macektVelka skola pro me. V OS pokusu jsem zabloudil do vedlejsi cesty, pak jsem horejsek (pro me crux) zkroknul totalne nesmyslnym programem a az napotreti to prelezl pouzitelnym programem od O.
7b+
PP
24.10.2019
Velka skola pro me. V OS pokusu jsem zabloudil do vedlejsi cesty, pak jsem horejsek (pro me crux) zkroknul totalne nesmyslnym programem a az napotreti to prelezl pouzitelnym programem od O.