ValmarLezeno SD z poličky, dle šipky na skále, ale na klasu to vliv asi nemá. Možná i lehčí. Hlavní je tady morál to dolézt až n.v. zleva při pravé hraně. Moc pěkný
6A
solo
03.10.2020
Lezeno SD z poličky, dle šipky na skále, ale na klasu to vliv asi nemá. Možná i lehčí. Hlavní je tady morál to dolézt až n.v. zleva při pravé hraně. Moc pěkný