noo nooPěkný prodloužení house Of pain,todle mi dost sedí...sooft
8B
solo
12.08.2014
Pěkný prodloužení house Of pain,todle mi dost sedí...sooft
Š StráníkMega střecha se supr silovými pohyby, těžká směna ve spoďáku, při přelezu jsem měl ke konci obrovský štěstí, do topu jsem málem spadnul, střechy jsem si poslední dobou dost zamiloval...
8B
solo
06.12.2015
Mega střecha se supr silovými pohyby, těžká směna ve spoďáku, při přelezu jsem měl ke konci obrovský štěstí, do topu jsem málem spadnul, střechy jsem si poslední dobou dost zamiloval...