MicanCelkově asi pátej nález. Kdysi jsem to nekroknul. V sobotu jsem to nejdřív zapytlil u pátýho, naštěstí to Honziš probojoval dál. Potom jsem to jakš takš prolezl, ale už do toho svítilo. Po západu slunka to byl výrazně lepší průstup. No a v neděli zrána/dopoledne ještě ve stínu a rovnou na rozlez. Pecka, v horních stropících docela fajt, bandasky mám ještě v pondělí při zápisu :D
7c
PP
19.11.2023
Celkově asi pátej nález. Kdysi jsem to nekroknul. V sobotu jsem to nejdřív zapytlil u pátýho, naštěstí to Honziš probojoval dál. Potom jsem to jakš takš prolezl, ale už do toho svítilo. Po západu slunka to byl výrazně lepší průstup. No a v neděli zrána/dopoledne ještě ve stínu a rovnou na rozlez. Pecka, v horních stropících docela fajt, bandasky mám ještě v pondělí při zápisu :D
RezoPři OS pád v posledním kroku. Z tohohle budu mít trauma i v důchodu :D
7c
PP
22.03.2024
Při OS pád v posledním kroku. Z tohohle budu mít trauma i v důchodu :D