Books
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Competitions
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)
MS juniorů (18.07)

Ranking
Cesty:
24.Svoboda 10371
25.Melen 10357
26.Janošová 10352
Bouldry:
24.Klapal 9853
25.Horáček 9828
26.Jurečka 9775
Hory:
23.Bernard 2632
24.X. 2532
25.Opice 2510

Results
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Diary
5949 lezců
1231560 cest
Nové přelezy:
Spielwiese 9-/9
Der Pickni 8+/9-
Královna O 7C
La piada d 7C
Pozdrav z Xc/XIa
Kontraband Xa
Kontrollfr 9-
Svetská Sl 9+
Vymetání P 8A
Zvlhčovač 9

Indoors
V 16 - Plzeň
Lezecké centrum SmíchOFF - Praha 5
Boulder Bar - Praha 7

Shops
Rock Point OC Olympia - Brno
LANEX eshop - Bolatice
Outdoor Centrum Rock Point Masarykova - Brno

Contact
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Název cesty:

Nekličkuj

Klasifikace:8+
Typ cesty:skalní
Sektor:Korno
Oblast:Srbsko
Poloha:Český Kras
Stát:Česká Republika
Obtíže:boulder
Sklon:kolmá
Délka:27 m
Jištění:12 bh + bh s majlonkou
Autor:I.Semrád, M.Tučka, 20.7.2016
Popis:
Vpravo od cesty Rozstřel přímo přes 10 bh do cesty Rozstřel a jí na konec.
Poznámka:
Bouldery okolo 4. a 8. bh, ten druhý s originálními kroky. Poněkud vtlačená cesta.
Zapsal:Ivo Semrád (ivoš), 29.03.2017 11:07:19

 
* * * * * * 
Hodnocení / Počet:   6 / 3

  
(hezčí cesta - více bodů)

 Kontaktovat správce
 Průvodce
   - Korno


 Všechny cesty
 Nová cesta

Komentáře

dotaz přespolního - to je nějaká nová skalka v srbsku? kde to leží nebo stojí?
Zapsal: DTX, 29.03.2017 11:25:54

Na pravém břehu Berounky, při pohledu od řeky vpravo od Tomáškova lomu.
Zapsal: , 29.03.2017 12:19:52

Pekna cesta, 8+ je myslim adekvátni, težší to není.
Zapsal: Pelda, 15.04.2017 19:41:01


 Přidání komentáře 
Jméno
Email
Komentář

I agree to the processing of personal data.

 

Přelezy

ivoš8+RP20.07.2016
pelda8+PP15.04.2017
Hvězdář8+OS14.06.2017
Cend8+flash15.06.2017
Zendad8+OS02.07.2019
JC8+PP17.08.2019
jirkas8+PP18.08.2019
macektPopis tady na lezci dela ceste hodne spatnou reklamu. Je to nadherne lezeni s nekolika tezkymi misty. Skoda, ze se to moc neleze, v ceste nebyl ani gram maga (zato nektere listy byly zaprasene), takze dost cisty OS. U 8. borhaku jsem to prerval primo pres hodne spatne chyty, rikal jsem si, ze uz mam vydelano, ale crux pro me nakonec byl az nahore v zaverecne stence, kde jsem se musel opravdu hodne zkoncentrovat, abych to nepojebal. Za me docela tezka 8+.8+OS08.05.2020
Popis tady na lezci dela ceste hodne spatnou reklamu. Je to nadherne lezeni s nekolika tezkymi misty. Skoda, ze se to moc neleze, v ceste nebyl ani gram maga (zato nektere listy byly zaprasene), takze dost cisty OS. U 8. borhaku jsem to prerval primo pres hodne spatne chyty, rikal jsem si, ze uz mam vydelano, ale crux pro me nakonec byl az nahore v zaverecne stence, kde jsem se musel opravdu hodne zkoncentrovat, abych to nepojebal. Za me docela tezka 8+.
pavelllI když jsem to zapytlil už u 4. bh, tak OS utekl celkem o vlásek, zbytek jsem totiž přelezl bez odsedu. U 4. byl problém jen v tom, že se mi hodně blbě cvakal a v poměrně těžkém místě bez jeho cvaknutí hrozí velká police (z převísku se vylézá za nejisté slopery). Když jsem si 4. bh prodloužil (možná by stačila jen preska), už jsem to udělal celkem v pohodě. Pak už to bylo především o vytrvalosti, nad 4. bh je nohand, zbytek se ale valí stále dál. V horních malých lištách a krystalech jsem byl už dost na hraně. Takže dost radost. Je to vlastně hrozně pěkná cesta, jen je strašně vtlačená. Dolní boulder jsem šel zcela přímo a bylo to jasné, uprostřed to ale táhne doprava, nahoře zas doleva (tam se to s levou cestou dokonce spojuje), tak snad jsem moc nekličkoval. Když se nad to člověk povznese, i si pěkně zaleze. :-)8+PP27.07.2020
I když jsem to zapytlil už u 4. bh, tak OS utekl celkem o vlásek, zbytek jsem totiž přelezl bez odsedu. U 4. byl problém jen v tom, že se mi hodně blbě cvakal a v poměrně těžkém místě bez jeho cvaknutí hrozí velká police (z převísku se vylézá za nejisté slopery). Když jsem si 4. bh prodloužil (možná by stačila jen preska), už jsem to udělal celkem v pohodě. Pak už to bylo především o vytrvalosti, nad 4. bh je nohand, zbytek se ale valí stále dál. V horních malých lištách a krystalech jsem byl už dost na hraně. Takže dost radost. Je to vlastně hrozně pěkná cesta, jen je strašně vtlačená. Dolní boulder jsem šel zcela přímo a bylo to jasné, uprostřed to ale táhne doprava, nahoře zas doleva (tam se to s levou cestou dokonce spojuje), tak snad jsem moc nekličkoval. Když se nad to člověk povznese, i si pěkně zaleze. :-)
Markéta8+flash06.08.2020
Libor V8+PP06.08.2020
PaprickHlídal jsem se poctivě, abych náhodou nekličkoval, a přišlo mi, že to jde. Ale někdy to bylo fakt vynucený.
OS mi utekl, protože jsem špatně volil lezbu okolo bouldru u 8. zleva místo zprava.
8+PP07.08.2020
Hlídal jsem se poctivě, abych náhodou nekličkoval, a přišlo mi, že to jde. Ale někdy to bylo fakt vynucený.
OS mi utekl, protože jsem špatně volil lezbu okolo bouldru u 8. zleva místo zprava.
Amanda8flash12.08.2020
rxdek8OS12.08.2020
Kudrlinka898+PP19.08.2020
filipcech8+OS19.08.2020
blacksVynucené8+OS24.09.2020
Vynucené
Mikundulas8OS20.06.2021
draKubas8+PP28.04.2022
garbina8+OS02.06.2022
hovis8OS23.06.2022
slečinka8+OS17.08.2022
None87Pěkná linka, radost z OS. Ikdyž jsem se držel stále v linii a nekličkoval, tak 8+ asi né.8OS01.06.2023
Pěkná linka, radost z OS. Ikdyž jsem se držel stále v linii a nekličkoval, tak 8+ asi né.
MrVergilius8+PP24.06.2023
relic8flash05.07.2023
jirkas8+PP27.07.2023
rusalkarin8+OS16.08.2023
Standa8PP24.08.2023
StandaPřímo.8+PP07.09.2023
Přímo.
Sabinalanka8+-18.06.2024
verca8+PP24.07.2024
RudolfAsi jsem kličkoval. :(8+PP31.07.2024
Asi jsem kličkoval. :(
Hasič8+OS07.09.2024
aburgos8+PP15.06.2025
265mila8+RP22.06.2025
Stock218+PP03.07.2025
Magi8+RP27.07.2025
CábaMmůj nejtěžší OS v životě, ale že by to bylo rovných 8+? Breakdance mě přišel těžší8OS26.08.2025
můj nejtěžší OS v životě, ale že by to bylo rovných 8+? Breakdance mě přišel těžší
zaoralfPodzimní prázdniny. Jištěno. Zatím nejtěžší jistěné sólo (OS). Bylo to fakt na body, ale naštěstí mi to sedlo. Radost!8+solo27.10.2025
Podzimní prázdniny. Jištěno. Zatím nejtěžší jistěné sólo (OS). Bylo to fakt na body, ale naštěstí mi to sedlo. Radost!
Bobr68+OS18.06.2026

 Přidání cesty do deníčku
 Photo of the day:

Pukliny, 7+
 Routes:
All routes (192467)
Top routes in CR
Top boulders in CR
Latest routes
Dezorientálna medicína 9- Súľov
Agent provokatér 8+ Súľov
Game over 8- Súľov
Neposlušné bedierko 8 Súľov
Pozdní podzim iii Bělá U Děčína
Latest comments:
Dlouhej kouř VIIIb Jetřichovice
Stará Cesta 7- Josefovské Údolí
Stará Cesta 7- Josefovské Údolí
Tahání za nitky 6+ Srbsko
Vpravo Od Hranické 6+ Helfštýn

 New in discussion:
Please help me complete my university bouldering project! | Will you go from CZECH REPUBLIC to LONDON, UK? | Re: Rental for crashpad?! | Clearance Moncler Down Women Coats Hooded Long Brown [MC-0006] - | Christmas Day UGG Sundance II 5325 Boots For Women Outlet | Moncler Vests Mens : Moncler Outlet, Cheap Moncler Jackets, Monc | Mr | Climbing partner, Praha saturday | Re: Climbing Partner | Climbing Partner |

 Latest comments:
Contributions from abroad | Re: Mr.hi | Re: Mr. | Re: Mr. | Re: Mr.hi | Aktuelle Situation | Adrspach | Patsy Leeds | Ramonwoutt | Bogdanztq |

 Hot:
Kalymnos (1)

 New in advertising:
Climbing Partner | Looking for a climbing partner | route setters |


 Instructions:
Climbing map

 ...

 czech climbing  forums  ankety  links  guides  fotky  video  *rss*  private policy       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Switch to desktop version