Blok B, nástup kratičkým kouto komínem na patro k prvnímu nt (je trochu výš), pak přes další blok k dalšímu nt, pak traverz doprava k hraně, po ní na další blok a položenějším terénem mírně vlevo ke sl.
pavelllPřekvapivě těžké! Samé výkuly na hladké bloky, dalo nám to zabrat. Cesta byla trochu spletitá, ostantí cesty toho dne byly hezčí. Celkově ale velice originální lezení!
6a
OS
11.11.2016
Překvapivě těžké! Samé výkuly na hladké bloky, dalo nám to zabrat. Cesta byla trochu spletitá, ostantí cesty toho dne byly hezčí. Celkově ale velice originální lezení!