tatkaDole těžký převis. Ruce celkem ok, ale nic pro pravou nohu. Nakonec jsem šel LR doleva na lištu, PR doprava do kapsičky, pak už střídat ruce a zvednout to na PN. Z balkonu jsem lezl pravou variantou. Nahoře těžší, šel jsem přímo od jednoho bh k dalšímu. LR dobrá kostka, nastoupat, PR lišta v zamešeném koutě, tím pak pokračovat hore.
7
AF
13.06.2015
Dole těžký převis. Ruce celkem ok, ale nic pro pravou nohu. Nakonec jsem šel LR doleva na lištu, PR doprava do kapsičky, pak už střídat ruce a zvednout to na PN. Z balkonu jsem lezl pravou variantou. Nahoře těžší, šel jsem přímo od jednoho bh k dalšímu. LR dobrá kostka, nastoupat, PR lišta v zamešeném koutě, tím pak pokračovat hore.