Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Štípek 11869 Bouldry: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Hory: 1.Sejbal 8201 2.Skopec 7086 3.Groš 6550
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Scarpa 02.07.2011 Ahoj všem, potřebuji nové lezky a mám širší nohu, zvažuji koupi Scarpa Booster. Můžete mi někdo napsat nějaké zkušenosti s těmito lezečkami? Díky moc všem!
  Re: Scarpa 04.07.2011 Nekupuj si malé, nepovolí ani o mm. Jinak celkem tvrdá bota, ale dobrej tvar.
    Re: Scarpa 04.07.2011 mám na prodej jedny mírně olezené Scarpa Feroce (taky na sucháč) vel. 41,5..kdyby byl zájem :)
  Re: Scarpa 04.07.2011 Ahoj, pokud máš širokou nohu, tak boostery jsou suprové, ale mají dost hlubokou patu, která nemusí k
  Re: Průvodce - Kńafák 01.07.2011 Poslal jsem ti ho.
    Re: Průvodce - Kńafák 02.07.2011 Díky moc!
    Re: Průvodce - Kńafák 01.10.2011 Mohl bych taky dostat?? Prosím :-)
  Re: Průvodce - Kńafák 02.07.2011 A vůbec...
Chodíte tam někdo lézt? Včera jsem se tam byl podívat na kole. Skalky jsou to moc
    Re: Průvodce - Kńafák 02.07.2011 Ahoj, mohl by jsi mi ho také poslat? Přemlouvám se už nějakou chvíli tam zajet, tak abych věděl kde
    Re: Průvodce - Kńafák 03.07.2011 čest, na jištění pozor, s Haftou jsme tam poslední nejt osazovali tak před 15-16ti lety....co já vím
      Re: Průvodce - Kńafák 03.07.2011 To je dobré vědět,ale tak za kouknutí a popřípadě za lezení se nic nedá! Třeba se to stane oblíbenou
  Re: Průvodce - Kńafák 22.05.2016 Mohu poprosit o průvodce na Kňafák v el. podobě. Děkuji!
  Re: A je to tady... :( (?) 03.07.2011 no konecne... uz aby to bylo.. srbsko neni jen alkazar a alkazaru to jen prospeje..
    Re: A je to tady... :( (?) 03.07.2011 V čem mu to prospěje, boha? (Netroufnu si říct, že mu to nějak zásadně uškodí...)
      Re: A je to tady... :( (?) 03.07.2011 Ježiš ,vždyť je to jenom lom, už tam šaškovali i filmaři a bordel tam po nich zbyl ukrutnej, pak bez
        Re: A je to tady... :( (?) 03.07.2011 Jojo, vůči Alkazaru už je to asi jedno - tam nejezdim tak jako tak ;)
Jen mne trochu v koutku
      Re: A je to tady... :( (?) 03.07.2011 prospeje mu to v tom ze si tam zalezou i deti...tohle tam dost chybi, vzhledem k tomu jak treninkove
        Lezecký park 04.07.2011 V samotném Alkazaru i v celém Srbsku je dostatek cest více či méně odjištěných i neodjištěných pro v
          Re: Lezecký park 04.07.2011 no dobry.. ale jak je teda mozny ze sme doted prezili bez lezeckejch parku?
            Re: Lezecký park 04.07.2011 co nemas nepotrebujes :) prezijes bez nej, vo tom zadna. ale uz se tesim na jeho realizaci ;)
          Re: Lezecký park 04.07.2011 "Kousek místa pro horolezce, kteří nepověsili s potomky lezení na hřebík, chtějí lézt dál a nav
  Re: A je to tady... :( (?) 04.07.2011 Konečně to někoho napadlo. Například v Rakousku je Kleterngarden na každém rohu a kolik se tam leze.
    Re: A je to tady... :( (?) 04.07.2011 No hlavně Křižák. Ten teda rozhodně :D !! Kruh co dva metry. To bude bomba. Konečně se ochranáři def
    Re: A je to tady... :( (?) 04.07.2011 V Krasejcu?;-)
      Re: A je to tady... :( (?) 05.07.2011 JASNĚ, VE ŽLEBECH :)
        Re: A je to tady... :( (?) 05.07.2011 chce to pořádně přejistit a všude !!!
          Re: A je to tady... :( (?) 05.07.2011 Moje řeč
    Re: A je to tady... :( (?) 05.07.2011 Křížák? Bořeň? a upadl si odkud?
      Re: A je to tady... :( (?) 05.07.2011 Je třeba podpořit lezení a vybudovat ty lezecké parky co nejdříve. taky to mediálně podpořit a více
    Re: A je to tady... :( (?) 05.07.2011 Jó Šramberk je dobrý nápad
    Re: A je to tady... :( (?) 05.07.2011 Taky by nebyla špatná skála u Kutné hory jako Kletterngarden
      Re: A je to tady... :( (?) 05.07.2011 Kutná Hora je dobrá tak jak je, dá se tam dobře trénovat zakládání vlastního mezi hákama. Jen nepras
Čoky. 01.07.2011 Našla sa sada vklínencov. V Bielovodskej. Ak niekomu chýba a vie o nich niečo viac :-)... nech sa ozve.
kontakt: 0948 333975
Tatry 01.07.2011 Zdravím, nebyl poslední dobou někdo ve V. Tatrách? Jak to vypadá v Priečném sedle a Prielomu ? Díky za odpovědi.
Cisteni/mazani zamku HMS/expresek? 01.07.2011 Zdar, uz mam docela jete HMSky, spatne se sroubuji a nedolehaji, pripada mi ze jsou ,,zaspinene''. To same zamek u karabin u presek. Jdou docela ztuha, kousou :) . Jak byste to cistili? Nejak promazat? Jakym mazadlem? :)
  Re: Cisteni/mazani zamku HMS/expresek? 01.07.2011 vždycky naškrábu trochu grafitu z tužky a maličko nasypu do zámku a nekolikrat protočim a je to zase
  Re: Cisteni/mazani zamku HMS/expresek? 01.07.2011 DMM píše do návodů, že silikonovým olejem.
Grafitový sprej se taky dělá, je to suspen
    Re: Cisteni/mazani zamku HMS/expresek? 01.07.2011 Mazu je hlavne po zime (kdyz se vratim z hor, tak jdou trochu ztuha) a to normalnim olejem ve spreji
      Re: Cisteni/mazani zamku HMS/expresek? 01.07.2011 To "na kolo" je dost dôležité (a správne) - malo by totiž ísť o "suchý" typ olej
        Re: Cisteni/mazani zamku HMS/expresek? 01.07.2011 Jsem pro teflon nebo tan grafit. Silikon není dobrej, lepí pořád = nalepí se na něj prach a je z toh
          Re: Cisteni/mazani zamku HMS/expresek? 01.07.2011 né tan ale ten...
  Re: Cisteni/mazani zamku HMS/expresek? 02.07.2011 Při každoročních revizích je potřeba promazat zámek karabin silikonovým olejem a v případě mechanick
    Re: Cisteni/mazani zamku HMS/expresek? 02.07.2011 Dobre, budu si to pamatovat ;-)
Diky za tipy, podivam se co mam doma. Ten grafit zni docela r
    Re: Cisteni/mazani zamku HMS/expresek? 02.07.2011 Ano, H jako HMS. Podobne jako K jako Kletersteig :-)
    Re: Cisteni/mazani zamku HMS/expresek? 02.07.2011 To, že HMS je zkratka způsobu jištění je pravda. Současně je pravda, že písmena HMS jsou na příslušn
Schweiz plasir 01.07.2011 Zdar, nemá někdo náhodou v elektronické podobě průvodce Schweiz plaisir? Díky Mauglí
Foto dne 01.07.2011 Jistit spolulezce ze shora mě moc nebaví. Ale koukám-li na foto dne, tak to bych jistil velmi rád. Doufám, že to nahoře ve výlezu bylo těžké a slečna tam cvhíli postála. Takovýchto výhledů se v Praze moc nenajde ;-)
  Re: Foto dne 01.07.2011 Taky mě ta fotka přiměla přehodnotit, proč vlastně lezu. To je ten váš oddíl, Martane? Berete ještě
    Re: Foto dne 01.07.2011 Fotku jsem vybral já a prošla výjimečně i cenzurou u JirkaSe.
      Re: Foto dne 01.07.2011 Prsa dobrý, ale fotka doprasená v pravým dolní rohu.
        Re: Foto dne 01.07.2011 Ta fotka nemá žádné rohy!
  Re: Foto dne 01.07.2011 Zřejmě lepší oddíl :-)
    Re: Foto dne 01.07.2011 HO Domažlice...
      Re: Foto dne 01.07.2011 Hm dobrej oddil, jeste, ze se jiz nejmenovany byvaly velmi aktivni clen odstehoval mimo Chodsko. Jin
  Re: Foto dne 01.07.2011 Zdarec martane..posledni dobu sem davas spoustu stejnych nezazivnych fotek(krome teto slecny)nemozet
    Re: Foto dne 01.07.2011 No. Dávám sem fotky z cest které lezeme a vím tedy jaké cesty na nich jsou, protože je to nejsnažší
      Re: Foto dne 01.07.2011 Pár foteček k cestám na nějaké ty oblasti a sektory, to by jste snad mohli přežít;) Můžu ale udělat
        Re: Foto dne 01.07.2011 Tyjo tak z tohoto hlediska ma to nenapadlo:( sorac za ten predchozi koment..hore zdar a vic takových
          Re: Foto dne 04.07.2011 Ne,... já moc děkuji, vždycky mě to donutí se zamyslit a zlepšit, ať to tak třeba nevypadá.
  Re: Foto dne 01.07.2011 Hold the Line.
  Re: Foto dne 01.07.2011 Tu druhou těžší spáru si Katka výjimečně dala na druhým, kvůli zakládání a vybírání jištění, jistil
    Re: Foto dne 01.07.2011 Kdyby tam "někdo" nedal slaňák a řetěz, tak tam skoro nikdo s horním nepoleze. Přitom jišt
      Re: Foto dne 01.07.2011 byly tam lezitelny asi 3-4 smery, ted asi dvojnasob, takze jeden tutovej slanak lezeni na pekne skor
        Re: Foto dne 01.07.2011 No právě... zpříjemní a zrychlí. Pak si nestěžuj, že to někdo bere místo umělky. Pamatuju si, jak js
          Re: Foto dne 04.07.2011 Jsem si naběhl:) Spíš je to můj postoj k lezení, lezli jsme vždycky jenom to, co někdo z nás dokázal
  Re: Boty na ledovcový kurz 01.07.2011 To je úplně jedno probůh
  Re: Boty na ledovcový kurz 01.07.2011 To se ptej instruktora - záleží jestli budete celej den postávat na ledovci, nebo spíš chodit. Na po
    Re: Boty na ledovcový kurz 01.07.2011 Ledovcový kurz je o záchraně z trhliny, jištění a lezení ve sněhu a firnu + severní ledové stěny, za
      Re: Boty na ledovcový kurz 02.07.2011 Nacvičovat pád do trhliny v mačkách je docela risk. Na kurzu, kde se na to mačky nezouvaj, bych byl
Domhutte 30.06.2011 Nevite někdo aktualni ceny na Domhutte kolik stoji winterraum kolik normalne jestli berou slevu na Alpenverain? na webu sem toho moc nevyčet a kdyby ste měl někdo naskenovanou mapu okolí Domu prosim pošlete na maila dik.
1
...
725
726
727
728
729
730
731
732
733
734
735
736
737
738
739
740
741
742
743
744
...
2263
Scarpa Ahoj všem, potřebuji nové lezky a mám širší nohu, zvažuji koupi Scarpa Booster. Můžete mi někdo napsat nějaké zkušenosti s těmito lezečkami? Díky moc všem! longin 13:21:23 02.07.2011odpovědět
  Re: Scarpa Nekupuj si malé, nepovolí ani o mm. Jinak celkem tvrdá bota, ale dobrej tvar. jirkas 20:59:28 04.07.2011odpovědět
    Re: Scarpa mám na prodej jedny mírně olezené Scarpa Feroce (taky na sucháč) vel. 41,5..kdyby byl zájem :) mlok 21:07:39 04.07.2011odpovědět
  Re: Scarpa Ahoj, pokud máš širokou nohu, tak boostery jsou suprové, ale mají dost hlubokou patu, která nemusí každému sednout. Mám je o 1,5 čísla menší a jsou akorát, příště možná vemu o 2 čísla. S tím povolením souhlasím, fakt nepovolí, spíše se vytvarujou,ale podle mě je to právě spíše mekčí bota. A co se týče lezení: na patování dokonalé, malé lišty a na tření ok, jediné, na co nejsou moc dobré, jsou dírky - mají poměrně tupou špičku. Výdrž a zpracování je podle mě skvělá, mám je 2 roky a kromě olezených špiček - co je jasné, jsou v parádním stavu. Pro mě nej boty. Ale každý má jinou nohu, nároky na lezky, jinak mu sednou atd....Určitě musíš skusit, ale pokud Ti budou sedět, chybu určitě neuděláš. Tomáš 21:57:21 04.07.2011odpovědět
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: