1603Hodně pěkná cesta, první délka končí celkem ostrým převískem. Druhá délka choďák a potom dvě nejtěžší délky v kolmé stěně a slušné expozici. Docela poctivé lezení, v klíčových dvou délkách si člověk neodpočine, pořád se leze za 6-7. Obtížnostně téměř srovnatelná s Legolandem. Rozhodně se dá doporučit.
7-
OS
17.04.2016
Hodně pěkná cesta, první délka končí celkem ostrým převískem. Druhá délka choďák a potom dvě nejtěžší délky v kolmé stěně a slušné expozici. Docela poctivé lezení, v klíčových dvou délkách si člověk neodpočine, pořád se leze za 6-7. Obtížnostně téměř srovnatelná s Legolandem. Rozhodně se dá doporučit.