Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)
MS juniorů (18.07)

Žebříček
Cesty:
37.Barták 10172
38.??? 10166
39.Zedek 10164
Bouldry:
37.Rychtrmoc 9400
38.Černý 9334
39.H2 9306
Hory:
9.Nešťák 5095
10.Hess 4095
11.Zvonková 4029

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5949 lezců
1231461 cest
Nové přelezy:
Der Pickni 8+/9-
Královna O 7C
La piada d 7C
Pozdrav z Xc/XIa
Kontraband Xa
Kontrollfr 9-
Svetská Sl 9+
Vymetání P 8A
Zvlhčovač 9
Dýka 8A

Stěny
Česká beseda - tělocvična TJ Sokol Bělá - Děčín X
Venkovní stěna v areálu gymnázia Volgogradská, Ostrava Zábřeh - Ostrava
Sportovní Cetrum Palmovka - Praha 8

Prodejny
2D chyty - Praha 6
HUDYsport - Havířov
Ksport - Třinec

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 BigWall a vstup s permicí před čtvrtou24.01.2014
Pokud máte permici na pražský BigWall a přijdete před čtvrtou hodinu, kdy je vstup jen za 95,- bez varování se vám naúčtuje vstup za obvyklých 141,-. Pokud chcete levný vstup, je třeba to výslovně obsluze říci.
Bylo by fajn, když by levný vstup obs
 Re: BigWall a vstup s permicí před čtvrtou24.01.2014
Ty permice na BW jsou docela na ho... Jedine, kdy je vlastne cena nizsi (a i tak o smesnou castku) j
  Re: BigWall a vstup s permicí před čtvrtou24.01.2014
Asi všude kudy chodis vysilas negativní energii, nestává se ti to i jinde, nejen na big w.??? To by
   Re: BigWall a vstup s permicí před čtvrtou24.01.2014
Někdo zažívá negativní energii s obsluhou na BW a hlavně teda s cenou (závidím, že na permici díky s
    Re: BigWall a vstup s permicí před čtvrtou25.01.2014
Já ale nepsal, že mám permici, nemám a ani nechci...proto píšu, že to moc nechápu....fronty nečekám,
     Re: BigWall a vstup s permicí před čtvrtou25.01.2014
Spis to byla reakce na tu zcela zbytecnou vetu s negativni energii. Nekdy mam pocit, ze lidi chteji
 Re: BigWall a vstup s permicí před čtvrtou24.01.2014
Když by byl vstup na permici vždycky za 95, předešlo by se výše zmíněnému problému. :-)
 Re: BigWall a vstup s permicí před čtvrtou24.01.2014
Mne pred timhle varovali, kdyz jsem si tam permici kupoval. Ze pokud bych prisel mimo ten nejdrazsi
  Re: BigWall a vstup s permicí před čtvrtou24.01.2014
obsluha ma hlavne problem s matematikou, asi este ani raz mi nevydali spravne, nehovoriac o tom ze a
   Re: BigWall a vstup s permicí před čtvrtou25.01.2014
Souhlas- obsluha působí fakt retardovaně a 4 x za sebou mně naúčtovala dražší vstup, i když druhýtře
   Re: BigWall a vstup s permicí před čtvrtou25.01.2014
no, já hlavně nechápu ty socka tarify ve špičce pro studenty, když je pak stěna narvaná a stává se i
    Re: BigWall a vstup s permicí před čtvrtou26.01.2014
tys asi nikdy neslyšel pojem "pracující student", viď? až budeš ve špitále, budeš za ty kd
     Re: BigWall a vstup s permicí před čtvrtou26.01.2014
Správně. Stejně jako když přijde doktor brečet k automechanikovi, že mu auto nejede, ať mu ho vyléčí
      Re: BigWall a vstup s permicí před čtvrtou26.01.2014
Prázdná slova, asi to neměl být argument, že? :-)
     Re: BigWall a vstup s permicí před čtvrtou27.01.2014
No já nevim, ale když si vzpomenu jak jsem za studiích chlastal s medikama, tak mám strach jít dnesk
      Re: BigWall a vstup s permicí před čtvrtou27.01.2014
a taky invalidi co jezdí ve vlaku a jinde zadáčo, šmejdi jedni, taky Ti pijou krev, viď? a co teprv
       Re: BigWall a vstup s permicí před čtvrtou27.01.2014
Jak praví pointa jedné židovské anedkoty, nedá se to srovnat... Slevy pro studenty jsou nesmysl.
       Re: BigWall a vstup s permicí před čtvrtou28.01.2014
a slevu na rohlíky a pivo bys nechtě?
        Re: BigWall a vstup s permicí před čtvrtou28.01.2014
No samozřejmě, že chtěl. Kdo by nechtěl... Nekecej, že ty ne?
         Re: BigWall a vstup s permicí před čtvrtou28.01.2014
pokud by to kvůli mě měl někdo jiný dražší, tak ne
          Re: BigWall a vstup s permicí před čtvrtou28.01.2014
Bezva debata, ale při trochu míň koncentrovaném čtení je to jak videozáznam obíhačky v pinčesu, kter
           Re: BigWall a vstup s permicí před čtvrtou28.01.2014
Piškote, hezký, ale dokud bude tohle možný, bude stát platforma lezec.cz z hlediska diskuzních fór z
 Re: BigWall a vstup s permicí před čtvrtou24.01.2014
kurva draha stena..... pro pepiky
  Re: BigWall a vstup s permicí před čtvrtou25.01.2014
To víš, že jo, příšerně drahá :-D
   Re: BigWall a vstup s permicí před čtvrtou25.01.2014
No levná není, ale to je prostě tak. Ta obsluha je ale votřesná. To jinde vážně není.
    Re: BigWall a vstup s permicí před čtvrtou25.01.2014
Obsluha ma jiste nadrizene. Tam si stezujte.
    Re: BigWall a vstup s permicí před čtvrtou26.01.2014
Ale je. Než jsem si zvykl, že vše musí být pomalu a jako pro dítě, byla pro mne šokem vždy komunikac
     Re: BigWall a vstup s permicí před čtvrtou26.01.2014
:D :D tohle mě pobavilo mucho :D
     Re: BigWall a vstup s permicí před čtvrtou27.01.2014
pyczo, jako kdybych to psal já, jen je to takový diplomatičtějš podaný, mám se co učit..díky za tenh
     Re: BigWall a vstup s permicí před čtvrtou27.01.2014
Krásně podáno. Až teda příště na recepci potkám idiota ,nejspíš tam potkám tebe? Tak si to myslel? P
      Re: BigWall a vstup s permicí před čtvrtou27.01.2014
Ano, bohužel, i lidé jako ty tam chodí...
       Re: BigWall a vstup s permicí před čtvrtou27.01.2014
No jako ty taky.Bohužel.Tak se tam třeba někdy potkáme.
        Re: BigWall a vstup s permicí před čtvrtou28.01.2014
Nejsi náhodou okolo 170 cm, střední postavy, kratší vlasy? Dnes tam jeden takový byl, přišel těsně p
         Re: BigWall a vstup s permicí před čtvrtou28.01.2014
LOL :D. To už zahání trochu stihomamem. Důkladně sledovat někoho na recepci, pak sledovat jak učí sl
          Re: BigWall a vstup s permicí před čtvrtou28.01.2014
No, víš, když před tebou někdo stojí na recepci a předvádí tam divadlo a pak leze vedle tebe na stěn
      Re: BigWall a vstup s permicí před čtvrtou27.01.2014
Nene, pochopil si to špatně, bohužel pro tebe myslel tebe....
       Re: BigWall a vstup s permicí před čtvrtou28.01.2014
Já vím, jak to myslel. Ale že si někdo něco myslí, ještě neznamená, že to tak je :-) A charakter jeh
 Re: BigWall a vstup s permicí před čtvrtou27.01.2014
Proti obsluze nic nemám, ale s tim, že by se měl řešit problém uvedený nahoře, jednoznačně souhlasim
  Re: BigWall a vstup s permicí před čtvrtou28.01.2014
Chodím na Big Wall lézt pravidelně a jsem spokojený a kdo není má jinou možnost zkusit jiné stěny.Ty
  Re: BigWall a vstup s permicí před čtvrtou28.01.2014
Chodím na Big Wall lézt pravidelně a jsem spokojený a kdo není má jinou možnost zkusit jiné stěny.Ty
   Re: BigWall a vstup s permicí před čtvrtou28.01.2014
Tak tak Jeniku. Svata pravda. Taky bych ty prazsky mrdky nahnal treba do Ostravy, jedina stena kde s
    Re: BigWall a vstup s permicí před čtvrtou28.01.2014
Se vším nesouhlasím, ale jinak máš recht ...když se lidi na stěně znaj a nikdo neví kdo je zrovna sp
 Re: BigWall a vstup s permicí před čtvrtou28.01.2014
Jedna se zrejme o zamer provozovatele vylepsit si prijem za 'rychle' odbaveni. Takto sofistikovany s

 foto dne24.01.2014
pokac v top forme!!haleluja
 Re: foto dne24.01.2014
uplne mne to vydesilo:-))
  Re: foto dne24.01.2014
Vylezl to?
   Re: foto dne24.01.2014
v mych ocich urcite ;)
    Re: foto dne24.01.2014
Nejdůležitější je spolehlivý jistič dodávající motivující podporu, to byly pěkné časy:)
     Re: foto dne24.01.2014
no jo,Prekvapeni, nevylezl:-) a to i Vlk uz to dokonce vylezl...asi to budu muset jeste zkusit...:-)
      Re: foto dne24.01.2014
pry i vlk...nezapomen,ze uz mluvis o desitkovem praskaci ;)
       Re: foto dne24.01.2014
spíš o špičkovym všeználkovi a brebtovi :)
        Re: foto dne25.01.2014
a práskači.

 Lepička VB XS vs. Stealth apod23.01.2014
Zdar, zkouším na netu vyrejdit nějaký testy lepiček,ale nic, jen testy lezek.
Zajímalo by mě, čím si mám do budoucna nechat podrážet lezky, jestli zůstat u vibramu XS, který mám na většině bot, anebo např na pearly který maj sklon hadrovatět nechat
 Re: Lepička VB XS vs. Stealth apod23.01.2014
případně ještě prosím o info, zda jste někdo reklamoval RP pearly kvůli tomu, že se rozlepujou (odle
  Re: Lepička VB XS vs. Stealth apod23.01.2014
Pearly jsem mel, po par mesicich (uz nevim, 3?) rozlepena+prodrena spicka, odlepena guma od podesve,
   Re: Lepička VB XS vs. Stealth apod23.01.2014
Rozlepování špiček u RP by měla být minulost. Změna technologie. Já s tím v minulosti měl potíže, al
 Re: Lepička VB XS vs. Stealth apod23.01.2014
Dle mych zkusenosti dobre na treni drzi FiveTen C4. Onyxx drzi skoro stejne a jeho vydrz je o poznan
  Re: Lepička VB XS vs. Stealth apod23.01.2014
Tak já to vidím obráceně. C4 (růžovky a bílý Anasaze) je podle mě trvanlivější a tužší než u zelenýc

 Skály na Slavíčku - pruvodce23.01.2014
Shanim pruvodce Skály na Slavíčku (Sloup, Svojkov). Kdysi byl volne ke stazeni na netu, ale vsechny linky ktere jsem nasel uz jsou neplatne. Mohl by nekdo dat link pripadne poslat?

Dotaz c.2: nevite o nejakem pruvodci na Nemeckou cast Luzic
 Re: Skály na Slavíčku - pruvodce23.01.2014
slavíček nemůžu sloužit.
"německo SZ od Cvikova" - to má být jako oybin/jonsdorf? n
  Re: Skály na Slavíčku - pruvodce23.01.2014
anebo zkus odkaz:
   Re: Skály na Slavíčku - pruvodce23.01.2014
nevím, jestli se týpek ptal na skenované saské švýcarsko, pokud ano - ty víš kde se to vyskytuje? Má
    Re: Skály na Slavíčku - pruvodce23.01.2014
je to:
     Re: Skály na Slavíčku - pruvodce23.01.2014
tak to je asi aktualizovanej vyprodanej schmeisser. to je slušnej průvodce ve stylu heineckeho - to
    Re: Skály na Slavíčku - pruvodce23.01.2014
jinak topofýrer na žitavsko je vzorem toho jak vápencové manýry na písek nepatří. respektive možná p
     Re: Skály na Slavíčku - pruvodce23.01.2014
no když je na stěně nakresleno 5 ringů a 3 smyčky a ve skutečnosti má stěna 70 metrů, tak je stále z
      Re: Skály na Slavíčku - pruvodce23.01.2014
Kurna chlape, nestras ... utecu driv nez se s touhle oblasti seznamim:)

Momentalne js
       Re: Skály na Slavíčku - pruvodce23.01.2014
oybin? to je moje srdeční oblast. dají se najít i velmi přívětivé cesty/skupiny věží kde si zaleze i
        Re: Skály na Slavíčku - pruvodce23.01.2014
No, ja sice prelezu o trochu vic nez sestku, ale samy vapno:) Se stydim, ale musim se priznat ze pis
         Re: Skály na Slavíčku - pruvodce23.01.2014
v tom pripade navrhuju na prvni den na osahani Kelchwachtera - pomerne nizky a pomerne velke mnozstv
          Re: Skály na Slavíčku - pruvodce23.01.2014
Dik. Ale pro dceru by cesty za VIIa/b uz mohly bejt dost na hrane. Spis koukam treba na Ameisenberg
           Re: Skály na Slavíčku - pruvodce23.01.2014
moje srdeční místo pro lezení s dětmi je náměstíčko pod krakonošovou židlí, lezení na dvě hodiny chr
            Re: Skály na Slavíčku - pruvodce24.01.2014
Oooo ... velmi luxusni seznam:) Znamenam si a jdu hledat detaily:) Dik!:)
            Re: Skály na Slavíčku - pruvodce24.01.2014
ehm, co to plácám, to náměstíčko je pod krakonošovou stěnou (ruebenzahlwand).
no a pak je ta
   Re: Skály na Slavíčku - pruvodce23.01.2014
Jo, oybin/jonsdorf. A diky za link, tohle presne jsem potreboval:)
 Re: Skály na Slavíčku - pruvodce23.01.2014
Zkus napsat Mikymu, píše na web EC, dělal ten poslední průvodčík na Sloup.
  Re: Skály na Slavíčku - pruvodce23.01.2014
Jj, ja vim. Chtel jsme nejdriv zkusit sirsi lezecke plenum, Miki bude mit podobnejch dotazu pravdep
   Re: Skály na Slavíčku - pruvodce23.01.2014
Jestli se ti povede sehnat ho, tak jej nadhoď ;)

 zimní přechod Tater23.01.2014
Nemá někdo odkaz na stažení toho filmu. Stopy na hřebeni? Díky
 Re: zimní přechod Tater23.01.2014
kde budes o vikendu lezt, stavil bych se. slysel jsem ze mas moc pekne presky a jedna nebo dve by se
 Re: zimní přechod Tater23.01.2014
v případě, že jsi měl na mysli zakoupení filmu, tak zde je odkaz:

  Re: zimní přechod Tater23.01.2014
však sa len spýtal, a vy hned do neho šijete...
 Re: Príbehy tatranských stitov24.01.2014
Jsou to moc pěkné filmy, o Vánocích všech 6 filmů dávala slovenská TV, stačil jsem nahrát 4-6 díl, a

 ukotveni balkny22.01.2014
Ahoj, jak nejlepe ukotvit balknu do panelu? pouzivate hnozdinku M10 ( mosaz ), nebo nejake vychytanejsi reseni? Diky p.s. drevenou desku s buldoky a nasledne na ni davat balknu se mi nechce,hledam neco primo na panel.
 Re: ukotveni balkny22.01.2014
Do panelu stačej kovový hmoždinky jak píšeš.
  Re: ukotveni balkny22.01.2014
Jestli máš s tímto problém, zavolej si hodinovýho manžela. A nebo na hodinu nějakou holku...
   Re: ukotveni balkny22.01.2014
vtipalek.. s malym pindikem.. :)
  Re: ukotveni balkny22.01.2014
super dik
 Re: ukotveni balkny22.01.2014
Kurna, co resis chlape, v betonu drzi naprosto cokoliv:) Takovej sadrokarton, je je teprve konstrukc
  Re: ukotveni balkny22.01.2014
to ti verim.. jinak par balken uz sem i osobne do panelu daval, tenkrat na klasickou umelou a ideal
 Re: ukotveni balkny22.01.2014
já ji mám ukotvenou plastovýma průměr asi 12 nebo 14, a šrouby klasický vruty co jsou do dřeva, asi

 Umělé lezecké stěny v Pardubickém kraji21.01.2014
Zdravím,

v rámci mé bakalářské práce jsem vytvořil informační materiál, který obsahuje přehled a základní charakteristiku umělých lezeckých stěn v Pardubickém kraji.

 Re: Umělé lezecké stěny v Pardubickém kraji21.01.2014
Zapoměl jsi tam bouldrovku v Chrudimi
  Re: Umělé lezecké stěny v Pardubickém kraji21.01.2014
Díky za info. Je to aktualizované k listopadu 2013 a na stránkách čtu, že pro veřejnost otevřená od
   Re: Umělé lezecké stěny v Pardubickém kraji21.01.2014
Ahoj, muzu se zeptat, co studujes? projekt peknej! :)
    Re: Umělé lezecké stěny v Pardubickém kraji21.01.2014
Ahoj, díky za ohlas :) studuji Rekreologii na OU v Ostravě.
     Re: Umělé lezecké stěny v Pardubickém kraji22.01.2014
Titul pro nic jen aby byl titul. Pak je chytrý.
k n
      Re: Umělé lezecké stěny v Pardubickém kraji22.01.2014
No pokud by díky tomu studiu lidi uměli dělat takové projekty jako je ten jeho, tak to není špatný :
   Re: Umělé lezecké stěny v Pardubickém kraji22.01.2014
Co je to za blbost? O tom přeci provozovatel nemůže rozhodovat.
 Re: Umělé lezecké stěny v Pardubickém kraji22.01.2014
Ještě chybí stěna v Chocni (viz např
 Re: Umělé lezecké stěny v Pardubickém kraji22.01.2014
Pěkný, teda člověk se pořád diví, co všechno lze studovat. Mám hloupý dotaz, co je to externí a inte
  Re: Umělé lezecké stěny v Pardubickém kraji22.01.2014
Ty vis co to znamena? Docela by mne zajimalo co si predstavujes pod oborem, ktery dotycny studuje. U
   Re: Umělé lezecké stěny v Pardubickém kraji22.01.2014
Protože studneti technických oborů vědí, že ostatní obory jsou jen flákárna! Např různý ekonomky, hu
    Re: Umělé lezecké stěny v Pardubickém kraji22.01.2014
Studoval jsem dvě vysoké školy (technickou a humanitní) a ani jedna mně nepřišla jako flákárna. Spíš
     Re: Umělé lezecké stěny v Pardubickém kraji22.01.2014
Milí lezci umíte vůbec něco jiného než se hádat a dokazovat kdo z Vás je nejlepší ???
      Re: Umělé lezecké stěny v Pardubickém kraji23.01.2014
Tak jsem si tu stránku prostudoval a pokud s tímto obhájíš titul Bc. - tak to je fakt školství úplně
       Re: Umělé lezecké stěny v Pardubickém kraji23.01.2014
Tak at se poucime, hod sem prosim odkazy na nejake takove podprumerne rocnikovky studentu ze stredni
      Re: Umělé lezecké stěny v Pardubickém kraji23.01.2014
To je diskuse. Z ceho usuzujes ze se nekdo hada?
   Re: Umělé lezecké stěny v Pardubickém kraji23.01.2014
každej ví, že ekonomové nic netvoří a přiživují se svými spekulacemi na práci výrobního průmyslu...j
    Re: Umělé lezecké stěny v Pardubickém kraji23.01.2014
Jojo, teorie nadhodnoty a její přivlastňování kapitalistickou třídou. Dialektika materialismu. Třídn
     Re: Umělé lezecké stěny v Pardubickém kraji23.01.2014
jen doplňující otázka, tvůj příspěvek byl myšlenej ironicky a ve skutečnosti říkáš, že jan se svým t
      Re: Umělé lezecké stěny v Pardubickém kraji23.01.2014
no je to starej kontrarozvedcik.. trosku se v tom pohyboval, tak vi o cem mluvi... a ted vi ze chce
       Re: Umělé lezecké stěny v Pardubickém kraji24.01.2014
Jasně, ten chlapík na Václaváku se polil benzínem a shořel, protože mu západní rozvědky nakukaly, že
        Re: Umělé lezecké stěny v Pardubickém kraji24.01.2014
z čehož si vzal (když tohle začalo u ekonomů) poslední horošéf jen tu chladnou hlavu a nakrad si 160
     Re: Umělé lezecké stěny v Pardubickém kraji23.01.2014
Pane Turku proč máte na svém webu tolik reklam, když si chce člověk přečíst článek z vašich stránek
      Re: Umělé lezecké stěny v Pardubickém kraji24.01.2014
Pane beze jména, nebudu zaplácávat Lezce věcmi, které s ním zjevně nesouvisí. Napište mi, nebo zavol

 maroko21.01.2014
Ahoj kamarádi lezci, prosím vás, nemáte někdo doma lezeckého průvodce na oblast - Taghia v Maroku? Díky moc Viktor.

 foto dne21.01.2014
Těším se, že zítra přijde třeba "Rovná skoba" :)
Kdysi mě podobnou informační lavinou jeden člověk fascinoval. Se třeba jelo autem kolem hromady písku a on řekl: hromada písku. Kouknul jsem se na něj, co bude následovat - třeba jaká ta hr
 Re: foto dne21.01.2014
Taky jsem na to chvíli koukal a pak jsem objevil pod tvým přispěvkem jeden, stejně hodnotnej a to je
 Re: foto dne21.01.2014
Rovnou skobu mám někde taky, ale až jednou bude, tak napíšu jen Skoba. Nebo Skoba ve skále něco na t
  Re: foto dne21.01.2014
Jen tak na nás, nic lepšího nezasloužíme.
Navrhuju to nazvat prostě: Lezecké zátiší. Anebo: F

 Pád na koule21.01.2014
Čau, asi trochu netradiční dotaz, bouldruju na umělce a pokaždý se někde trochu jebnu, většinou do holení kosti. Jak tak občas lezu už mě párkrát napadlo, že spadnou zrovna v místě, kde mám mezi nohama vyčnívající trojúhelník nebo bouli apod. by mohla bej
 Re: Pád na koule21.01.2014
No vyloučit se to nedá, co ti budu vykládat.
Myslím, že dobrá inspirace, jak takhle rizikové
 Re: Pád na koule21.01.2014
"...jaký máte zkušenosti s pádama na koule?"

Fakt díky teď se v práci nemůž
  Re: Pád na koule21.01.2014
A co teprve když koulema spadneš na nějákou ku..u :D
  Re: Pád na koule21.01.2014
Jeste bych doporucil nejake obtahnute elastacky, a bez tricka.
 Re: Pád na koule21.01.2014
chlapi neblbnětee, já to myslim vážně..ten suspík je z nějakýho tvrzenýho plastu, jde mi o to, jestl
  Re: Pád na koule21.01.2014
Kdyz může být vyhlášená soutěž o nejhorší film, či nejabsurdnější poplatek, proč nevyhlásit soutěž o
   Re: Pád na koule21.01.2014
Hele žerty stranou, kdo z vás někdy neozkoušel lezeckou techniku pěti bodů.
  Re: Pád na koule21.01.2014
No tak obava je to urcite opravnena a suspik je super reseni. Ma to ale jedno uskali. Uplne tim omez
  Re: Pád na koule21.01.2014
jeste jsem nikdy nikoho pri bouldrovani spadnout na koule nevidel..ale nekdo bejt prvni musi, ne? :D
 Re: Pád na koule21.01.2014
máš pravdu, proto ale platí základní pravidlo techniky lezení: lez (a padej) nohama směrem doooolu.
 Re: Pád na koule21.01.2014
Suspik je nahovno to ho potom nemozes vuzivat na nohand resty a ani na zakladanie do spar ked ho bud
  Re: Pád na koule21.01.2014
čau! No, hlavně suspenzory, který jsem viděl chrání např. proti letícímu míčku, atd. Nejsem si uplně
  Re: Pád na koule21.01.2014
No mám to trochu větší no. I takhle už mi to překáží a to ho mám při lezení scvrkklýho, právě ze str
 Re: Pád na koule21.01.2014
Lez převisy, tam se můžeš maximálně zadrhnout, pak je otázkou jestli jsi už visel za kolue v převisu
  Re: Pád na koule21.01.2014
Auu..
 Re: Pád na koule22.01.2014
Hele, já to mám vyzkoušený a funguje to. Používám klasický suspík - co je třeba na karate. Nejdříve
  Re: Pád na koule22.01.2014
Jak to dopadlo?
   Re: Pád na koule22.01.2014
zatim se neoziva,tudy asi cesta nevede...cest pamatce pionyru boulderovani se suspenzorem!
    Re: Pád na koule22.01.2014
Já jsem si to už chvíli myslel, že tu dost lidí nepíše hlavou a rukama ale koulema..a teď se to potv
     Re: Pád na koule23.01.2014
Hochu, pravdu díš, akorát já už to sleduji několik let...
   Re: Pád na koule23.01.2014
Ahoj, tak se ozývám. Nebudeš věřit, co se mi stalo. Byl jsem nějakej rozlítanej a tak když jsem šel
    Re: Pád na koule23.01.2014
Ještě doplním typ suspiku co používám:
     Re: Pád na koule23.01.2014
Ty jo to vypadá dobře, nevíte jestli něco takovýho nedělá Singing rock? Kdybyste někdo objednával de
      Re: Pád na koule23.01.2014
výhoda by byla, že vrátit zboží asi nepujde, ale když se netrefíš s výškou váčku, můžeš si to s něký
  Re: Pád na koule23.01.2014
díky Tobě jsem právě poprskala čajem celej monitor:-)
   Re: Pád na koule23.01.2014
;-)

1   ...   462   463   464   465   466   467   468   469   470   471   472   473   474   475   476   477   478   479   480   481   ...   2263    
Strana: z 2262
 
     
...nové příspěvky
 BigWall a vstup s permicí před čtvrtou
Pokud máte permici na pražský BigWall a přijdete před čtvrtou hodinu, kdy je vstup jen za 95,- bez varování se vám naúčtuje vstup za obvyklých 141,-. Pokud chcete levný vstup, je třeba to výslovně obsluze říci.
Bylo by fajn, když by levný vstup obsluha zadala automaticky, nebo, ještě lépe, když by ho automaticky zadal sám systém při pípnutí permicí u baru.
 Pavel13:36:16 24.01.2014
odpovědět 
 Re: BigWall a vstup s permicí před čtvrtou
Ty permice na BW jsou docela na ho... Jedine, kdy je vlastne cena nizsi (a i tak o smesnou castku) je vstup vecer a o vikendu. Vlastne je jeste jedna vyhoda - nemusi tam clovek prisernou dobu zevlovat nez se ho obsluha uraci obslouzit (i kdyz pak valstne stejne ceka kvuli vydani klicku..) a taky tim predejde nutnosti chodit neustale s hromadou drobaku ci celit kyselejm ksichtum, kdyz je nahodou nemam.
Ale az na tuhle vadu na krase, stena je to vyborna.
13:56:31 24.01.2014
odpovědět 
  Re: BigWall a vstup s permicí před čtvrtou
Asi všude kudy chodis vysilas negativní energii, nestává se ti to i jinde, nejen na big w.??? To by vysvětlilo, proč mě se to ještě nikdy nestalo, bez jediného problému.....spíš mám problém s navstevnikama, to třeba když jdou kolem narvaneho botníku a nedojde jim, že do šatny se v botech nechodi a když jim to člověk oznámí, tvarej se jak ču....
15:40:25 24.01.2014
odpovědět 
   Re: BigWall a vstup s permicí před čtvrtou
Někdo zažívá negativní energii s obsluhou na BW a hlavně teda s cenou (závidím, že na permici díky své super pozitivní energii dostáváš nějakou lepší cenu a nečekáš ve frontě) a někdo, jako třeba ty s návštěvníkama u botníku. To se třeba zase nikdy nestalo mě ;).
16:32:54 24.01.2014
odpovědět 
    Re: BigWall a vstup s permicí před čtvrtou
Já ale nepsal, že mám permici, nemám a ani nechci...proto píšu, že to moc nechápu....fronty nečekám, s obsluhou problém nemám...
00:20:02 25.01.2014
odpovědět 
     Re: BigWall a vstup s permicí před čtvrtou
Spis to byla reakce na tu zcela zbytecnou vetu s negativni energii. Nekdy mam pocit, ze lidi chteji nekoho ztrapnovat aniz by treba byli schopny popremyslet o stanovisku ostatnich. Jinak o co absurdneji ta veta zni, kdyz jeji pisatel pak nadava na cu.. u botniku a jak se na nej kysele tvari :).
11:10:24 25.01.2014
odpovědět 
 Re: BigWall a vstup s permicí před čtvrtou
Když by byl vstup na permici vždycky za 95, předešlo by se výše zmíněnému problému. :-)
 p14:04:28 24.01.2014
odpovědět 
 Re: BigWall a vstup s permicí před čtvrtou
Mne pred timhle varovali, kdyz jsem si tam permici kupoval. Ze pokud bych prisel mimo ten nejdrazsi tarif, ze ji nemam pouzivat.
Geo17:14:06 24.01.2014
odpovědět 
  Re: BigWall a vstup s permicí před čtvrtou
obsluha ma hlavne problem s matematikou, asi este ani raz mi nevydali spravne, nehovoriac o tom ze automaticky uctuju drahsi vstup ked pri kazdom raze neprizvukujes ze si student(aj ked to pises pri registracii)...skoda toho :)
20:51:58 24.01.2014
odpovědět 
   Re: BigWall a vstup s permicí před čtvrtou
Souhlas- obsluha působí fakt retardovaně a 4 x za sebou mně naúčtovala dražší vstup, i když druhýtřetíčtvrtý případ na to byla výslovně upozorněna předem. Netýká se to jen bloncky, ale i týpka velkýho malýho.Úmysl- zvyk třeba z hospod? O drobných nemluvě, ale to je spíše záležitost provozní... Argument o negativní energii je mimo, o obsluze na BW se tu napsalo dost. Kupodivu reflexe nula.
nesmrtelný blázen08:08:53 25.01.2014
odpovědět 
   Re: BigWall a vstup s permicí před čtvrtou
no, já hlavně nechápu ty socka tarify ve špičce pro studenty, když je pak stěna narvaná a stává se i nebezpečná, což je nešvar hlavně smíchova. Ať si choděj řekněme od 9-17, kdy vyděláváme na to jejich flákání, ale přetáhneš, platíš plnou cenu jako každej jinej!!!
11:51:13 25.01.2014
odpovědět 
    Re: BigWall a vstup s permicí před čtvrtou
tys asi nikdy neslyšel pojem "pracující student", viď? až budeš ve špitále, budeš za ty kdysi studující doktory rád, ale zklamu tě: omezenost nejde léčit, jen tolerovat
00:15:00 26.01.2014
odpovědět 
     Re: BigWall a vstup s permicí před čtvrtou
Správně. Stejně jako když přijde doktor brečet k automechanikovi, že mu auto nejede, ať mu ho vyléčí... Pracující student, odvolávající se tímto způsobem, je v první řadě hlavně komik...
02:50:13 26.01.2014
odpovědět 
      Re: BigWall a vstup s permicí před čtvrtou
Prázdná slova, asi to neměl být argument, že? :-)
15:26:53 26.01.2014
odpovědět 
     Re: BigWall a vstup s permicí před čtvrtou
No já nevim, ale když si vzpomenu jak jsem za studiích chlastal s medikama, tak mám strach jít dneska k doktorovi.

Imho většina z nich měla jen dobrou paměť.

A už vůbec nevidím důvod proč by měli mít levnější vstupný, když je stěna i bez nich narvaná
10:54:14 27.01.2014
odpovědět 
      Re: BigWall a vstup s permicí před čtvrtou
a taky invalidi co jezdí ve vlaku a jinde zadáčo, šmejdi jedni, taky Ti pijou krev, viď? a co teprv těhotný maminy a jejich přednostní místa u hypermarketu, i s tim by se mělo něco dělat.
robin van hoodstechen17:25:06 27.01.2014
odpovědět 
       Re: BigWall a vstup s permicí před čtvrtou
Jak praví pointa jedné židovské anedkoty, nedá se to srovnat... Slevy pro studenty jsou nesmysl.
Bývalý student23:56:42 27.01.2014
odpovědět 
       Re: BigWall a vstup s permicí před čtvrtou
a slevu na rohlíky a pivo bys nechtě?
08:59:41 28.01.2014
odpovědět 
        Re: BigWall a vstup s permicí před čtvrtou
No samozřejmě, že chtěl. Kdo by nechtěl... Nekecej, že ty ne?
12:22:26 28.01.2014
odpovědět 
         Re: BigWall a vstup s permicí před čtvrtou
pokud by to kvůli mě měl někdo jiný dražší, tak ne
12:33:08 28.01.2014
odpovědět 
          Re: BigWall a vstup s permicí před čtvrtou
Bezva debata, ale při trochu míň koncentrovaném čtení je to jak videozáznam obíhačky v pinčesu, který se účastní blíže nespecifikovaný množství stejně velkých a stejně ostříhaných Číňanů ve stejných dresech.
Rozeberte si příště před turnajem jako nicky aspoň nějaký interpunkční znamínka.
P.14:12:27 28.01.2014
odpovědět 
           Re: BigWall a vstup s permicí před čtvrtou
Piškote, hezký, ale dokud bude tohle možný, bude stát platforma lezec.cz z hlediska diskuzních fór za pendrek. Je třeba to nastavit jinak. Třeba i tak že admini nechají někde koutek pro anomnymy. Do tý doby na každou kvalitní diskuzi stačí jeden blbej anonym, aby jí rozbordelil a je po prdeli. Některá fóra zveřejňují aspoň část i.p.adresy, i to usnadní orientaci.
robin van hoodstechen15:27:42 28.01.2014
odpovědět 
 Re: BigWall a vstup s permicí před čtvrtou
kurva draha stena..... pro pepiky
23:00:46 24.01.2014
odpovědět 
  Re: BigWall a vstup s permicí před čtvrtou
To víš, že jo, příšerně drahá :-D
00:22:19 25.01.2014
odpovědět 
   Re: BigWall a vstup s permicí před čtvrtou
No levná není, ale to je prostě tak. Ta obsluha je ale votřesná. To jinde vážně není.
10:00:41 25.01.2014
odpovědět 
    Re: BigWall a vstup s permicí před čtvrtou
Obsluha ma jiste nadrizene. Tam si stezujte.
11:58:24 25.01.2014
odpovědět 
    Re: BigWall a vstup s permicí před čtvrtou
Ale je. Než jsem si zvykl, že vše musí být pomalu a jako pro dítě, byla pro mne šokem vždy komunikace s obsluhou na Smíchově.

Ber to ale tak, že kdyby obsluha byla bystrá a inteligentní, nebude za pár korun sedět na recepci na stěně, ale půjde dělat něco lepšího. A ani to není otázka peněz, na tuhle práci prostě potřebuješ určité povahové vlastnosti, jinak by ses na té recepci dlouhodobě zbláznil. Šikovného a vstřícného pracovníka, který bude aktivní a sám bude řešit problémy a ještě bude umět jednat s lidmi, prostě monotónní a nudná práce recepčního na stěně bavit nebude bez ohledu na to, jak ho zaplatíš.

A na závěr - když si to srovnáš v hlavě a zkusíš se zamyslet nad tím, že nejsi ani nejchytřejší, ani nejlepší a ani nejhezčí na světě, tak třeba zjistíš, že ta obsluha na Smíchově ani BigWallu vlastně vůbec není špatná, že se umí i usmát i pomoci. Jen to chce se naučit sám chovat. Ber je jako zrcadlo. Až tam příště zase na recepci uvidíš idiota, zamysli se sám nad sebou.
11:19:36 26.01.2014
odpovědět 
     Re: BigWall a vstup s permicí před čtvrtou
:D :D tohle mě pobavilo mucho :D
:D12:07:44 26.01.2014
odpovědět 
     Re: BigWall a vstup s permicí před čtvrtou
pyczo, jako kdybych to psal já, jen je to takový diplomatičtějš podaný, mám se co učit..díky za tenhle příspěvek a smekám :-)
17:28:29 27.01.2014
odpovědět 
     Re: BigWall a vstup s permicí před čtvrtou
Krásně podáno. Až teda příště na recepci potkám idiota ,nejspíš tam potkám tebe? Tak si to myslel? Pokud obsluha ignoruje zákazníka a blbě se tváří když se zákazník ozve je idiot zákazník? Odkud jsi přišel ty moudrá makovice. Ze sociku?
17:49:46 27.01.2014
odpovědět 
      Re: BigWall a vstup s permicí před čtvrtou
Ano, bohužel, i lidé jako ty tam chodí...
19:06:32 27.01.2014
odpovědět 
       Re: BigWall a vstup s permicí před čtvrtou
No jako ty taky.Bohužel.Tak se tam třeba někdy potkáme.
20:50:45 27.01.2014
odpovědět 
        Re: BigWall a vstup s permicí před čtvrtou
Nejsi náhodou okolo 170 cm, střední postavy, kratší vlasy? Dnes tam jeden takový byl, přišel těsně přede mnou. Přišel s nějakou slečnou, dělal tam děsného machra. Na recepci se tvářil, jak když mu to patří, s obsluhou mluvil, jak kdyby to byli otroci. Pak hrdě nakráčel na stěnu, rozhlédl se jak super práskač, začal pod pilíři slečnu poučovat o lezení, pracně jí založil kyblík a začal lézt cestu J. P. Chanet (5a). Po cestě polohlasem komentoval, jak je to těžké a blbě postavené, dlouhé kroky a blbě natočené chyty a nakonec do toho po dvou třetinách sedl. Ač to byla postava směšná, tak té negativní energie, kterou tady kdosi výše zmínil, okolo sebe šířil fakt dost. V poho, byl to jeho problém, ale nechápu, proč si musí vylévat zlost právě na recepčních.
00:22:51 28.01.2014
odpovědět 
         Re: BigWall a vstup s permicí před čtvrtou
LOL :D. To už zahání trochu stihomamem. Důkladně sledovat někoho na recepci, pak sledovat jak učí slečnu jistit a sledovat jak leze včetně záznamu každého jeho slova při lezení :o. A pak o tom tady psát rozhorčenej report. To taky zavání tou výše zmiňovanou negativní energií. Holt ji v sobě asi máme všichni :D. Stačí najít ten správný úhel pohledu.
Já teda machrující týpky taky moc nemusím, spíš mě ale často pobaví. Zároveň mi taky nevadí lidi, kteří se umí jakouliv formou ozvat, když se jim něco nelíbí. Řekl bych, že i provozovatel stěny to za jistou informaci považuje. Nejhorší jsou podle mě navenek se vších spokojení blbci (tak mimochodem působí Češi ve světě), kteří se nikdy neozvou.
12:31:56 28.01.2014
odpovědět 
          Re: BigWall a vstup s permicí před čtvrtou
No, víš, když před tebou někdo stojí na recepci a předvádí tam divadlo a pak leze vedle tebe na stěně, nejde si ho nevšimnout :-) A rozhořčenost za tím nehledej, spíše pobavení. Podobný týpek se občas najde na skoro každé stěně :-)
13:13:57 28.01.2014
odpovědět 
      Re: BigWall a vstup s permicí před čtvrtou
Nene, pochopil si to špatně, bohužel pro tebe myslel tebe....
22:38:39 27.01.2014
odpovědět 
       Re: BigWall a vstup s permicí před čtvrtou
Já vím, jak to myslel. Ale že si někdo něco myslí, ještě neznamená, že to tak je :-) A charakter jeho příspěvku ukazuje poměrně přesně, jak na tom je. Jo, kdyby to mezi lidmi bylo tak půl napůl, mohli bychom o tom diskutovat. Ale pokud 99 lidí ze sta žádný problém nemá a ten jeden považuje všechny za špatné, řekl bych, že chyba bude v něm. Ale třeba se pletu.
00:11:20 28.01.2014
odpovědět 
 Re: BigWall a vstup s permicí před čtvrtou
Proti obsluze nic nemám, ale s tim, že by se měl řešit problém uvedený nahoře, jednoznačně souhlasim.
10:30:36 27.01.2014
odpovědět 
  Re: BigWall a vstup s permicí před čtvrtou
Chodím na Big Wall lézt pravidelně a jsem spokojený a kdo není má jinou možnost zkusit jiné stěny.Tyhle internetové bláboly pak nemusí psát a všem bude dobře.
Jeník Pleticha07:27:10 28.01.2014
odpovědět 
  Re: BigWall a vstup s permicí před čtvrtou
Chodím na Big Wall lézt pravidelně a jsem spokojený a kdo není má jinou možnost zkusit jiné stěny.Tyhle internetové bláboly pak nemusí psát a všem bude dobře.
Jeník Pleticha07:27:16 28.01.2014
odpovědět 
   Re: BigWall a vstup s permicí před čtvrtou
Tak tak Jeniku. Svata pravda. Taky bych ty prazsky mrdky nahnal treba do Ostravy, jedina stena kde si trosku zalezes na cele severni Morave,umistena na jedine a jeste k tomu te kratsi strane telocvicny, otevrena 4 dny v tydnu a jen vecer, vikendy zavreno. No a pri lezeni te stejne odstrelujou hazenkari micem, celkem 11 cest, z toho pro mne lezitelne 4...a kdyz uz tam dojedu tak zjistim, ze je zrovna zavrena pro nejaky turnaj. A je tady jako vojak v poli uz 20 let, vsichni tam lezou a jsou v pohode, zadny blaboly na netu a jeste tem prazakum pak na skalach natrou zadek. Ha ha ha. leJo a obsluha je ale naprosto v pohode, vetsinou ani pomalu totiz nevis kdo to zrovna je.
Martas.07:54:06 28.01.2014
odpovědět 
    Re: BigWall a vstup s permicí před čtvrtou
Se vším nesouhlasím, ale jinak máš recht ...když se lidi na stěně znaj a nikdo neví kdo je zrovna správce, tak je to fajn =D
Né vždy to největší musí být i nejlepší :-)
Ps: na BW jsem byl obsluha i mě zaskočila - ale že by to bylo až tak urážlivé..no nevím no.
Stěna pěkná- těžká...silní kluci a holky :-) hodně zdaru a už konečně postavte něco v Boleslavi
OndraH11:06:47 28.01.2014
odpovědět 
 Re: BigWall a vstup s permicí před čtvrtou
Jedna se zrejme o zamer provozovatele vylepsit si prijem za 'rychle' odbaveni. Takto sofistikovany system by nemelo byt slozite nastavit aby rozdil v cene zohlednil. Nic ve zlym, ale na cenu ferplej to letos asi stacit nebude ;(
21:12:59 28.01.2014
odpovědět 
 Foto dne:
Korno
Dnešní vedro ve skalách
 Databáze cest:
Všechny cesty (192453)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Ralf Half 7- Frankenjura
Cpt. Gips 8- Frankenjura
AW III Gebiet Der Steine
AW II Pfaffenstein
Pfeilerweg I Pfaffenstein
Nově komentované:
Tahání za nitky 6+ Srbsko
Vpravo Od Hranické 6+ Helfštýn
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Jižní Pilíř VII Bezděčín

 Nově v diskusi:
Re: Spaní dolomity, arco | Re: Spaní dolomity, arco | brýle | Spaní dolomity, arco | nalezený ATC pilot Bohostice | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) |

 Nové komentáře:
Re: paradocs | Re: paradocs | Re: žvanil | Re: žvanil | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
Po pádu v rakouských Alpách zahynul český horolezec (41)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (17)
Pepa Šindel si zapsal přelezy dalších cest za 9a: (16)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (8)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (7)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (5)

 Nově v inzerci:
Nové Lezečky Evolv Phantom Pro vel. 44 | Hory | Nové lezečky Tenaya Mastia 10,5 UK, 45 EU | Picos de Europa | Horolezecký úvazek | Gryphon Ascender | boulder maglajz pytel La Sportiva | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1169 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1289 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1465 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1438 
 Neřeším to – lezu vše 
 1139 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi