Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07) MS juniorů (18.07)
Routes: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Štípek 11869 Boulders: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Mountains: 17.Abt 3287 18.Sukačová 3238 19.Petr 3142
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Bosna 12.05.2014 Ahoj, neznáte někdo nějaké lezecké oblasti v Bosně a Hercegovině? Případně odkazy na nějaké průvodce? Jakákoliv informace dobrá! Budu rád za každou informaci. Díky. P.
Lano 11.05.2014 Čau, chtěl bych znát váš názor na lana: Beal Diablo 9,8mm a Tendon Master 9.7. Pořád nevím, které si vybrat.
Jde mi hlavné o lezení na skalách. Chtěl bych aby lano mělo dobrou životnost, odolnost proti menšímu oděru a hlavně dobé ohybov
  Re: Lano 11.05.2014 Kup Beal Tiger 10.0 Unicore. Mám s tím super zkušenosti.
    Re: Lano 12.05.2014 O BEAL Diablo se tady už mluvilo a ne zrovna dobře, hledej.
  Re: Lano 13.05.2014 Kamarád má ten Beal Diablo a docela na to nadává, že to je hrozný drát, špatná manipulace a kroucení
    Re: Lano 13.05.2014 Nejlepší lano co jsem kdy měl je Beal Stinger (sportovní lezení, padání, spouštění). A to jsem měl 1
  Re: Lano 15.05.2014 Ahoj, mám už 3. Tendon Master 9,7 a jsem s ním naprosto spokojen. Kamarádi je mají v tl. 9,2 a 9,4 a
Lezecky 5.10 VELIKOST 11.05.2014 Zdravim.
Potreboval bych poradit s VELIKOSTI lezecek Five ten - konkretne Anasazi na suchace. Bohuzel nemam moznost je nikde vyzkouset. Five teny jsem nikdy nemel. Potreboval bych vedet, jestli cisluji velikost jako napriklad LaS, od tech m
  Re: Lezecky 5.10 VELIKOST 11.05.2014 mam nohu necelých 42. LS 38,5 A 5.10 40.
  Re: Lezecky 5.10 VELIKOST 11.05.2014 Vidim, ze to nebudes mit jednoduche :).
Ja mam 5.10 Anasazi velcro (hnede) vel. UK 5.
  Re: Lezecky 5.10 VELIKOST 12.05.2014 tak abys mel co prumerovat, tak ja mam nohu asi 44, LS cobra jsem mel 41,5 a 5.10 anasazi lu 43 :-)
    Re: Lezecky 5.10 VELIKOST 12.05.2014 Dekuju. Pomohlo to:-). Tak snad to nebude velky prehmat, kdyz objednam 43, coz je zhruba velikost me
      Re: Lezecky 5.10 VELIKOST 12.05.2014 Ahoj ja byť tebou išiel by som určite aspon číslo dole ja som kupoval na nohu liezlo sa v nich
      Re: Lezecky 5.10 VELIKOST 12.05.2014 Určitě aspoň o číslo menší než máš nohu. Já mám nohu 43 a 5.10. 42 a klidně bych ještě půl čísla dol
        Re: Lezecky 5.10 VELIKOST 12.05.2014 5.10 Anasazi na sucháče se mi roztáhly starší i novější model (od obouvání na krev a utrpení až po p
      Re: Lezecky 5.10 VELIKOST 12.05.2014 Ja mam 5.10 Anasazi (snerovaci) o dve cisla mensi nez mam nohu, a opravdu se moc neroztahnou.
  Re: Lezecky 5.10 VELIKOST 12.05.2014 mám Anasazi šněrovací, velikost 42,5...boty mám v 90% velikost 44
Jan
    Re: Lezecky 5.10 VELIKOST 12.05.2014 Zajimave poznatky!
Skutecna velikost lezacek u 5.10 je evidentne zavisla i na cisle,
      Re: Lezecky 5.10 VELIKOST 12.05.2014 Ma nekdo podobnou skusenost s madrockama?Nejlip v porovnani se sportivou,prosim?
Grivel Matrix Light 11.05.2014 Ahojte!
Máte někdo zkušenosti s cepínem Grivel Matrix light?
Rád bych nějaké reference k tomuto cepínu..
Díky!
  Re: Grivel Matrix Light 13.05.2014 výhody: lehký, s přídavnou rukojetí "horn" se s ním dobře leze i v kolmém ledu bez poutek.
Poskodenie lana 11.05.2014 Ahoj, mam otazku ohladom Vasej skusenosti s poskodenim lana. Zlanoval som v kamenolome (co uz nebudem praktizovat) a utrhla sa mi pod nohami skala, ktora dopadla na lano pod skalou. Po prezreti lana som nezistil ziadne poskodenie opletu, len na pohmat bol
  Re: Poskodenie lana 11.05.2014 přijde mi, že i kdyby dostalo lano zásah rovnou plochou šutru - tedy nebylo přeseknutý hranou - tak
    Re: Poskodenie lana 11.05.2014 No docasna mala deformacia na pohmat tam bola, ale to sa pouzivanim stratilo..aj pady som uz skusal
  Re: Poskodenie lana 11.05.2014 No ono jde také o to, kde je poškozené. Je - li to do 1/3, tak se jednoduše ufikne (z 60 je 40) a je
    Re: Poskodenie lana 11.05.2014 Když tak si zajdi za nějakým revizákem. Oni dělají sice povětšinou statické lana ale jsou schopni ro
      Re: Poskodenie lana 11.05.2014 dik za nazory, chapem ze na fore asi zucastneny nemaju uplne presny obraz o tom ako to lano vypada,
        Re: Poskodenie lana 11.05.2014 Na statiku možná jo ale na dynamiku ???
Tak na tohle, jako názor, bych moc nespoléhal.
          Re: Poskodenie lana 12.05.2014 Mám doma několik kusů lan, oplet OK , jádro poškozené. Když lano protáhneš v ruce nesmíš cítit rozdí
            Re: Poskodenie lana 12.05.2014 Rad bych se zeptal, kde bych mohl najit detaily o OMEGA testu (google nepomaha...; ani s pouzitim po
              Re: Poskodenie lana 12.05.2014 Buheee... Ω :-) Googluj dál! :-))
        Re: Poskodenie lana 12.05.2014 Mne se stalo neco podobneho, a lano jsem vyradil - proste jsem ztratil duveru...!!!
  Re: Ferrata na Pastýřskou stěnu... 12.05.2014 tak prej už 24.5.2014 se má otvírat, psal mi někdo po mailu
Zkušenosti se zlomenou rukou-rehabilitace 07.05.2014 Zdarec lidi, rozhehbávali jste někdy ruku po zlomenině? Já si jí zlomil v únoru v Tatrách, v dubnu mi sundavali sádru, je květen a furt se pořádně nehejbe, bolí (hlavně šlachy), dneska jsem lezl pětku na stěně a řval u toho bolestí, je to normální? Nebo m
  Re: Zkušenosti se zlomenou rukou-rehabilitace 07.05.2014 plavat, powerball, lehké cesty ...
    Re: Zkušenosti se zlomenou rukou-rehabilitace 08.05.2014 já si zlomil ruku před třemi roky na konci února.(dolní konec vřetení kosti -fraktura radii distal
  Re: Zkušenosti se zlomenou rukou-rehabilitace 08.05.2014 1) Po měsíci od sundání dva měsíce přiložené sádry nemůžeš v žádném případě čekat, že to bude vypada
  Re: Zkušenosti se zlomenou rukou-rehabilitace 09.05.2014 Samozřejmě, že musíš za ortopedem, který dokáže stav nejlépe posoudit, a případně ti předepsat vhodn
    Re: Zkušenosti se zlomenou rukou-rehabilitace 10.05.2014 tak tak. urazyruky.cz nebo plastikaruky.cz nebo na doporučení někdo dobrej z Tvýho okolí. hlavně si
  Re: Sólisti :) 07.05.2014 Bohové kroky, krásná technika! :-)
  Re: Sólisti :) 07.05.2014 to je tak čtyři plus. a ať si boreček sundá ten kožich, budí to dojem, že na skály může každej přiož
  Re: Sólisti :) 07.05.2014 :) No začátek měl ten mladej nejistej, málo práce nohou (v jeho případě zadních), ale pak se pochlap
Change movie 07.05.2014 To zase bylo slibů od Petra Pavlíčka, že film bude ke stáhnutí hned po premiéře filmu 1.5. Do teď nic, nemáte někdo nějaké jiné aktualizované bližší informace, kdy to už konečně bude ?
  Re: Change movie 07.05.2014 To je klasika Pavlíček , kecy v kleci. Zase film o přelezech léta nazad... Kdyby vše točil Gimenez,
1
...
437
438
439
440
441
442
443
444
445
446
447
448
449
450
451
452
453
454
455
456
...
2263
Bosna Ahoj, neznáte někdo nějaké lezecké oblasti v Bosně a Hercegovině? Případně odkazy na nějaké průvodce? Jakákoliv informace dobrá! Budu rád za každou informaci. Díky. P. Petr 10:38:20 12.05.2014odpovědět
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: