LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRůVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Bacha, bacha! Jistíš? Dávej pozor! Jisti, jisti! Vole jisti, bacha! Lezu, jo? Lezu! Těžký to bylo, těžký ty vole!
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)
MS juniorů (18.07)

Žebříček
Cesty:
33. 10255
34.Kubíček 10215
35.Chejn 10208
Bouldry:
33.Stadtherrová 9550
34.Stribrny 9534
35.Kollár 9503
Hory:
19.Petr 3142
20.Nešvera 3129
21.Novák 2688

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5949 lezců
1231335 cest
Nové přelezy:
La piada d 7C
Pozdrav z Xc/XIa
Kontraband Xa
Kontrollfr 9-
Svetská Sl 9+
Vymetání P 8A
Zvlhčovač 9
Dýka 8A
Disent 8A/8A+
Jan Křtite 7b

Stěny
Lezecká stěna Kbely - Praha 9 – Kbely
V 16 - Plzeň
Boulder Bar - Praha 7

Prodejny
Rock Point OC Olympia - Brno
Outdoor Centrum Rock Point Perštýn - Praha 1
Rock Point Plzeň Americká - Plzeň

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 Trip24.04.2018
Ahoj

planujem s priatelkou trip na Lago di Luzzone, z Prahy (trasa este nie je jasna) a naspäť cez Mníchov. Mohli by ste mi poradit este nejake zaujimave oblasti na tejto trase?
Ďakujem.
 Re: Trip27.04.2018
A nechceš vzít tu buchtu raději na nějaké normální lezení? Než na nějakou delsi betonovou zeď? :-)

 Rodellar24.04.2018
Ahoj, nebyl jste někdo aktuálně v Rodellaru? Není to moc zateklý?
(nebo, jaká je obecně zkušenost s touhle roční dobou?)
Diky

 Nová ferrata v Ústí nad Labem24.04.2018
Karel furt jede, tentokrát přesunul klettersteig do centra města a vznikla Vinařská B: https://goo.gl/HoH6Bz
 Re: Nová ferrata v Ústí nad Labem24.04.2018
to je asi taky diagnoza
  Re: Nová ferrata v Ústí nad Labem24.04.2018
Ano, jedna se o pokracovani diskuze "Anketa - diagnoza".
 Re: Nová ferrata v Ústí nad Labem24.04.2018
Teda už předtím to bylo dost na hraně, ale tohle už je snad nemoc nebo co. Zadrátovat šutr ve stráni
 Re: Nová ferrata v Ústí nad Labem24.04.2018
A Tobě se to Papouši líbí, např. toto konkrétně?
  Re: Nová ferrata v Ústí nad Labem25.04.2018
Zdar, ja beru jako fakt, ze o ferraty zajem je a to velkej. U tohodle kvaku nemam zadnej background,
   Re: Nová ferrata v Ústí nad Labem25.04.2018
mě by teda na takhle krásné skále a zároveň bezvýznamné pro lezení i turistiku vadil i jeden jediný
    Re: Nová ferrata v Ústí nad Labem25.04.2018
s tim ucitelskym je to jen hypoteza, abychom byli korektni
 Re: Nová ferrata v Ústí nad Labem25.04.2018
To mali nejaky vypredaj v zelezarstvi nebo co? inak mi to hlava nebere

 ztráta lezeckých brýlí Plzeň23.04.2018
Ve čtvrtek 19.4. jsem na lezecké stěně v Plzni (kobře) zapomněl lezecké brýle i s krabičkou.
Pokud je někdo našel, budu rád, pokud dáte vědět. Díky
 Re: ztráta lezeckých brýlí Plzeň26.04.2018
To vzal Venca, né já!
  Re: ztráta lezeckých brýlí Plzeň27.04.2018
To byl Jozin!
   Re: ztráta lezeckých brýlí Plzeň29.04.2018
Opet Jaryn... :))
    Re: ztráta lezeckých brýlí Plzeň30.04.2018
Jaryn je bonzák!

 Podmínky - Wildspitze23.04.2018
Ahoj, nevíte jak to vypadá s lehkými firnovými stěnami v okolí Wildspitze? Jestli by mohl být o květnových svátcích přístup i bez lyží (sněžnic) a jaké jsou podmínky v samotných stěnách?
Díky, Petr.
 Re: Podmínky - Wildspitze23.04.2018
Hele nedá se to moc odhadnout. Byli jsme teď v Bernskejch Alpách a bez lyží nebo sněžnic by to šlo,

 Podmínky - Wildspitze23.04.2018
Ahoj, nevíte jak to vypadá s lehkými firnovými stěnami v okolí Wildspitze? Jestli by mohl být o květnových svátcích přístup i bez lyží (sněžnic) a jaké jsou podmínky v samotných stěnách?
Díky, Petr.

 Zranění prstů23.04.2018
Zdravím. O zranění, léčbě, tejpování prstů už se toho napsalo dost, ale chtěl bych se zeptat na tipy / doporučení v případě kdy po přetížení prstu nebolí ani tak prst samotný ale spíš (asi) šlacha zhruba v oblasti pod zápěstím. Předpokládám klid, ledování
 Re: Zranění prstů23.04.2018
myslím že pod zápěstím ani ne. leda bys měl nějak poškozený vazy zápěstí. spíš to protahovat, mazat,
 Re: Zranění prstů23.04.2018
Ahoj, natazenou slachu v zapesti jsem mel taky (kdyz tim prstem zatlacis tak to boli v zapesti). Naj
  Re: Zranění prstů23.04.2018
Cviky to jsou dobre a je nutne je delat pravidelne i v dobe, kdy se clovek citi 100% zdrav a fakt to
  Re: Zranění prstů24.04.2018
Ja na to mam takovou trojuhelnikovou gumu s 5ti dirama. Nasadis na prstyu a roztahujes. Vyhoda oprot
  Re: Zranění prstů25.04.2018
S protahovani podle navodu opatrne. Najdi sikovneho terapeuta a nech si to vysvetlit. Ja jsem si kou

 anketa - diagnoza22.04.2018
Ahoj,

jak by jste diagnostikovali jedice, který jde při 29 stupnich celsia do Tisé lézt devítky, které jsou přímo u turistické cesty? A aby to neklouzalo, tak si vezme magnezium a asi aby to lezlo i jeho parťačce, tak ta ho měla na zadečku
 Re: anketa - diagnoza22.04.2018
Jedice?Jasná dysgrafie!!!
  Re: anketa - diagnoza22.04.2018
No já si dávám mágo ke snídaní, aby mě to tak neklouzalo.Dal bych nobelovu cenu kdo vymyslel mágo.Kd
  Re: anketa - diagnoza22.04.2018
tak u mě je to jasné, ale co ten pán?
 Re: anketa - diagnoza22.04.2018
Mně v tý tvojí historce chybí pointa - žes za ním šel a pěkně od plic mu vyčinil. Ale spíš si myslím
  Re: anketa - diagnoza22.04.2018
ano - ale co to mění na příběhu a dotazu jako takovém?
 Re: anketa - diagnoza22.04.2018
kam ten svet speje, 29 stupnu v Tise v dubnu. Svet ma porouchanou klimatizaci tak ho je třeba natri
 Re: anketa - diagnoza22.04.2018
O nem bych si asi nemyslel nic, nemam na to dost informaci. Kazdopadne o cloveku co se s nim snazi v
  Re: anketa - diagnoza23.04.2018
Mágo je zázrak kámo zazrak
  Re: anketa - diagnoza23.04.2018
varianta, že se nesnaží vypořádat se s frustrací, ale o to, aby se třeba zamyslelo víc lidí nad věcí
   Re: anketa - diagnoza23.04.2018
Tebou zminena varianta me samozrejme napadla, ale ta se vetsinou resi bud osobne na miste a nebo for
    Re: anketa - diagnoza23.04.2018
tak vzhledem k tomu, že osvětové články s vyjádřením odborníků, nezávislých komisí ani osobní invenc
     Re: anketa - diagnoza23.04.2018
Joooo, tak tohle tve urcite bude fungovat. Stejne jako si ten co si z tebe dole dela prdel jiste nik
      Re: anketa - diagnoza23.04.2018
o mě fakt nemusíš mít strach, dík za starost, ale fakt se neobtěžuj :)
       Re: anketa - diagnoza24.04.2018
Ty zase nemusis mit starost o typka co lezl s magem, taky se fakt neobtezuj. Pripadne, je-li tva sta
        Re: anketa - diagnoza24.04.2018
tak o něj fakt starost nemám - nepleť si zvědavost (dotaz na diagnozu) se starostí

st
         Re: anketa - diagnoza25.04.2018
Tak v ramci teto velke starosti to zkus teda tak, ze si s dotycnym promluvis osobne. Pripadne dej do
          Re: anketa - diagnoza25.04.2018
myslíš jako další článek, jako další diskuzi, jako další popovídání si s někým pod skálou, nebo ješt
       Re: anketa - diagnoza25.04.2018
Ja fakt o tebe starost nemam. Spis me zajima (ze zvedavosti) ta tvoje diagnoza.
 Re: Madžo je droga?23.04.2018
:-D 1url.cz/xtRuv
 Re: anketa - diagnoza23.04.2018
Obávám se, že na podobné jedince neplatí nic jiného než represe. Až příště něco takového uvidím, asi
  Re: anketa - diagnoza23.04.2018
Zkus s nim nejdrive promluvit. Z osobni zkusenosti vim, ze 99.9% nejak nerozumne reagovat nebude a k
 Re: anketa - diagnoza23.04.2018
Cau, jsem to já. Trošku si to přibarvil. Nebylo 29, ale 22 dle Garmina. Mladá mágo neměla a lahev s
  Re: anketa - diagnoza23.04.2018
Škodí, neškodí, to jsou subjektivní názory. V Tisé je pokud vím maglajz zakázaný. Existuje nějaký zp
   Re: anketa - diagnoza23.04.2018
od urcity obtiznosti neni, ne ?
    Re: anketa - diagnoza23.04.2018
V Tise pokud vim je celkovy zakaz Mg bez vyjimek.
  Re: anketa - diagnoza23.04.2018
Uklidnim Te - nejsi to Ty - jeho mlada na zadku pytlik mela a pixla tam fakt lezela.

   Re: anketa - diagnoza23.04.2018
"proc bych mel nekomu delat vychovatele?"

:-D Pripomen nam, o co ze se tu s
    Re: anketa - diagnoza23.04.2018
tak ne no, nepochopils to, nic si z toho nedělej, třeba to jednou vyjde
     Re: anketa - diagnoza24.04.2018
Myslis? Neni to nepochopeni spise jinde? Ja vim, ono to nasere, cekal si souzneni a spis si z tebe l
    Re: anketa - diagnoza23.04.2018
Srovnáváš nesrovnatelné. Pokud pojedu autem na dálnici o 5-10 více, nic se neděje. Nic nepůsobíš, ne
     Re: anketa - diagnoza24.04.2018
Kdyz pojedes vice mas vetsi pravdepodobnost ze zpusobis dopravni nehodu. Limity nejsou pro nic za ni
      Re: anketa - diagnoza24.04.2018
tady nejde o škodí - neškodí - tady jde o to, že teď je to zakázané a tím že ten zákaz bude někdo po
      Re: anketa - diagnoza24.04.2018
Rychlostní limity jako takové jsou nesmysl. Význam rychlostních omezení by byl jenom tam, kde je opo
       Re: anketa - diagnoza25.04.2018
V sousednim nemecku uz je rada useku rychlostne regulaovana, pokud ne nastalo, tak casto temi znacka
     Re: anketa - diagnoza24.04.2018
Pokud pojedes autem rychleji po dalnici o 5, 10 km tak zvysenym hlukem, vyšsi spotrebou paliva, ...
      Re: anketa - diagnoza25.04.2018
Nikoliv. Hlukem a emisemi nadměrně zatěžuješ životní prostředí vždy když jedeš autem. To je jasná hr
       Re: anketa - diagnoza25.04.2018
Kdyz ti to neni jasne, tak si o tom neco zjisti, ne? Mimochodem, u hluku fakt neni jasna hranice jed
        Re: anketa - diagnoza25.04.2018
Myslel jsem, že mě o tom, proč je 129 km/h z hlediska hluku v pohodě, zatímco 131 km/h je peklo, pou
        Re: anketa - diagnoza25.04.2018
Myslel jsem, že mě o tom, proč je 129 km/h z hlediska hluku v pohodě, zatímco 131 km/h je peklo, pou
         Re: anketa - diagnoza25.04.2018
No jo a teď si představ, že rozdíl v hluku není ani mezi 259 km/hod a 261 km/hod, ale také se ukázal
          Re: anketa - diagnoza26.04.2018
S obsahem tvého posledního příspěvku se při dostatečně volném výkladu pojmů dá souhlasit, s podstato
 Re: anketa - diagnoza23.04.2018
stav se přístě na pokec, třeba mě tam někdy potkáš...
  Re: anketa - diagnoza24.04.2018
Nepochopil si to... To já právě nechci, toho se dost bojím, chci o tom jen psát a vychovávat touto m
   Re: anketa - diagnoza24.04.2018
Mě tam potkáš neboj ;) a dokonce sem se už i naklonoval. Takže o novou generaci není nouzi.... Všech
   Re: anketa - diagnoza24.04.2018
Mě tam potkáš neboj ;) a dokonce sem se už i naklonoval. Takže o novou generaci není nouzi.... Všech
    Re: anketa - diagnoza24.04.2018
buď v klidu - tohle jsem nepsal já (původní tazatel) :)
     Re: anketa - diagnoza25.04.2018
Můžeš mi vysvětlit (původní tazatel) proč jsi se pod svůj příspěvek nepodepsal? Tohle fakt nechápu.
      Re: anketa - diagnoza25.04.2018
Protoze je zvykly zasahovat do verejneho deni v rouse anonymity. Jako za byvaleho (budouciho) rezimu
       Re: anketa - diagnoza25.04.2018
píše anonym... fakt dobrý...
        Re: anketa - diagnoza25.04.2018
:D
 Re: anketa - diagnoza26.04.2018
Řekl bych, že to byl nerozum. Ale já zase Tisou moc neznám, a taky není popsáno, kde přesně to bylo,
  Re: anketa - diagnoza30.04.2018
a budeme mat cesty zacapane od bieleho humusu - vezicky skarede flakate, a chyty oznacene ako na pre
  Re: anketa - diagnoza30.04.2018
Říkáš kravinu, 30, 35 let je to problematická věc, nikoli něco, co se dá považovat za tradici ve sm
  Re: anketa - diagnoza30.04.2018
Ochranáře nechávám stranou, ale pokud jde o Ádr, tak tam se s mágem v 80.letech fakt nelezlo. Tehdy
   Re: anketa - diagnoza02.05.2018
Zlata doba, kdy se maglajz neřešil a lezlo se. Klasik, stenovy lezec, všichni pohromadě. A i v Adru

 Mapy20.04.2018
Ahoj. Můžete mě prosím doporučit nějakou volně stažitelnou aplikaci či program na kreslení map? Díky
 Re: Mapy20.04.2018
zkus jinou platformu
  Re: Mapy20.04.2018
QGis. A příště se ptej prosím jinde.
   Re: Mapy22.04.2018
Jo! Protoze jsi to tu cele prave uplne posral tim jak se ptas na mapy.
   Re: Mapy22.04.2018
To jako ze lezci jsou tak omezeny tupy hovada, ze neumi odpovedet na nic krome primocarych otazek je
  Re: Mapy22.04.2018
Presne! Priste by mel postnout dotaz z OSX! Hovado jedno...

 ztracené presky Panťák20.04.2018
Ahoj, ve středu 18.4. jsme byli na Panťáku a nějak jsem tam nedohledala dvě svoje oranžovo-šedé presky camp a dvě černo-zelené presky eliot. Nenašel je někdo nebo je omylem nesbalil?? Označené je bohužel nemám :-(.

1   ...   182   183   184   185   186   187   188   189   190   191   192   193   194   195   196   197   198   199   200   201   ...   2263    
Strana: z 2262
 
     
...nové příspěvky
 Trip
Ahoj

planujem s priatelkou trip na Lago di Luzzone, z Prahy (trasa este nie je jasna) a naspäť cez Mníchov. Mohli by ste mi poradit este nejake zaujimave oblasti na tejto trase?
Ďakujem.
Adm17:11:19 24.04.2018
odpovědět 
 Re: Trip
A nechceš vzít tu buchtu raději na nějaké normální lezení? Než na nějakou delsi betonovou zeď? :-)
Tomáš B.07:20:00 27.04.2018
odpovědět 
 Foto dne:
lezení na obtížnost kvalifikace
SP Praha 2026
 Databáze cest:
Všechny cesty (192432)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Nosferatu SD 7B+ Val Masino
La piada della formica 7C Val masino
Jedna Rodina Xa Adršpach
Pozdrav z Labáčku Xc/XIa Adršpach
Prodloužený Mauglí 7+ Helfštýn
Nově komentované:
Vpravo Od Hranické 6+ Helfštýn
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Jižní Pilíř VII Bezděčín

 Nově v diskusi:
Re: Spaní dolomity, arco | Re: Spaní dolomity, arco | brýle | Spaní dolomity, arco | nalezený ATC pilot Bohostice | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) |

 Nové komentáře:
Re: paradocs | Re: žvanil | Re: žvanil | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
Po pádu v rakouských Alpách zahynul český horolezec (40)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (17)
Pepa Šindel si zapsal přelezy dalších cest za 9a: (16)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (8)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (7)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (5)

 Nově v inzerci:
Nové lezečky La Sportiva Genius (aktuální model) | Hory | Nové lezečky Tenaya Mastia 10,5 UK, 45 EU | Picos de Europa | Horolezecký úvazek | Gryphon Ascender | boulder maglajz pytel La Sportiva | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1166 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1281 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1462 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1433 
 Neřeším to – lezu vše 
 1135 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi