LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRůVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Brr to je zima. Tak na tohle, na tohle jsme se těšili, kvůli tomu jsme trénovali, strádali a šetřili, kvůli týhle cestě jsme tady!
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)
MS juniorů (18.07)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 13081
2.Votoček 12500
3.Štípek 11869
Bouldry:
1.Trojan 11250
2.Novák 11075
3.Pochman 11075
Hory:
1.Sejbal 8251
2.Skopec 7086
3.Groš 6542

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5949 lezců
1231466 cest
Nové přelezy:
Der Pickni 8+/9-
Královna O 7C
La piada d 7C
Pozdrav z Xc/XIa
Kontraband Xa
Kontrollfr 9-
Svetská Sl 9+
Vymetání P 8A
Zvlhčovač 9
Dýka 8A

Stěny
RAJČE - Brno
Lokal Blok - Praha 5
Boulder Hluchák - Šumperk

Prodejny
HUDYsport - Teplice
HUDYsport - Brno
Mapis - mapové informační středisko - Praha 5

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 Scarpa Phantom 600024.09.2018
Máte někdo zkušenosti s botama Scarpa Phantom 6000?
Chci si koupit teplé boty na lezení ledů, mixů, tatranské a alpské výstupy.. No a taky plánuji dva-tři kopce nad 6000 a rád bych na to vše adekvátní (ideálně jedny) boty. Zajímají mě praktické zku
 Re: Scarpa Phantom 600025.09.2018
Mam boty podobne kategorie od Borealu (Siula). Na dlouhe ne moc technicke lezeni severnich sten v Al
  Re: Scarpa Phantom 600025.09.2018
Lezu teď prakticky všechno v botech Salewa Raven gtx combi. Jsou to docela fajn boty, jsou lehké a d
   Re: Scarpa Phantom 600025.09.2018
No tak to asi zkus no. Kdyz uz ti jednou omrzly prsty, tak je lepsi lizt ve vetsich botach nez si je
   Re: Scarpa Phantom 600026.09.2018
Ted jsem si srovnaval ty Phantomy 6000, moje Borealy a LS Nepal. Tak ty moje Borealy jsou o ca 250g
  Re: Scarpa Phantom 600027.09.2018
Ahoj Radku,
jen dotaz - v textu píšeš, že jsi zkoušel LS Nepal porovnat s Borealama - nějak j
   Re: Scarpa Phantom 600001.10.2018
Borealy, protoze jsou to tezke boty na vyssi kopce.
 Re: Scarpa Phantom 600026.09.2018
Ahoj, sháněl jsem boty této kategorii, i tyhle (tuším, že o generaci starší) jsem měl na noze...

 Scarpa Phantom 600024.09.2018
Máte někdo zkušenosti s botama Scarpa Phantom 6000?
Chci si koupit teplé boty na lezení ledů, mixů, tatranské a alpské výstupy.. No a taky plánuji dva-tři kopce nad 6000 a rád bych na to vše adekvátní (ideálně jedny) boty. Zajímají mě praktické zku

 vystup po lane19.09.2018
Ahoj, chtel bych se zeptat na techniku kdy si z vrchu skaly spustim staticke lano a pak polezu zdola a budu se jistit nejaky blokantem jako je napriklad roll n lock. Je tato technika nejak necitiliva ke skalam? Nemyslim ted pisek. Ale treba Certovy Skaly
 Re: vystup po lane19.09.2018
bych tak odhadoval ze treba v tech Cernolicich by to nikomu vadit nemelo.. kremenec lanem neodres.
 Re: vystup po lane19.09.2018
Ahoj. To, co chceš dělat, je v podstatě jednolanová technika (JLT, SRT), známá také coby speleoalpin
 Re: vystup po lane19.09.2018
Skoro vsude by to melo jit. Srbarna, Roviste, ruzny ty kvaky vltavsky zuly.
Skalu nebudes nic
 Re: vystup po lane19.09.2018
Proti gustu nic, ale proc statiku? Mne to prijde jako dost neprijemny zazitek "padat do statiky
  Re: vystup po lane19.09.2018
Já mám na sólo top rope se statikou dobré zkušenosti. Když si blokant fixnes do polohy prsakem nebo
   Re: vystup po lane19.09.2018
Kde se v Černolicích nacvičuje a padá? Vždyť tam ty dvojko-šestkyplus lezli už borci v pohorkách a s
    Re: vystup po lane19.09.2018
Takze do toho jdes bez lana? :P
     Re: vystup po lane20.09.2018
Dneska už ne.
      Re: vystup po lane20.09.2018
Hobno leze a ještě má blby kecy.
       Re: vystup po lane20.09.2018
Dneska?
Vždycky akorát žvanil. 3-4 asi lezl, ale 6 s pohorkama, to bych chtěl dnes nebo i př
    Re: vystup po lane19.09.2018
Nova doba. Dneska kazdej leze s kakacem na hlave, s certifikovanym lanem a idealne cesty ve kterych
     Re: vystup po lane20.09.2018
nemichal bych kakac, certifikovana lana a tuny oceli ve skale do jedne kategorie. Kakac chrani to be
    Re: vystup po lane20.09.2018
Počkej si na průvodce :-)
    Re: vystup po lane20.09.2018
Co proboha s danou otazkou ma spolecneho nacvicovani a padani?

Chce si bezpecne sam z
     Re: vystup po lane20.09.2018
Moje otázka byla, kde se lano v Černolicích prodřelo, protože je mi divné, že by někdo opakovaně pad
      Re: vystup po lane20.09.2018
Divna je, protoze si domysli neco co nezaznelo a je navic zcela irelevantni k puvodnimu dotazu. Navi
       Re: vystup po lane20.09.2018
Tak ještě jednodušeji: Ptám se na cestu a pokud je to možné, tak i místo, kde onen dotazovatel nacvi
        Re: vystup po lane20.09.2018
Tak jeste jednoduseji: Napis presne citaci, kde se clovek na ktereho reagujes zminuje o tom, ze to b
         Re: vystup po lane20.09.2018
Jejda, člověk chvíli nehlida kybernet a hned taková disputace a všechno kvůli mně. Tak odpověď je so
          Re: vystup po lane21.09.2018
Díky. To dává smysl. Takže máš nejspíš lehce odřený oplet, jako bys třeba lezl na písku. Já myslel z
        Re: vystup po lane20.09.2018
Treba cesta mezi briskem a tastickou ta vlevo, tu klasici v pohorkach opravdu nelezli
         Re: vystup po lane20.09.2018
Jasně, Čas má tvář klaunů určitě ne, nicméně tu ani já se přiznám ne :-).
         Re: vystup po lane20.09.2018
Jasně, Čas má tvář klaunů určitě ne, nicméně tu ani já se přiznám ne :-).
         Re: vystup po lane21.09.2018
Tu Kuba daval jen po jedne noze!
         Re: vystup po lane21.09.2018
Zlaté nýty myslíš? Tu fakt klasici nedávali, ti ještě ctili zásadu, že čím je ve skále méně železa,
          Re: vystup po lane21.09.2018
Myslim klauny ta je tam minimalne od konce 80. let, coz uz lze nazvat starsi klasickou cestu, nyty
           Re: vystup po lane21.09.2018
40 let pro takove velikany jako ten na ktereho reagujes nic neznamena.
     Re: vystup po lane21.09.2018
Tak pro Kubu jako praveho klasika bych doporucil cestu "Prinzip Hoffnung", to myslim jeste
      Re: vystup po lane21.09.2018
A lezou to i mlay holky youtube.com/watch?v=qA8jiMLgR-g
  Tibloc nie24.09.2018
   Re: Tibloc nie24.09.2018
Jako zalozni jistitko ho pouzivam a budu dal pouzivat. Jednak nerozumim tomu co znamena ze se musi m
    Re: Tibloc nie25.09.2018
Radek, Tibloc je na núdzový výstup po lane a na záchranu. Nie je to istítko.
     Re: Tibloc nie25.09.2018
Ano ja vim :)
 Re: vystup po lane20.09.2018
vůči skále je to jakžtakž v pohodě. je to trošku blbé takhle blokovat veleoblíbenou cestu v maličké
  Re: vystup po lane20.09.2018
jo, a nějakou hadicí na laně nebo aspoň starým svetrem pod lanem přes hranu skály nezkazíš lautr nic
 Re: vystup po lane20.09.2018
Dekuji vsem za nazory :)
 Re: vystup po lane20.09.2018
Doporučil bych akorát vypodložit lano tam, kde jde přes hranu nebo se jinak tře o skálu. Třeba obleč

 Poznámky k cestám -mobily18.09.2018
Zdar! Nemáte prosím nějaký tip, jak si v mobilu zobrazit poznámky k cestě, zapsané v něčím deníčku? Na compu se dá najet myší na zápis (byť teda jen v osobním deníčku a bohužel nikoliv v seznamu přelezů dané cesty) ale v mobilu mi tohle jaksi nefunguje...
 Re: Poznámky k cestám -mobily18.09.2018
Normálně.

 trener praha18.09.2018
Ahoj, koho byste doporucili jako trenera,kdyz bych se rad zvednul z 7c na 8a? Nebo ma tu nekdo zkusenost s training plans od Trainingbeta.com? diky!
 Re: trener praha18.09.2018
zkus TBT team, ti maji skvele vysledky a jejich trener a zaroven repre seftrener se dokonce mihnul i
 Re: trener praha18.09.2018
Tomáš Binter. Ale za kvalitu se platí..
  Re: trener praha19.09.2018
Jedině Binter,na peníze nekoukej
   Re: trener praha19.09.2018
Přesně. Potvrzují to i slova z tiskové zprávy, 7. místo mezi národy, apod.
Citace: Nejúspěšně
    Re: trener praha19.09.2018
No jo, ale on se chce zlepšit z 7c na 8a a vy mu radite trenera, ktery by ho rovnou vyboostoval nejm
     Re: trener praha19.09.2018
nutno podotknout, že se jedná o letmý dotyk na podbřišku, nejlíp ve sprše :-D
 Re: trener praha19.09.2018
Pisatelé níže mají pravdu - se 7c se už dostaneš do repre týmu a budeš to mít vše zadarmo včetně vst
  Re: trener praha23.09.2018
Take zalezi na veku, 35lety borec, kterej leze 7c se do repre proste nedostane :)
 Re: trener praha19.09.2018
Z Prahy? Zkus trenéra z Green Trees Monkeys, ten ti určitě poradí.
  Re: trener praha20.09.2018
To jako ten píčus kravskej? Jo ten fakt poradí to mu jde.... kecat
   Re: trener praha20.09.2018
Doporučuji Petra Melichara, ten se určitě o nějaký posun postará. Nejlepší z nejlepších.
    Re: trener praha20.09.2018
Haha....
    Re: trener praha22.09.2018
To je Uzlar ne?
 Re: trener praha21.09.2018
Koukám, trolí žně. :-D
 Re: trener praha21.09.2018
Doporučuji někoho z tohoto seznamu. Ti garantovaní svazem by toho měli vědět a umět nejvíc.
<
 Re: trener praha21.09.2018
Podle dotazu tipuju, že otázka jen provokací.

Ale pokud ne, tak 7c-8a, pokud je to v
  Re: trener praha21.09.2018
Ja voll! Kurna, tak Adamova nejtezsi cesta je jen IXC. Ach jo. Jsem si vubec neuvedomil, ze sportovn
   Re: trener praha22.09.2018
Ještě Kuba Novotný. Taky nikdy nevylezl 7c, a ani na takovou úroveň nikoho nenatrenoval. Ale třeba b
 Re: trener praha23.09.2018
Jestli to myslíš vážně, můžeš mi napsat na mail. Třeba se domluvíme.

 Sardinie16.09.2018
Ahoj, potřeboval bych poradit.  Jaké oblasti na Sardínii jsou vhodné pro malé děti (2 a 4 roky), pro čekaní pod skálou. Myšleno, tak aby nikam moc nespadli. Lokalizace na Sardínii je jedno.
Děkuji za rady.
 Re: Sardinie16.09.2018
Aby nikam moc nespadly? Chudáci děcka. Nejsou na sobeckost svých rodičů, kteří si jen honí svoje pse
  Re: Sardinie17.09.2018
Co ti vadí na tom, že před dětmi pár leze, a s nimi taky? Jako s ženou se dětem věnujeme od rána do
   Re: Sardinie17.09.2018
Ano pořízením dětí jsi zavržen a vyloučen z lezeckých aktivit a lezeckého kolektivu!
Nikdo n
    Re: Sardinie17.09.2018
No ty jsi dobrý magor ... ale neboj ono se ti to v životě vrátí :-)Minimálně na tvých dětech
     Jestli je koko*17.09.2018
Tak jestli je kokot člověk co nebere své malé děti na stěnu kdy je tuna maga v ovzduší, tak ok!
    Re: Sardinie17.09.2018
Že nezvládáš na skále své rozmazlené děti, je tvůj problém, ale neházej do kupy všechny ostatní. A d
     Re: Sardinie17.09.2018
Já tedy nejsem zastáncem jakéholiv řvaní v přírodě, jak dětí, tak dospělých. To, že někdo řve od své
   Re: Sardinie17.09.2018
Proč by se glume nemohl srát do rodičů s dětma ve skalách stejně jako ty se sereš proti němu? Nebo s
    Re: Sardinie17.09.2018
Protože on generalizuje. Někdo dá slušnej dotaz a on ho hned označí za debila na základě myšlenkovéh
     Re: Sardinie17.09.2018
No tvl konstrukce jak z druhé třídy.
Všimni si, že většina dětí co dělá bordel (na stěně, po
      Re: Sardinie17.09.2018
Výborně, použil jsem příklad absurdní konstrukce a ty jsi ho pochopil. Takže můžeme přejít o level v
       Re: Sardinie17.09.2018
To jsem zvědav kdo ty Tvé litanie bude číst.
     Re: Sardinie17.09.2018
Řekl bych, že nemůžeš přikazovat lidem co mají či nemají dělat. Generalizovat (resp. dělat to co ty
      Re: Sardinie17.09.2018
No a podle stejné logiky mi ty zase nemůžeš zakazovat mu to přikazovat... Asi cítíš, že takhle se da
       Re: Sardinie17.09.2018
Jiste. Spatne pochopeno. To na zacatku je recnicke, neprikazuji ti.

Ty mas pravo dura
        Re: Sardinie17.09.2018
Ano, když někdo sprostě reaguje na obyčejnou slušnou otázku tak mi to subjektivně nepadne do noty. T
  Re: Sardinie17.09.2018
Chtělo by to více tolerance, kámo.
  Re: Sardinie17.09.2018
Kdyz ti decka vadi, tak jed lezt do hor tam jich moc nepotkas a nebudes tu muset srat ostatni...
   Re: Sardinie17.09.2018
A mohou podobny pristup razit i dospeli? Jakoze by delali neco, co tem detem bude fakt vadit a jen b
    Re: Sardinie17.09.2018
Ne
     Re: Sardinie17.09.2018
Na kterou z polozenych otazek odpovidas? Ze to funguje jednostranne ve prospech rodicu?
  Re: Sardinie17.09.2018
Děti patří do přírody a ke sportu, jakýmukoliv. Kdybys byl frajer který leze fakt těžký stěny tak ta
   Re: Sardinie17.09.2018
Ty lidi už nevědějí, otevřou diskuzi, ze se dozvím něco zajímavého o Sardinii, když jsem tam nikdy n
 Re: Sardinie17.09.2018
Oblasti v okolí Cala Gonome, záleží co lezeš... Butchi Arta, Cala Fuili, Cala Luna (lodí), La Poltro
  Re: Sardinie17.09.2018
Ahoj děkuji za radu, tyto oblasti jsme navstivili a byly paradni. Kdyby jsi mel dalsi budu rad. Leze
   Re: Sardinie17.09.2018
...pridám ešte Isili (nie sektor Urania :), okolie Domusnovas a krásny bouldering na žulových balvan
   Re: Sardinie17.09.2018
Ahoj, urcite Baunei. A pak Ulassai. To je top, jezdím už jen tam i s detma a ideál. Pedra Longa je l
    Re: Sardinie17.09.2018
Caly pokud budes deti poponaset, nektere sektory v Baunei a v Jerzu
U nekterych oblasti u Sas
    Re: Sardinie17.09.2018
Děkuji. Ahoj Honzo, ač jsi mi Baunei doporučoval, nějak jsme ho přejeli, možná se tam vrátíme. Jsme
     Re: Sardinie30.09.2018
Kudrnáči, měl bys na sebe nějaký kontakt ? Rád bych to s rodinou (a podobně malými dětmi, ideálně ve
      Re: Sardinie30.09.2018
Ahoj mám info@ok-sport.cz

 Zapomenute lezecky15.09.2018
Ahoj, nevzali jste si prosim nekdo z Hudy steny v Brne moje zapomenute lezecky La sportiva Skwama 41,5? Nechal jsem je tam pred cca 14 dny... Děkuju, Klingoš (731 418 676)
 Re: Zapomenute lezecky15.09.2018
Zkus ztráty a nálezy (ty bedny u vchodu na stěnu).
Pokud tam byli dél tak sou už pryč, asi v
 Re: Zapomenute lezecky15.09.2018
Stopro Jara, viděl sem ho od tama utíkat s krabicí a smát se :-D
  Re: Zapomenute lezecky16.09.2018
Jo Krno, tam to ma Jaryn vsechno pod palcem
  Re: Zapomenute lezecky16.09.2018
jj, taky jsem ho viděl - bral to tryskem k nejbližšímu metru
 Re: Zapomenute lezecky16.09.2018
Klingone zeptej se Spocka. Teda pardón pana Spocka!!

 Zapomenute lezecky15.09.2018
Ahoj, nevzali jste si prosim nekdo z Hudy steny v Brne moje zapomenute lezecky La sportiva Skwama 41,5? Nechal jsem je tam pred cca 14 dny... Děkuju, Klingoš (731 418 676)

 Kolo nebo lezení14.09.2018
neřeš kraviny a vylez si raděj v ádru Kolo nebo lezení na Krokodýla. To je pěkná linka.
 Re: Kolo nebo lezení14.09.2018
V Adru nelezu, kdysi jsem tam byl a nebavi me to. Mam rad lezeni, kde je sportovni vykon vyvazeny me

 Wadi Rum14.09.2018
Ahoj, nebyl jste někdo v poslední době ve Wadi Rum? Pls. jak je to tam se spaním? Prý zrušili freecamp u vesnice. JO a ještě jak jste řešili dopravu z Ammanu do Rumu a na kolik vás to vyšlo? Ještě nějaké doporučení? Díky moc. Bobr
 Re: Wadi Rum20.09.2018
Ahoj, Wádí samotné nemohu posoudit, ale zvaž linku Easyjetu z Berlína do Ammanu. Hlavně pro nás Seve
  Re: Wadi Rum20.09.2018
Z Berlína do Aqaby! :) je to o 3 hodiny blíž do Wadi, než z Ammanu.

1   ...   160   161   162   163   164   165   166   167   168   169   170   171   172   173   174   175   176   177   178   179   ...   2263    
Strana: z 2262
 
     
...nové příspěvky
 Scarpa Phantom 6000
Máte někdo zkušenosti s botama Scarpa Phantom 6000?
Chci si koupit teplé boty na lezení ledů, mixů, tatranské a alpské výstupy.. No a taky plánuji dva-tři kopce nad 6000 a rád bych na to vše adekvátní (ideálně jedny) boty. Zajímají mě praktické zkušenosti s těmito botami. A taky jak na správnou velikost. Mám nohu dlouhou 28 cm, bude mi stačit 28,5 cm mondo (44EU)? Nemám si boty kde vyzkoušet a rád bych si je objednal po netu ze zahraničí, u nás vyjdou draze.. Díky!
Milan22:14:34 24.09.2018
odpovědět 
 Re: Scarpa Phantom 6000
Mam boty podobne kategorie od Borealu (Siula). Na dlouhe ne moc technicke lezeni severnich sten v Alpach (lehci cesty v severkach A. Verte, Les Courtes, Les Droites) je to idealni bota - pohodli a teplo na ukor hmotnosti, takze hlavne kdyz je chladno. Kvuli tomu jsem si je koupil ja. Samozrejme i nejaka technicka pasaz se s nima da v pohode vylezt. Ale na ledy a mixy v nizsich Alpach nebo v Tatrach je to zbytecny prestrel. Zkousel jsem s myma dvouvrstvyma Borealama pro srovnani lezt kratky let WI5 a s LS Nepal se to neda srovnat, jsou extremne tezkopadne. Idealni je mit k tomu i lehci technictejsi boty, pokud chces na normalni ledy nebo treba Tatry.
Radek13:38:41 25.09.2018
odpovědět 
  Re: Scarpa Phantom 6000
Lezu teď prakticky všechno v botech Salewa Raven gtx combi. Jsou to docela fajn boty, jsou lehké a dobře se mi s nimi lezou jak šedesátkové firny, tak lehčí ledy. Ale na jaře mi v nich na Kavkaze lehce omrznul palec a od té doby s ním mám při chladu problémy. Takže vybírám teplou univerzálku, kter&#224; by toho hodně zmákla.. Ty Scarpy mají vcelku nízkou váhu na to jak by měli být teplé. Takže mě dost lákají.
Lezl jsem i se starýma skeletama Koflach, byly naprosto super, ale už odešly stářím..
Milan21:55:00 25.09.2018
odpovědět 
   Re: Scarpa Phantom 6000
No tak to asi zkus no. Kdyz uz ti jednou omrzly prsty, tak je lepsi lizt ve vetsich botach nez si je nechat znovu omrznout nebo je nedej boze uplne ztratit.
Radek23:21:57 25.09.2018
odpovědět 
   Re: Scarpa Phantom 6000
Ted jsem si srovnaval ty Phantomy 6000, moje Borealy a LS Nepal. Tak ty moje Borealy jsou o ca 250g na jednu botu tezsi nez Phantomy, coz bude citit. Ale koupil jsem je uplne nove v akci za 300 Eur, coz je skoro nic oproti 700 Eur za Scarpy. Docela jsem cumel ze Phantom 6000 i LS G2 jsou vlastne lehci nez LS Nepal. Oproti Borealum je to vlastne skoro euro na gram :D
Radek12:36:51 26.09.2018
odpovědět 
  Re: Scarpa Phantom 6000
Ahoj Radku,
jen dotaz - v textu píšeš, že jsi zkoušel LS Nepal porovnat s Borealama - nějak jsem z textu nepochopil, které že ty boty ti přišli těžkopádnější? Dík za odpověď.
Radim15:51:36 27.09.2018
odpovědět 
   Re: Scarpa Phantom 6000
Borealy, protoze jsou to tezke boty na vyssi kopce.
14:01:35 01.10.2018
odpovědět 
 Re: Scarpa Phantom 6000
Ahoj, sháněl jsem boty této kategorii, i tyhle (tuším, že o generaci starší) jsem měl na noze...
Seděli příjemně, vše v podstatě ok až na jednu drobnost - ta manžeta kolem holeně je děsně knop a nedá se povolit/utáhnout. A to byl důvod si je nekoupíte. Skončil jsem u LS. A doporučuji předem fakt vyzkoušet (tyto mají v Alpsportu), přeci jenom je to kupa peněz.
Pták ohnívák12:11:57 26.09.2018
odpovědět 
 Foto dne:
Korno
Dnešní vedro ve skalách
 Databáze cest:
Všechny cesty (192453)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Ralf Half 7- Frankenjura
Cpt. Gips 8- Frankenjura
AW III Gebiet Der Steine
AW II Pfaffenstein
Pfeilerweg I Pfaffenstein
Nově komentované:
Tahání za nitky 6+ Srbsko
Vpravo Od Hranické 6+ Helfštýn
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Jižní Pilíř VII Bezděčín

 Nově v diskusi:
Re: Spaní dolomity, arco | Re: Spaní dolomity, arco | brýle | Spaní dolomity, arco | nalezený ATC pilot Bohostice | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) |

 Nové komentáře:
Re: paradocs | Re: paradocs | Re: žvanil | Re: žvanil | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
Po pádu v rakouských Alpách zahynul český horolezec (41)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (17)
Pepa Šindel si zapsal přelezy dalších cest za 9a: (16)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (8)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (7)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (5)

 Nově v inzerci:
Nové Lezečky Evolv Phantom Pro vel. 44 | Hory | Nové lezečky Tenaya Mastia 10,5 UK, 45 EU | Picos de Europa | Horolezecký úvazek | Gryphon Ascender | boulder maglajz pytel La Sportiva | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1170 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1290 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1467 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1438 
 Neřeším to – lezu vše 
 1141 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi