Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Širůčková 11897 Bouldry: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Hory: 1.Sejbal 7951 2.Skopec 7086 3.Groš 6550
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English kšefty v inzerci 12.01.2011 anketa: prosím aby se tu vyjádřili komu vadí inzeráty a komerce vk-shop.cz na lezcoj
  Re: kšefty v inzerci 12.01.2011 mně je to ukradený, furt píše, jak je levný, ale když jsem to čeknul a viděl, že jsou to standardní
  Re: kšefty v inzerci 12.01.2011 Vzhledem k tomu, že to momntálně nijak nevytlačuje jiné inzeráty v sekci, tak mi jo tu buřt. Jen mě
    Re: kšefty v inzerci 12.01.2011 Na mě to působí jako antireklama - pokud někdo cpe reklamu do inzerce, tak se mi opravdu nechce nech
      Re: kšefty v inzerci 12.01.2011 Dřív mě tenhle konkrétní případ taky vadil, ale co sem náhlídl do nabídky, tak se tím bavím. Borec t
        Re: kšefty v inzerci 13.01.2011 Přijde mi to tragický a jak je psáno výše-vím,kde nekupovat.
          Re: kšefty v inzerci 13.01.2011 Nám to taky přijde tragický, a stále doufáme, že to pochopí, že pro tohle to nebylo navrženo. To je
          Re: kšefty v inzerci 13.01.2011 jj, stejnej nazor...taky presne vim, kde bych nic nekoupil..
Srbsko 12.01.2011 Ahoj nevíte někdo jak to vypadá na Srbsku s výstavbou té cesty. Zdali už je přístupná Blážina stěna a Pupek.
Díky za info A.
  Re: Srbsko 12.01.2011 Libor psal do článku, že už to v prosinci zkolaudovali a od Bejbse jsem viděl fotky když tam v teď l
Srbsko 12.01.2011 Ahoj nevíte někdo jak to vypadá na Srbsku s výstavbou té cesty. Zdali už je přístupná Blážina stěna a Pupek.
Díky za info A.
ortopedie v Brně 12.01.2011 Ahoj,
nemáte někdo tip na dobrého ortopeda v Brně? Jedná se mi o rehabilitaci nedoléčeného nataženého ramene.
Předem díky
b.
  Re: ortopedie v Brně 13.01.2011 Dr. Maška - poliklinika Lesná
  Re: ortopedie v Brně 13.01.2011 Dr. Maška - poliklinika Lesná
Bielovodská??? 12.01.2011 Byl někdo o víkendu? Jak to vypadalo? Má to šanci přežít i ty tropy co jsou teď nebo to půjde všechno do kytek? Dík!!!!!
Lanobatoh 12.01.2011 Nevíte někdo, jestli lanobatoh Tendon Speedy má v sobě i plachtu na lano? Resp. máte s ním někdo zkušenosti? Díky.
Roviště 12.01.2011 V neděli bylo Roviště kompletně proteklé, z tajícícho sněhu zeshora. Nevíte někdo jak to rychle schne? A zda bude něco o víkendu suché?
  Re: Roviště 12.01.2011 A kolik tam toho snehu nahore bylo? myslis ze by to mohlo do vikendu vse odtat?
Jinak teda s
    Re: Roviště 12.01.2011 Byl tam Michal F., pry bylo snehu dost ale pry ne snad tolik aby to do dalsiho vikendu neodtalo..ale
      Re: Roviště 12.01.2011 Byl jsem na R. v neděli. Kolem České se dalo lézt. Celá Hřbitovní stěna byla suchá, okolo Higlandera
Lake District 11.01.2011 Jen dodam. Jedna z mala vezi na ostrovech. Nazev
Napes Needle v udoli Wasdale. Lehci lezeni nahoru. Dolu je to horsi bud zase slizt anebo simultani slaneni jeden do udoli a druhej do sedla.
  Re: Lake District 11.01.2011 Presne tak. My bohuzel to stesti si nahoru vylizt tehdy nemeli, byl jsem rad, ze jsem ji aspon vi
lezečky 10.01.2011 Čau! V rámci dovybavení se jsem se rozhodl se zaměřit na lezečky. Ale trochu mě zarazily poněkud protichůdné názory. Zejména na velikost. Někdo tvrdí co nejtěsnější (lezečky se vytahnou, změknou), jinde jsem narazil na názor padnoucí i třeba s malou rezer
  Re: lezečky 10.01.2011 Dobre by si urobil, keby si sa obtazoval pouzit vyhladavanie v historii diskusie, pretoze sa to tu v
    Re: lezečky 11.01.2011 Syntetika se roztáhne klidně o číslo a víc!!! Jde o to kolik chceš investovat. Když koupíš kožený do
      Re: lezečky 11.01.2011 nezabudni ze aj LS robi zo syntetiky, a nejde o lacne modely. A co ja viem, tak snaha roztiahnut lez
  Re: lezečky 11.01.2011 pokial nevies tak si kup co je ti pohodlne, kym budes liezt tak vyuzijes "tlaciace" lezky
    Re: lezečky 11.01.2011 tak _ze_ vyuzijes
  Re: lezečky 11.01.2011 Kup si takový, abys v nich v klidu vydržel. Trošičku by tlačit měly, ale jen majinko. Než se dostane
  Re: lezečky 11.01.2011 Nemyslím to vůbec pejorativně, ale pokud máš takovýhle dotaz, pravděpodobně kupuješ svoje první leza
  Re: potíže s lanem 2 10.01.2011 jeli ti je život milý, tak na to nelez a partnera pošli víš kam - pak se stav za mnou, já lezu na no
    Re: potíže s lanem 2 10.01.2011 Dík, pošlu ho někam, nové lano to z ní lákavě :-)
  Re: potíže s lanem 2 10.01.2011 ne, nelezl bych...
    Re: potíže s lanem 2 10.01.2011 Kamarád je srandista :o))
    Re: potíže s lanem 2 10.01.2011 Tuhle dělal Pit Schubrt test s polovičním lanem, který mělo přeseknutý jádro z 1/3 a ještě to vydrže
      Re: potíže s lanem 2 10.01.2011 Souhlas.
      Re: potíže s lanem 2 10.01.2011 Jo jednou jsem taky testoval ve fabrice takhle vypadající lano a opravdu mělo ještě jeden plnohodnot
  Re: potíže s lanem 2 10.01.2011 Což o to, ono by tě to jistě ještě nějakou dobu udrželo, ale přesně takovejhle kus sme posledně odře
    Re: potíže s lanem 2 10.01.2011 a je nutné na tohle laně lézt? jednou se mi stalo na tuzyni, že se oplet podobného lana seknul nahoř
  Re: potíže s lanem 2 10.01.2011 ...já měl na autě vymlácený spodní nosný čepy, v mercedesu chtěli za nový ranec, a kamarád mi taky ř
    Re: potíže s lanem 2 10.01.2011 no aby se to neseklo, tak to jde v tom místě omotat tejpkou (a basta - když nemáš tejpku, tak koberc
    Re: potíže s lanem 2 10.01.2011 taky jsem měl vybouchaný čepy, ale psychicky jsem nevydržel a včas si zašel na repas nápravy
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
...
1461
kšefty v inzerci anketa: prosím aby se tu vyjádřili komu vadí inzeráty a komerce vk-shop.cz na lezcoj uživatel 14:49:44 12.01.2011odpovědět
  Re: kšefty v inzerci mně je to ukradený, furt píše, jak je levný, ale když jsem to čeknul a viděl, že jsou to standardní ceny, tak to ignoruju. Spíš se divím, že to nevadí platícím inzerentům? Pořád se píše, jak stát neumí ochránit své investice a že se má co učit od soukromé sféry :-) 16:58:20 12.01.2011odpovědět
  Re: kšefty v inzerci Vzhledem k tomu, že to momntálně nijak nevytlačuje jiné inzeráty v sekci, tak mi jo tu buřt. Jen mě trochu překvapuje, že to nevadí redakci, zejména kvůli vztahu s platícima inzerentama. Geo 17:20:09 12.01.2011odpovědět
    Re: kšefty v inzerci Na mě to působí jako antireklama - pokud někdo cpe reklamu do inzerce, tak se mi opravdu nechce nechat ho vydělat. Ignoruju to a vim kde nekupovat. 19:43:23 12.01.2011odpovědět
      Re: kšefty v inzerci Dřív mě tenhle konkrétní případ taky vadil, ale co sem náhlídl do nabídky, tak se tím bavím. Borec tam má jako "lana" kousky do 50 metrů a jako "krátký lana" třeba i 3,7m odřezky:-))) Žít a nechat žít. Willhem 19:56:16 12.01.2011odpovědět
        Re: kšefty v inzerci Přijde mi to tragický a jak je psáno výše-vím,kde nekupovat. Pavel 09:13:55 13.01.2011odpovědět
          Re: kšefty v inzerci Nám to taky přijde tragický, a stále doufáme, že to pochopí, že pro tohle to nebylo navrženo. To je prostě na nákup, prodej a ostatní jen mezi lezci. Ti kdo prodávaj na kšeft, ať si koupěj reklamu. Není síla to nějak moderovat, snažíme se jen vymazat takový to nejokatější tapetování komerčních kšeftařů. jirkas 12:47:12 13.01.2011odpovědět
          Re: kšefty v inzerci jj, stejnej nazor...taky presne vim, kde bych nic nekoupil.. martin 13:18:22 13.01.2011odpovědět
Reklama:
Foto dne:
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: