Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07) MS juniorů (18.07)
Cesty: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Štípek 11869 Bouldry: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Hory: 1.Sejbal 8251 2.Skopec 7086 3.Groš 6542
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English průvodce wallisama 29.04.2011 Zdravím,nevěděl by někdo,kde sehnat průvodce wallisama?klidně v elektronické podobě i německy nebo anglicky,prostě jakkoliv:)díky moc za info.T
Pulky nebo Jokery 29.04.2011 co byste doporucili zacatecnikum na vicedelkove lezeni v Tatrach a Alpach (letos III-IV). Rozhoduji se mezi Beal Cobra a Beal Joker. v delce (60) a impregnaci (G.dry) mam celkem jasno.
Diky za nazory
  Re: Pulky nebo Jokery 29.04.2011 Cobry nebo ice twin. Tahat joker je nesmysl zbytecne tezky a drahe.
    Re: Pulky nebo Jokery 29.04.2011 urcite nie Joker, minimalne to bude tahsie a predpokladam aj vacsiu razovu silu. S jokerom lezieme s
  Re: Pulky nebo Jokery 29.04.2011 nedavno se tu řešila i ta délka. Šedesátky je zbytečnost. Těžký a víc se motaj ;-))
  Re: Pulky nebo Jokery 29.04.2011 My máme Beal Ice Line 60m (8,1mm) a jsme spokojený. Tehdá jsme se rozhodovali mezi tímhle, a Cobrou
    Re: Pulky nebo Jokery 29.04.2011 co myslis, preco sa to vola ICE (cosi)? Ja by som sa rozhodol pre to druhe.
      Re: Pulky nebo Jokery 29.04.2011 Protože s tím můžeš lozit i ledy, ale na skále tím taky neuškodíš?:-D Leze se na laně, ne na názvu..
        Re: Pulky nebo Jokery 29.04.2011 Ice Line vs. Cobra? Nesrovnávej jenom rázové síly (4,90 vs. 5,10) a hmotnosti (42 vs 48), ale taky p
          Re: Pulky nebo Jokery 29.04.2011 P.S. Jinak souhlas s tím, že Joker je na tohle použití zcela nevhodnej.
        Re: Pulky nebo Jokery 29.04.2011 si najprv spocitaj kolko gramov si to na jednom prameni tak preukrutne usetril (ratam ze obidva neno
  Re: Pulky nebo Jokery 29.04.2011 cobra-skvela volba. Joker uplna blbost.
  Re: Pulky nebo Jokery 01.05.2011 Zdárek.
Beal výborná volba. Znám tyto lana, dělám na nich revize. Jokera 9,1mm bych ti tolik
    Re: Pulky nebo Jokery 02.05.2011 Hlasuju za Beal Ice Line.
Stěnka 29.04.2011 Zdar, určitě někdo víte a tak mi odpovíte...Jak je to se stěnou a boulderem v Berouně? Dá se tam dostat přes týden? Je nějaká otvíračka, nebo po dohodě. Díky za info.
Hightech? 28.04.2011 Existuje nějaký stroj, který má všechno co člověk může potřebovat? Myslím GPS,tlf., baro,kompas,vysílačka a tisíc těch užitečnejch věcí,kerý když chceš mít máš minim. tři krámy?
  Re: Hightech? 28.04.2011 jsou telefony s gps, jsou gps s baro a radiem a kompasem. O kombinaci vsech ptakovin v jednom kramu
  Re: Hightech? 29.04.2011 Myslím, že něco podobného chtěl dělat Pieps, ale upustil od toho a zvolil jen lavinový vyhledávač s
  Re: Hightech? 29.04.2011 To nikdo nedela, protoze by ti k tomu musel do batohu pribalit baterku.
    Re: Hightech? 01.05.2011 Spíš bych řekl, že to nikdo nedělá, protože by to neprotlačil na trh přes telefonní operátory. Vysíl
  Re: Hightech? 29.04.2011 nejlepší máš vzít lepidlo, nebo lepící pásku a ty 3 si slepit dohromady
Vadné karabiny 28.04.2011 Americká Komise pro bezpečnost spotřebitelských výrobků ve spolupráci s firmou CAMP oznámila dobrovolné stažení karabin Photon a expresek Mach Express vybavených karabinami Photon. Spotřebitelé by je měli okamžitě přestat používat.
viz:
Prilba na brusle i na lezeni? 28.04.2011 Ahoj, nedokáži si odpovědět na otázku, jestli helma na brusle má nějaké mouchy při použití na lezení a ferraty. Řeknete mi někdo svůj názor, proč by to nemělo jit, prosím?
Dík.
  Re: Prilba na brusle i na lezeni? 28.04.2011 1) přilba na brusle je těžší 2) slyšela jsem "odbornej" názor že prej jsou řemínky na leze
    Re: Prilba na brusle i na lezeni? 28.04.2011 Bod 2) je podle mne nesmysl, podívej se na řemínky od nějaké přilby.
Jinak patřičné odpovědi
      Re: Prilba na brusle i na lezeni? 28.04.2011 Souhlas, u všech sportů je to podobné. Pokud hledám přilbu, kterou chci využívat při více aktivitách
        Re: Prilba na brusle i na lezeni? 28.04.2011 Petzl Meteor III+ je jak na lezení, tak na divokou vodu (do WW3) i cyklistiku, tudíž bych řekl, že i
          Re: Prilba na brusle i na lezeni? 28.04.2011 Dik, vidim to podobne. Helmu mam - tu prvni variantu. Nechce se mi na prilezitostne lezecke zalezito
    Re: Prilba na brusle i na lezeni? 29.04.2011 Přetržení (rozepnutí) řemínku (v těch umělohm. zapínáních) je pouze u pracovních přileb a mám dojem,
      Re: Prilba na brusle i na lezeni? 29.04.2011 Tak tak. U pracovních se trhá u lezeckých naopak musí vydžet.
        Re: Prilba na brusle i na lezeni? 02.05.2011 Urcite ? A co kdyz se clovek zasekne pri padu v komine. Teda prilba se zasekne v momente, kdy se pad
    Re: Prilba na brusle i na lezeni? 28.04.2011 Grivel Salamandr - taky dobrá volba.
      Re: Prilba na brusle i na lezeni? 28.04.2011 Jofa Jágr ultrastrong,nebo odlehčená Růžička ultralight stop impact.Oboje ideální na všechno od horn
    Re: Prilba na brusle i na lezeni? 28.04.2011 Papouši proč ten otazník?
Ano, Kong Scarab je ideální pro kombinaci kola, lezení a kanoistik
      Re: Prilba na brusle i na lezeni? 28.04.2011 :-DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDddd
Diky za typy. Takze ja zustanu u te pekne helmy na brusleni
      Re: Prilba na brusle i na lezeni? 29.04.2011 Cus, ten otaznik proto, ze jsem ji netestoval a nevim, jak premava.
  Re: Prilba na brusle i na lezeni? 29.04.2011 problém cyklo přileb je hodně větracích otvorů, které na některých přilbách nejsou z nejmenších...
spolujízda do Petrohradu 28.04.2011 Ahoj,
zítra jedu na petrohradské padání ..kdo by chtěl jedu zítra ve 20:00 z Rokytnice nad jizerou směr Turnov-Praha - Petráč...takže bouldrysti ,zewlaci,fotografové..kdo chce jet ? odjezd 20:00 ..návrat v neděli tak kolem 21:00 čekám možná dřív .m
čištění obuvi 27.04.2011 Zdarec, nemáte někdo zkušenosti s čištěním obuvy od krve? Prokopl jsem si koženou pohorku LS i s nohou a bota začíná dost smrdět.
  Re: čištění obuvi 27.04.2011 Krev docela spolehlivě "vyšumí" v peroxidu vodíku. Když seženeš víc než 3%, vyčistíš to sp
    Re: čištění obuvi 28.04.2011 sůl+voda
  Re: čištění obuvi 28.04.2011 Nevim, jak s pohorkama od krve, ale mě od smradu u lezeček pomohlo je pořádně vymrazit. Zatouchaly j
    Re: čištění obuvi 29.04.2011 Tak tak. Navíc já používám normální ocet, trochu naředěný s vodou.
Phet Maak Velcro 26.04.2011 Nazdar, ma niekto skusenosti s lezkami Triop Phet Maak Velcro? Dakujem za vsetky rozumne prispevky.
  Re: Phet Maak Velcro 26.04.2011 Jo, a jsou divny, jako vetsina bot od Triopu.. Me proste nesedi!
    Re: Phet Maak Velcro 26.04.2011 a ta zkusenost je z lezeni na skalach nebo jen z obchodu? jo a me prijde Tvuj komentar divny, jako v
      Re: Phet Maak Velcro 26.04.2011 Mne tady chybi komentar: "... kup si Miury, protoze to jsou nejlepsi boty na svete :)))"
        Re: Phet Maak Velcro 26.04.2011 kup si fajfteny pac to sou nejlepci boty na svete :)
  Re: Phet Maak Velcro 26.04.2011 Na nohách sem je neměl, ale kup si, co ti sedí, případně se líbí. Pokud škrabeš nohama, tak za chvíl
  Re: Phet Maak Velcro 26.04.2011 Pokud ti tvarove sedi na nohu tak si je klidne kup. Mam v poradi uz pate, ted prvni se suchacem a ma
    Re: Phet Maak Velcro 27.04.2011 Len tak v ramci objektivity, teba podporuje Triop? :DD
    Re: Phet Maak Velcro 14.10.2012 Koho chleba jíš... aneb zoban nikdy nezklame!
  Re: Phet Maak Velcro 26.04.2011 Mám je asi dva měsíce a musím chválit, leze se mě v nich parádně. Medle první české lezečky, srovnat
  Re: Phet Maak Velcro 26.04.2011 Prodáváme je a lidi si je vesměs chválí.
    Re: Phet Maak Velcro 27.04.2011 Taky je chválím, oproti jiným Triopům rozdíl
      Re: Phet Maak Velcro 27.04.2011 Srovnatelný s LS? To ti Petříčku jeblo ne? Kup si nějaký LS. Triopy jsou dobrý tak akorát jako výplň
        Re: Phet Maak Velcro 27.04.2011 mam katany a katany laces, tie ale musim dat podlepit a aby som mal v com liezt, potrebujem nieco la
          Re: Phet Maak Velcro 27.04.2011 Ted dělá LS něco jako Cobry se sucháčem,v Hudáči za celkem dobrou cenu. Kup si je, nebo něco od RP.
          Re: Phet Maak Velcro 27.04.2011 jednou jsem to tak udělal a za půl roku pokorně kupoval druhý miury :( - vyhozený prachy za triopy a
        Re: Phet Maak Velcro 27.04.2011 ...klasický komentář někoho, kdo leze velké "hovno", ale lezečkám rozumí perfektně! Tyhle
          Re: Phet Maak Velcro 28.04.2011 No jo Venco,já ti rozumím, 8a+ leze dneska vážně kde kdo(Když už se tu oháníš číslama tak ho ,nerad,
            Re: Phet Maak Velcro 28.04.2011 Ale no tak, kluci. Botama to přece není. Taky lezu většinou v LS, ale měl jsem možnost si vyzkoušet
            Re: Phet Maak Velcro 28.04.2011 Jsem bouldrista, takže malé písmenka neznám...:-). Spíš si myslím, že kdo umí lézt, nepotřebuje LS n
  Re: Phet Maak Velcro 27.04.2011 Každopádně doporučuju spíše tkaničky než sucháč ;-)
  Re: Phet Maak Velcro 28.04.2011 Mám je skoro rok a leze se v nich skvěle. Dobrej cit na špici, ale mají tam poměrně tenkou gumu (brz
  Re: Phet Maak Velcro 30.04.2011 Osobne ich odporučím každému, komu by pekne na nohe sedeli. NEviem ako ty, ale ja leziem okolo 8 a t
  Re: Phet Maak Velcro 14.10.2012 Do téhle boty bych šel kdyby se dala opatřit za solidní peníz. T znamená tak okolo 1000Kč. Větší hod
  Re: Phet Maak Velcro 22.04.2015 Triop Phet Maak - jedině doporučuji, mám novej pocit z lezení (předtím jsem měl LS MIu VS) a TRIOP j
    Re: Phet Maak Velcro 08.12.2015 Ahoj, netušíte někdo, kde by se daly tyhle lezky vyzkoušet v Praze? V Hudy (uvedeném na webu Triopu
    Re: Phet Maak Velcro 08.12.2015 Ahoj, netušíte někdo, kde by se daly tyhle lezky vyzkoušet v Praze? V Hudy (uvedeném na webu Triopu
1
...
753
754
755
756
757
758
759
760
761
762
763
764
765
766
767
768
769
770
771
772
...
2263
průvodce wallisama Zdravím,nevěděl by někdo,kde sehnat průvodce wallisama?klidně v elektronické podobě i německy nebo anglicky,prostě jakkoliv:)díky moc za info.T Zdeněk 22:25:33 29.04.2011odpovědět
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: