JezkecPěkná cesta, při tahání 5c A0 jsem nehákoval, ale procvakl lano nepozorností skrz další expresku a nedokázal jsem z fixu v převisu vycvaknout lano, takže jsem odsedl v tomto místě. Jinak bez odsedu.
5c
AF
18.04.2017
Pěkná cesta, při tahání 5c A0 jsem nehákoval, ale procvakl lano nepozorností skrz další expresku a nedokázal jsem z fixu v převisu vycvaknout lano, takže jsem odsedl v tomto místě. Jinak bez odsedu.