KarlitoNejtezsi co jsem tady zkousel, rozbilo me to tak ze jsem uz nelezl a dalsi den taky ne... rozdil mezi 7c (o kterym pisou ze je taky tezky) mi neprisel moc znacnej, uz moc nevim, kazdopadne nejdelsi delka jako jsem kd lezl, leze se celou dobu a v plotne, byl jsem asi trikrat totalne na spadnuti, no psycho, nekonecny, zazitek ok ale na delsi dobu stacilo... Hned vedle lezla Linn hill tak jsem rad ze nejsem jinej posuk kterej si vybira takovydle cesty :)
7b+
OS
01.02.2026
Nejtezsi co jsem tady zkousel, rozbilo me to tak ze jsem uz nelezl a dalsi den taky ne... rozdil mezi 7c (o kterym pisou ze je taky tezky) mi neprisel moc znacnej, uz moc nevim, kazdopadne nejdelsi delka jako jsem kd lezl, leze se celou dobu a v plotne, byl jsem asi trikrat totalne na spadnuti, no psycho, nekonecny, zazitek ok ale na delsi dobu stacilo... Hned vedle lezla Linn hill tak jsem rad ze nejsem jinej posuk kterej si vybira takovydle cesty :)