Gratulace k prelezu.. jen by mě zajímalo jestli jsi vylezl dagger v jiným pokusu čistě jako dagger, a proto to máš zapsaný v jeden stejnej den, nebo to děláš klasickým omrdem kdy si zápisem prelezem SD (SOTW) rovnou oba bouldry jednim prelezem, to je za mě za hranou etiky :-( delaj to tak i nekteri specialisti na laně, ze si zapisou napr L1 na OS a stejne tak i celou cestu L1+L2 na OS pricemz je to jedna cesta že, tak predem díky za info..
Zapsal: Tapir, 02.02.2025 12:33:28
The dagger jsem vylezl cca hodinu před SOTW, jak píši a mohl jsis povšimnout i v deníčku.
Zapsal: ŠV, 02.02.2025 14:58:39
Jo tak díky, tím pádem o to větší pecka.. vylézt 8B/+ a 8C v jeden den.. všiml sem si jen stejného data..
noo nooBomba! velkej boj s teplotou,programem.. naštěstí před odjezdem ochlazení a najednou to šlo jinak, najednou celkem lehce začátek a pády v Daggerovi, kde sem si myslel že už nespadu... Určitě teĎ asi lehčí cejdo se všema finesama, za mně ale určitě těžší než všechny B+
8C
solo
17.11.2015
Bomba! velkej boj s teplotou,programem.. naštěstí před odjezdem ochlazení a najednou to šlo jinak, najednou celkem lehce začátek a pády v Daggerovi, kde sem si myslel že už nespadu... Určitě teĎ asi lehčí cejdo se všema finesama, za mně ale určitě těžší než všechny B+
stepanvolf1Neuvěřitelný jak rychle to šlo, životní forma? Another dreamline completed!
8C
solo
31.01.2025
Neuvěřitelný jak rychle to šlo, životní forma? Another dreamline completed!