Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07) MS juniorů (18.07)
Cesty: 26.Janošová 10352 27.M 10350 28.Čech 10331 Bouldry: 26.Jurečka 9775 27.Pail 9750 28.Ďurech 9706 Hory: 27.Relovsky 2422 28.Trkal 2410 29.Slavíček 2366
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Vinari 20.06.2018 Ahoj pred nekolika lety tady na lezci byl clanek myslim ze s nazvem Vinari,bylo to o sbirani piskovcovych cest.Nevite nekdo kde ho najdu.
      Re: Vinari 21.06.2018 Což je sakra zmršenej "standard", to "domejšlení" diakritiky a osobně jsem jen r
helma na úzkou hlavu 19.06.2018 ahoj, nemáte někdo tip na lezeckou dobře odvětranou helmu na úzkou hlavu? zkusil už jsem kdeco, ale v ničem se zatím necejtím komfortně.
co mi nesedlo - petzl sirocco, elios, meteor, ct eclipse, orion, s.rock penta, grivel taky nic, edelrid
  Re: helma na úzkou hlavu 19.06.2018 klasická staromódní petzl vertex. nevím, jestli se ještě dělá jako lezecká (s větracími otvory), neb
    Re: helma na úzkou hlavu 19.06.2018 Nemyslíš spíš Petzl Ecrin Roc?
        Re: helma na úzkou hlavu 19.06.2018 Ecrin-ka se už léééta nedělá ale mám ji furt. Vagón by měl radost. Perfektně se v ní přepravuje v ba
  Re: helma na úzkou hlavu 21.06.2018 Ani ecrin ani vertex na uzkou šišku není.
Zkus Kask od Singingrocku - je to pracovní, ale abs
    Re: helma na úzkou hlavu 21.06.2018 Cassida baby... all type head helmet forever
  Re: helma na úzkou hlavu 21.06.2018 Už jsi zkoušel dětské verze? Beze srandy.
Lezení na písku - prosba 19.06.2018 Ahoj,
měl bych velkou prosbu na nějakého pískovcového specialistu. Nebyl by někdo tak hodný a nevzal mě a ženu tento víkend na písky, aby nám ukázal jak a čím jistit a nevytáhl nás na nějakou věž??? Nějaká rozumná úplata asi není problém. Nalezeno
  Re: Lezení na písku - prosba 19.06.2018 Komerční horoškoly? Horolezecké oddíly? Horští vůdci?
Na první dobrou:
Komerce
    Re: Lezení na písku - prosba 19.06.2018 Tomu jsem se právě chtěl vyhnout. Raději bych našel sdílného pískaře a třeba i najít kamoše a večer
      Re: Lezení na písku - prosba 19.06.2018 Přesně tam ty lidi najdeš - sdílný pískaře se kterejma si pak zajdeš na pivo. Ale jestli máš nalezín
  Re: Lezení na písku - prosba 19.06.2018 když máš nalezíno, v čem je problém? kup si průvodce a dej se do dobrodružství. taková vstupenka býv
  Re: Lezení na písku - prosba 19.06.2018 zkus stranky piskari.cz na policko, o krizaku i ostasi je tam kupa informaci, hledej dvojhvezdickove
  Re: Lezení na písku - prosba 19.06.2018 Ahoj. Začínali jsme s manželkou na křižáku, nalezeno jsme neměli, a nemeli jsme problém. Mrkni se na
Lezení na písku - prosba 19.06.2018 Ahoj,
měl bych velkou prosbu na nějakého pískovcového specialistu. Nebyl by někdo tak hodný a nevzal mě a ženu tento víkend na písky, aby nám ukázal jak a čím jistit a nevytáhl nás na nějakou věž??? Nějaká rozumná úplata asi není problém. Nalezeno
Polsko: Jizerka - Orle 19.06.2018 Ahoj, snažím se identifikovat cestu. Budu moc rád za info.
Jedná se o cca. 10/12metrů vysokou žulovou ,,věž,,.
Na cestě mezi Jizerkou a Orle ( na Polské straně) po zelené značce. Cesta je přes výrazný sokolík 4bh+sl. Přímá linka.
Pak
Montana titulka 18.06.2018 nejprv zakaž kouření, pak zakaž cigara na titulce, pak zakaž dlouhé vlasy a plnovous, pak třeba zakaž vyjet do alp.. svoboda!
  Re: Montana titulka 19.06.2018 On nekdo to tebou jmenovane chce snad zakazat???
    Re: Montana titulka 19.06.2018 ještě víc otazníků tam dej. Co to vlastně značí? ageresi??????
Dachstein Serpentine - matroš z druhý dýlky. 18.06.2018 Předevčírem jsme v druhý dýlce cesty Serpentine v jižní stěně Dachsteinu našli podezřele velký množství jištění evidentně českýho původu. Určitě má někdo hodně dobrou historku o tom, co se stalo. Výměnou za veselej příběh rád vše vrátím majiteli.&nb
  Re: Dachstein Serpentine - matroš z druhý dýlky. 18.06.2018 když hora nepustí (článek na lezci, poslední srpnový víkend minulého roku)?
    Re: Dachstein Serpentine - matroš z druhý dýlky. 19.06.2018 Díky, tohle stopro sedí :) zkusim je dohledat
nová cesta 18.06.2018 Nevíte někdo co je v Ostrově za cestu mezi Špičákem a Špičkou? Dole trochu rozporem, cca v 6m novej nerez kroužek, pak malej převísek a hurá lehkym nahoru, asi 2m pod vrškem nerez slaňák. V průvodci neni ani název skály.
foto dne 18.06.2018 na foto dne není Kašpárkův hrobeček 10, ale Němá barikáda 9+/10-
  Re: foto dne 18.06.2018 Dík. Opraveno.
Hledá se bouldermaka 17.06.2018 Tento víkend jsme si vyjeli na Modřín boulderovat. Protože jsme zůstávali přes víkend jednu bouldermatku jsme si nechali pod převisem za kamenem Špičák. Ráno k našemu nadšení jsme si zahráli hru najdi svou bouldermatku. A protože naše hledání neskončilo ú
  Re: Hledá se bouldermaka 18.06.2018 A jaké z toho plyne ponaučeni? I líný, ač se nepřetrhne, může přijít o bouldermatku.
  Re: Hledá se bouldermaka 18.06.2018 Jakože jste si spletli kámen nebo že si myslíš, že ji někdo ukradl? Modřín mě vždy přišel dost z ruk
    Re: Hledá se bouldermaka 18.06.2018 guru?
      Re: Hledá se bouldermaka 20.06.2018 Bach, bacha, aby ji neodháčkoval!!
  Re: Hledá se bouldermaka 18.06.2018 No, vzhledem k tomu, ze mne takhle zmizely stare smradlave bezecke boty zpod auta ve Svycarsku, tak
    Re: Hledá se bouldermaka 19.06.2018 Nemyslíme, že je někdo ukradl - víme to! Nad rozpracovaným boulderem Ring lock nebyly a tak jsme rad
      Re: Hledá se bouldermaka 19.06.2018 Jara je fiktivni postava, ktera pry krade matros a pak ho prodava, udajne si za to chce koupit chatu
        Re: Hledá se bouldermaka 19.06.2018 Odrizle to docela je. Resp. turisti tam nechodi - neni moc po cem a cesticka tam je nic moc. Houby v
        Re: Hledá se bouldermaka 19.06.2018 hmmm...to spis vypada ze to vzal nekdo koho tam lezci serou, nebo nekdo kdo si myslel ze je to borde
          Re: Hledá se bouldermaka 19.06.2018 Zajímavé, že všechny fiktivní postavy se jmenují Jára :-)
V tomhle máš samozřejmě pravdu, al
          Re: Hledá se bouldermaka 19.06.2018 Zajímavé, že všechny fiktivní postavy se jmenují Jára :-)
V tomhle máš samozřejmě pravdu, al
        Re: Hledá se bouldermaka 19.06.2018 taky se zkus zeptat jestli neni nekde v Drazdanech
          Re: Hledá se bouldermaka 19.06.2018 těžká detektivka
      Re: Hledá se bouldermaka 19.06.2018 byl to petr
      Re: Hledá se bouldermaka 19.06.2018 ne promiň, lojza vlastně.. takový malý tlustý s brýlema.. ne vlastně takový vysoký, štíhlý, bez brel
        Re: Hledá se bouldermaka 20.06.2018 Ber to pozitivně, nějaký tajný talent, nemá prachy, ale chce trénovat, ty už stejně díru do světa ne
          Re: Hledá se bouldermaka 20.06.2018 Tak v tom máš tedy rozhodně pravdu, že já už díru do lezeckého světa neudělám :-)
Ale ti tal
            Bordelmatka = postel pro psa? 20.06.2018 Hoši, hoši... když necháte bordelmatku za šutrem, jak píšeš, tak tě to asi nerzí né? Pokud bys o ni
              Re: Bordelmatka = postel pro psa? 20.06.2018 Uffff... To jsou tedy zavery. Taky nechavam auto jen tak na ulici a necekam, ze si nekdo jen tak vez
                Re: Bordelmatka = postel pro psa? 20.06.2018 Nevím o tom, že by se někde vyhazovaly po lesích auta. Na rozdíl od pytlů nacpaných vším možným, sta
                  Re: Bordelmatka = postel pro psa? 20.06.2018 I v lesich najdes auta a skoro stejny pocet jak tech tebou zminovanych matraci. Ale co hur, auta se
                    Re: Bordelmatka = postel pro psa? 20.06.2018 Tak dej nějaký tip kam mohu přijít, během procházky nebo houbaření si vzít volně přístupné nezajiště
            Odpad v lese 20.06.2018 Hele, promiň, ale jestli jsi nechal bouldermatku v lese a někdo ji odnesl, tak je to naprosto v pořá
              Re: Odpad v lese 20.06.2018 ??? Jo jasne, to chce asi hodne velky intelekt rozeznat odpad od odlozeneho majetku... Lezci jsou fa
                Re: Odpad v lese 20.06.2018 Píšeš nesmysly. Splést si bouldermatku, zejména není-li úplně nová, s jiným odpadem, který do lesa l
                  Re: Odpad v lese 20.06.2018 No jak pisu, lezci jsou fakt bedny! Diky za potvrzeni.
A dokonce i bleskurychle uklizi i odp
                    Re: Odpad v lese 20.06.2018 Preska v cestě? Ok, dejme tomu. Ale tím to asi tak končí. Prostě les není skladiště. Správné chování
                      Re: Odpad v lese 20.06.2018 Preska v ceste? To tam nema co delat. Odpad. Okamzite uklizim. Take nabadam, odnasejte si vsechno, j
            Re: Hledá se bouldermaka 20.06.2018 mMrtine, ty mas absolutne nulovy smysl pro ironii nebo nadsázku. A i jinak to mas blby, protože když
              Re: Hledá se bouldermaka 20.06.2018 Hele, ona to podle me nakonec neni krade, ale je to nalez.
              Re: Hledá se bouldermaka 20.06.2018 Martas. pise neco o nepochopeni? :-D
          Re: Hledá se bouldermaka 20.06.2018 Takze kdyz z rozmarue rozmlatim auto, vypalim dum, znasilnim zenu a deti, nebude problem ve mne ale
            Re: Hledá se bouldermaka 20.06.2018 Hmmm, ale neni trestny cin jako trestny cin. To co popisujes ty jsou nasilne trestne ciny s vyskokou
              Re: Hledá se bouldermaka 20.06.2018 Aha, takze lezecke oblasti u nas jsou prirovnavany co se kradezi tyce k cikanskym vesnicim pod Tatra
                Re: Hledá se bouldermaka 20.06.2018 Hele, argumentuj si jak chces. Mne je to jedno. Ja nenechavam v cestach ani expresky, protoze vim ze
                  Re: Hledá se bouldermaka 20.06.2018 Tak jo, mas pravdu. Kradeze jsou dobre. Kradezim zdar! Krasne se nam lezecka komunita vybarvuje. Mus
                    Re: Hledá se bouldermaka 20.06.2018 Nehroť vole. Za týden si to po sobě přečti a pak si nafackuj.
                      Re: Hledá se bouldermaka 20.06.2018 Davas radu sam sobe? Ok, drz se ji.
                        Re: Hledá se bouldermaka 20.06.2018 Tak určitě.
                  Re: Hledá se bouldermaka 21.06.2018 Nehrot to vole..
  Re: Hledá se bouldermaka 21.06.2018 Na Modříně mi kdysi zmizely dva crashpady z jeskyně pod nástupem Nymfy. Uložené tak hluboko, že byly
    Re: Hledá se bouldermaka 21.06.2018 Tehdy jsem tamější lesy od odpadu čistil nejvíce. Fakt lidi nebuďte prasata a nic v lese nenechávejt
1
...
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
...
2263
Vinari Ahoj pred nekolika lety tady na lezci byl clanek myslim ze s nazvem Vinari,bylo to o sbirani piskovcovych cest.Nevite nekdo kde ho najdu. Tomas 11:03:29 20.06.2018odpovědět
  Re: Vinari http://www.lezec.cz/clanky.php?key=10899
Stačilo zadat slovo "Vinaři" tady do hledání na Lezci...14:52:31 20.06.2018odpovědět
    Re: Vinari Tak asi je zvykly na standard poslednich 20ti let, ze relevantni vysledek naleznes i kdyz zadas "vinari". V ramci cesty proti proudu bych jeste navrhl adminum lezce, aby v te nove, nekolik let pripravovane, verzi lezce zuzili textovou cast treba na 200 pixelu a vubec by cely lezec mohl fungovat jen prostrednictvim textoveho terminalu. Kdyz pravek, tak poradny! 15:21:08 20.06.2018odpovědět
      Re: Vinari Což je sakra zmršenej "standard", to "domejšlení" diakritiky a osobně jsem jen rád, že to tady takhle nefunguje. Nejen mně, ale - pokud můžu soudit – dost jinejch lidí sere, když se jim do vyhledávání na téma "krtiny" (ty od krtka) serou stovky odkazů na téma "křtiny" (ty v kostele). A tak všelijak podobně, takovejch shod jsou v češtině stovky a stovky. Pokud jsem línej zmáčknout tu správnou klávesu/klávesy (nejsem-li trotl, tak v té současné době na kterémkoliv počítači napíšu třeba čínský znaky), tak se nemám co divit, že to nefunguje... 01:22:22 21.06.2018odpovědět
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: