05.01.2013
Kubo, to co jsem "plácnul" je čistě můj osobní pocit z tebe. Na to nepotřebuju doučení, st
                        Re: Základy politického myšlení05.01.2013
Ty jsi nabyl dojmu, že Tě kvůli Tvému plácání zažaluju u trestního soudu? Nebo to bylo zase jenom ta
                         Re: Základy politického myšlení05.01.2013
To jenom potvrzuje, že nemáš nadhled.
                          Re: Základy politického myšlení05.01.2013
Možná nemám nadhled. Ty ale evidentně netušíš, co to vlastně vůbec meleš. Je to páté přes deváté, be
                  Re: Základy politického myšlení04.01.2013
Piskote, mel jsem za to, ze jsi chytrejsi. S Kubou Turkem nediskutuj, nema to cenu.
                   Re: Základy politického myšlení04.01.2013
No, mně se Piškotův postřeh líbí hodně. Myslím, že je na něm mnoho pravdy. To, co by mne napadlo prv
                    Re: Základy politického myšlení04.01.2013
Asi jsem se spatne vyjadril. On to Piskot napsal spravne (prece neni hloupej...), ale do "disku
                    Re: Základy politického myšlení05.01.2013
Já bych určitě Kubovi nechtěl dělat psychoanalytika.
Ten lákavej příklad týkající se Kubovy o
                     Re: Základy politického myšlení05.01.2013
Mě za anonyma nepovažuješ, doufám? :)
(Stejně tak nemyslím, že bych na Kubu Turka útočil. Dal
                      Re: Základy politického myšlení05.01.2013
Vůbec jsem nemířil proti tobě ani s tebou nepolemizoval, jestli jsi to tak pochopil, tak se omlouvám
                      Re: Základy politického myšlení05.01.2013
Díky pánové psychoanalytici za rozbor mé osoby. Já to vidím poněkud jednodušeji. Prostě označuji věc
                       Re: Základy politického myšlení06.01.2013
No a mně přijde, že to 1/ není neutrální tvrzení (označení někoho jako nacisty nemá s neutrálností n
                        Re: Základy politického myšlení06.01.2013
Tak to už milé P. lámeš přes koleno. Pokud uvedu další fakta, nemohu tím přece redukovat ta předchoz
                         Re: Základy politického myšlení06.01.2013
„Pokud uvedu další fakta, nemohu tím přece redukovat ta předchozí“.
Spíš bych řekl: zdůrazněn
                          Jadérko věci07.01.2013
Už se dostáváme k jádru věci.

To jsou dva proudy uvažování o uměleckém díle (a díle v
                           Re: Jadérko věci07.01.2013
Nechci se s tebou za každou cenu hádat, ale tohle myslím není jádro našeho problému. Jo, v tom co uv
                            Re: Jadérko věci07.01.2013
Takové povídání je jistě pěkné a zajímavé. Rád bych s Tebou pohovořil třeba o surrealistech mimo Sur
               Re: Základy politického myšlení03.01.2013
Kubo, co tě vede k tomu, cpát sem obsah, o kterém se předřečník ivan jasně a opakovaně vyjádřil, že
                Re: Základy politického myšlení03.01.2013
S čím kdo zachází, s tím také schází... Já si nezačal :-)))) Dokonce jsme se snažil několikrát odkáz
                 Re: Základy politického myšlení03.01.2013
:) Všiml. Nicméně to nic nemění na tom, že ivan předtím i poté napsal, co napsal - že to tu nechce.<
                  Re: Základy politického myšlení03.01.2013
To je stará rétorická figura, jak si nezadat. Na to mu fakt neskočím. Nejdřív polemizuje, pak plácá
                   Re: Základy politického myšlení03.01.2013
na tvém shrnutí obsahu rovněž jako i posloupnosti mých příspěvků není ani zbla pravdy..manipulování
                    Re: Základy politického myšlení04.01.2013
Můžeš být konkrétní? V čem nemám pravdu? Nebo jenom mlžíš?
                     Re: Základy politického myšlení04.01.2013
Ztrapňuješ se, Kubo. To je ostatně Tvoje věc, ale znečisťuješ s tím veřejný prostor. Ani v jednom sv
                      Re: Základy politického myšlení04.01.2013
Tak třeba tohle není polemika? "na tvém shrnutí obsahu rovněž jako i posloupnosti mých příspěvk
                       Re: Základy politického myšlení04.01.2013
Argumentuješ nekorektně, přesně tak, jak bylo vlastní tebou kritizovaným režimům. Že ivan polemizuje
                       Re: Základy politického myšlení04.01.2013
mluvil jsem o tom, že pravdu nemáš, pokud říkáš, že já jsem s tebou polemizoval a pak o argumentaci
                        Re: Základy politického myšlení04.01.2013
Prosím. Rádo se stalo.
              Re: filmy pro pamětníky03.01.2013
Národní socialismus je levicová ideologie.
Vzdělávej se. Vzhledem k tomu, že argumentaci nec
               Re: filmy pro pamětníky03.01.2013
První odstavec není na místě komentovat, ve druhém máš pravdu, pokud jde o třetí, podívej se do něja
                Re: filmy pro pamětníky03.01.2013
Teď v jiném zalomení vidím, že to co jsem označil za "první odstavec", jsou ve skutečnosti
                 Re: filmy pro pamětníky03.01.2013
Ono Revoluční odborové hnutí také nebylo nijak oborářské. Myslím, že se blížilo právě tomu německému
               Re: filmy pro pamětníky03.01.2013
vzdelavat lezce na Lezci... Nekterymi znaky je nacismus spise levicova ideologie, podstatne je ze
                Re: filmy pro pamětníky03.01.2013
Jezismarja, nevedel jsem, ze inteligence tóhoto naroda klesla az tak hluboko. Centralni planovani de
                 Re: filmy pro pamětníky03.01.2013
Cooo? Nepodepsané nesouvislé bláboly? Co to jeee? Není chyba ve vysílači?
                 Re: filmy pro pamětníky04.01.2013
zdravim extraterestrialni bytosti, co je cilem a co je realita na planete Zemi se dozvis az kdyz tu
                 Re: filmy pro pamětníky04.01.2013
Nešlo by to ještě jednou a srozumitelně? Jestli myslíš, že je to srozumitelný, tak jak jsi to napsal
               Re: filmy pro pamětníky03.01.2013
Hitlerjugend a BDM spíš jako SSM. Jungvolk a Jungmädl jako Pionýr.
      Re: filmy pro pamětníky02.01.2013
Kdo privede do Strany 5 novych clenu, bude mu povoleno ze Strany vystoupit. Kdo privede 10 novych cl
       Re: filmy pro pamětníky03.01.2013
:)) Dik, ten jsem neznal.
       Re: filmy pro pamětníky03.01.2013
:)))
   Re: filmy pro pamětníky02.01.2013
Taky třeba Bílé peklo a jiné většinou černobílé filmy, ale jsou to Alpy.
  Re: filmy pro pamětníky02.01.2013
jo na ten film jsem zrovna myslel Synové hor, nemohl jsem si vzpomenout. Díky:-)

 Skialp - Gr. Ötscher31.12.2012
Ahoj, nemáte někdo zkušenosti s výstupem Lackenhof - Gr. Ötscher? Pokud ano, dejte mi prosím vědět.
Rád bych tam z pá na so (4.1.-5.1.2013), nejlépe na východ slunce nahoře, pokud budou podmínky. Kdyby se chtěl někdo přidat, uvítám.
Radek, J

 Volne miesto do Tatier 02. alebo 03.01.201331.12.2012
Ahoj Idem autom z Prahy do Tatier, 2heo alebo 3tieho Ledna. Mam volne 2 miesta a aj miesto na bagel. Spat pojdem 12teho.
Cena: nic
 Re: Volne miesto do Tatier 02. alebo 03.01.201301.01.2013
Když budeš psát nabídky do Inzerce, spolujízda, ušetříš všem práci a bude to tady přehlednější. Díky

 foto dne 726030.12.2012
Moc pěknný horolezec škoda, že já takové nepotkávám:-(
 Re: foto dne30.12.2012
a tos jeste nevidela me :)
  Re: foto dne30.12.2012
fakt je dobrej takhle si já představuju horolezce

 pískaři-film30.12.2012
ahoj nevíte někdo kde by se dal shlídnout film pískaři?
 Re: pískaři-film30.12.2012
Já jsem tuším četl, že by se ten film měl promítat na 13tého na Víru během víkendu ledolezení
  Re: pískaři-film02.01.2013
Na příštím horolezeckém festivalu.Po "předělání" a hlavně změně názvu bude zase útočit na

1   ...   552   553   554   555   556   557   558   559   560   561   562   563   564   565   566   567   568   569   570   571   ...   2263    
Strana: z 2262
 
     
...nové příspěvky
  Lanove centrum Jungle Park hledá nové instruktory
Varuji před nespolehlivým a někdy povyšujícím jednáním!
ten co mě zkušenost14:27:06 03.01.2013
odpovědět 
 Re: Lanove centrum Jungle Park hledá nové instruktory
Jednáním koho? Zaměstnavatele? Instruktorů? Nebo snad budoucích zákazníků?? Těch pár slov nedává moc smysl.
Jitka10:22:22 04.01.2013
odpovědět 
  Re: Lanove centrum Jungle Park hledá nové instruktory
No minimálně jeden instruktor tam má nos celkem nahoru. Po shlédnutí některých jeho výkonů na skále vůbec nechápu proč:) Na druhou stranu uznávám, že lezení a lanové centrum spolu moc nesouvisí. Ale z pohledu zákazníka-lezce bych ocenil méně arogantní přístup.
Leošák10:37:52 04.01.2013
odpovědět 
  Re: Lanove centrum Jungle Park hledá nové instruktory
Myslel jsem samotné přijímání do funkce instruktor + následná práce - takže asi zaměstnavatel / instruktor. Svědomí mi nedovolilo se o tom nezmínit. Aby pak někdo, kdo se tam bude hlásit, nebyl překvapen.
ten co měl zkušenost13:28:58 04.01.2013
odpovědět 
   Re: Lanove centrum Jungle Park hledá nové instruktory
nojono, kokoti sú všadě. Kolik platí ?
14:00:06 04.01.2013
odpovědět 
   Re: Lanove centrum Jungle Park hledá nové instruktory
"ten co měl zkušenost" sa boji napisat svoje meno?? :D holt Igor zrejme nemal akurat dobry den ked si mal moznost sa s nim stretnut. Za seba mozem povedat ze je to super typek a zazil som s nim vela dobreho v praci na skalach aj v hospode..navyse je to skvely otec rodiny a ked treba aj obciansky aktivista:) tak pozor co sem pisete lebo si vas najdem!!! :D :D :D
david11:33:51 05.01.2013
odpovědět 
    Re: Lanove centrum Jungle Park hledá nové instruktory
Ale nejenom otec, take je skvely syn, vnuk a bratr!
12:21:42 05.01.2013
odpovědět 
 Re: Lanove centrum Jungle Park hledá nové instruktory
povysujici.? koho? nemyslel basnik spise povysene jednani?
15:02:20 04.01.2013
odpovědět 
 Foto dne:
finále
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
 Databáze cest:
Všechny cesty (192348)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Západní hrana III Prachov
Stará cesta IV Prachov
Nedělení dýchánek - varianta VIIIb Tisá - Velké Stěny
Nedělní dýchánek VIIIa Tisá - Velké Stěny
Novodobá VIIIb Tisá - Velké Stěny
Nově komentované:
Kočka 7b+ Davle
Harem VIIIb Rathen
Kočka 7b+ Davle
Lambert 8a Davle
Východní Komín II Prachov

 Nově v diskusi:
Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz |

 Nové komentáře:
Whatsup | Re: Wow | Re: Dlouhodobá příprava mimo dohled ADV svědčí vrcholným výkonům | Pátej flek ... | Re: Viva Master ! | Wow | Dlouhodobá příprava mimo dohled ADV svědčí vrcholným výkonům | Re: Viva Master ! | Re: Viva Master ! | 666 555 |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
Na svěťáku na Štvanici závodí i tři ruští lezci (50)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Praha (13)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (11)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (10)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (10)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)
Lezecký park Davle: Z ošklivého lomu lezecký ráj (5)

 Nově v inzerci:
Lezečky Unparallel TN Pro - 42,5 EU | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou | La Sportiva TC PRO | NÁLEZ lišty v Labáku | Nové lezečky La Sportiva Genius (aktuální model) | Edelrid OHM II | La sportiva Theory | Vyřazená lezecká lana - jakékoli délky |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1149 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1263 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1451 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1418 
 Neřeším to – lezu vše 
 1115 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi