ValmarPěkný, logický je pomoci si nad policí navalením doleva a chycením levé hrany. zpravo po tupé oblohraně určitě pěkný a těžší, ale to nás nenapadlo
6C
solo
13.05.2017
Pěkný, logický je pomoci si nad policí navalením doleva a chycením levé hrany. zpravo po tupé oblohraně určitě pěkný a těžší, ale to nás nenapadlo