ValmarMoc pěkný!Možná jsem to vylezl již v roce 2010..
Jestli ano, byl by to v té době můj nejtěžší boulder. Tehdy nebyl v průvodci, ale už tehdy linie lákala
6B
solo
13.05.2017
Moc pěkný!Možná jsem to vylezl již v roce 2010..
Jestli ano, byl by to v té době můj nejtěžší boulder. Tehdy nebyl v průvodci, ale už tehdy linie lákala