FlyPěkné, po prolezení jsem to zabalil (vypadalo to na déšť) potom jsem se ještě rozhodl pro pokus, kdy jsem v nástupovém bouldru netrefil chyt a po chvíli třetím přelezl celé.
7b
RP
03.01.2016
Pěkné, po prolezení jsem to zabalil (vypadalo to na déšť) potom jsem se ještě rozhodl pro pokus, kdy jsem v nástupovém bouldru netrefil chyt a po chvíli třetím přelezl celé.