tatkaZ průvodce mi není jasné, kudy přesně by to mělo vést. U prvního borháku jsem šel víc zprava. Nahoře v převise jsem šel doprava do kouta, kterým jsem vylezl k borháku a od něj doprava za hranu do slaňáku. Cesta mi přišla lehčí, ale těžko říct, jak přesně to mé vést, nákres v průvodci je dost nejasný.
8-
RP
29.07.2017
Z průvodce mi není jasné, kudy přesně by to mělo vést. U prvního borháku jsem šel víc zprava. Nahoře v převise jsem šel doprava do kouta, kterým jsem vylezl k borháku a od něj doprava za hranu do slaňáku. Cesta mi přišla lehčí, ale těžko říct, jak přesně to mé vést, nákres v průvodci je dost nejasný.