macektPředevčírem řádně prokrokovano, do dneška to vyschlo a dál jsem to hned nacvakávacím. Shození na 7b+/7c mi přijde jako blbost, lezl jsem dost lehčích 7c
7b+/7c
RP
17.04.2022
Předevčírem řádně prokrokovano, do dneška to vyschlo a dál jsem to hned nacvakávacím. Shození na 7b+/7c mi přijde jako blbost, lezl jsem dost lehčích 7c