kokubaNormálně sem to napílil! Podle vrcholovky jsme to navíc identifikovali za VI a pod jiným jménem (pravda, o kruzích tam nebyla žádná zmínka...), ale VIIc se mi zdá lepčí...větší, lepší - žejo? :)
VIIc
PP
09.07.2016
Normálně sem to napílil! Podle vrcholovky jsme to navíc identifikovali za VI a pod jiným jménem (pravda, o kruzích tam nebyla žádná zmínka...), ale VIIc se mi zdá lepčí...větší, lepší - žejo? :)