chci se zeptat - máte někdo nějakej tip na lezení v Srbsku? Teda jakože ve státě Srbsko, ne u Berouna :-) Moc oblastí se mi tam dohledat nepodařilo, hlavně u města Valjevo a Niš. Jaké s tamními oblastmi máte zkušenosti?
Ahoj, nebyl jste někdo prosím v letošním roce na Cotopaxi nebo na jiné hoře v Ekvádoru? Někde na summitpost jsem našel informaci, že po sérii tragédií tam zakázali lézt na hory bez vůdce. A pokud ano, neměli byste nějaký tip na to, kde ho za rozumnou cenu
Zdar,
najde se tady někdo, kdo byl poslední dobou v Yangshuo a byl by ochotnej poradit s přístupama ke skalám? Průvodce v tomhle ohledu žádná sláva a na netu jsem taky nic moc nenašla :-/ Jestli někdo něco víte, písněte mi pls na mail. (Dost by mě
Ahoj,
chci si koupit stan pro 3-4lidi. Mám požadavky - duralová konstrukce, sněžné límce, aby vydržel nějaký ten deštík, dal se použít i v Alpách na sněhu, ve vyšších nadmořských výškách a pokud možno měl dva vchody a nevážil moc kg. Mám tip - Husk
Ahoj, nebyl jste někdo prosím v letošním roce na Cotopaxi nebo na jiné hoře v Ekvádoru? Někde na summitpost jsem našel informaci, že po sérii tragédií tam zakázali lézt na hory bez vůdce. A pokud ano, neměli byste nějaký tip na to, kde ho za rozumnou cenu
Poraďte styl jak lézt spáru ve Vysočanech. Pěst nedrží (je to širší cca o 0,5cm i s rukavicema od Obročníků). Klíč tam taky nejde, nohy jedou ... teda pokud nemáte ruce jako lopaty a nohu medvěda. :-) Neptal bych se, ale když sem viděl jak během 3 hodin t
Chtěl jsem se zeptat, zda víte o nějakém kopci v Gruzii krom Kazbeku, který má ovšem taky přes 5000 metrů a zároveň je na něj hezká cesta. Tedy né cesta kudy vyleze zdatnější turista a je na ní tedy dost rušno..
Vysoká skála u Štěpánova, zdravím Vás,mohl bych se zeptat jak to teď vypadá v té oblasti, chci tam jet už dlouho a mám to docela daleko a dost lidí mi říká, že je to hodně zarostlé apod.
Díky moc
Hezké, taky umím, ale nepomohlo to. Skoro vše vede na sambar sport a nějaký facebook. Facebook mám zablokovaný, sambar mne nezajímá a ostatní odkazy vedou na novinové články ... :-( Jinak bych se na jejich stránky neptal.
Nejsem z Kladna, ale i ten Facebook je Sambar. To tam existuje jeste neco se stejnym nazvem = lezecky park Kladno? Protoze Sambar se vsude prezentuje jako lezecky park Kladno a postavili novou stenu.
Stránky stěny: http://www.stenakladno.cz/ avšak na fb http://www.facebook.com/pages/ Lezecká-stěna-Kladno/224356967711012 najdete aktuálnější info, dnes proběhlo slavnostní otevření, bohužel se zatím nikde nedočtete otvíračku a vstupné, ale to se snad brzo někde objeví, stěna je kompletně připravená včetně cest od profláklých stavěčů, v sobotu večer bude open party
Ahoj, dnes jsme tam byli kolem 11 hodiny. Byli jsme tam sami, vyjma dvou kluků, kteří ještě dodělávají některé cesty. Zatím je to trochu nezabydlené, ale jinak paráda. Obtížnosti všeho druhu....boulder ještě nebyl přístupný. Jediný problém byl to najít takže pro případné tápající: 50.150376,14.119543
Ahoj, jsem z Kladna a docela obdivuju, že tu někdo investoval do takovýhle stěny. Stávající stěnka na Sleťáku mi přijde téměř opuštěná a to má zajímavý vysoký venkovní komín... Bylo by super, kdyby se tahle nová stěnka chytla a skutečně měla otevřeno v po-ne 10-22h. Tak hola kladenští lezci, měli bychom to podpořit, ne? To je fakt sci-fi... :-)))
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.