Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07) MS juniorů (18.07)
Cesty: 7.Nespoutaný 11494 8.Suchan 11187 9.H2 11019 Bouldry: 7.Popovský 10475 8.Danda 10403 9.Stráník 10400 Hory: 9.Nešťák 5095 10.Hess 4095 11.Zvonková 4029
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English
  Re: Lehké zimní túry v Tatrách 03.02.2011 Žlaby do III UIAA. Obzvlášť ty chválené v Puškášovi.
  Re: Lehké zimní túry v Tatrách 05.02.2011 Mlynické Solisko z Furkotskej doliny
    Re: Lehké zimní túry v Tatrách 05.02.2011 Tupá - pilíře ze Zlomisk, Zlomisková veža. To Mlynické Solisko, co píše kolega výše , zřejmě myslí t
  Re: TOPO Comiciho hrana Jalovec 03.02.2011 taky by mě to zajímalo
    Re: TOPO Comiciho hrana Jalovec 03.02.2011 Vylezeš spodní částí stěny podél systému žlákbů na suťovisko "keglijšče" a jdeš po něm dop
      Re: TOPO Comiciho hrana Jalovec 03.02.2011 Díky za info.
  Re: Pozor na zlodeje 03.02.2011 priste staci mu je zpatky vratit taky nadobirku
    Re: Pozor na zlodeje 03.02.2011 Kterou adresat nemusi prijmout, ze jo...
      Re: Pozor na zlodeje 04.02.2011 Ozval se dalsi clovek, kteremu tento zlodej dlouhodobe dluzi, pokud dluzi jeste nekomu ozvete se mi,
  Re: Pozor na zlodeje 07.02.2011 Petr není z KV
  Re: Černá ovce mezi lezci 07.02.2011 jj, také jsem jeden z nich, poptával jsem tady nějaký dětský sedák, aby si malá mohla vyzkoušet leze
    Re: 14.02.2011 ahoj všem, chci být objektivní, takže:
utekl týden, ozvalo se několik lidí, kteří měli stejně
    Re: Petr se s námi vyrovnal 14.02.2011 ahoj všem, chci být objektivní, takže:
utekl týden, ozvalo se několik lidí, kteří měli stejně
pujcovna skialpy..? 03.02.2011 ahoj lezci a lyznici,
ma nekdo tip na/zkusenost s pujcovnou skialp vybaveni kolem Salzburgu/Dachsteinu?
dik.
Shyb na jedné ruce 02.02.2011 Máte někdo zkušenosti s trénováním na shyb na jedné ruce? Né že bych to potřeboval na lezení, jde o sázku jestli to do roka dám :) Teď udělám tak 20 shybů v kuse, ale na jedný ani ťuk. Spíš než trénik mě zajímaj zkušenosti lidí který to zkoušeli natrénova
  Re: Shyb na jedné ruce 02.02.2011 tohle by mě taky zajímalo, nějakej ozkoušenej systém nebo postup jak se k tomu dopracovat co nejrych
  Re: Shyb na jedné ruce 02.02.2011 Zkus na to jít opačně, shyb na obou a spustit se do natažené na jedné ruce. Ze začátku to zabírá, po
    Re: Shyb na jedné ruce 03.02.2011 Mam docela hluboke zkusenosti s trenovanim techto veci. Jednim z kvalitnich prostredku je trenink br
      Re: Shyb na jedné ruce 03.02.2011 Zajímavé. Já vždycky patřil mezi lezce s velmi ubohou vytrvalostí a relativně dobrou maximálkou. Pře
      Re: Shyb na jedné ruce 04.02.2011 Pridavam se k Bebulovi - vytrvalost mam na nule a silove jsem na tom rekneme normalne. Dvacet shybu
  Re: Shyb na jedné ruce 02.02.2011 Tak se nauč udělat dva shyby na jedné ruce a pak zeslábni natolik, abys zvládnul jen jeden.
    Re: Shyb na jedné ruce 03.02.2011 Ty proste nemáš chybu! :D
    Re: Shyb na jedné ruce 03.02.2011 Tys to rozlouskl!:D
    Re: Shyb na jedné ruce 25.09.2015 Top comment:DD
  Re: Shyb na jedné ruce 03.02.2011 Jestli jich uděláš dvacet poctivých. Pomalu pořádně se vyvěsit a zabrat. Žádné výšvihy. Tak jeden na
  Re: Shyb na jedné ruce 03.02.2011 Ahoj. Chceš-li např. udělat shyb na pravé ruce můžeš taky trénovat tak, že levou rukou si pomůžeš ta
  Re: Shyb na jedné ruce 03.02.2011 20 shybů je dle mého rozumnej základ a optimální předpoklad pro naučení shybu na jedné ruce. Říkám n
        Re: Shyb na jedné ruce 03.02.2011 Shyb na jedné ruce, váha či vlajka sou o rovnováze? Tak možná stojka, chození po rukách či lajně.
          Re: Shyb na jedné ruce 03.02.2011 co je to vaha? vysvetlete prosim...
              Re: Shyb na jedné ruce 04.02.2011 obrázek funguje, jen je třeba odstranit mezeru. je z tohoto článku:
        Re: Shyb na jedné ruce 03.02.2011 Je pravda, ze jednorucni shyb jsem zkousel tak jednou za 2 roky, ale pri 40 shybech jsem ho jeste ur
          Re: Shyb na jedné ruce 03.02.2011 já netvrdím, že to nejde utrhnout jen a pouze silou - je to jak jsi popsal, nashybuji jde/nejde shyb
            Re: Shyb na jedné ruce 03.02.2011 Jasne, mne o samotnej shyb neslo vubec, naopak slo o to nabrat co nejvetsi silu.
A stejne ta
          Re: Shyb na jedné ruce 03.02.2011 nevím jak u šphavců po laně, ale i u lezců kteří jsou silní je 20 shybů slušněj výkon, kterej nedá k
            Re: Shyb na jedné ruce 04.02.2011 Asi je otazkou pristupu k tomu, k cemu by mel jedrorucni shyb slouzit. Pro nekoho zrejme machrovina,
          Re: Shyb na jedné ruce 04.02.2011 O rovnováze jsem nic takového nenapsal,
psal jsem o svalové koordinaci a rovnováze a jsem př
            Re: Shyb na jedné ruce 04.02.2011 áno, prepáč - zle som to pochopil.
  Re: Shyb na jedné ruce 03.02.2011 Bacharův žebř, nahoru a dolu, plnule. Potom co dáš deset nahoru deset dolu třikrát za sebou to pude.
    Re: Shyb na jedné ruce 03.02.2011 Tak poměr jsem měl 34 sh obouruč, 7 na pravé a 6 na levé, velmi nepoctivých, páč švihem. Pár tipů:
      uvaha o Shybu na jedné ruce 04.02.2011 madlo? svih nebo shyb? kde to sme? co to jako je ,sme prece lezci ne? prece co uvisim jednoruc to s
        Re: uvaha o Shybu na jedné ruce 04.02.2011 děti, co to támhle visí za ptáčka? sím paniučitelko, to je netopejr a nevisí za ptáka, ale za nožičk
  Re: Shyb na jedné ruce 03.02.2011 má to nějaký praktický využití? :D
    Re: Shyb na jedné ruce 03.02.2011 hodí se to v cestách jako demencia senil :-p
    Re: Shyb na jedné ruce 04.02.2011 A lezenie má aký?
  Re: Shyb na jedné ruce 04.02.2011 A vo co ses vsadil..?
    Re: Shyb na jedné ruce 04.02.2011 Jeste nevsadil, ale bude to klasicky vo biftek.
Jako druhotnej vyznam krom sazky to ma, aby s
    Re: Shyb na jedné ruce 04.02.2011 vo lahev zelený u tošováka voe :)
      Re: Shyb na jedné ruce 16.02.2011 Nechal jsem se inspirovat a jdu do toho taky. S kamosem jsem se vsadil o suda.
  Re: Shyb na jedné ruce - co fakt pomáhá 26.09.2015 Překvapivě na shyb na jedné ruce pomáhá, když se učíš dělat kliky na jedné ruce. Zesílí Ti svaly oko
    Re: Shyb na jedné ruce - co fakt pomáhá 26.09.2015 Pouzival jsem dusi od kola, ktere mi pomahala pri zdvihu, takze jsem netahal celoi vahu. Ale chce to
  Re: Shyb na jedné ruce 26.09.2015 shybů je neskutečně variant jako je tomu i u jiných cviků např.podhmatem,nadhmatem, na úzko či širok
    Re: Shyb na jedné ruce 26.09.2015 Některý školy, např. Pavel Macek v KB5, ohledně pozice nohou a těla při shybu naopak nechat volně vi
Bleskový skialp 02.02.2011 Zdar, zítra večer odjíždíme z Prahy do Rakous poskialpovat. Návrat v neděli večer. Odpadl nám jeden člověk a druhej asi taky, neb má chřipajznu. Kdyby se někdo chtěl přidat tak volejte. Kdykoli. Odjezd kolem pátý. tel. 603510628
  Re: Bleskový skialp 03.02.2011 A kam by to bylo?
Váš názor na drytooling ? 02.02.2011 Ahoj, jaký je Váš názor na drytooling v lezecky nehodnotných oblastech - staré lomy nebo skály jsou celoročně mokré, drolivé.... Nebo si myslíte že by drytooling měl přijít jen na kryté stěny ? Nebylo by náhodou lepší určit přesně oblasti kde by se zapále
    Re: Váš názor na drytooling ? 03.02.2011 Já si myslím, že v nějakém starém lomu, nebo rozchrastané zarostlé skále bych to neřešil. Otázkou je
high point spirit lady a přilba 02.02.2011 Zdravím holky, máte některá zkušenosti s používáním kapuce přes přilbu (petzl elios 1) u této bundy? Konstruovaná na ni přímo není, ale nemyslím si, že by se přímo nevešla. Uvažuju o koupi, bunda je to super, ale na přilbu by byla ještě lepší... Zdá se mi
  Re: high point spirit lady a přilba 03.02.2011 Je to super bunda, mě se pod ni helma vleze, ale mám dětskou BD :) Vyzkoušej to přímo někde v obchod
Bornholm 02.02.2011 Měl bych dotaz, zda někdo nebyl v Bornholmu a jak to tam vypadá s boudrama. Něco jsem na netu našel, ale nejsem z toho moc chytrej. Předem píši, že nechci el. průvodce, toho bych si samozřejmě koupil, pokud nějaký existuje :) Kdyby někdo věděl, tak ať hod
Tréninkový dotaz 02.02.2011 Jeden úplně základní dotaz na situaci, kterou mnozí znají. Mám problémy v silně převislých cestách po madlech a relativně líp, třeba i o UIAA stupeň, lezu v mírných převisech po malých. Co je přesná příčina a jak trénovat aby to ve velkých převisech šlo l
  Re: Tréninkový dotaz 02.02.2011 Tak keď sa chceš zlepšiť v lezení previsov, najlepšie je ich liezť. Vyber si silne previslú stenku s
  Re: Tréninkový dotaz 02.02.2011 Tak keď sa chceš zlepšiť v lezení previsov, najlepšie je ich liezť. Vyber si silne previslú stenku s
  Re: Tréninkový dotaz 02.02.2011 Silovy problem to pro drtivou vetsinu lidi neni, ale pro tebe mozna ano, pokud opravdu koncis po par
  Re: Tréninkový dotaz 02.02.2011 Žádná rada po internetu tě asi nespasí. Nastuduj rozdíl mezi AE, AN a AE/AN vytrvalostí a celkově ně
  Re: Tréninkový dotaz 02.02.2011 Myslím, že mám stejný problém jako ty, v ne moc velkým převisu je to v pohodě, ale ve velkým je to n
  Re: Tréninkový dotaz 02.02.2011 Díky za rady. Abych to ještě trochu uvedla, já už nějaké ponětí o tréninku mám, podle Tefelnera už z
    Re: Tréninkový dotaz 02.02.2011 No, tak já sice nelezu 8 na OS, ale bylo to tak, že jsem se do těch převisů prostě hnala. Odseděla s
    Re: Tréninkový dotaz 02.02.2011 Nejlepší asi bude lezt v požadovaným profilu, ale lehčí cesty a hodně. Pár shybů taky neuškodí a kli
      Re: Tréninkový dotaz 02.02.2011 Podle toho co píšeš je to skoro jasný. Jestli uděláš jen tři shyby a víc ani ťuk, tak máš problém ta
    Re: Tréninkový dotaz 02.02.2011 Těžko radit, když tě nevidět :-) Jestli ti vypadavaj nohy ve stropech, tak to může být špatná techni
    Re: Tréninkový dotaz 02.02.2011 podle popisu to vypadá, že ti chybí tzv. silová vytrvalost, natrénuješ jí na lehčíš cestách ve stejn
  Re: Tréninkový dotaz 02.02.2011 Hlásím se k tomu, že to bude technikou - každý profil chce něco jiného; svaly paží - 3 shyby do hodn
    Re: Tréninkový dotaz 03.02.2011 To je nespravedlivy! Ja udelam taky jenom 3 shyby a vylezu max. 7- RP! :(
      Re: Tréninkový dotaz 03.02.2011 Nespravedlnost je to, ze ja shybu udelam 50, ty 8- na smichovce v previse lezu s prstem v rypáku, al
        Re: Tréninkový dotaz 03.02.2011 Tohle je myslím mnohem zajímavější fenomén:) A taky jsem se u toho nejvíc zarazil. Jak je možné, že
          Re: Tréninkový dotaz 03.02.2011 A pak jsou taky lidi, co shyby nějak nedělaj, nicméně vylezou OS VIIc! (třeba od Cikána). V čempak b
          Re: Tréninkový dotaz 03.02.2011 Jenom technikou to rozhodně není. Je to taky vytrvalostí a silou jiných svalů než zádových (lezeš ta
          Re: Tréninkový dotaz 03.02.2011 na této úrovni obtížnosti bych řekl, že to pouze technikou je.
            Re: Tréninkový dotaz 03.02.2011 Urcite hlavne technikou, ale taky tim, ze tyhlety devcata mivaj strasnou relativni silu v malych chy
          Re: Tréninkový dotaz 26.05.2011 Je to fakt technikou. Podívej se kolik bušičů radí na stěnách kolikrát starším bušičům, jak to lízt,
  Re: Tréninkový dotaz 03.02.2011 Ještě jednou dík všem. Jsem ráda, že se to tady probralo. Budu dělat shyby, co nejvíc bouldrovat ve
    Re: Tréninkový dotaz 03.02.2011 Milá Klára,
je až neskutočné, čo všetko ti podľa týchto ľudí chýba, od techniky cez silovú v
    Re: Tréninkový dotaz 03.02.2011 Myslím že se na tom Smícháči najde pár lehkejch převislejch cest, něco jsem tam onehdy vylezl i já a
    Re: Tréninkový dotaz 03.02.2011 Shyby, shyby a shyby. Ze začátku s oporou nohou. Určitě je dobrý taky potrénovat fixy s bradou nad h
      Re: Tréninkový dotaz 04.02.2011 Kláro, mám jako holka stejný problém (jsem na podobné obtížnosti jako ty) a řeším to následovně. Chc
1
...
785
786
787
788
789
790
791
792
793
794
795
796
797
798
799
800
801
802
803
804
...
2263
  Re: Lehké zimní túry v Tatrách Žlaby do III UIAA. Obzvlášť ty chválené v Puškášovi. honza 19:49:25 03.02.2011odpovědět
  Re: Lehké zimní túry v Tatrách Mlynické Solisko z Furkotskej doliny Ďuro TN 21:05:40 05.02.2011odpovědět
    Re: Lehké zimní túry v Tatrách Tupá - pilíře ze Zlomisk, Zlomisková veža. To Mlynické Solisko, co píše kolega výše , zřejmě myslí tvz. Fotogenický pilíř. Pěkná a lehká cesta. Červený žlab z Mengusovské. Německá cesta z Dračí na Kopky.Dvojitá veža ze Slavkovské - cesta Szepanských, nebo cesta Ferka Ždiarského a Ota Chudého. Spíš napiš oblast ,v které to chceš.
Ale v zimě je to hodně o podmínkách. Palo Č. 22:35:40 05.02.2011odpovědět
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: