pavelllNa závěr ještě něco pro Zuzanku. Pěkná cesta, ale otázka jestli jsme klíčové místo neoblezli trochu zleva, chyty tam hodně vyháněly a vedlejší Bola De Drap byla blízko, nicméně nám to tak přišlo logické.
5c
OS
25.10.2019
Na závěr ještě něco pro Zuzanku. Pěkná cesta, ale otázka jestli jsme klíčové místo neoblezli trochu zleva, chyty tam hodně vyháněly a vedlejší Bola De Drap byla blízko, nicméně nám to tak přišlo logické.