MihalV 6c jsem neco uslapl a v padu vystrasene chybul nalo a popalil si prsty. Trauma z padu se prohlubuje. V tomto se v horni pasazi vylozene bojim, nejiste stisky a ocekavani usmeknuti. Musim se not rozpadat nekam do nacviku.
8-
OS
27.12.2015
V 6c jsem neco uslapl a v padu vystrasene chybul nalo a popalil si prsty. Trauma z padu se prohlubuje. V tomto se v horni pasazi vylozene bojim, nejiste stisky a ocekavani usmeknuti. Musim se not rozpadat nekam do nacviku.