pavelllSuper výkon, dost mi mrzly prsty, klouzaly nohy, proti svislým sokolíkovitým dírám se fakt blbě stálo, všechno bylo oblý a do děr se nohy vůbec nevešly. Nakonec jsem blbejm nohám uvěřil, což byl docela výkon. :-) Krásný a originální lezení v super přírodě, občas bylo potřeba se překulit přes hranu.
6b
OS
11.11.2016
Super výkon, dost mi mrzly prsty, klouzaly nohy, proti svislým sokolíkovitým dírám se fakt blbě stálo, všechno bylo oblý a do děr se nohy vůbec nevešly. Nakonec jsem blbejm nohám uvěřil, což byl docela výkon. :-) Krásný a originální lezení v super přírodě, občas bylo potřeba se překulit přes hranu.