Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Širůčková 11897 Bouldry: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Hory: 1.Sejbal 7951 2.Skopec 7086 3.Groš 6550
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Projekt v Fjure 26.11.2019 Cau, shanim rozumny projekt v Fjure - moje prvni 9- pripadne 8+/9-. Urcite ne nejaky extremni dach nebo sileny boulder. Radsi v kolmaci nebo v lehce previsle stene (nejaka vyrovnana cesta). Zatim me napadly tihle adepti:
Sautanz
Caro
  Re: Projekt v Fjure 26.11.2019 Massarbeit tezka. Vampiri - pokud to na Veldeneru - tak to je velice pekna a schudna. Na Veldeneru j
  Re: Projekt v Fjure 26.11.2019 Vsecky cos napsal jsou super, Carolin Rieber je spis 7b, vedle Massarbeitu jeste Zugabe, taky pekna,
    Re: Projekt v Fjure 27.11.2019 Tak dik vsem, neco z toho si vyberu :)
      Re: Projekt v Fjure 27.11.2019 Přikládám top 50 podle počtu přelezů :).
Už z povahy tohoto výběru je řada z těchto cest spíš
        Re: Projekt v Fjure 29.11.2019 Roter Baron je myslím o jednom delším dynamu. Massarbeit určitě hezčí.
Video, Lom Kobyla, Kareš 25.11.2019 Kam pak se poděl článek s odkazem na video z Lomu Kobyla? Proč byl stažen po položení dvou otázek a jedné poznámky:
Jak je možné, že správa CHKO povolí tuto činnost autorovi cest o kterém je známo, že skálu rád a intezivně "čistí"
  Re: Video, Lom Kobyla, Kareš 25.11.2019 1) Protože je zde mezi několika stranami dohoda, že se tato lezecká oblast nebude propagovat, aby se
    Re: Video, Lom Kobyla, Kareš 25.11.2019 Smaž i tohle, hlavně komentář Lukáše Bludského, který autory jasně usvedčuje z neustálého porušování
      Re: Video, Lom Kobyla, Kareš 25.11.2019 tak jo, příště se lépe vybavím (pořádná lupa, magnet...) a budu si pak moct za komentářem o materiál
    Re: Video, Lom Kobyla, Kareš 25.11.2019 Byl jsem to na Kobyle očíhnout a vypadá to tam fakt dobře.
Uhh soráč, já tu oblast t
      Re: Video, Lom Kobyla, Kareš 25.11.2019 Ale o to nejde, rozdíl je propagace článkama ;)
        Re: Video, Lom Kobyla, Kareš 25.11.2019 Ok, chápu.. články máj velkou moc.
Hele tak mě napadlo, neměl bych napsat článek, že
        Re: Video, Lom Kobyla, Kareš 26.11.2019 Hele Martane a ještě dotazek, jsou v tyhle tajný oblasti o který se vůbec, ale vůbec nesmí mluvit ne
          Re: Video, Lom Kobyla, Kareš 26.11.2019 A tahle "psst oblast", není to ta, jak je z ní na prvních dvou stránkách fotek na lezci je
            Re: Video, Lom Kobyla, Kareš 27.11.2019 Člověče, psssssst! Co děláš! Dyt to prokecnes! Kazdej přeci ví, ze jsou věci, kterejch se prostě nem
              Re: Video, Lom Kobyla, Kareš 27.11.2019 Ahoj Kládo, Ty mne vždy pobavíš.
                Re: Video, Lom Kobyla, Kareš 27.11.2019 No tak jako, prima, ale ty sipicky teda domalujes nebo ne? Taky teda jak to je s tou vodovzdornosti?
    Re: Video, Lom Kobyla, Kareš 25.11.2019 A jakejma stranama? To myslíš vážně? A proč vlastně? Protože to je samej lokr obalenej pískem, jak j
    Re: Video, Lom Kobyla, Kareš 26.11.2019 "1) Protože je zde mezi několika stranami dohoda, že se tato lezecká oblast nebude propagovat,
      Re: Video, Lom Kobyla, Kareš 26.11.2019 Petr
        Re: Video, Lom Kobyla, Kareš 26.11.2019 Zdar. Já jsem zde nesmazal nic, ale vy se podepisovat můžete. Na Kobyle je vše nerez. Pokud někdo st
          Re: Video, Lom Kobyla, Kareš 26.11.2019 ok, vysvětli mi, jak se má tabulka garantovaného zatížení kotev FAZ II (fischer) s požadavky na trva
            Re: Video, Lom Kobyla, Kareš 26.11.2019 Co čekáš za odpověď, když se jim to zkritizovalo na Tetíně a furt to tam cpou.. Jak zblblej Kodl.. M
          Re: Pro Martase 27.11.2019 Marťane, nemáš už z tý svý slávy trochu víc nos nahoru? Skromnost ti evidentně chybí.
Jinak j
            Re: Pro Martase 27.11.2019 Je mi jedno kdo dělá cesty, podporuji lezení, vyměňuji staré jištění, pipláme okolí skal a kupodivu
    Re: Video, Lom Kobyla, Kareš 26.11.2019 Martane,
jsi oficiálním činovníkem svazu, předsedou OVK Střední čechy. Zároveň jsou autorem n
      Re: Video, Lom Kobyla, Kareš 26.11.2019 Ačkoliv s tebou jinak souhlasím tak v měnění povrchu skal mi to přijde dost jasný.
P
        Re: Video, Lom Kobyla, Kareš 27.11.2019 Nesekat ani v lomech. Na výrobu problémů je překližka, lezení po skále je o vyřešení problému daného
          Re: Video, Lom Kobyla, Kareš 27.11.2019 V lomech bych jako zásadní viděl stanovisko vlastníka, ostatně, když si s ním domluvím, že si tam na
      Re: Video, Lom Kobyla, Kareš 27.11.2019 Pokud jde o otázku povolení lezení včetně odstranění volných kamenů, osobně preferuji přístup minima
        Re: Video, Lom Kobyla, Kareš 27.11.2019 Martane, prosím, přečti si celý příspěvek a reaguje postupně na vše, neřeš podepisování.
Ve s
          Re: Video, Lom Kobyla, Kareš 27.11.2019 Pokud není k lezení povolení potřeba, může se lézt. Pokud je nějaký dokument vyjednaný, visí na ČHS.
            Re: Video, Lom Kobyla, Kareš 27.11.2019 Opět se vyhýbáš jasným odpovědím.
Beru to, jako příznak toho, že tušíš, že možná bylo něco šp
            Re: Video, Lom Kobyla, Kareš 27.11.2019 Normální by bylo, přinat chybu, omluvit se a slíbit, že už se to nestane.
Ale tady se někdo k
              Re: Video, Lom Kobyla, Kareš 27.11.2019 Jaký prasident, takový národ...
        Re: Video, Lom Kobyla, Kareš 27.11.2019 výňatek:
§8 Členské povinnosti
Každý člen je povinen :
  1974 25.11.2019 Ve vyhlašovací dokumentaci k PR Tetínské skály z roku 1974 není uvedený zákaz horolezecké činnosti,
    Re: 1974 25.11.2019 Tetín je od roku 1974 přírodní rezervace. Za socialismu i kapitalismu platí stejné: V CHKO je povole
      Re: 1974 25.11.2019 Povidej nam o tom, jak bylo za sociku v stb, ty vseznalku..
        Re: 1974 26.11.2019 Rád Ti to povím. Kdo jsi, milý anonyme, abych věděl, kdo se mě zeptal?
      Re: 1974 25.11.2019 Jen ve všech NPR, v PR to musí být uvedeno v bližší dokumentaci. Kdo si ji ohledně Tetína přečte, ne
      Re: 1974 26.11.2019 Kubo, přečti zákon 114/92 Sb.
V přírodní rezervaci NENÍ zakázáno provozování horolezectví. To
      Re: 1974 26.11.2019 BTW tvůj výklad zákona je velmi zvláštní. V zákoně 114/92 máš vyjmenováno vše, co se v jednotlivých
        Re: 1974 26.11.2019 je pravda, že v NP je dovoleno to, co není zakázáno ve vymezení podmínek té které konkrétní NP. to,
          Re: 1974 26.11.2019 sorry, blbě zkratka, můj příchozí koment se týká PR, tedy přírodní rezervace (ne NPR, národní přírod
    Re: 1974 26.11.2019 Ve vyjímce o udělení povolení na Tetín je to vcelku jasně popsáno. Slovíčkaříš, pravda, že v PR není
      Re: 1974 26.11.2019 Tak nějak.
  Re: Video, Lom Kobyla, Kareš 25.11.2019 Jdi do brusele..
WC Friendy 21.11.2019 Jaky mate nazor na friendy Wild Country?
Mam moznost mit za cca 56$/kus v sade, funglovky.
Zadny friendy jsem zatim nepouzival jen abalaky, tricamy a vklinence, ale rikal jsem si, ze za tyhle prachy bych do toho i sel.
  Re: WC Friendy 21.11.2019 A má smysl brát při výběru friendu cenu jako hlavní orientační parametr?
    Re: WC Friendy 21.11.2019 Těžko říct, proto se ptám jaký na ně máte názor, jasný, kdyby to byl BD za půlku ceny, tak je bere k
      Re: WC Friendy 21.11.2019 WC v pohodě stejně jak DMM. BD :-D už dávno není co bývali, od doby co to jebou v Číně, to šlo dost
        Re: WC Friendy 22.11.2019 Přímo od vývojáře DMM jsem slyšel, že nejlepší jsou Demon (jsou stabilnější). Dragon jsou dvouosé. T
          Re: WC Friendy 22.11.2019 Co Kouba Permon? Máte s nimi nějaké zkušenosti?
            Re: WC Friendy 22.11.2019 O koubouvi je tady spousta diskuzi, v porovnání s čímkoli jiným nic moc.
              Re: WC Friendy 22.11.2019 Kouba friendy ?
cena/výkon vynikajúce.
Možnosť opravy/repasovania je tiež dobrá.
              Re: WC Friendy 22.11.2019 s ohledem na to, že BD i DMM stahovali frendy z trhu kvůli bezpečnosti, je hláška "v porovnání
                Re: WC Friendy 22.11.2019 To stahovalo i Wild Country, ovšem to není důvod k nedůvěře, možná naopak.
  Re: WC Friendy vs Kouba 22.11.2019 Předpokládám, že jsou dvouosí, protože jednoosí bych už dnes nebral, ale každýho věc.
Každopá
  Re: WC Friendy 22.11.2019 Ja bych je koupil. Nedavno jsem friendy sháněl. Co se tyka váhy a rozsahu, jsou WC, DMM a BD temer s
  Re: WC Friendy 22.11.2019 Pokud tu možnost máš, jdi do nich (navíc za ty peníze). Používal jsem friendy od různých výrobců - R
  Re: WC Friendy 23.11.2019 jako já mám jasno:
  Re: WC Friendy 27.11.2019 Jen kdyby vas to zajimalo, diky Black Friday se mi poradirlo set WC friendu poridit za 42$/kus. To u
  Re: WC Friendy 27.11.2019 Cau, jeste pro doplneni, a zduraznuju ze nehlede na cenu (je to totiz sakra palka), jsou hodne vyzdv
    Re: WC Friendy 29.11.2019 Ta univerzálnost se hodí tak maximálně na dojištění mezi fixní jištění. Nemusíš mít sadu. Ale pokud
      Re: WC Friendy 29.11.2019 Jasne, ja je nemam, jen davam info co jsem slysel a dostal z druhe ruky. Sam lezeni povl. na vapne m
  Re: Postel do fabie 21.11.2019 Hezký Papouši, ty spíš ale venku, co? Tu skládací matraci mám taky, spí se na ní bezva.
    Re: Postel do fabie 21.11.2019 Kdyz jedu s mladym sam, tak v aute. Kdyz k tomu mame i maminku, tak v pleneru.
Inzerát - pár let lano lezené 20.11.2019 Prodám dynamické lano Beal 80m, průměr 9,8. Pár let lezené, ale v dobrém stavu. Cena 1600 poštou nebo 1500 osobně, Hodonín.
Tak to mě ráno hodně pobavilo :-D.
Chlapci na takové prodeje a koupě serte, chcete někoho (nebo se) z
  Re: Inzerát - pár let lano lezené 20.11.2019 Tak, pár jsou dva, víš jak! 😀
    Re: Inzerát - pár let lano lezené 20.11.2019 Proč? Normální inzerát. Já bych si ho klidně koupil. Raději asi ne na lezení a případné pády, ale po
  Re: Inzerát - pár let lano lezené 20.11.2019 na přivázání kozy, kácení stromů a kutilský blbnutí okolo baráku, nevidím problém
  Re: Inzerát - pár let lano lezené 20.11.2019 Jsi začal lézt loni, presky z Dekáče se ještě lesknou jak psí kulky a letos ti Ježíšek předčasně nad
    Re: Inzerát - pár let lano lezené 20.11.2019 No, kdyby si ho poradne precetl, tak tam mimo jine zminuje, ze i hooodne stary lana jeste vydrzely d
      Re: Inzerát - pár let lano lezené 20.11.2019 životnost lan je např. 2-5let skladování, pak až 10let používaní (dle intenzity). takže pohoda. opot
  Re: Inzerát - pár let lano lezené 20.11.2019 Souhlas, ani zadara. Možná tak na houpačku apod. za 200,- Ale nějakej tup se najde a koupí i na leze
    Re: Inzerát - pár let lano lezené 20.11.2019 já třeba mám doma taky lano pár let lezené a lezu na něm dál :))
      Re: Inzerát - pár let lano lezené 20.11.2019 spíš de o to že nevíš co se s tím lanem doopravdy dělo, takže na uvázání kozy dost drahej špás. ale
        Re: Inzerát - pár let lano lezené 21.11.2019 Pravda zvíře je to pitomý a z pastviny uteče raz dva, proto se vyplatí investice do kvalitního přivá
      Re: Inzerát - pár let lano lezené 21.11.2019 Jde o to, že ho prodává za tolik, ačkoli nemůže nikomu zaručit, že je lano o.k. Když máš svoje, víš
        Re: Inzerát - pár let lano lezené 21.11.2019 tak. několikrát jsem takhle použité lano ve velmi slušném neodrbaném stavu koupil zhruba za polovic
          Re: Inzerát - pár let lano lezené 21.11.2019 Těhotenství lezkyně s nelezcem je možný? :D
            Re: Inzerát - pár let lano lezené 21.11.2019 Jo, to je podezřelý. Lezec s nelezkyní přece nejde dohromady. Jedině že by měl někdo hormony totálně
              Re: Inzerát - pár let lano lezené 21.11.2019 Opačně to platí stejně.
            Re: Inzerát - pár let lano lezené 21.11.2019 Narodí se jim lano. A hned pryč s nim.
mezery 19.11.2019 Existuje ohavnejsi vlastnost tohoto webu, nez ze se musi vsechny odkazy uvadet s mezerami?
A slusni komentujici pisi pocet mezer do zavorky.
Koho to zajima? Chapu, ze to ma nejakou paranoidni historii, ale -- nedokazali byste se pres to uz p
  Re: mezery 23.11.2019 ohavnější věci? třeba to, když rozklikneš ,,cesty,, (vlevo v sekci DENÍČKY) a ještě ti obrazovka pěr
mezery 19.11.2019 Existuje ohavnejsi vlastnost tohoto webu, nez ze se musi vsechny odkazy uvadet s mezerami?
A slusni komentujici pisi pocet mezer do zavorky.
Koho to zajima? Chapu, ze to ma nejakou paranoidni historii, ale -- nedokazali byste se pres to uz p
  Re: mezery 20.11.2019 je to takovej nenarocnej prirozenej filtr.
    Re: Mezery 22.11.2019 Celkove nechapu tu nenavistnou kampan kde kazdej druhej navrhuje odstraneni mezery. Vite vubec kolik
      Re: Mezery 22.11.2019 Presne. A k mezeram se dneska chce vyjadrovat kazdej kdo da nejvejs 5+.
RP 19.11.2019 viděli jste? www.youtube.co m/watch?v=SbWvFj UIt5k&feature=em b_title (3mezery) co na to říkáte? natočil to Alex zbytečně brzo o sobě :)
istenie tazkeho lahkym 11.11.2019 prosim o radu ako istit lezca pri velkom hmotnostnom rozdiely. medzi lezcom a ističom je cca 40km hmotnostny rozdiel. jedna a o istenie aj na skalach aj na umelej stene.
dakujem
  Re: istenie tazkeho lahkym 11.11.2019 sportovky: gůgluj edelrid OHM.
klasika, povl, hory: obecně buď sakra ostražitej a buduj štan
    Re: istenie tazkeho lahkym 11.11.2019 dakujem za radu.
o edelrid ohm viem, skôr je otázka z mojej strany či je vyuzitelny aj na sp
      Re: istenie tazkeho lahkym 12.11.2019 Ahoj OHM je upne v pohode jak na jisteni tak na spousteni. Pouzivam ho a nas hmotnostni rozdil je 50
    Re: istenie tazkeho lahkym 11.11.2019 dakujem za radu.
o edelrid ohm viem, skôr je otázka z mojej strany či je vyuzitelny aj na sp
      Re: istenie tazkeho lahkym 11.11.2019 Pokiaľ nemáš možnosť na skalke robiť pre ističku štand, ( alebo vrece s pieskom) tak OHM by pomo
        Re: istenie tazkeho lahkym 11.11.2019 ohm je prostě předraženej a otestovanej a certifikovanej úplně jednoduchej nápad (sakra, proč to nen
          Re: istenie tazkeho lahkym 12.11.2019 dakujem vsetkym za rady a prajem vela uspesnych metrov/kilometrov na stenach.
          Re: istenie tazkeho lahkym 12.11.2019 To jako s tim zázrakem nepřivázaná dceruška nevyletí do vzduchu?? Nebo jde jen o blbovzdornost že to
            Re: istenie tazkeho lahkym 12.11.2019 Taky to skubne, ale je to o hodně lepší. A spouštění je taky komfortnější.
            Re: istenie tazkeho lahkym 12.11.2019 popravdě, v takovém případě lezu dost pod své možnosti. ale fakt to funguje.
            Re: istenie tazkeho lahkym 12.11.2019 tdy z dotazu si nejsem jistý, jestli víš, o Ohm je a jak se používá. cvaká se to totiž do prvního vo
              Re: istenie tazkeho lahkym 13.11.2019 To pak ano (neznal jsem a moc jsem to nezkoumal tj. bral jsem to automatickyjako jistítko na sedáku
  Re: istenie tazkeho lahkym 11.11.2019 Já pořád nevidím co je za problém, jisticka si jen musí dávat pozor, max se proletí, na vicedelce pa
    Re: istenie tazkeho lahkym 12.11.2019 no problem je, ze od urciteho vahoveho rozdilu konci jisticka v prvnim jisteni, at dela co dela :-)
      Re: istenie tazkeho lahkym 12.11.2019 Na to nepotřebuješ váhový rozdíl, trošku větší pád a stejná hmotnost způsobí to samé.
        Re: istenie tazkeho lahkym 13.11.2019 Ano, ale u mensich rozdilu to jsi schopen aspon castecne eliminovat prokluzem apod.
Anketa 11.11.2019 Anketa je neúplná, správná odpověď je "stará se
hlavně ten, kdo je zkušenější". Jinými slovy, musí se starat oba, ale... Je to mezinárodně akceptováno. Vycházím z Pitta :-).
  Re: Anketa 11.11.2019 Ta anketa je celkově špatně, protože na otázku, zda se staráš o odpovědnost před zákonem, nemůžeš od
    Re: Anketa 11.11.2019 Lámal, ale to co vyplodil, bylo maximum co dokázal.
    Re: Anketa 11.11.2019 To pojištění jsem bral jako legraci.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
...
2136
Projekt v Fjure Cau, shanim rozumny projekt v Fjure - moje prvni 9- pripadne 8+/9-. Urcite ne nejaky extremni dach nebo sileny boulder. Radsi v kolmaci nebo v lehce previsle stene (nejaka vyrovnana cesta). Zatim me napadly tihle adepti:
Sautanz
Carolin Reiber
Maßarbeit
Tanz Der Vampire
Treibjagd
Jsem na dobre ceste, nebo je tam jeste neco lepsiho o cem nevim?
Dik!
M. 17:13:46 26.11.2019odpovědět
  Re: Projekt v Fjure Massarbeit tezka. Vampiri - pokud to na Veldeneru - tak to je velice pekna a schudna. Na Veldeneru je jeste der letzte tanz, taky fajn, ale tezsi. To 7b tam je taky ok. Krieg und Frieden - ale to je bouldrik, budto sedne, nebo ne. Heiner Koch Gedenkweg - hezka, neni vylozene kolmice, a asi je spis lehci nez 9-. Feu 18:18:07 26.11.2019odpovědět
  Re: Projekt v Fjure Vsecky cos napsal jsou super, Carolin Rieber je spis 7b, vedle Massarbeitu jeste Zugabe, taky pekna, zalezi co preferujes - Zugabe silovejsi, Massarbeit technictejsi. Treibjagd paradni linka, ne uplne typicky jurska. Sautanz ma jmeno, ale mne az tak neoslovil. Chce to testnout, ale na to Stadeltene urco zajed. 18:24:26 26.11.2019odpovědět
    Re: Projekt v Fjure Tak dik vsem, neco z toho si vyberu :) 08:55:59 27.11.2019odpovědět
      Re: Projekt v Fjure Přikládám top 50 podle počtu přelezů :).
Už z povahy tohoto výběru je řada z těchto cest spíš lehčích, ale to je samozřejmě individuální. Co je ale jisté, že jsou to všechny (skoro všechny) krasavice.
Roter Baron 9- Bärenschluchtwände
Nie Diät 9- Schlaraffenland
Pickelsau 9- Soranger Wand
Maßarbeit 9- Stadeltenne
Mambo Cavallero 9- Toni Schmid Ged. Wand
Strohdach 9- Weissenstein
Zugabe 9- Stadeltenne
Tanz Der Vampire 9- Veldener Wand
Carolin Reiber 9- Rolandfels
Gänsehaut 9- Breitenstein
Treibjagd 9- Püttlachtaler Wand
Commander Superfinger 9- Schmidbergwand
Sledgehammer 9- Diebesloch
Liebesmüh 9- Planetarium
Stalingrad 9- Mader Gedenkwand
Jumanji 9- Andeltodrom
Dumbo 9- Klinge (Ziegenfelder Wände)
Lernpause 9- Rolandfels
Cumbawamba 9- Andeltodrom
Krieg Und Frieden 9- Große Wacht
Sautanz 9- Obere Gößweinsteiner Wände
Durch´s Wilde Kurdistan 9- Neppwand
Red Porsche Killer 9- Werner Brösel Wand
Humbuk 9- Obere Gößweinsteiner Wände
Beaujolais Primeur 9- Schlaraffenland
Ikarus 51 9- Veldener Wand
Undertaker 9- Ammerthaler Wand
City Cobra 9- Erinnerungswand
Orang Utan 9- Wolfsberger Grotte
Drachentöter 9- Nankendorfer Block
Ugo Tizzoni Gedenkweg 9- Lichtenfelser Dach
Fuchur 9- Elfenwelt
Pennerglück 9- Schlaraffenland
1, 2, 3 Im Sauseschritt 9- Sprungstein
Portal 9- Heinrichsgrotte
Sommernachtstraum 9- Amberger Wand
Lila Pause 9- Castellwand
Sind So Kleine Leisten 9- Breitenstein
Lonestar 9- Heldwand
Männer Unter Strom 9- Erinnerungswand
Papi In Form 9- Heinrichsgrotte
Anfang Und Ende 9- Püttlachtaler Wand
König Der Lüfte 9- Trautner Gedenkwand
Der Letzte Tanz 9- Veldener Wand
Knack Und Back 9- Klinge (Ziegenfelder Wände)
Fight Club 9- Strahlenfels
Face To Face 9- Amphitheater
Mididu 9- Pornowand
Monika Lewinsky 9- Amerikanische Botschaft
Jump 9- Klagemauer
jirkas 09:41:36 27.11.2019odpovědět
        Re: Projekt v Fjure Roter Baron je myslím o jednom delším dynamu. Massarbeit určitě hezčí. Maso 19:46:19 29.11.2019odpovědět
Reklama:
Foto dne:
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: