novakjachvili laděni kroku a pak asi na 2-3 poslanu, lezeni po madlech bez noh, vidko na yout, Pro mně stejně těžky jako TV kterou jsem dnes vylezl po ulomení nastupového chytu. Jinka dnes vše prochcane, toto aspon trošku sušší
7C+
solo
18.11.2016
chvili laděni kroku a pak asi na 2-3 poslanu, lezeni po madlech bez noh, vidko na yout, Pro mně stejně těžky jako TV kterou jsem dnes vylezl po ulomení nastupového chytu. Jinka dnes vše prochcane, toto aspon trošku sušší
zerosSkvělý kroky přes madla ve stropě! Klasa? Možná 8A?
7C+
solo
20.11.2016
Skvělý kroky přes madla ve stropě! Klasa? Možná 8A?