HamnishPrvní cesta venku v 2015:-) žádnej skvost teda a nástup řekla bych až nechutnej, na rozlez po 3 letech rozhodně nic motivacniho,ale ve vsem ostatnim lehkym bylo plno :-)
6-
OS
19.04.2015
První cesta venku v 2015:-) žádnej skvost teda a nástup řekla bych až nechutnej, na rozlez po 3 letech rozhodně nic motivacniho,ale ve vsem ostatnim lehkym bylo plno :-)