ValmarPěkný! Lezeno SD z rukama ve spárce LR bočák, nastoupání. a Dynámko LR až na hranu. Pro mě takhle těžký na to 6C a pěkný. Jestli to měl být defi skok, tak na to kašlu. Defi zbytečné.
6C
solo
20.03.2018
Pěkný! Lezeno SD z rukama ve spárce LR bočák, nastoupání. a Dynámko LR až na hranu. Pro mě takhle těžký na to 6C a pěkný. Jestli to měl být defi skok, tak na to kašlu. Defi zbytečné.