Valmarchtěl jsem létzt Blesk, ale do tohohle jsem postupně zacouval, jak mi to nešlo nastoupit. Dolézal jsem to doleva do blesku, ale to je asi fuk. Pěkný
6B
solo
20.03.2018
chtěl jsem létzt Blesk, ale do tohohle jsem postupně zacouval, jak mi to nešlo nastoupit. Dolézal jsem to doleva do blesku, ale to je asi fuk. Pěkný
phoenixcqcqZatím to drží, ale na poťuk už to duní fakt hodně. Být to někde výš, tak bych za to asi nechtěl zabírat. Šutr vpravo je dost otravnej a je těžký nedabnout.
6B
solo
06.11.2022
Zatím to drží, ale na poťuk už to duní fakt hodně. Být to někde výš, tak bych za to asi nechtěl zabírat. Šutr vpravo je dost otravnej a je těžký nedabnout.