Books
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Competitions
AM ČR v boulderingu (24.06)
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)

Ranking
Cesty:
1.Šindel 13081
2.Votoček 12500
3.Širůčková 11897
Bouldry:
1.Trojan 11250
2.Novák 11075
3.Pochman 11075
Hory:
1.Sejbal 7951
2.Skopec 7086
3.Groš 6550

Results
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Diary
5948 lezců
1230939 cest
Nové přelezy:
Timba Clim 7b
Side Step 7b
Averno 7b+
Manky Byzn 7c+
Kočka 7b+
Arnold Cla 9+
Tabledance 9+
Red Zone 10-
Animální O 9
Old School 9+

Indoors
SAUNA - Plzeň
Lezecké centrum SmíchOFF - Praha 5
V 16 - Plzeň

Shops
LANEX eshop - Bolatice
Outdoor Centrum Rock Point Poříčí - Praha 1
Outdoor Centrum Rock Point Masarykova - Brno

Contact
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Název cesty:

Slepá Ulička

Klasifikace:IXb
Typ cesty:skalní
Sektor:Baldrick
Oblast:Labské Údolí - Levý Břeh
Poloha:Labské Pískovce
Obtíže:vytrvalost
Sklon:převislá
Délka:25 m
Jištění:1 kruh, 5 bh
Autor:P. Laštovička a R. Litochleb, 1994
Popis:
Vpravo od Vychytralého plánu přes převis (BH, kruh) do stěny a přes 4 BH k 5. BH, kde cesta končí.
Zapsal:Tomas Scerba (matej), 16.06.2003 16:43:45

 
* * * * * * 
Hodnocení / Počet:   6 / 1

  
(hezčí cesta - více bodů)

 Průvodce
   - 11. Mordor


 Všechny cesty
 Nová cesta

Komentáře

V půlce boulder za parádní oblinky, na dalších oblinách docela nateče, v madlech u předposledního BH doteče a pak bacha, pod posledním to snadno dolů setřese, aneb proč nespadnout z posledního kroku:) Leckteré 9- v Juře mi přijde lehčí.
Zapsal: Bída, 25.08.2003 13:06:58

j vážně jde spadnout v posledním kroku.. a to moc nepoťeší
Zapsal: 20.05.2007 22:42:08

a na OS si myslím že hoooodně těžký.. některý chyty jsou trosku schovany...
Zapsal: mateson, 20.05.2007 22:51:17

Proč nespadnout v posledním kroku viď Máťo :))
Zapsal: Zajda, 27.05.2007 19:38:57

Velmi těžké IXb, spíše IXc, spousta IXcéček v labáku je lehčích :). Pěkná!
Zapsal: 17.10.2007 08:48:08

7b/b+
Zapsal: 17.10.2007 14:06:19

pekne tezka cesta!
Zapsal: Lachtan, 21.09.2008 14:25:46


 Přidání komentáře 
Jméno
Email
Komentář

I agree to the processing of personal data.

 

Přelezy

radousIXbRP14.08.2000
sladicIXbRP12.10.2001
matejIXbflash15.06.2003
simIXbPP20.06.2003
karelsvIXbPP24.08.2003
majklIXbflash07.09.2003
JehlaIXbRP17.05.2004
Laco Šaolin***7bRP19.06.2004
***
jardaIXbPP06.07.2004
007IXbPP04.07.2005
JIŤAIXbPP25.08.2005
ivošIXbPP06.10.2005
Aleš FialaIXbRP25.08.2006
ZajdaV prvním pokusu mi zmrzli prsty:(IXbPP31.03.2007
V prvním pokusu mi zmrzli prsty:(
LepraIXbRP15.04.2007
Mattessonpři 2.pokusu jsem neudržel poslední lištu..takže celkem radost:)IXbPP20.05.2007
při 2.pokusu jsem neudržel poslední lištu..takže celkem radost:)
jurasBez mága!IXbOS16.06.2008
Bez mága!
KnedlajsIXbRP27.09.2008
osmanparadní routaIXbPP15.04.2011
paradní routa
Miláno ZIXbRP21.05.2011
drbicIXbPP21.05.2011
mimiIXbPP07.05.2012
draKubasIXbPP05.06.2012
Yanyavynikají chladé podmínky, sucho a nikdo okolo mě donutily to zkusit. A super dalši z mejch splněnech snu.IXbPP22.07.2012
vynikají chladé podmínky, sucho a nikdo okolo mě donutily to zkusit. A super dalši z mejch splněnech snu.
PavelBIXbRP29.07.2012
Aleš66IXbRP01.08.2012
JS2000IXbOS18.05.2013
gospaIXbOS05.06.2013
BeedeePřijde mi dost poctivá. ..a závislá na podmínkách. Radost!IXbPP21.06.2014
Přijde mi dost poctivá. ..a závislá na podmínkách. Radost!
Lachtanlezeno v roce 2008 takže takovej retro OS a nakoenc to zas tak těžký není! :)IXbRP22.04.2015
lezeno v roce 2008 takže takovej retro OS a nakoenc to zas tak těžký není! :)
relicAdam dobře radil na flash, ale stejně se mi to nějak nedařilo naroubovat. Od koutku na ke SL to ale HODNĚ pomohlo. Parádní lajna totál na krev. Mám radost!IXbflash25.04.2015
Adam dobře radil na flash, ale stejně se mi to nějak nedařilo naroubovat. Od koutku na ke SL to ale HODNĚ pomohlo. Parádní lajna totál na krev. Mám radost!
tapirIXbflash17.05.2015
HonzíkIXbRP02.06.2015
fialkaRetro OS, naposled lezeno před 10 lety :)IXbPP06.09.2015
Retro OS, naposled lezeno před 10 lety :)
MlejnisIXbOS26.09.2015
Kepopoctivé !IXbPP27.09.2015
poctivé !
VariantTvrdší IXb...IXbPP27.09.2015
Tvrdší IXb...
Lionelrandál. těžký celkem; i těžký přečístIXbOS05.05.2016
randál. těžký celkem; i těžký přečíst
gomezIXbPP21.05.2016
denis pailmoc a moc těžké. Samé obliny a těžké kroky.IXbOS09.09.2016
moc a moc těžké. Samé obliny a těžké kroky.
burtIXbflash19.08.2017
xixaoIXbPP21.04.2019
AKoblinka ne e, ale nahoře jsem to vybojovala:) staticky!IXb-11.05.2019
oblinka ne e, ale nahoře jsem to vybojovala:) staticky!
blondajznaIXbPP01.06.2019
honza k.IXbPP23.06.2019
BS540Asi 7 let zpátky jsem v tom visel TR, takže taký retroflashIXbPP23.06.2019
Asi 7 let zpátky jsem v tom visel TR, takže taký retroflash
DaněkSIXbPP05.04.2020
VasekIXbPP31.07.2020
JonatanV nemeckom sprievodcovi uz za IXc, myslim ze sa da suhlasit. Vypadnutie v poslednlm kroku Os len preto ze clovek nezájde rukou dalej po obline potesi 😉IXbPP01.08.2020
V nemeckom sprievodcovi uz za IXc, myslim ze sa da suhlasit. Vypadnutie v poslednlm kroku Os len preto ze clovek nezájde rukou dalej po obline potesi 😉
moIXbPP23.08.2020
ŘízekIXbPP23.08.2020
lukcmuchIXbPP25.08.2020
ElíkIXbflash05.07.2021
FridayIXbPP18.09.2021
Olindíky Franto. Jasný IXc:-). Bez podmínky skoro nelezitelný:-DDD. Pred onsiťákama smekám:-).IXcPP08.05.2023
díky Franto. Jasný IXc:-). Bez podmínky skoro nelezitelný:-DDD. Pred onsiťákama smekám:-).
TomZIXbPP11.06.2023
tomas.lukasekIXbRP01.04.2024
davuIXcPP21.07.2024
rejtmonPred par lety prulez, dnes zopakovani a fuknuto. Trochu vlhkoIXbPP23.03.2025
Pred par lety prulez, dnes zopakovani a fuknuto. Trochu vlhko
MicanNemesis konečně seslána a ani nebyl moc podmínka. Ne, že bych v tom pálil jeden pokus za druhým ale když jsem byl v Mordoru, tak jsem to občas zkusil a vždycky vyhnil v bouldříku v půlce. Tentokrát průlez a v pokusu docela naklid. Udělalo mi to radost. Klasa max IXa :DIXbPP23.03.2025
Nemesis konečně seslána a ani nebyl moc podmínka. Ne, že bych v tom pálil jeden pokus za druhým ale když jsem byl v Mordoru, tak jsem to občas zkusil a vždycky vyhnil v bouldříku v půlce. Tentokrát průlez a v pokusu docela naklid. Udělalo mi to radost. Klasa max IXa :D
Damajda80% vlhkost a obliny, to chceš :D Předpověď byla tak 50/50. Čekali jsme max 1mm, ale přišel brutalní asi hodinu a půl chcanec s kroupama :D Potkali jsme ale i Prcase a smáli jsme se, že to dneska asi bude nahovno :D Takže se nakonec v průběhu dost změnily plány a tohle vybral Ondra, protože to kdysi lezl a bylo to suchý a suchý to bylo i přes chcanec, co přišel. Já jsem to původně dokud nepršelo ani lézt nechtěl, že si budu šetřit síly. Nakonec jsem říkal, že se aspoň rozhýbu a zahřeju, takže jsem moc nevěnoval pozornost krokům s tím, že to ani podruhé nepolezu. Popravdě na IXb je to dost těžké, lezl jsem pocitově lehčí IXcéčka než toto. Obtíže jsou v těch oblinách a že je to nepřehledný, nejsou vidět chyty. Když se pak rozpršelo, tak jsem si to nakonec zkusil na kusovku. Po cestě jsem v pár místech ještě měnil program a trochu si to málem podělal, ale naštěstí je tam mezi bouldery OK odpočinek a před posledním bouldrem super rest. IXc kolem 7b/+ ale pěkný!IXbPP21.03.2026
80% vlhkost a obliny, to chceš :D Předpověď byla tak 50/50. Čekali jsme max 1mm, ale přišel brutalní asi hodinu a půl chcanec s kroupama :D Potkali jsme ale i Prcase a smáli jsme se, že to dneska asi bude nahovno :D Takže se nakonec v průběhu dost změnily plány a tohle vybral Ondra, protože to kdysi lezl a bylo to suchý a suchý to bylo i přes chcanec, co přišel. Já jsem to původně dokud nepršelo ani lézt nechtěl, že si budu šetřit síly. Nakonec jsem říkal, že se aspoň rozhýbu a zahřeju, takže jsem moc nevěnoval pozornost krokům s tím, že to ani podruhé nepolezu. Popravdě na IXb je to dost těžké, lezl jsem pocitově lehčí IXcéčka než toto. Obtíže jsou v těch oblinách a že je to nepřehledný, nejsou vidět chyty. Když se pak rozpršelo, tak jsem si to nakonec zkusil na kusovku. Po cestě jsem v pár místech ještě měnil program a trochu si to málem podělal, ale naštěstí je tam mezi bouldery OK odpočinek a před posledním bouldrem super rest. IXc kolem 7b/+ ale pěkný!

 Přidání cesty do deníčku
 Photo of the day:
finále
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
 Routes:
All routes (192359)
Top routes in CR
Top boulders in CR
Latest routes
Nesquiqquì! 6c+ Bergamo-Brescia
Gruppo Alpini Colere 6a+ Bergamo-Brescia
Il volo di Ursula 6b Bergamo-Brescia
Manaslu 2004 5c Bergamo-Brescia
Pollo ripieno di pus 6a Bergamo-Brescia
Latest comments:
Lambert 8a Davle
Kočka 7b+ Davle
Harem VIIIb Rathen
Kočka 7b+ Davle
Lambert 8a Davle

 New in discussion:
Please help me complete my university bouldering project! | Will you go from CZECH REPUBLIC to LONDON, UK? | Re: Rental for crashpad?! | Clearance Moncler Down Women Coats Hooded Long Brown [MC-0006] - | Christmas Day UGG Sundance II 5325 Boots For Women Outlet | Moncler Vests Mens : Moncler Outlet, Cheap Moncler Jackets, Monc | Mr | Climbing partner, Praha saturday | Re: Climbing Partner | Climbing Partner |

 Latest comments:
Contributions from abroad | Re: Mr.hi | Re: Mr. | Re: Mr. | Re: Mr.hi | Aktuelle Situation | Adrspach | Patsy Leeds | Ramonwoutt | Bogdanztq |

 Hot:
Kalymnos (1)

 New in advertising:
Climbing Partner | Looking for a climbing partner | route setters |


 Instructions:
Climbing map

 ...

 czech climbing  forums  ankety  links  guides  fotky  video  *rss*  private policy       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Switch to desktop version