Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 34.Kubíček 10215 35.Chejn 10208 36.Jeřábek 10200 Bouldry: 34.Stribrny 9534 35.Kollár 9503 36.Zímová 9428 Hory: 5.Bloudek 6420 6.Hlahulek 6350 7.Švihálek 6092
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English TRX trénink 08.01.2013 sakra, se mi to nějak samo odeslalo, ještě než jsem to dopsala...tak ještě jednou:
Čauec, máte někdo zkušenost s TRX, že byste mi poradili? Vrhám se na tréning síly, páč jsem strašně slabá a udělám jen půlku shybu:) tak jsem si objednala trx, ve čt
  Re: TRX trénink 08.01.2013 Mela bys posilovat lezeni.
    Re: TRX trénink 08.01.2013 no to dělám celkem pravidelně, ale když je pak zlepšení limitovaný silou, tak to jinak bez tréninku
      Re: TRX trénink 08.01.2013 Na lezeni pulka schybu staci, pokud je to ta prvni. Jiank sila prstu (listy) a sila pazi (schyb) je
        Re: TRX trénink 08.01.2013 jj, to já vím. Však se snažím:) Ale poradí mi skara někdo co s tím trxem? Zlepšuje se tím obratnost,
          Re: TRX trénink 08.01.2013 Zadej do Google "trx workouts"... Ja bych to vsak videl na druhou pulku shybu, pozdeji shy
            Re: TRX trénink 08.01.2013 :o))))))
            Re: TRX trénink 08.01.2013 no shyby na jedné asi opravdu vynechám:)) díky!
            Re: TRX trénink 08.01.2013 Nevim, asi bych poradil lézt hustší věci (jestli dáváš OS šestky bez použití síly, lez těžší věci, p
              Re: TRX trénink 08.01.2013 (sorry, přilepilo se to k někam vedle...) jinak to vše IMHO -sám mám v metodice tréninku kvalitní gu
                Re: TRX trénink 08.01.2013 no stejně si asi každý musí přijít na to, co mu vyhovuje:)stropy to je něco co mi fakt nejde. Já ho
                  Re: TRX trénink 09.01.2013 A prodává se to dobře?
                    Re: TRX trénink 09.01.2013 to nevím, já to neprodávám, ale kupuju:) myslím, že o tom moc lidí neví, tak asi moc ne. Mě se na to
                      Re: TRX trénink 10.01.2013 Na mě podle týhle reklamní kampaně na aukro působíš spíš jako prodejce.
                        Re: TRX trénink 10.01.2013 :)) co??? tak to fakt nee:) sem to psala jako odpověď tomu, kdo napsal, že o tom uvažuje a psal o ce
                      Re: TRX trénink 10.01.2013 Je to takovej brak pro chabruse, kterej pomůže zlehka nahlídnout do gymnastiky. Něco jako když jisti
                        Re: TRX trénink 10.01.2013 no a já sem právě ten chabrus..
                          Re: TRX trénink 10.01.2013 Tak to je potom TRX ta správná volba:-DDD
                            Re: TRX trénink 10.01.2013 že jo:)
                      Re: TRX trénink hluboke svaly 10.01.2013 posileni hlubokych zadovych svalu je k nicemu pokud chybeji spravne instinkty k zapojovani techto
      Re: TRX trénink 08.01.2013 na TRX ťa motivovala kniha od Tufiho? :-) a tréning na lišty máš od koho, ak sa smiem spýtať?
            Re: TRX trénink 08.01.2013 Nepiš! Je to past!! :D
      Re: TRX trénink 08.01.2013 o Hudym se říká, že dříve lezl desítky (tedy pískovcové) než se naučil shyb, takže i s "nulovou
          Re: TRX trénink 08.01.2013 ???
        Re: TRX trénink 08.01.2013 no já teda nevěřím úplně všemu, co se píše nebo říká. Na písku nelezu, ale X se přirovnává k 9 UIAA.
          Re: TRX trénink 08.01.2013 Na vlastní oči jsem viděl kámoše po půl roce, kdy opravdu nelezl (ani na skále, ani na překližce), j
            Re: TRX trénink 09.01.2013 A já viděl na Panťáku jak Hudy trénije (asi 20 let nazpět) a tak o tom, že neudělal ani shyb si můžu
              Re: TRX trénink 09.01.2013 Jo, Panta Rhei nahoru dolů s batohem, nevím kolikrát dokola :)
                Re: TRX trénink 10.01.2013 Jo, jo. A taky jsem viděl, že čestu vylezt nahoru a dolů, pak v nástupovejch chytech 10 nebo 20 shyb
        Re: TRX trénink 08.01.2013 Jestli to byly zrovna desítky nevim, ale kažodopádně lezl starý labácký VIIc, což může bejt téměř co
          Re: TRX trénink 08.01.2013 Taky bych to bral spíš s rezervou. Třeba tak, že prostě shyby nijak netrénoval. Možná by se ale aspo
      Re: TRX trénink 21.11.2019 Jestli lezeš 6 na OS, tak lez. Síla je past, nenaučíš se lízt a polezeš hnusně tzv. jako prase. K 6
    Re: TRX trénink 21.11.2019 Souhlas. Čas vyhrazený na skupinové TRX věnuj boulderingu, lez dál na laně tak jak jsi byla zvyklá a
  Re: TRX trénink 08.01.2013 Obecne bych se nespolihal na TRX jako nejakou zazracnou pomucku, ktera cloveku pomuze ziskat silu (z
    Re: TRX trénink 08.01.2013 super, moc díky!!
  Re: TRX trénink 09.01.2013 Káčo, neuraž se, ale jako první bys měla trochu potrénovat hlavu a rozumu.
Očividně v lezení
    Re: TRX trénink 09.01.2013 setkal jsem se s názorem, že jestli posilovat, tak především břicho, a když už tupý jednoduchý cvik,
      Re: TRX trénink 09.01.2013 Hele Káčo, radši zůstaň u Lipenské,tady ti radisti, to je nářez :D,obvzlášť ten co hodnotí tvoje těl
        Re: TRX trénink 09.01.2013 Klidně, ale doporučuji si od Lipenské ten tréninkový program a rady nechat dát písemně. To aby pak m
          Re: TRX trénink 09.01.2013 hele zacnete se podepisovat, takhle je to fakt jen placani vody...
          Re: TRX trénink 09.01.2013 "Pokud postavíte pod stěnu normálního zdravého člověka v dobré kondici, který nikdy nelezl, měl
            Re: TRX trénink 09.01.2013 Když jsem poprvé lezl, bylo to hned na prvním a v 5+. Kámoš dal 6 a jedna známá proseděla trojku. Je
              Re: TRX trénink 09.01.2013 Taky sem videl na poprve prelezt sestku na umelce... ale trenovat na sestku visy na listach je konin
            Re: TRX trénink 09.01.2013 Ale to jsi hluboce na omylu. Já třeba začínal na 6+. Kamarádka si byla zalézt na Smíchově, kde mě vz
              Re: TRX trénink 09.01.2013 100 Km na kole a 3 kiláky v bazénu bych nikdy nedal, ale pár 8a jsem už vylezl. A teď nemyslím ty na
                Re: TRX trénink 09.01.2013 Jenže jsi nepochopil příspěvek. Nepsal jsem, že je to podmínka pro dobré lezení. Psal jsem, že pokud
                Re: TRX trénink 09.01.2013 Svatá pravda, na kole jsem jezdil vic nez 100 km se slusnym prevysenim, behal jsem, plaval klidne 4
                  Re: TRX trénink 09.01.2013 A dělal jsi i ten zbytek, o kterém píšu? Tedy "třeba s kamarády zápas jednou týdně, občas zajít
                    Re: TRX trénink 09.01.2013 Jiné sporty jsem nedělal, ale jde mi o to, že to je nejenom nedostatečné, ale podle mě Ti to pro lez
                      Re: TRX trénink 09.01.2013 Když myslíš. Hádat se s tebou nebudu :-)
                        Re: TRX trénink 10.01.2013 Hele dělal jsem bojové sporty dvakrát týdně chodil i do fitka a kdybych dělal všechno co tu píšeš,vy
                          Re: TRX trénink 10.01.2013 :D pobavil....ale jsem stejného názoru... Jako trénink k lezení je nejlepší zase jenom to lezení a t
                          Re: TRX trénink 10.01.2013 Hele, a chápeš, o čem se tu píše? Toto je o přípravě na lezení pro začátečníky, co se plácají v pětk
                            Re: TRX trénink 10.01.2013 ale dyť já jsem mezi 6 a 7. 6 OS.
                              Re: TRX trénink 10.01.2013 ignoruj ho a dělej na co máš chuť. prostě si to udělátko pověs a makej. když zjistíš že tě nebere,ta
                                Re: TRX trénink 10.01.2013 :)přesně to si myslím taky. Právě je blbý, páč to na stěnu máme daleko a na jaře chci být trochu v k
                                  Re: TRX trénink 10.01.2013 tak na zahradě na stromě,nebo v okolí na nějaké zídce a nebo se poraď s klukama z amuerte.cz oni ně
            Re: TRX trénink 10.01.2013 Tak to, člověk bez lezecký průpravy vyleze 6 na stěně bych neřekl. To spíš venku.
Aspoň já m
              Re: TRX trénink 10.01.2013 Chces tvrdit, ze venku das 9- a na stene 6+ po nacviceni? To mi nejak nesedi :-).
                Re: TRX trénink 10.01.2013 pokud jde o krátkou boulderovou cestu třeba v Krasu za 9- a vytrvalostní 6+ na dlouhé převislé stěně
          Re: TRX trénink 10.01.2013 Sice se autor nepodepsal, ale to nic nemeni na tom, ze ma tento anonym do problematiky sportovniho t
        Re: TRX trénink 09.01.2013 no jo.. ono v každé diskuzi o tréninku se najde někdo, kdo ví všechno:) ale tak já si vybírám příspě
          Re: TRX trénink 09.01.2013 Problém je, jak poznáš ten relevantní. Totiž ty jako amatér ho nepoznáš, jen si to budeš myslet. A n
            Re: TRX trénink 10.01.2013 třeba když se aspoň podepíše..a nebude tady psát bláboly, že každý, kdo je v dobré kondici dá na pop
              Re: TRX trénink 10.01.2013 Ne, machrování to není. Je to obráceně. Kdo to nedá, jen omlouvá svoji nešikovnost a špatnou kondici
                Re: TRX trénink 10.01.2013 Ale zaprvý já nelezu pětky, ale šestky OS po dvou týdnech lezení (teda před roční pauzou jsem lezla
                Re: TRX trénink 10.01.2013 Pekna blbost, jsem z vesnice, kde jsme s klukama lezli po stromech, hral jsem zavodne fotbal 12let (
                  Re: TRX trénink 10.01.2013 Naprosty souhlas. Lezeni je dost o talentu a genetickych dispozicich (sila prstu, slach, pomer svalo
      Re: TRX trénink 09.01.2013 u břicha právě spoléhám na TRX, to mám fakt špatný..
    Re: TRX trénink 09.01.2013 No, dobře si mě odhadl ohledně aerobní vytrvalosti. Běhám půlmaratony a už mám za sebou i horský ori
      Re: TRX trénink 09.01.2013 Zůstaň, ale nepomůže ti to. Samotná vytrvalost je k ničemu. A jestli myslíš, že je lepší dělat izol
        Re: TRX trénink 10.01.2013 nechcem sa tu s tebou hádať, ale keď sa už oháňaš svojimi trénerskými skúsenosťami, naozaj by si sa
          Re: TRX trénink 10.01.2013 Máš naprostou pravdu - proto také doporučuji posilovat přirozeně při sportech. Lehy/sedy máš také pr
            Re: TRX trénink 10.01.2013 nedá sa povedať, že nesúhlasím, ale príde mi to dosť nereálne... na lezenie najlepšie natrénuješ lez
      Re: TRX trénink 09.01.2013 Mimochodem, když máš ty nohy tak skvělé, jak si myslíš, kolik sérií dřepů po patnácti opakování uděl
        Re: TRX trénink 10.01.2013 A není ke dřepům nějaká alternativa? Mám strach o kolena..
          Re: TRX trénink 10.01.2013 Koukni se na to takhle - zvedneš nohu na chyt a buď se vytáhneš rukama a nebo se zvedneš na té noze.
            Re: TRX trénink 10.01.2013 ne zvednutí na noze, ale dřep.
            Re: TRX trénink 10.01.2013 To chce spíš pohyblivost/protažené svaly než extra sílu. Dřep na jedné noze mi nikdy nedělal problém
          Re: TRX trénink 10.01.2013 Dřepy jen do pravého úhlu.
            Re: TRX trénink 22.11.2021 U cviku dřep mam odlišný názor. Kolenní kloub je stavěn na práci v plném rozsahu, asi bych doporučil
    Re: TRX trénink 10.01.2013 Vážení,
asi nevíte, že řešíte někoho, koho jste na stěně lézt neviděli. TRX jsem nezkoušela,
      Re: TRX trénink 11.01.2013 Jé, ahoj Helčo:) to je diskuze,co? Jedu podle tvého tréninku a je to super. Už zase začínám (kousnut
  Re: TRX trénink 09.01.2013 1. plnohodnotný trx si samo doma vyrobíš ze tří popruhů, jedný mailony a dvou novodurových trubek. Z
  Re: TRX trénink 09.01.2013 2. a trénovat na něm můžeš pak cokoliv, co neuděláš v plný váze. Neuděláš shyb na hrazdě? Přidělej s
  Re: TRX trénink 09.01.2013 3. lezení sice není o shybech, ale síla se hodí. Radši ale posiluj břicho a visy na lištách a hodně
    Re: TRX trénink 09.01.2013 No, při lezení šestek bych na ty lišty byl radši trochu opatrnej...
    Re: TRX trénink 09.01.2013 kdo nikdy nelezl, si z visů na lištách akorát oddělá prsty. Nechápu ani ty placené lezecké instrukto
      Re: TRX trénink 09.01.2013 Souhlas. Předpokládám že se holcina doptá. Začátečníci samozřejmě visy jen na velkých oblých listach
        Re: TRX trénink 09.01.2013 nevím, všichni jsou proti visům a mě to docela pomáhá a nepřijde mi, že by mi to oddělávalo prsty..
          Re: TRX trénink 09.01.2013 Rok zas tolik neni. + Kolik času po tý pauze lezeš teď?? Osobně bych fakt doporučil spíš dávat bacha
            Re: TRX trénink 09.01.2013 po pauze lezu asi dva týdny. Já se tu zlobím jen na lidi, který mi tady dělají osobní sportovní rozb
              Re: TRX trénink 09.01.2013 No vidíš, víš o tom kulový. Já jsem si myslela... a lezeš na lišty. Neznáš základní souvislosti, n
                Re: TRX trénink 10.01.2013 Ty kraaaso :) to se to tu rozjizdi :)) To je super, ze tu mame tolik fundovanejch treneru. Akorat te
                  Re: TRX trénink 10.01.2013 Adam tajně bojuje s přáteli šestkrát týdně.Proto je tak dobrej. Jábych chtěl vědět,kde trénuje ten t
                    Re: TRX trénink 10.01.2013 :D talky jsem nečekala, že nevinným dotazem na trx rozjedu tak brutální diskuzi:))
                      Re: TRX trénink 10.01.2013 Protože většina lidí tu jsou joudové, co mají problémy sami se sebou. A hlavně pochopením psaného t
                        Re: TRX trénink 10.01.2013 dík, hned zítra se jdu ve svých 31 letech přihlásit do dětského karatistického kroužku, to se pak o
                          Re: TRX trénink 10.01.2013 Ach jo, ty musíš být dobře zkostnatělá a nechápající. Když už jsi to nakousla, tak proč by ses v 31
                            Re: TRX trénink 10.01.2013 tak zrovna ohebnost je má nejsilnější stránka. nasednutí na patu u pasu nebo roštěp pro mě fakt není
                        Re: TRX trénink 10.01.2013 :D . Ty tvý komentáře jsou fakt dobrý. Někdo se zeptá na TRX a ty z něj uděláš blbce a ještě napadne
                          Re: TRX trénink 10.01.2013 Helenu Lipenskou nenapadám, pokud někomu něco napsala, asi k tomu měla více informací, než o sobě Ká
                            Re: TRX trénink 10.01.2013 že by se diskuze ubírala ke konsensu? neuvěřitelný:) Víš, já nepovažovala za nutný to sem psát, prot
                              Re: TRX trénink 10.01.2013 To záleží na tom, co považuješ za konsensus. Přečti si svůj příspěvěk. S jeho znalostí trvám na všem
    Re: TRX trénink 09.01.2013 super, díky, konečně někdo, kdo mě pochopil:)
      Re: TRX trénink 10.01.2013 No tak napiš (narozdíl od ostatních), že ideální trening pro nováčky jsou visy na lištách. Od toho t
        Re: TRX trénink 10.01.2013 Stačí si koupit ,výše zmíněnou knihu, od Tefelnera. Tam je dokonce popsán i tréning nováčků a začína
          Re: TRX trénink 10.01.2013 :D
          Re: TRX trénink 10.01.2013 Ne, tu knihu opravdu nemusím a trénovat na Tefelnerovu úroveň nemám potřebu :-)
            Re: TRX trénink 10.01.2013 Asi jsi víc trénovanej no. To se občas tak stane. :D
      Re: TRX trénink 10.01.2013 Ahoj Kačena. Lezenie je dosť komplikovany sport, ale nebranil by som sa pouzitiu TRX ani listam ani
      Re: TRX trénink 10.01.2013 Možná se snaží poučit ze svých chyb, ale čas nevrátí:)
  Re: TRX trénink 10.01.2013 Káčo, ještě jeden dotaz: boulderuješ? Ptám se, protože u mě to byla věc, která mě znatelně posunula
    Re: TRX trénink 11.01.2013 strašně ráda bych boulderovala, ale nemám kde. Jen když jedu někam na služebku, kde boulder je:(
    Re: TRX trénink 21.11.2019 Jenze on kazdy nema cas a moznosti lizt,lizt a pak jeste lizt. Jako doplnek urcite dobry-stejne jako
  Re: TRX trénink 21.11.2019 na TRX si raději ze začátku zajdi několikrát na vedenou, třeba skupinovou,lekci. i když můžeš mít pe
Leze.cz 08.01.2013 Už jsem to nevydržel a musím to napsat.Nevím,kam redakce tohoto super webu chce směřovat.Od té doby,co odešla Simona se z Lezce stává tak trochu skanzen.Články jen o horách,skialpech a softmoverech.Tím opravdu nechci nikoho urážet,ale kde jsou sakra také
  Re: Leze.cz 08.01.2013 Všechny informace jsou dřív na socialní sítích,osobních strankách lezců...atd.Lezec už je asi jen do
  Re: Leze.cz 08.01.2013 Pardon,chyba v titulku.Lezec.cz
    Re: Leze.cz 08.01.2013 No pěkný rozcestník toho co, kde, kdo, co dělají každý den třeba tady: montana.cz
  Re: Lezec.cz 10.01.2013 A co ti vadí na tom, že ne všechno najdeš na lezci. Já se podívám na lezece i na 8a a vůbec mi to ne
    Re: Lezec.cz 10.01.2013 Člověče, ale já mám taky takovej pocit,že Lezec.cz začíná být tak trochu mizerie. Už nejsou ani zají
Foto dne 07.01.2013 Nevíte, jestli Rosťa Š. ještě leze? A pokud ano, tak jak?
  Re: Foto dne 08.01.2013 Leze sice méně, ale pořád skvjele, aspoň co vím.
Sháním video 07.01.2013 Ahojte, na youtube visel donedávna film Cikán leze spáru na Amora. Nevíte prosím kdo je autorem? Nebo nemáte ho někdo stažené a neposkytl mi jej? Pro osobní účely. Díky moc. jk
      Re: Sháním video 08.01.2013 Ha, sorry, ja to nepoustel, jen nasel......
        Re: Sháním video 08.01.2013 Tak hlavně že jsi nejchytřejší že?
lezeni indoor stockholm 07.01.2013 Zdarec, jsem momentalne na mesic ve stockholmu ve svedsku, neni tady na lezci nejaky pavouk ktery tu je momentalne taky a sel by zalozit? zatim sem tu byl jen na boulderu ale kdyby se nekdo nasel, moc rad bych zasel na stenu. Jsem sice zacatecnik ale leze
ČP Bouldering 07.01.2013 ahoj prosim nevite jak to bude tento rok s neakym boulderovym českym poharem asi už jsou nejake terminy nebo tak něco ? asi to zase bude terex atd atd.. prostě nějake informace nebo pripadně link díky :)
  Re: ČP Bouldering 07.01.2013 11.5.2013 čp, 24.8.1013 čp, 9.11.2013 mčr
    Re: ČP Bouldering 08.01.2013 to budou jen dva pohary a jedno mčr ? to jde už vážně takto doprdele
      Re: ČP Bouldering 08.01.2013 Nebo je začátek ledna a letošní kalendář se teprve tvoří.
      Re: ČP Bouldering 08.01.2013 Klidek anonyme. Zavodu je hromada a jen se doladi datum jedne nominace a velice brzo se vse dozvis.
Pojištění OeAV vs. ČHS 07.01.2013 Nazdar bazar, dělal jste někdo detailnější rozbor rozdílů nabízených pojištění u UNIQA, které nabízí zprostředkovaně ALPY.cz vs. to co nabízí ČHS. Případně praktické zkušenosti z nehod a záchranných akcí? Dík...
  Re: Pojištění OeAV vs. ČHS 07.01.2013 Taky jsem to kdysi řešil. Jedině OEAV hradí záchranu, i když k tomu není zdravotnická idikace (počas
    Re: Pojištění OeAV vs. ČHS 07.01.2013 Ta spoluúčast je ale jen u ambulantního oštěření...při záchranné akci nikoliv, ne?
      Re: Pojištění OeAV vs. ČHS 07.01.2013 Je to tak jak pises, pri zachrane akci ne.
    Re: Pojištění OeAV vs. ČHS 08.01.2013 Cestovní pojištění u pojišťovny Uniqa, které nabízí ČHS svým členům, zahrnuje léčebné výlohy, asiste
  Re: Pojištění OeAV vs. ČHS 07.01.2013 Na stránkách hedvábné stezky je zrovna celkem drsný článek o problémech komunikace s pojišťovnou u p
    Re: Pojištění OeAV vs. ČHS 07.01.2013 A navíc- s kartou AV slevy na chatách, s ČHS málokde...
    Re: Pojištění OeAV vs. ČHS 07.01.2013 do prkený vohrady - udělejte už klikací odkazy, nebo aspoň napište proč to nejde
      Re: Pojištění OeAV vs. ČHS 08.01.2013 pokud se nepletu, jde o historickou záležitost, kdy čuramedáni zasviňovali reklamama, odkazama na sv
        Re: Pojištění OeAV vs. ČHS 09.01.2013 proti většině spamu stačí captcha :-/
    Re: Pojištění OeAV vs. ČHS 09.01.2013 Myslím že tenhle článek na hedvábné stezce vydá za sto rozborů a teoretických srovnání.
      Re: Pojištění OeAV vs. ČHS 09.01.2013 Mno ale propracované srovnání např ve dvou či třech sloupečkách by bylo super... Lidskej faktor je p
Tahání 06.01.2013 Zdravim všechny, chtěl bych se poradit jestli je něco špané na tom, že skoro po roce lezu pořad na druhym, Mě samotného to štve, každý řiká tahej. Ale nějak se pořád na to necejtim, tahat si troufnu tak na umělce ale na skále prostě nic. Trochu mám strach
  Re: Tahání 06.01.2013 Časem to přijde. :-) Mně to taky trvalo... Jak často chodíš lézt?
  Re: Tahání 06.01.2013 já jsem začal lízt na skalách, na prvním konci jsem lezl asi po měsíci a na umělku jsem začal chodit
  Re: Tahání 06.01.2013 Zkus jiný skály. Nech si u vás doporučit, kde si to můžeš vyzkoušet, nebo ti třeba líp sedne jinej m
  Re: Tahání 06.01.2013 čau! Určitě dost záleží na materiálu. Já tahám od začátku (mimo písku). Začali jsme uplně lehkýma ce
  Re: Tahání 06.01.2013 tak především poděkování za upřímnost a připomenutí, že lezení není o nabouchaný síle, ale o palici.
  Re: Tahání 06.01.2013 Lez pro radost a pusť to z hlavy, když je pohoda, včechno přijde samo. Zajeď si i do jiných oblastí
  Re: Tahání 07.01.2013 To máš jak se sexem...
    Re: Tahání 07.01.2013 Normálně mi to udělalo radost. jedna z mála diskuzí která neskočila pohrdáním a výsměchem... jinak m
  Re: Tahání 07.01.2013 Jj myslim, ze nejlepší řešení je změna oblasti a třeba se ti to bude zamlouvat víc. Já taky dřív měl
  Re: Tahání 07.01.2013 Dokud se neodhodláš, tak na prvním nepolezeš, tak to prostě je a může ti to vydržet celej život. Lez
  Re: Tahání 07.01.2013 Ja resim neco podobneho pokazde kdyz chvilku nelezu. Me na to pomaha jedine ... zajit si zaskakat. N
    Re: Tahání 07.01.2013 Skákání je taky dobrý, ale ještě může být část příčiny jistič, přeci jen ne s kdekým si dovolíš vše
      Re: Tahání 07.01.2013 Jo jo, souhlas. Jakmile tomu dole neveris, tak je lezeni v haji. Kdysi jsem kvuli tomu "menil&q
      Re: Tahání 07.01.2013 tebe v lezeni limituje pohlavi - vlastni nebo cizi?
  Re: Tahání 07.01.2013 Tahat umí kde kdo, ale o vycvakávače je v horách a na písku nouze.
    Re: Tahání 07.01.2013 Tak tohle mi hlava nebere. Vycvakávače?
      Re: Tahání 07.01.2013 druholezce?
        Re: Tahání 08.01.2013 no jasně, kdo jiný ti vycvaká a vynese nahoru matroš
    Druholezci 07.01.2013 Ví někdo, kde bych našel (nejen na netu) takovej ten článek asi z Montany o tom, že druholezci mají
      Re: Druholezci 08.01.2013 montana, okolo roku 98, autor Ivo Jebavý řečený Jeff. papírové v balíku u mě ve sklepě, až to jednou
        Re: Druholezci 08.01.2013 Díky, pročtu ty ročníky, papírově to asi mám.
    Re: Tahání 09.01.2013 Jako notorický druholezec si dovolím nesouhlasit, poptávka po vycvakávačích není zas tak velká.
  Re: Tahání 07.01.2013 vsichni tu resi, co delat abys lezl na prvnim, ale to je az druhy krok. spis si poloz otazku co te n
  Re: Tahání 08.01.2013 čus, taky si myslím, že je důležitý aby tě to bavilo. Já se rozhodla po tahání na skalách asi po roc
  Re: Tahání 09.01.2013 S rostoucí silou, technikou a rozlezeností roste morál. To je holej fakt.
Samozřejmě roli hr
  Re: Tahání 13.01.2013 Všem děkuju za cenné rady, vaše reakce mě motivujou jít dál. Všem přeju ať to leze. :-)
Kals am Grossglockner 06.01.2013 Ahoj, nevíte jestli je průjezdná v zimě silnice z Kalsu na parkoviště pod Grossglockner?
  Re: Kals am Grossglockner 06.01.2013 Je, ale pokud hodně nasněží, tak bude chvíli trvat protažení.
  Re: Kals am Grossglockner 06.01.2013 Předloni FordemMondeo bez problémů. Bylo málo sněhu
  Re: Kals am Grossglockner 06.01.2013 Když zrovna nesněží tak jo. Dole je závora se semaforem.
    Re: Kals am Grossglockner 06.01.2013 Paráda, díky.
  Re: Kals am Grossglockner 06.01.2013 Když to nejde projet, tak se na Stüdlhütte chodí z druhé strany přímo z Kalsu.
Počasí 05.01.2013 Ahoj, poraďte mi prosim Vás dobrej web na počasí kolem Grossglocknera. Díky T.
    Re: Počasí 06.01.2013 Díky, kouknu na to.
    Re: Počasí 06.01.2013 Díky, kouknu na to.
  Re: Počasí 06.01.2013 Další tip: zamg.ac.at, vsechny ostatni vyse zminene servery berou data prave od nich (yr.no bych moc
1
...
551
552
553
554
555
556
557
558
559
560
561
562
563
564
565
566
567
568
569
570
...
2263
Leze.cz Už jsem to nevydržel a musím to napsat.Nevím,kam redakce tohoto super webu chce směřovat.Od té doby,co odešla Simona se z Lezce stává tak trochu skanzen.Články jen o horách,skialpech a softmoverech.Tím opravdu nechci nikoho urážet,ale kde jsou sakra také nějaké informace o tom,co se děje ve světě,potažmo ve světové lezecké špičce.A že se toho děje hodně.Mám Lezce opravdu rád,ale nic se tady nedovím.Žádná videa,žádné profily,žádné rozhovory.Jenom nekončící debaty v komentářích.Fakt mě mrzí,že třeba aktuální informace o Adamovi Ondrovi se dozvídám ze zahraničních webů.8a.nu,kairn.com,climbing.com a nevím ještě kolik jich je.Vzdyť oni to tam také nehrotí,pár vět,fotek a popřípadě odkaz,kde se člověk dozví více.To samé se dá udělat s videi.No nic.Co si o tom myslíte vy? Marek Konopný 11:15:16 08.01.2013odpovědět
  Re: Leze.cz Všechny informace jsou dřív na socialní sítích,osobních strankách lezců...atd.Lezec už je asi jen dobrej akorat na deníčky :-) Jenda 11:25:20 08.01.2013odpovědět
  Re: Leze.cz Pardon,chyba v titulku.Lezec.cz Marek Konopný 11:25:36 08.01.2013odpovědět
    Re: Leze.cz No pěkný rozcestník toho co, kde, kdo, co dělají každý den třeba tady: montana.cz 11:52:56 08.01.2013odpovědět
  Re: Lezec.cz A co ti vadí na tom, že ne všechno najdeš na lezci. Já se podívám na lezece i na 8a a vůbec mi to nedělá problém. Jediná nevýhoda 8a je, že se tam nepíše o českých oblastech, písku a většině českých lezců.
Ale toho se možná ujme zlobastream. Teď jsou tam nějaký články o pískách od Bídy. A ten to píše s ohledem na bušmeny. 08:05:57 10.01.2013odpovědět
    Re: Lezec.cz Člověče, ale já mám taky takovej pocit,že Lezec.cz začíná být tak trochu mizerie. Už nejsou ani zajímavé hory, zmizeli Majzlíci, zmizeli prostě zajímavé věci ve formě článků. Sem tam něco ještě je, ale málo. Nejzajímavější je vážně deníčkování ,žebříčkování a databáze cest. Taky už nejdřív chodím na 8a.nu a tak podobně. Jo ale jedna věc je tady boží. Ty nekonečné debaty o mágu,ČHS a penězích, o elitaření ve funkcích komisí ČHS o Rebelantech a jinejch Zobanech... A pak ta skvělá diskuse, kde ti na slušný dotaz radí většinou sračky. Ale co naplat. Kliknu na bulvár a hned vím,kde koupit podprdu a tangáče pro svou ženu za 99 kaček. A to se vyplatí, zbyde ještě na lano které koupím třeba v Hudáči. Lezec.cz je sice asi více komplexní sic ... 08:38:13 10.01.2013odpovědět
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: