Trochu nejasný, co se smí a co ne. Šli jsme to ze startovacích levačkou přímo nahoru do takový divný vyklopený dvojlišty s palcem a pak doprava. To mi přijde logické a nevynucené. Ty velké lišty z Klavíru tam předpokládám nepatří. I tak je to o dost lehčí..
Zapsal: relic, 25.03.2017 20:18:05
Klasa upravena.
Zapsal: čermy, 07.04.2017 10:35:27
Celý Korálový útes je pěkně klasifikačně přepálený. I když jsem lezl jen po těch nejmenších jebkách, tak jsou tam stále luxusní stupy. Pak už jsou chyty z Přísavky a tam už není co řešit.
VasekdegammaJako přes zkamenělý korály sem ještě nelezl a chytalo se to teda fakt zajímavě, ale při tý podmínce se to kupodivu dalo udržet a stupy tam taky byly, takže to šlo i celkem rychle.
7B+
solo
14.05.2016
Jako přes zkamenělý korály sem ještě nelezl a chytalo se to teda fakt zajímavě, ale při tý podmínce se to kupodivu dalo udržet a stupy tam taky byly, takže to šlo i celkem rychle.