Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Štípek 11869 Bouldry: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Hory: 1.Sejbal 8201 2.Skopec 7086 3.Groš 6550
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Tahání 06.01.2013 Zdravim všechny, chtěl bych se poradit jestli je něco špané na tom, že skoro po roce lezu pořad na druhym, Mě samotného to štve, každý řiká tahej. Ale nějak se pořád na to necejtim, tahat si troufnu tak na umělce ale na skále prostě nic. Trochu mám strach
  Re: Tahání 06.01.2013 Časem to přijde. :-) Mně to taky trvalo... Jak často chodíš lézt?
  Re: Tahání 06.01.2013 já jsem začal lízt na skalách, na prvním konci jsem lezl asi po měsíci a na umělku jsem začal chodit
  Re: Tahání 06.01.2013 Zkus jiný skály. Nech si u vás doporučit, kde si to můžeš vyzkoušet, nebo ti třeba líp sedne jinej m
  Re: Tahání 06.01.2013 čau! Určitě dost záleží na materiálu. Já tahám od začátku (mimo písku). Začali jsme uplně lehkýma ce
  Re: Tahání 06.01.2013 tak především poděkování za upřímnost a připomenutí, že lezení není o nabouchaný síle, ale o palici.
  Re: Tahání 06.01.2013 Lez pro radost a pusť to z hlavy, když je pohoda, včechno přijde samo. Zajeď si i do jiných oblastí
  Re: Tahání 07.01.2013 To máš jak se sexem...
    Re: Tahání 07.01.2013 Normálně mi to udělalo radost. jedna z mála diskuzí která neskočila pohrdáním a výsměchem... jinak m
  Re: Tahání 07.01.2013 Jj myslim, ze nejlepší řešení je změna oblasti a třeba se ti to bude zamlouvat víc. Já taky dřív měl
  Re: Tahání 07.01.2013 Dokud se neodhodláš, tak na prvním nepolezeš, tak to prostě je a může ti to vydržet celej život. Lez
  Re: Tahání 07.01.2013 Ja resim neco podobneho pokazde kdyz chvilku nelezu. Me na to pomaha jedine ... zajit si zaskakat. N
    Re: Tahání 07.01.2013 Skákání je taky dobrý, ale ještě může být část příčiny jistič, přeci jen ne s kdekým si dovolíš vše
      Re: Tahání 07.01.2013 Jo jo, souhlas. Jakmile tomu dole neveris, tak je lezeni v haji. Kdysi jsem kvuli tomu "menil&q
      Re: Tahání 07.01.2013 tebe v lezeni limituje pohlavi - vlastni nebo cizi?
  Re: Tahání 07.01.2013 Tahat umí kde kdo, ale o vycvakávače je v horách a na písku nouze.
    Re: Tahání 07.01.2013 Tak tohle mi hlava nebere. Vycvakávače?
      Re: Tahání 07.01.2013 druholezce?
        Re: Tahání 08.01.2013 no jasně, kdo jiný ti vycvaká a vynese nahoru matroš
    Druholezci 07.01.2013 Ví někdo, kde bych našel (nejen na netu) takovej ten článek asi z Montany o tom, že druholezci mají
      Re: Druholezci 08.01.2013 montana, okolo roku 98, autor Ivo Jebavý řečený Jeff. papírové v balíku u mě ve sklepě, až to jednou
        Re: Druholezci 08.01.2013 Díky, pročtu ty ročníky, papírově to asi mám.
    Re: Tahání 09.01.2013 Jako notorický druholezec si dovolím nesouhlasit, poptávka po vycvakávačích není zas tak velká.
  Re: Tahání 07.01.2013 vsichni tu resi, co delat abys lezl na prvnim, ale to je az druhy krok. spis si poloz otazku co te n
  Re: Tahání 08.01.2013 čus, taky si myslím, že je důležitý aby tě to bavilo. Já se rozhodla po tahání na skalách asi po roc
  Re: Tahání 09.01.2013 S rostoucí silou, technikou a rozlezeností roste morál. To je holej fakt.
Samozřejmě roli hr
  Re: Tahání 13.01.2013 Všem děkuju za cenné rady, vaše reakce mě motivujou jít dál. Všem přeju ať to leze. :-)
Kals am Grossglockner 06.01.2013 Ahoj, nevíte jestli je průjezdná v zimě silnice z Kalsu na parkoviště pod Grossglockner?
  Re: Kals am Grossglockner 06.01.2013 Je, ale pokud hodně nasněží, tak bude chvíli trvat protažení.
  Re: Kals am Grossglockner 06.01.2013 Předloni FordemMondeo bez problémů. Bylo málo sněhu
  Re: Kals am Grossglockner 06.01.2013 Když zrovna nesněží tak jo. Dole je závora se semaforem.
    Re: Kals am Grossglockner 06.01.2013 Paráda, díky.
  Re: Kals am Grossglockner 06.01.2013 Když to nejde projet, tak se na Stüdlhütte chodí z druhé strany přímo z Kalsu.
Počasí 05.01.2013 Ahoj, poraďte mi prosim Vás dobrej web na počasí kolem Grossglocknera. Díky T.
    Re: Počasí 06.01.2013 Díky, kouknu na to.
    Re: Počasí 06.01.2013 Díky, kouknu na to.
  Re: Počasí 06.01.2013 Další tip: zamg.ac.at, vsechny ostatni vyse zminene servery berou data prave od nich (yr.no bych moc
filmy 05.01.2013 Ahoj lidičky, rád bych se podíval na nějaký film z lezeckou tématikou, doporučte mi něco. Díky
  Re: Lanove centrum Jungle Park hledá nové instruktory 04.01.2013 Jednáním koho? Zaměstnavatele? Instruktorů? Nebo snad budoucích zákazníků?? Těch pár slov nedává moc
    Re: Lanove centrum Jungle Park hledá nové instruktory 04.01.2013 No minimálně jeden instruktor tam má nos celkem nahoru. Po shlédnutí některých jeho výkonů na skále
    Re: Lanove centrum Jungle Park hledá nové instruktory 04.01.2013 Myslel jsem samotné přijímání do funkce instruktor + následná práce - takže asi zaměstnavatel / inst
      Re: Lanove centrum Jungle Park hledá nové instruktory 04.01.2013 nojono, kokoti sú všadě. Kolik platí ?
      Re: Lanove centrum Jungle Park hledá nové instruktory 05.01.2013 "ten co měl zkušenost" sa boji napisat svoje meno?? :D holt Igor zrejme nemal akurat dobry
        Re: Lanove centrum Jungle Park hledá nové instruktory 05.01.2013 Ale nejenom otec, take je skvely syn, vnuk a bratr!
  Re: Lanove centrum Jungle Park hledá nové instruktory 04.01.2013 povysujici.? koho? nemyslel basnik spise povysene jednani?
Nový Zéland 03.01.2013 Zdar, nechystáte se někdo do Castle hill nebo někam jinam na Zélandu?
ledy Maltatal 02.01.2013 Mate nekdo informaci, jestli uz jsou natekly ledy v Maltatalu? Pripadne nejaky tip na nocleh. Dik
  Re: ledy Maltatal 02.01.2013 v maltatalu jsou na ledy namirene webkamery, takže jestli chces aktualni info, hledej timto smerem
  Re: ledy Maltatal 03.01.2013 ledy v Maltě dobrý,určitě si zalezeš!!! Za to tady to stojí za piču...i když špindl je taky dobrej..
    Re: ledy Maltatal 03.01.2013 myslíš, že už teď je to zamrzlý?
      Re: ledy Maltatal 03.01.2013 jo, je to zamrzly a ne jenom tam
    Re: ledy Maltatal 07.01.2013 Po víkendové zkušenosti si myslím, že už tam toho moc nebude. Jsou tam skoro jarní podmínky. Ledy ta
kontakt Karel Vlček 02.01.2013 Prosím nemáte někdo kontakt (e-mail) na Karla Vlčka (lezec, fotograf)? Díky.
Himalajští tygři 02.01.2013 Zdravím, nemá někdo, nebo neví někdo kde sehnat knihu "Himalájští tygři" přepracovanou Českým rozhlasem, namluvenou Fr. Němcem v mp3 či podobně.
  Re: Himalajští tygři 02.01.2013 tak na tohle bych také chtěla znát odpověď...
filmy pro pamětníky 01.01.2013 ahoj,
znáte ještě nějaké filmy pro pamětníky s horskou tématikou,Tatry, Krkonoše...? Anděl na horách je klasika. chtěl bych se na něco mrknout a nemůžu si něco jiného vybavit:-) díky za odpovědi. čauec a vše nej do nového roku, ať to leze.
  Re: filmy pro pamětníky 01.01.2013 Není to pro pamětníky, ale zkus Medená veža (1), Orlie pierko (2) a Stratená dolina (3), pro delší s
    Re: filmy pro pamětníky 02.01.2013 6.1. v 10:20 na TV Barrandov.
  Re: filmy pro pamětníky 01.01.2013 Krakonoš a lyžníci, pokud máš rád telemark. :-)
    Re: filmy pro pamětníky 04.01.2013 Ten telemark je tam prosím pěkně kde??? Už jako kluci jsme obdivovali, jak tam jezdí pěkně snožmo.My
  Re: filmy pro pamětníky 01.01.2013 Najlepšia je Medená veža, ale 1970, to už asi nepovažuješ za film pre pamätníkov, to už pamätá kdeja
    Re: filmy pro pamětníky 01.01.2013 Nejlepší horské filmy všech dob jsou samozřejmě od nacistky Riefenstahlové a jejího učitele Fancka.
      Re: filmy pro pamětníky 02.01.2013 Všechny procesy, kde se bránila obvinění, že je nacistka VYHRÁLA. Dostala i tzv."Persilschein&q
        Re: filmy pro pamětníky 02.01.2013 Upřesnění o Leni. Režírovala 7 filmů, jen jako herečka hrála v 9 filmech (z toho 6 režíroval Fanck).
          Re: filmy pro pamětníky 02.01.2013 Problematika denacifikace, tak jak proběhla v poválečném Německu je trochu složitější, než aby mohl
            Re: filmy pro pamětníky 02.01.2013 Mě tedy přijde důležité, že Leni udělala ikonické zobrazení nacistické ideologie, stejně jako Sergej
              Re: filmy pro pamětníky 02.01.2013 "příbuzné levičácké ideologie"??? uff..
                Re: filmy pro pamětníky 02.01.2013 co se na tom nezda?
                Re: filmy pro pamětníky 02.01.2013 Do toho se pouštět nebudu. Na to máš tlačítko "Hledání na Lezci." Už se to tu probíralo ně
                  Re: filmy pro pamětníky 02.01.2013 já jen jestli jsem to správně pochopil, že je nacismus dle tvého levicovou ideologií..samozřejmě nem
                    Re: filmy pro pamětníky 02.01.2013 Pochopils dobře. Viz můj předchozí příspěvek.
                      Re: filmy pro pamětníky 02.01.2013 dobře, nechtěl jsem si na tebe udělat názor na základě nějakého nedorozumění..díky za odpověď
                        Re: filmy pro pamětníky 03.01.2013 Na mě? Bavíme se tady o nacistce, která byla šikovná a uměla točit krásné filmy o horách i Hitlerovi
                      Re: filmy pro pamětníky 03.01.2013 hele Turku, všechny zprávy o Tvém fízlování mě nechávaly chladným, ale nacismus jako levicová ideolo
                        Re: filmy pro pamětníky 03.01.2013 Milý anonyme (Tvoje přihlouplé anonymní výkřiky mě nechávají chladným i nadále), doporučuji ještě je
                          Re: filmy pro pamětníky 03.01.2013 pokud jde o mě, jak jsem již napsal, opravdu nemám zájem tuto debatu vést, stejně tak nemám ani ten
                            Základy politického myšlení 03.01.2013 No dobře, vyprovokoval jsi mne, uznávám... Takže třeba takhle (není to z mé hlavy, stačilo k tomu Cr
                              Re: Základy politického myšlení 03.01.2013 Naráží as na jiné rozdělení, které nebere v úvahu jen rovinné uspořádání s dvěma protistranami pravá
                                Re: Základy politického myšlení 03.01.2013 Nic není černobílé. ODS je mírně levicová strana, ČSSD extrémně levicová strana, komunisti a nacisti
                                  Re: Základy politického myšlení 03.01.2013 a ty si sukal kravu... :)
                                  Re: Základy politického myšlení 03.01.2013 no tady bych malinko nesouhlasil. knižní teoretická nacismus a komunismus si jsou velmi podobné a op
                                  Re: Základy politického myšlení 03.01.2013 Kubo, píšeš, že nic není černobílé. Ale jestli mě něco na tvých příspěvcích v tomhle diskusním vlákn
                                    Re: Základy politického myšlení 04.01.2013 Nejsem schopen hodnotit sám sebe. Pár připomínek bych ale měl.
Spojení "fašismu
                                      Re: Základy politického myšlení 04.01.2013 Kuba Turek je dle toho co píše přesně prototypem člověka analogického těm totalitním režimům které s
                                        Re: Základy politického myšlení 04.01.2013 Honzo, nezlob se na mě, ale poněkud mateš pojmy a dojmy. Píšeš o nadhledu a totalitě. Pokud už s tím
                                          Re: Základy politického myšlení 04.01.2013 Tak a teď mě za tu troufalost ještě Kubo dej před soud a nech popravit...
                                            Re: Základy politického myšlení 04.01.2013 Proč? Jenom prostě něco plácneš a nejsi schopen to doložit. To se ale dá doučit.
                                              Re: Základy politického myšlení 05.01.2013 Kubo, to co jsem "plácnul" je čistě můj osobní pocit z tebe. Na to nepotřebuju doučení, st
                                                Re: Základy politického myšlení 05.01.2013 Ty jsi nabyl dojmu, že Tě kvůli Tvému plácání zažaluju u trestního soudu? Nebo to bylo zase jenom ta
                                                  Re: Základy politického myšlení 05.01.2013 To jenom potvrzuje, že nemáš nadhled.
                                                    Re: Základy politického myšlení 05.01.2013 Možná nemám nadhled. Ty ale evidentně netušíš, co to vlastně vůbec meleš. Je to páté přes deváté, be
                                    Re: Základy politického myšlení 04.01.2013 Piskote, mel jsem za to, ze jsi chytrejsi. S Kubou Turkem nediskutuj, nema to cenu.
                                      Re: Základy politického myšlení 04.01.2013 No, mně se Piškotův postřeh líbí hodně. Myslím, že je na něm mnoho pravdy. To, co by mne napadlo prv
                                        Re: Základy politického myšlení 04.01.2013 Asi jsem se spatne vyjadril. On to Piskot napsal spravne (prece neni hloupej...), ale do "disku
                                        Re: Základy politického myšlení 05.01.2013 Já bych určitě Kubovi nechtěl dělat psychoanalytika.
Ten lákavej příklad týkající se Kubovy o
                                          Re: Základy politického myšlení 05.01.2013 Mě za anonyma nepovažuješ, doufám? :)
(Stejně tak nemyslím, že bych na Kubu Turka útočil. Dal
                                            Re: Základy politického myšlení 05.01.2013 Vůbec jsem nemířil proti tobě ani s tebou nepolemizoval, jestli jsi to tak pochopil, tak se omlouvám
                                            Re: Základy politického myšlení 05.01.2013 Díky pánové psychoanalytici za rozbor mé osoby. Já to vidím poněkud jednodušeji. Prostě označuji věc
                                              Re: Základy politického myšlení 06.01.2013 No a mně přijde, že to 1/ není neutrální tvrzení (označení někoho jako nacisty nemá s neutrálností n
                                                Re: Základy politického myšlení 06.01.2013 Tak to už milé P. lámeš přes koleno. Pokud uvedu další fakta, nemohu tím přece redukovat ta předchoz
                                                  Re: Základy politického myšlení 06.01.2013 „Pokud uvedu další fakta, nemohu tím přece redukovat ta předchozí“.
Spíš bych řekl: zdůrazněn
                                                    Jadérko věci 07.01.2013 Už se dostáváme k jádru věci.
To jsou dva proudy uvažování o uměleckém díle (a díle v
                                                      Re: Jadérko věci 07.01.2013 Nechci se s tebou za každou cenu hádat, ale tohle myslím není jádro našeho problému. Jo, v tom co uv
                                                        Re: Jadérko věci 07.01.2013 Takové povídání je jistě pěkné a zajímavé. Rád bych s Tebou pohovořil třeba o surrealistech mimo Sur
                              Re: Základy politického myšlení 03.01.2013 Kubo, co tě vede k tomu, cpát sem obsah, o kterém se předřečník ivan jasně a opakovaně vyjádřil, že
                                Re: Základy politického myšlení 03.01.2013 S čím kdo zachází, s tím také schází... Já si nezačal :-)))) Dokonce jsme se snažil několikrát odkáz
                                  Re: Základy politického myšlení 03.01.2013 :) Všiml. Nicméně to nic nemění na tom, že ivan předtím i poté napsal, co napsal - že to tu nechce.<
                                    Re: Základy politického myšlení 03.01.2013 To je stará rétorická figura, jak si nezadat. Na to mu fakt neskočím. Nejdřív polemizuje, pak plácá
                                      Re: Základy politického myšlení 03.01.2013 na tvém shrnutí obsahu rovněž jako i posloupnosti mých příspěvků není ani zbla pravdy..manipulování
                                        Re: Základy politického myšlení 04.01.2013 Můžeš být konkrétní? V čem nemám pravdu? Nebo jenom mlžíš?
                                          Re: Základy politického myšlení 04.01.2013 Ztrapňuješ se, Kubo. To je ostatně Tvoje věc, ale znečisťuješ s tím veřejný prostor. Ani v jednom sv
                                            Re: Základy politického myšlení 04.01.2013 Tak třeba tohle není polemika? "na tvém shrnutí obsahu rovněž jako i posloupnosti mých příspěvk
                                              Re: Základy politického myšlení 04.01.2013 Argumentuješ nekorektně, přesně tak, jak bylo vlastní tebou kritizovaným režimům. Že ivan polemizuje
                                              Re: Základy politického myšlení 04.01.2013 mluvil jsem o tom, že pravdu nemáš, pokud říkáš, že já jsem s tebou polemizoval a pak o argumentaci
                                                Re: Základy politického myšlení 04.01.2013 Prosím. Rádo se stalo.
                            Re: filmy pro pamětníky 03.01.2013 Národní socialismus je levicová ideologie.
Vzdělávej se. Vzhledem k tomu, že argumentaci nec
                              Re: filmy pro pamětníky 03.01.2013 První odstavec není na místě komentovat, ve druhém máš pravdu, pokud jde o třetí, podívej se do něja
                                Re: filmy pro pamětníky 03.01.2013 Teď v jiném zalomení vidím, že to co jsem označil za "první odstavec", jsou ve skutečnosti
                                  Re: filmy pro pamětníky 03.01.2013 Ono Revoluční odborové hnutí také nebylo nijak oborářské. Myslím, že se blížilo právě tomu německému
                              Re: filmy pro pamětníky 03.01.2013 vzdelavat lezce na Lezci... Nekterymi znaky je nacismus spise levicova ideologie, podstatne je ze
                                Re: filmy pro pamětníky 03.01.2013 Jezismarja, nevedel jsem, ze inteligence tóhoto naroda klesla az tak hluboko. Centralni planovani de
                                  Re: filmy pro pamětníky 03.01.2013 Cooo? Nepodepsané nesouvislé bláboly? Co to jeee? Není chyba ve vysílači?
                                  Re: filmy pro pamětníky 04.01.2013 zdravim extraterestrialni bytosti, co je cilem a co je realita na planete Zemi se dozvis az kdyz tu
                                  Re: filmy pro pamětníky 04.01.2013 Nešlo by to ještě jednou a srozumitelně? Jestli myslíš, že je to srozumitelný, tak jak jsi to napsal
                              Re: filmy pro pamětníky 03.01.2013 Hitlerjugend a BDM spíš jako SSM. Jungvolk a Jungmädl jako Pionýr.
            Re: filmy pro pamětníky 02.01.2013 Kdo privede do Strany 5 novych clenu, bude mu povoleno ze Strany vystoupit. Kdo privede 10 novych cl
              Re: filmy pro pamětníky 03.01.2013 :)) Dik, ten jsem neznal.
              Re: filmy pro pamětníky 03.01.2013 :)))
      Re: filmy pro pamětníky 02.01.2013 Taky třeba Bílé peklo a jiné většinou černobílé filmy, ale jsou to Alpy.
    Re: filmy pro pamětníky 02.01.2013 jo na ten film jsem zrovna myslel Synové hor, nemohl jsem si vzpomenout. Díky:-)
1
...
552
553
554
555
556
557
558
559
560
561
562
563
564
565
566
567
568
569
570
571
...
2263
Reklama:
Foto dne:
Záchranka pod Matterhornem
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: